Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Kadetów Starszych i Młodszych w formule Kick Light_25-27.09.2020 - Mysiadło

25.09.2020
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Jan Gertchen (Champion Gdańsk)
  2. Konrad Pawul (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  3. Jakub Kościelnik (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
    Mikołaj Bronisz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  4. Sebastian Jędraś (X Fight Piaseczno)
  5. Filip Nyśkiewicz (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  6. Damian Niepogoda (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
  7. Borys Damrath (A&W Team Obrowo)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Anton Bardabush (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Alan Korpalski (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Maksymilian Życiński (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
    Bartosz Zając (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  4. Eryk Schaumkessel (Fight Club Zielona Góra)
  5. Paweł Olszewski (A&W Team Obrowo)
  6. Filip Wasążnik (Uniq Fight Club Warszawa)
  7. Kacper Pechcin (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Jakub Bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Paweł Polak (Champion Gdańsk)
  3. Kacper Śleszyński (Rebelia Kartuzy)
    Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Michał Marek (KS POLONIA 1912 Leszno)
  5. Kamil Guziński (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  6. Seweryn Zińczuk (KSW POLICE)
  7. Bartosz Sikora (Center Team Odolanów)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Mieszko Siemiątkowski (Zamek Kurzętnik)
  2. Maciej Zyz (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Oskar Majzon (MLKS Spider Złotów)
    Mateusz Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  4. Igor Bronowski (KSW Sokół Jarosław)
  5. Kacper Strzemecki (Champion Gdańsk)
  6. Kordian Romel (KS Sporty Walki Piła)
  7. Andrei Shuminski (Uniq Fight Club Warszawa)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Patryk Andrzejewski (KSW POLICE)
  2. Wiktor Dudziński (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  3. Jakub Galiszewski (Klub Sportowy Cross Fight Radom)
    Igor Hołobotowski (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Adrian Dziuba (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  5. Maciej Frankiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  6. Kacper Kurzępa (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  7. Stępień Igor (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Jakub Pawelczak (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  2. Aleksander Piasecki (KS POLONIA 1912 Leszno)
  3. Nikodem Balczus (Uniq Fight Club Warszawa)
    Gustaw Wielądek (X Fight Piaseczno)
  4. Aleksander Grosicki (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  5. Artur Piekuta (Fight Club Zielona Góra)
  6. Hubert Jarząbek (KS POLONIA 1912 Leszno)
  7. Paweł Perlik (A&W Team Obrowo)
kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Xavier Rzeszut (KS Sporty Walki Piła)
  2. Olaf Siemiątkowski (Zamek Kurzętnik)
  3. Daniel Grabicki (MLKS Spider Złotów)
    Kamil Mączkowski (Zamek Kurzętnik)
  4. Mączkowski Dawid (Zamek Kurzętnik)
  5. Kewin Szkaradowski (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  6. Filip Marek (KS POLONIA 1912 Leszno)
  7. Adrian Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
kick-light / Kadet starszy [m] / -37kg
  1. Kacper Olęcki (Zamek Kurzętnik)
  2. Konrad Redestowicz (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Wiktoria Ziober (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Żaneta Stenka (GOSRiT Luzino)
  3. Anna Schweisser (MKS Mechanik Włodawa)
    Magdalena Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  4. Natalia Kałuża (ASW Fighter Mogilany)
kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Nadia Nasulewicz (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  2. Sara Bołotow (ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK)
  3. Amanda Zubek (Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz)
    Maja Lebek (GSWW Najemnik Gliwice)
  4. Natalia Jurkiewicz (ASW Fighter Mogilany)
  5. Nikola Dudek (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  6. Aleksandra Ambroży (SKF Boksing Zielona Góra)
kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Zuzanna Gołębiewska (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
  2. Wiktoria Szumska (KSW Szczecinek)
  3. Julia Kamińska (CSW Champion Lubawa)
    Justyna Cymerman (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
  4. Kinga Mikuś (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  5. Maja Słomian (Łaski Klub Sztuk Walki)
  6. Weronika Garbacka (Center Team Odolanów)
  7. Zuzanna Cichosz (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Julia Szyjkowska (A&W Team Obrowo)
  2. Wioleta Grodzka (UKS Diament Pstrągowa)
  3. Weronika Tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
    Emilia Kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Wiktoria Przybylska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  5. Kinga Nowakowska (SKF Boksing Zielona Góra)
kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Natalia Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Daria Niciporuk (X Fight Piaseczno)
    Zuzanna Szymaniak (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  4. Karina Pioch (Rebelia Kartuzy)
  5. Małgorzata Opioła (Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz)
  6. Klaudia Król (KS Sporty Walki Piła)
  7. Wiktoria Bigos-Brzozowska (SKF Boksing Zielona Góra)
kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Agata Durczyńska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  2. Natalia Mieczkowska (CSW Champion Lubawa)
  3. Lena Kopistecka (CSW Champion Lubawa)
    Roksana Rzeźnicka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  4. Otylia Chałupka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  5. Dagmara Lewczuk (MKS Mechanik Włodawa)
  6. Nadia Stalończyk (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  7. Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Gracjana Brzoska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  2. Maja Marczak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Alicja Bagińska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
kick-light / Kadet starszy [k] / -37kg
  1. Marlena Stefańska (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. Beata Fyda (Gladiator Binczarowa)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / +69kg
  1. Alexander Zeman (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Jakub Ługowski (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
  3. Bartosz Ługowski (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -69kg
  1. Łukasz Kalinowski (A&W Team Obrowo)
  2. Michał Olszewski (A&W Team Obrowo)
  3. Kacper Ogorzałek (Gladiator Binczarowa)
    Mateusz Jaros (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -63kg
  1. Szymon Brzeski (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Julian Goliński (Uniq Fight Club Warszawa)
  3. Norbert Łojko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Patryk Klimczak (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -57kg
  1. Klemens Matulewicz (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Bartosz Fabrykiewicz (CSW Champion Lubawa)
  3. Patryk Tokarczyk (UKS EVAN Nowy Sącz)
    Bartosz Ryś (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  4. Krzysztof Krupiński (Uniq Fight Club Warszawa)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg
  1. Oliwier Jarzecki (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  2. Milan Zierek (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Adam Polak (Champion Gdańsk)
    Oliwier Brodowski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  4. Franciszek Krata (Łaski Klub Sztuk Walki)
  5. Krzysztof Budnicki (SKF Boksing Zielona Góra)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Wojciech Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Marcin Życiński (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  3. Alan Grabowski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
    Gracjan Herman (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Łukasz Chara (Uniq Fight Club Warszawa)
  5. Dawid Skwierawski (Agoga Gym Lębork)
  6. Maksymilian Kłodarski (Champion Gdańsk)
  7. Alan Głyda (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Damian Czaja (Rebelia Kartuzy)
  2. Maciek Szwechowicz (Zamek Kurzętnik)
  3. Hubert Gruca (Gladiator Binczarowa)
    Adam Bachman (X Fight Piaseczno)
  4. Paweł Bączek (CSW Champion Lubawa)
  5. Michał Gieszczyński (Uniq Fight Club Warszawa)
  6. Szymon Kaczmarek (CSW Champion Lubawa)
  7. Antoni Wrona (Uniq Fight Club Warszawa)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Oskar Lech (Paco Team Mysłowice)
  2. Patryk Klamrowski (Agoga Gym Lębork)
  3. Hubert Kuczyński (CSW Champion Lubawa)
    Ivo Omelianczuk (Ragnarok Białystok)
  4. Dominik Marczak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  5. Marsel Castalano (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
  6. Konrad Wiśniewski (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  7. Michał Magin (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Igor Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Krystian Turbiarz (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  3. Borys Szeszuła (Klub Sportowy Fighter Jelcz-Laskowice (Miasto Jelcz-Laskowice))
    Fabian Zawadzki (Ragnarok Białystok)
  4. Dorian Sikorski (Champion Gdańsk)
  5. Michał Borgieł (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  6. Maurycy Zieliński (Klub Sportowy Fighter Jelcz-Laskowice (Miasto Jelcz-Laskowice))
  7. Błażej Król (KS Sporty Walki Piła)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Jakub Stefański (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. Szymon Ogorzałek (Gladiator Binczarowa)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / +65kg
  1. Alexandra Jaskólska (Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz)
  2. Barbara Telus (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  3. Amelia Rzepecka (Zamek Kurzętnik)
    Katarzyna Ruchała (UKS EVAN Nowy Sącz)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -60kg
  1. Zuzanna Brandt (Champion Gdańsk)
  2. Marika Morelowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -55kg
  1. Julia Drewa (GOSRiT Luzino)
  2. Wiktoria Kręcichwost (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -50kg
  1. Aleksandra Lipińska (UKS Sanda Płock)
  2. Maria Zyznarska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Anita Leniec (KS Sporty Walki Piła)
    Julia Janicka (KS Sporty Walki Piła)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -46kg
  1. Pola Stołowska (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Klaudia Koc (A&W Team Obrowo)
  3. Zofia Urbaniec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Samanta Szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Justyna Moniewska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  5. Weronika Romanek (Gladiator Binczarowa)
  6. Laura Ciszewska (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Weronika Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Oktawia Jankowska (KS POLONIA 1912 Leszno)
  3. Martyna Wiśniewska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Martyna Konieczna (CSW Champion Lubawa)
  4. Daria Ściślicka (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Hanna Wilczek (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Zuzanna Kania (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  3. Marta Dąbrowska (CSW Champion Lubawa)
    Weronika Ogorzałek (Gladiator Binczarowa)
  4. Magdalena Gruca (Gladiator Binczarowa)
  5. Judyta Szewczyk (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Klaudia Mikołajewska (KS Sporty Walki Piła)
  2. Laura Bobowska (Ragnarok Białystok)
  3. Laila Castalano (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
    Maria Pirga (UKS Diament Pstrągowa)

Najlepsi zawodnicy
Kadetka Młodsza-Pola Stołowska -AZS AWF Warszawa. Kadet Młodszy-Oskar Lech -Paco Team Mysłowice. Kadetka Starsza- Oliwia Czader- Beskid Dragon. Kadet Starszy- Mieszko Siemiątkowski- Zamek Kurzętnik.
Najlepszy klub
AZS AWF Warszawa, Warszawa [punktów: 15 (3 - 2 - 2)]
Skład sędziowski
Sędzia Główny- Krzysztof Żychliński. Kierownik Tatami B -Ryszard Zawistowski. Kierownik Tatami A- Dariusz Matusik. Sędziowi Punktowi: Janusz Wielgosz, Cyprian Grzęda, Sebastian Misiuro, Michał Bocheński, Marcin Wrzosek, Przemysław Wielądek, Bartosz Bachman, Piotr Bogucki. Delagat PZKB -Krzysztof Kaproń
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL