Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu PF Dzieci i Kadetów Młodszych LC Kadetów Młodszych_9-11.10.2020 - Węgrów

09.10.2020
point-fighting / Dziewczynki [k] / +36kg
  1. Hanna Nowakowska (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  2. Gabriela Janowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Martyna Musiej (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Anastazja Milczarczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
point-fighting / Dziewczynki [k] / -33kg
  1. Agata Drewa (GOSRiT Luzino)
  2. Hanna Lachowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Malwina Florek (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Emilia Lewandowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Lena Kowalska (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
point-fighting / Dziewczynki [k] / -24kg
  1. Nikola Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Emilia Nieściur (X Fight Piaseczno)
  3. Helena Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
    Lena Krystianik (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
point-fighting / Chłopcy [m] / +36kg
  1. Aleksander Śmigielski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Alan Saczuk (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Alex Biernat (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
    Konrad Lenczewski (GOSRiT Luzino)
  4. Hubert Milka (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  5. Aleksander Burczyk (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
point-fighting / Chłopcy [m] / -36kg
  1. Sebastian Tempski (GOSRiT Luzino)
  2. Michał Goliński (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  3. Mateusz Fabiszewski (Bokserski Klub Sportowy Tiger w Łomży)
point-fighting / Chłopcy [m] / -33kg
  1. Franek Dmitruk (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Alan Mazur (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Piotr Skwierczyński (WKS SFINKS Węgrów)
    Michał Szyszko (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Chłopcy [m] / -30kg
  1. Dawid Siwczyński (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Nikodem Bereda (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Adam Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
    Aleksander Maciak (KSW Łuków)
  4. Adam Dzierzbicki (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  5. Kacper Zięba (X Fight Piaseczno)
  6. Stanisław Szczuko (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  7. Maciej Kurkus (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Chłopcy [m] / -27kg
  1. Szymon Sobociński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  2. Oliwier HARASIM (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Antoni Sawicki (WKS SFINKS Węgrów)
    Mateusz Kosiorek (WKS SFINKS Węgrów)
  4. Michał Kruczek (KSW Łuków)
  5. Marcel Szwejk (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  6. Bartosz Mazurek (SKF Boksing Zielona Góra)
point-fighting / Chłopcy [m] / -24kg
  1. Jan Kamiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Hubert Jaczewski (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Alex Siekierzyński (KSW Łuków)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / +69kg
  1. Alexander Zeman (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -69kg
  1. Łukasz Kalinowski (A&W Team Obrowo)
  2. Michał Olszewski (A&W Team Obrowo)
  3. Mateusz Jaros (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -63kg
  1. Patryk Klimczak (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  2. Mateusz Skwierczyński (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Patryk Tokarczyk (UKS EVAN Nowy Sącz)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -57kg
  1. Krzysztof Sobociński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  2. Norbert Łojko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Klemens Matulewicz (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -52kg
  1. Milan Zierek (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Jan Nastaj (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Krzysztof Budnicki (SKF Boksing Zielona Góra)
    Bartosz Malczewski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Wojciech Nowakowski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  5. Igor Lis (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Krzysztof Lewandowski (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  7. Miłosz Kulik (SKF Boksing Zielona Góra)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Maciek Szwechowicz (Zamek Kurzętnik)
  2. Wojciech Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Nikodem Mamrot (WKS SFINKS Węgrów)
    Gracjan Herman (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Juliusz Kopa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  5. Marcin Życiński (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  6. Alan Głyda (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  7. Krzysztof Fafiński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Bartosz Dobrowolski (X Fight Piaseczno)
  2. Adam Bachman (X Fight Piaseczno)
  3. Arayik Gasparyan (SKF Boksing Zielona Góra)
    Bartosz Szwejk (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  4. Adam Mazur (SKF Boksing Zielona Góra)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Kacper Głowienka (DAN Świdnik)
  2. Alan Muchin (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Jan HAWRYSZ (DAN Świdnik)
    Marsel Castalano (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
  4. Fabian Płotek (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  5. Kacper Górski (WKS SFINKS Węgrów)
  6. Jakub Mazurkiewicz (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  7. Szymon Piłka (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Paweł Bielecki (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Igor Głowienka (DAN Świdnik)
  3. Kacper Kuraś (DAN Świdnik)
    Szymon Klawiński (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  4. Michał Borgieł (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  5. Adrian Gwizdała (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  6. Olaf Steć (DAN Świdnik)
  7. Aleksander Lewandowski (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Igor Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Jakub Stefański (UKS EVAN Nowy Sącz)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / +65kg
  1. Amelia Rzepecka (Zamek Kurzętnik)
  2. Wiktoria Sacher (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -60kg
  1. Natalia Grobelna (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Julia Wilkołek (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -55kg
  1. Julia Drewa (GOSRiT Luzino)
  2. Wiktoria Kręcichwost (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -50kg
  1. Aleksandra Lipińska (UKS Sanda Płock)
  2. Maria Zyznarska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -46kg
  1. Pola Stołowska (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Samanta Szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Zofia Urbaniec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Klaudia Siwczyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Weronika Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Hanna Czubacka (DAN Świdnik)
    Daria Ściślicka (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  5. Oliwia Kasprzak (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  6. Dominika Sobieska (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Maja Kubiaczyk (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  2. Judyta Szewczyk (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  3. Martyna Lachowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Julia Wójcik (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Laila Castalano (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Krzysztof Sobociński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  2. Wojciech Nowakowski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  3. Jan Nastaj (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Mateusz Jaros (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  4. Krzysztof Lewandowski (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  5. Łukasz Romański (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  6. Bartosz Malczewski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  7. Mateusz Skwierczyński (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Wojciech Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Nikodem Mamrot (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Krzysztof Fafiński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
    Alan Delega (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  4. Kosma Brzeżawski (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  5. Alan Głyda (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  6. Juliusz Kopa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  7. Antoni Bojarczyk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Bartosz Dobrowolski (X Fight Piaseczno)
  2. Adam Bachman (X Fight Piaseczno)
  3. Mikołaj Prusinowski (KSW Łuków)
    Maksymilian Szłapa (DAN Świdnik)
  4. Arayik Gasparyan (SKF Boksing Zielona Góra)
  5. Adam Mazur (SKF Boksing Zielona Góra)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Kacper Głowienka (DAN Świdnik)
  2. Jan HAWRYSZ (DAN Świdnik)
  3. Szymon Rosiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
    Bartosz Sadowski (DAN Świdnik)
  4. Alan Muchin (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  5. Stanisław Przybylski (X Fight Piaseczno)
  6. Dominik Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  7. Marsel Castalano (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Paweł Bielecki (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Igor Głowienka (DAN Świdnik)
  3. Olaf Steć (DAN Świdnik)
    Kacper Kuraś (DAN Świdnik)
  4. Adrian Gwizdała (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  5. Szymon Klawiński (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  6. Bartosz Blacha (DAN Świdnik)
  7. Michał Zdziarski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Igor Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Jerzy Dudek- Dmochowski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Zofia Brudzyńska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Julia Drewa (GOSRiT Luzino)
  3. Zofia Romanowska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
    Julia Wilkołek (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Julia Socha (X Fight Piaseczno)
  5. Olga Krawczyk (DAN Świdnik)
  6. Natalia Grobelna (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Pola Stołowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Zofia Urbaniec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Klaudia Siwczyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Izabella Dąbrowska (X Fight Piaseczno)
  3. Daria Ściślicka (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Izabela Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  4. Kinga Budzyńska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  5. Hanna Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  6. Oliwia Kasprzak (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  7. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Nina Śmigielska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Weronika Chojnacka (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Maja Kubiaczyk (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
    Barbara Styczek (X Fight Piaseczno)
  4. Joanna Zdunek (WKS SFINKS Węgrów)
  5. Julia Wójcik (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  6. Iga Woźniak (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  7. Martyna Lachowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Laila Castalano (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
  2. Emila Krasuska (KSW Łuków)
  3. Izabela Chochół (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Zuzanna Kamińska (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)

Najlepsi zawodnicy
POINTFIGHTING: Klaudia Siwczyńska(KS Orient) Wojciech Bar(Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime) LIGHT-CONTACT: Klaudia Siwczyńska(KS Orient) Kacper Głowienka(DAN Świdnik)
Najlepszy klub
POINTFIGHTING: NINJA ACADEMY Warszawa LIGHT-CONTACT: UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Skład sędziowski
Sędzia Główny-Agnieszka Turchan, Kierownicy mat- Jerzy Bassa, Maciej Bajtel, sędziowie punktowi- Józef Mazurek, Urszula Bassa, Mirosław Kutyła, Arleta Oleksy, Dariusz Matusik, Dominik Szymczak, Marcin Wrzosek, Michał Bocheński, Przemysław Wielądek, Piotr Żołędź, Bartosz Bachman
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL