Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski K1 Rules Seniorów Juniorów Starszych i Młodszych_09-11.10.2020 - Ełk

09.10.2020
K1 Rules / Senior [m] / +91kg
  1. Michał Bławdziewicz (Palestra Warszawa)
  2. Robert Dochód (KICKBOXING TEAM SEJNY)
  3. Bartłomiej Bielas (Fighter Wrocław)
    Dawid Szybowski (Hunter Gym Bydgoszcz)
  4. Arkadiusz Karmowski (Legia Fight Club Warszawa)
K1 Rules / Senior [m] / -91kg
  1. Kamil Ruta (Fighter Wrocław)
  2. Mariusz Nowosad (Legia Fight Club Warszawa)
  3. Michał Kuźniak (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
    Maciej Kubicki (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  4. Sebastian Dziama (Fighter Wrocław)
  5. Mariusz radosław Lewoń (PANZER Suwałki)
  6. Adam Kosut (Klub Sportowy Shootboxer Mosina)
  7. Piotr Janicki (Fight Club Radzymin)
K1 Rules / Senior [m] / -86kg
  1. Tomasz Konieczny (Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów)
  2. Mateusz Pasiak (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
  3. Przemysław Walków (Fighter Wrocław)
    Sebastian Domański (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  4. Dominik Bala (Legion Głogów)
  5. Michał Kuleta (Fighter Wrocław)
  6. Kamil Szmel (Palestra Warszawa)
  7. Hubert Izydorkiewicz (Striker Turek)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Dominik Kaleta (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Maciej Kociszewski (KO Team Otwock)
  3. Marek Zardzewiały (KSW Sokół Jarosław)
    Dominik Cinal (Paco Team Mysłowice)
K1 Rules / Senior [m] / -75kg
  1. Damian Piskorz (Hunter Gym Bydgoszcz)
  2. Hubert Rutkowski (Klub Sportowy Shootboxer Mosina)
  3. Marcel GIELEZY (Iron Gym Wrocław)
    Emil Chorążewicz (Palestra Warszawa)
  4. Maciej Guz (Fight Gym Lublin)
  5. Patryk Małecki (Legia Fight Club Warszawa)
  6. Mateusz Jakubowski (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  7. Daniel Maciejko (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
K1 Rules / Senior [m] / -71kg
  1. Krystian Topczewski (Ragnarok Białystok)
  2. Dawid Siek (KS Sporty Walki Piła)
  3. Rafał Kosiarski (FIGHTER Nowa Sól)
    Mateusz Brusiło (Fighter Wrocław)
  4. Piotr Jasnoch (PANZER Suwałki)
  5. Filip Szostak (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
  6. Dawid Jiers (MLKS Spider Złotów)
  7. Radosław Nowak (Klub Sportowy Shootboxer Mosina)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. Oskar Siegert (Legion Głogów)
  2. Paweł Józefowicz (Fighter Wrocław)
  3. Szymon Żelazko (Hunter Gym Bydgoszcz)
    Krzysztof Górski (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  4. Kamil Rościński (Samuraj Sanok)
  5. Szymon Samorajczyk (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
  6. Szymon Dembowski (PANZER Suwałki)
  7. Mateusz Furman (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Robert Soboń (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Krzysztof Olszewski (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
  3. Adrian Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
    Bartosz Hassa (FIGHTER Nowa Sól)
  4. Krystian Bernatowicz (Fighter Wrocław)
  5. Rafał Cyrankowski (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  6. Maciej Błażewicz (Palestra Warszawa)
  7. Kacper Glinicki (Legia Fight Club Warszawa)
K1 Rules / Senior [m] / -60kg
  1. Wojciech Urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  2. Dominik Tomica (Paco Team Mysłowice)
K1 Rules / Senior [m] / -57kg
  1. Piotr Stępień (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  2. Cezary Osieł (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  3. Szymon Zgoda (Palestra Warszawa)
    Krystian Rozkosz (Paco Team Mysłowice)
K1 Rules / Senior [m] / -54kg
  1. Piotr Woźniak (KS Sporty Walki Piła)
  2. Tomasz Wojtak (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
K1 Rules / Senior [k] / +70kg
  1. Karolina Sobek (KSW Sokół Jarosław)
  2. Natalia Panas (Palestra Warszawa)
  3. Justyna Ciborska (GSWW Najemnik Gliwice)
K1 Rules / Senior [k] / -70kg
  1. Kamila Bałanda (Champion Gdańsk)
  2. Małgorzata Tkocz (Klub Sportowy Spartan Knurów)
  3. Iza Wołos (KICKBOXING TEAM SEJNY)
K1 Rules / Senior [k] / -65kg
  1. Pola Rogala (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Aleksandra Niewiadomska (Legia Fight Club Warszawa)
  3. Weronika Stoń (KT Legia Warszawa)
K1 Rules / Senior [k] / -60kg
  1. Paulina Saczuk (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Sylwia Kaliś (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Martyna Kot (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
K1 Rules / Senior [k] / -56kg
  1. Barbara Nalepka (Fighter Wrocław)
  2. Iwona Jaksina (Palestra Warszawa)
  3. Katarzyna SZANIAWSKA (FIGHTER Nowa Sól)
    Aleksandra Białek (Legion Głogów)
K1 Rules / Senior [k] / -52kg
  1. Gabriela Kuzawińska (X Fight Piaseczno)
  2. Weronika Gdula (Stowarzyszenie Sportowe SZOPA Fight Team Krakow)
  3. Anita Kropidłowska (Fighter Wrocław)
    Patrycja Chmiel (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
  4. Katarzyna Białas (KT Legia Warszawa)
K1 Rules / Senior [k] / -48kg
  1. Aleksandra Mądraszewska (Champion Gdańsk)
  2. Kamila Gołębiewska (Fight Club Radzymin)
  3. Paulina ILNICKA (FIGHTER Nowa Sól)
    Marlena Tomczyk (Viktoria Szydłowiec)
K1 Rules / Junior starszy [m] / +91kg
  1. Jakub Sakowski (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
  2. Michał Zapała (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Mateusz Dzik (Viktoria Szydłowiec)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -86kg
  1. Adam Tutak (Samuraj Sanok)
  2. Dominik Wawrzaszek (Fighter Wrocław)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Jakub Czarniecki (Scorpion Krępice)
  2. Krystian Katra (Fight-Hobby Legnica)
  3. Jan Kuczmaja (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
    Grzegorz Lipski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Miłosz Hruświcki (PANZER Suwałki)
  2. Cyprian Pałka (KS Sporty Walki Piła)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Miłosz Baran (Samuraj Sanok)
  2. Kamil Kur (MKS Wicher Kobyłka)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Michał Firut (Legion Głogów)
  2. Szymon Kałużny (Striker Turek)
  3. Wiktor Dmochowski (Fight Academy Ostrołęka)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Miłosz Kruk (Stowarzyszenie Akademia Holistyczna Skarżysko Kamienna)
  2. Jakub Leliwa (CSW Champion Lubawa)
  3. Patryk Szulc (Striker Turek)
    Michał Cewiński (Legia Fight Club Warszawa)
  4. Mateusz Wosiński (Legion Głogów)
  5. Mateusz Foltyn (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  6. Mateusz Frankiewicz (KSW Sokół Jarosław)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Gniewomir Herbst (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Jakub Posłowski (Legion Głogów)
  2. Oskar Sobański (KO GYM Świebodzice)
  3. Mikołaj Hrycoń (MLKS Spider Złotów)
    Kacper Dąbrowski (Iron Gym Wrocław)
  4. Szymon Cender (Viktoria Szydłowiec)
  5. Kostia Wasiak (MKS Wicher Kobyłka)
  6. Damian Smaka (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
K1 Rules / Junior starszy [k] / +70kg
  1. Katarzyna Tyl (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -70kg
  1. Oliwia Mielczarek (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Żaneta Krawczyk (Legion Głogów)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -65kg
  1. Marta GABAS (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
  2. Marta Hyba (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Martyna Kierczyńska (Legion Głogów)
  2. Zuzanna Kusiak (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  3. Wiktoria Wojciechowska (Klub Sportowy Shootboxer Mosina)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -52kg
  1. Dominika Chylińska (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Ewelina Peczyńska (Fight Academy Ostrołęka)
  3. Anna Dudek (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
    Nikola Zaborowska (Rebelia Kartuzy)
  4. Alicja Siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -81kg
  1. Aleksander Kowalczyk (Striker Turek)
  2. Igor Suszkowski (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -75kg
  1. Armin Wilczewski (Rebelia Kartuzy)
  2. Jakub Solecki (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Bartosz Godyń (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
  2. Bartosz Zając (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Piotr Dzięga (Fight Gym Lublin)
    Damian Dąbrowski (KS Gym Fight Wrocław)
  4. Filip Żołędziejewski (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Szymon Gaczyński (KSW Szczecinek)
  2. Krzysztof Schulc (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Kacper Śleszyński (Rebelia Kartuzy)
  2. Filip Chomicz (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
  3. Paweł Konieczny (Legion Głogów)
    Kacper Szydlik (KO GYM Świebodzice)
  4. Kacper Siwiński (Striker Turek)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Konrad Kamiński (Legia Fight Club Warszawa)
  2. Gracjan Durlak (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Oskar Majzon (MLKS Spider Złotów)
  2. Stanisław Urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  3. Jeremi Dygas (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -54kg
  1. Stanisław Brzozowski (Palestra Warszawa)
  2. Wiktor Popowicz (FIGHTER Nowa Sól)
  3. Michał Dąbrowski (Legia Fight Club Warszawa)
    Artur Bożyk (Rebelia Kartuzy)
  4. Wiktor Dudziński (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  5. Maciej Różyło (KS Sporty Walki Piła)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -51kg
  1. Oliwer Domińczak (Legion Głogów)
  2. Jakub Galiszewski (Klub Sportowy Cross Fight Radom)
  3. Filip Kucharczyk (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / +60kg
  1. Oliwia Gajewczyk (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
  2. Kinga Wiśniewska (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  3. Alicja Bartosińska (KS Sporty Walki Piła)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -60kg
  1. Weronika Witkowska (Fight-Hobby Legnica)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -56kg
  1. Natalia Maćkiewicz (A&W Team Obrowo)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -52kg
  1. Wiktoria Przybylska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  2. Karina Pioch (Rebelia Kartuzy)
  3. Martyna Gasińska (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -48kg
  1. Natalia Matusz (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Julia Marciniak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Martyna Zyskowska (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
    Agata Durczyńska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -44kg
  1. Patrycja Pawikowska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Gracjana Brzoska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  3. Julia Bubak (FIGHTER Nowa Sól)

Najlepsi zawodnicy
Mistrzostwa Polski K1 Rules Seniorów Juniorów Starszych i Młodszych_09-11.10.2020 - Ełk K1 Rules / Junior starszy [m] / -60kg 1. Gniewomir Herbst (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków) K1 Rules / Junior starszy [k] / +70kg 1. Katarzyna Tyl (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek) K1 Rules / Junior starszy [k] / -56kg 1. Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki) K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -60kg 1. Weronika Witkowska (Fight-Hobby Legnica) K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -56kg 1. Natalia Maćkiewicz (A&W Team Obrowo)
Najlepszy klub
Skład sędziowski
Sędzia główny: Ryszard Zawistowski , Delegat: Krzysztof Kaproń, Kierownik Ringu A: Janusz Wielgosz, sędziowie: Waldemar Hajducki, Beata Sękowska, Tadeusz Poljański, Zbigniew Kowalewski, Piotr Bogucki. Kierownik Ringu B: Tomasz Bałdyga, sędziowie: Marta Zdziarska, Jacek Puchacz, Andrzej Maciusiewicz, Tomasz Sroka, Angelika Suchecka.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL