Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych_25-27.09.2020 - Krynica Zdrój

25.09.2020
K1 Rules / Senior [m] / +91kg
  1. Robert Dochód (JW 1747 Suwałki)
  2. Paweł Oleszczuk (18 bielski Batalion powietrznodesantowy)
  3. Krzysztof Skibicki (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
    Kamil Penkala (Samodzielny Pododział Prewencji Policji w Legnicy)
  4. Andrzej Kwasiżur (31 Batalion Obrony Terytorialnej Rzeszów)
  5. Mateusz Falender (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
  6. Adam Okniński (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
  7. Dawid Pardyka (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
K1 Rules / Senior [m] / -91kg
  1. Mateusz Mikulski (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
  2. Arkadiusz Zalewski (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
  3. Kamil Kot (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
    Kacper Kotłowski (8 Pułk przeciwlotniczy w Koszalinie)
  4. Nikodem Szmalenberg (6 batalion powietrznodesantowy)
  5. Filip Machel (Służba Ochrony Państwa)
  6. Łukasz Podstawski (KM PSP Tarnobrzeg)
K1 Rules / Senior [m] / -86kg
  1. Kamil Lamczyk (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
  2. Przemysław Mech (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
  3. Mateusz Pasiak (Zakład Karny w Siedlcach)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Piotr Kołakowski (42 Batalion Lekkiej Piechoty w Morągu)
  2. Roger Garbaczewski (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
  3. Mateusz Kasprzak (KMP Poznań)
    Krzysztof Stawiarski (JW3390)
  4. Hubert Sulewski (13 Batalion Lekkiej Piechoty w Łomży)
  5. Paweł Olszewski (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
  6. Piotr Radomski (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
K1 Rules / Senior [m] / -75kg
  1. Damian Pająk (6 batalion powietrznodesantowy)
  2. Maciej Halama (WOT 13 Śląska Brygada Obrony Terytorialnej)
  3. Przemysław Zdziebko (Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej)
    Adrian Paszkiewicz (JW 1747 Suwałki)
  4. Mateusz Klęsk (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
  5. Paweł Słomski (5bdow jw2771)
  6. Tymoteusz Szczuka (OSP Wymysłów)
K1 Rules / Senior [m] / -71kg
  1. Adam Piastowski (6 batalion powietrznodesantowy)
  2. Jakub Rychlak (10 Świętokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej)
  3. Patryk Krajewski (12WBOT - KDOW)
    Błażej Majdan (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
  4. Oskar Kapitowski (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
  5. Kamil Kiziński (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
  6. Sylwester Miller (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
  7. Mikołaj Nazaruk (JW 1747 Suwałki)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. Grzegorz Błotnicki (DWOT/8KPBOT)
  2. Paweł Wielgus (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
  3. Sylwester Błędowski (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Radosław Kuzia (64 Batalion Lekkiej Piechoty w Płocku)
  2. Dawid Ładziński (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
K1 Rules / Senior [m] / -57kg
  1. Bartosz Karpiński (4 ZIELONOGÓRSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY)
K1 Rules / Senior [k] / +70kg
  1. Paulina Bieć (KMP WROCŁAW)
  2. Małgorzata Chalecka (4 Warmińsko - Mazurska Brygada WOT)
K1 Rules / Senior [k] / -70kg
  1. Kinga Balon-Grabarek (1. WOJSKOWY SZPITAL POLOWY)
K1 Rules / Senior [k] / -65kg
  1. Marta Mysur (Polska Policja)
K1 Rules / Senior [k] / -60kg
  1. Katarzyna Borowska (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
  2. Wiktoria Widuła (OSP Wręczyca Wielka)
K1 Rules / Senior [k] / -56kg
  1. Monika Opak (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
  2. Martyna Stefaniak (Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach)
  3. Anna Mieszkowska (7 Pomorska Brygada WOT)
K1 Rules / Senior [k] / -52kg
  1. Żaneta Cieśla (16 Pułk Logistyczny w Elblągu JW 3751)
K1 Rules / Senior [k] / -48kg
  1. Ewa Bulanda (KPP Limanowa)
kick-light / Weteran [m] / +94kg
  1. Piotr Piotrowski (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
  2. Andrzej Sieczkowski (4 ZIELONOGÓRSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY)
kick-light / Weteran [m] / -94kg
  1. Mirosław Smętek (KMP Nowy Sącz)
  2. Janusz Zielak (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
  3. Artur Wołoszyn (Straż Ochrony Kolei)
    TOMASZ SZEWCZYK (5bdow jw2771)
kick-light / Weteran [m] / -84kg
  1. Daniel Salawa (5bdow jw2771)
  2. Damian Wysocki (OSP Wymysłów)
  3. Łukasz Matwij (Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia)
kick-light / Weteran [m] / -74kg
  1. Adrian Drosik (OSP Otyń)
kick-light / Weteran [k] / +65kg
  1. Kinga Balon-Grabarek (1. WOJSKOWY SZPITAL POLOWY)
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Radosław Pupin (OSP Środa Śląska)
  2. Andrzej Kozłowski (Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia)
  3. Damian Kowalewski (15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy)
    Kacper Dąbrowski (Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia)
  4. Andrzej Kwasiżur (31 Batalion Obrony Terytorialnej Rzeszów)
  5. Damian Kosiorek (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Adam Dąbrowski (OSP Gronowo)
  2. Rafał Janczewski (JW 4687)
  3. Filip Machel (Służba Ochrony Państwa)
    Paweł Strykowski (KP PSP Międzyrzecz)
  4. Dariusz Bieńkowski (11 Mazurski Pułk Artylerii w Węgorzewie)
  5. Mathias Balde (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
  6. Igor Abrusiewicz (Oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblągu)
  7. Kacper Kotłowski (8 Pułk przeciwlotniczy w Koszalinie)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Bartosz Brauer (Polska Policja)
  2. Łukasz Rabiej (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
  3. Dominik Pelc (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Dominik Zielonka (12 brygada Zmechanizowana)
  2. Rafał Kołowski (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
  3. Jakub Szupernak (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
    Wojciech Ozga (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
  4. Damian Ciesiun (Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia)
  5. Marek Pyda (17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana - JW 5701-45 Wędrzyn)
  6. Bernard Bobruś (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
  7. Krzysztof Stawiarski (JW3390)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Piotr Kołakowski (42 Batalion Lekkiej Piechoty w Morągu)
  2. Szymon Grabowski (Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu)
  3. Dawid Seńko (Oddział Żandarmerii w Szczecinie)
    Damian Piętoń (Wyższa Szkoła Kryminologii i Penitencjarystyki w Warszawie)
  4. Roger Garbaczewski (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
  5. Mateusz Stępień (DWOT/ 9ŁBOT)
  6. Adam Tuszyński (Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia)
  7. Dariusz Pieróg (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Adrian Durma (KM PSP Elbląg)
  2. Konrad Furmanek (Państwowa straż pożarna Międzychód)
  3. Tymoteusz Szczuka (OSP Wymysłów)
    Przemysław Gurdziel (OSP Wińsko)
  4. Kamil Potępa (5 Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej)
  5. Mateusz Klęsk (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
  6. Krystian Czopek (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
  7. Grzegorz Mielnik (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Grzegorz Błotnicki (DWOT/8KPBOT)
  2. Jan Sztymer (Wyższa Szkoła Kryminologii i Penitencjarystyki w Warszawie)
  3. Krystian Jabłoński (4 ZIELONOGÓRSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY)
    Tomasz Adamus (KPP Starachowice)
  4. Daniel Terlecki (OSP Pionki)
  5. Jakub Rychlak (10 Świętokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej)
  6. Sylwester Błędowski (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Radosław Kuzia (64 Batalion Lekkiej Piechoty w Płocku)
  2. Jakub Świderski (OSP Gałczewko)
  3. Norbert Krawczyk (OSP Wińsko)
    Daniel Zwada (Służba Ochrony Państwa)
  4. Karol Wojciechowski (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
kick-light / Senior [m] / -57kg
  1. Bartosz Karpiński (4 ZIELONOGÓRSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY)
  2. Marcel Smoliński (OSP Środa Śląska)
kick-light / Senior [k] / +70kg
  1. Weronika Walczak (OSP PIWONICE)
  2. Teresa Baldowska (KP Grybów)
kick-light / Senior [k] / -65kg
  1. Marta Mysur (Polska Policja)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Wiktoria Widuła (OSP Wręczyca Wielka)
kick-light / Senior [k] / -55kg
  1. Żaneta Cieśla (16 Pułk Logistyczny w Elblągu JW 3751)
  2. Martyna Stefaniak (Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach)
  3. Weronika Grudzińska (OSP Wymysłów)
    Anna Mieszkowska (7 Pomorska Brygada WOT)
kick-light / Senior [k] / -50kg
  1. Ewa Bulanda (KPP Limanowa)
point-fighting / Weteran [m] / +94kg
  1. Piotr Piotrowski (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
  2. Sebastian Wiszniewski (15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy)
  3. Andrzej Sieczkowski (4 ZIELONOGÓRSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY)
point-fighting / Weteran [m] / -94kg
  1. Janusz Zielak (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
  2. Mirosław Smętek (KMP Nowy Sącz)
  3. TOMASZ SZEWCZYK (5bdow jw2771)
    Artur Wołoszyn (Straż Ochrony Kolei)
point-fighting / Weteran [m] / -84kg
  1. Damian Wysocki (OSP Wymysłów)
  2. Daniel Salawa (5bdow jw2771)
point-fighting / Weteran [m] / -74kg
  1. Adrian Drosik (OSP Otyń)
point-fighting / Weteran [k] / +65kg
  1. Kinga Balon-Grabarek (1. WOJSKOWY SZPITAL POLOWY)
point-fighting / Weteran [k] / -65kg
  1. Anna SZEWCZYK (5bdow jw2771)
point-fighting / Senior [m] / +94kg
  1. Dominik Szymczak (22 Wojskowy Ośrodek Kartograficzny w Komorowie)
  2. Radosław Pupin (OSP Środa Śląska)
  3. Filip Machel (Służba Ochrony Państwa)
    Damian Kowalewski (15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy)
  4. Krystian Matyszczyk (15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy)
point-fighting / Senior [m] / -94kg
  1. Paweł Strykowski (KP PSP Międzyrzecz)
  2. Rafał Janczewski (JW 4687)
  3. Kacper Kotłowski (8 Pułk przeciwlotniczy w Koszalinie)
    Igor Abrusiewicz (Oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblągu)
  4. Łukasz Malinowski (15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy)
  5. Dariusz Bieńkowski (11 Mazurski Pułk Artylerii w Węgorzewie)
  6. Szymon Biela (5bdow jw2771)
point-fighting / Senior [m] / -84kg
  1. Rafał Kołowski (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
  2. Łukasz Głąbiński (KMP Kraków)
  3. Michał Mocny (Reprezentant Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. Małopolskiego)
    Marek Pyda (17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana - JW 5701-45 Wędrzyn)
  4. Krzysztof Stawiarski (JW3390)
point-fighting / Senior [m] / -79kg
  1. Szymon Grabowski (Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu)
  2. Hubert Sulewski (13 Batalion Lekkiej Piechoty w Łomży)
  3. Daniel BIERNAT (5bdow jw2771)
    Mateusz Jabłoński (15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy)
point-fighting / Senior [m] / -74kg
  1. Adrian Durma (KM PSP Elbląg)
  2. Konrad Furmanek (Państwowa straż pożarna Międzychód)
  3. Adrian Jabłoński (4 ZIELONOGÓRSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY)
    Tymoteusz Szczuka (OSP Wymysłów)
point-fighting / Senior [m] / -69kg
  1. Jakub Rychlak (10 Świętokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej)
  2. Krystian Jabłoński (4 ZIELONOGÓRSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY)
  3. Tomasz Adamus (KPP Starachowice)
point-fighting / Senior [m] / -57kg
  1. Marcel Smoliński (OSP Środa Śląska)
  2. Bartosz Karpiński (4 ZIELONOGÓRSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY)
point-fighting / Senior [k] / +70kg
  1. Weronika Walczak (OSP PIWONICE)
  2. Teresa Baldowska (KP Grybów)
point-fighting / Senior [k] / -65kg
  1. Marta Mysur (Polska Policja)
point-fighting / Senior [k] / -60kg
  1. Małgorzata Ciesielska (OSP Dominów)
point-fighting / Senior [k] / -55kg
  1. Weronika Grudzińska (OSP Wymysłów)
point-fighting / Senior [k] / -50kg
  1. Ewa Bulanda (KPP Limanowa)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza zawodniczka Monika Opak 18 Dywizja Zmechanizowana, Najlepszy zawodnik Grzegorz Błotnicki DWOT/8KPBOT
Najlepszy klub
1. 18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA 2. DWOT 3. 4 ZIELONOGÓRSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY
Skład sędziowski
Jerzy Bassa - sędzia główny, Maciej Bajtel, Jarosław Sułkowski, Dominik Szymczak, Józef Mazurek, Konrad Olbrycht, Arleta Oleksy, Urszula Bassa, Albin Pudlicki, Mirosław Kutyła, Waldemar Kaczmarczyk, Ireneusz Szegda, Andrzej Sieczkowski,
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL