Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

MP Juniorów, Seniorów i Masters w Formułach Light Contact/Pointfighting_16-18.10.2020 - Nowe Miasto Lubawskie/Kurzęt

16.10.2020
light-contact / Senior [m] / +94kg
  1. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Jacek Kozłowski (SMOK Toruń)
  3. Radosław Pupin (Glory - Środa Śląska)
    Marcin Szuleta (KKS Sporty Walki Poznań)
light-contact / Senior [m] / -94kg
  1. Filip Chmera (KKT Bałtyk Koszalin)
  2. Dominik Marek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Krzysztof Jasiukiewicz (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
light-contact / Senior [m] / -89kg
  1. Kacper Frątczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Piotr Wypchał (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  3. Piotr Tomczak (LZS POPRAWA Siedlików)
    Paweł Strykowski (KKS Sporty Walki Poznań)
  4. Paweł Romańczuk (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
light-contact / Senior [m] / -84kg
  1. Jakub Kalinowski (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  2. Damian Chiliński (Zamek Kurzętnik)
  3. Dominik Zielonka (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin)
    Mariusz Migdalski (Zamek Kurzętnik)
  4. Michał Jezierski (Elbląski Klub Karate)
  5. Patryk Jabłonowski (Karwiński Team Mława Mława)
  6. Michał Mocny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  7. Szymon Grabowski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
light-contact / Senior [m] / -79kg
  1. Krystian Rzepka (Zamek Kurzętnik)
  2. Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
  3. Łukasz Safianowski (Klub Sportów Walki Włocławek)
    Adrian Welenc (Karwiński Team Mława Mława)
  4. Roman Bushchak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  5. Krzysztof Ozimina (Karwiński Team Mława Mława)
  6. Szymon Szulc (Klub Sportów Walki Włocławek)
  7. Kacper Kołodziejski (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
light-contact / Senior [m] / -74kg
  1. Adrian Durma (Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg)
  2. Nikodem Bigus (Rebelia Kartuzy)
  3. Tymoteusz Szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
    Sebastian Grabski (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  4. Michał Postrożny (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin)
  5. Bartosz Siwek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  6. Dawid Janusz (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  7. Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
light-contact / Senior [m] / -69kg
  1. Mateusz Białecki (SMOK Toruń)
  2. Oskar Zawiślak (Alien Kick Łódź)
  3. Piotr Kruszyński (SMOK Toruń)
    Beniamin Wołodko (KS Maximus Gdynia)
  4. Igor Jarczyński (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  5. Marek Walenczewski (Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA, Gostyń)
  6. Adam Szczęsny (Alkon Szczecin)
  7. Mateusz CZESZEJKO (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
light-contact / Senior [m] / -63kg
  1. Grzegorz Błotnicki (A&W Team Obrowo)
  2. Krzysztof Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  3. Maciej Kasprzyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Mariusz Nowak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Adrian Robaczyński (ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK)
light-contact / Senior [m] / -57kg
  1. Albert Mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Przemysław Kalisz (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Adrian Ryś (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
    Piotr Olszewski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
light-contact / Senior [k] / +70kg
  1. Dominika Cuper-przybylska (KS Maximus Gdynia)
light-contact / Senior [k] / -70kg
  1. Paulina Stenka (GOSRiT Luzino)
light-contact / Senior [k] / -65kg
  1. Agata Piechowicz (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Wiktoria Banaszek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
light-contact / Senior [k] / -60kg
  1. Monika Puzio (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  2. Julia Setla (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Agata Kacprzak (X Fight Piaseczno)
    Malwina Strzelecka (KSW POLICE)
  4. Aleksandra Ciężka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  5. Katarzyna Kowal (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  6. Weronika Bartczak (KS Ziętek Team Kalisz)
light-contact / Senior [k] / -55kg
  1. Kinga Szlachcic (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Marta Pyra (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Weronika Grudzińska (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Senior [k] / -50kg
  1. Anna Knobel (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  2. Sylwia Lewandowska (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Nikola Kizym (SKT Tiger Dzierżoniów)
light-contact / Junior [m] / +94kg
  1. Marcin Dolecki (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  2. Shayan Siedlecki (Klub Sportów Walki Włocławek)
  3. Mateusz Dwornik (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin)
    Marcin Zdun (KS Ziętek Team Kalisz)
light-contact / Junior [m] / -89kg
  1. Adam Brzozowicz (WKS SFINKS Węgrów)
  2. Andrzej DZWONKOWSKI (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  3. Piotr glegoła (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
light-contact / Junior [m] / -84kg
  1. Jakub Płachta (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Kacper Kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Bartosz Grudziński (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
    Radosław DZWONKOWSKI (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  4. Piotr Sieliwoniuk (X Fight Piaseczno)
  5. Jakub Czupryniak (KS Maximus Gdynia)
  6. Wojciech Strzemieczny (KS Ziętek Team Kalisz)
light-contact / Junior [m] / -79kg
  1. Oskar Dąbrowski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Norbert Kusz (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Mateusz Sośnicki (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
    Nikodem Kozak (Elbląski Klub Karate)
  4. Patryk Waszak (Elbląski Klub Karate)
  5. Bartosz Jagła (Alien Kick Łódź)
  6. Alex Rosiak (Klub Sportów Walki Włocławek)
  7. Patryk Partyka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Junior [m] / -74kg
  1. Armin Wilczewski (Rebelia Kartuzy)
  2. Maksymilian Palej (SKT Tiger Dzierżoniów)
  3. Adam Lesień (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
    Wiktor Bąbel (Alien Kick Łódź)
  4. Marceli Polubiec (Alien Kick Łódź)
  5. Paweł Grzenia (Rebelia Kartuzy)
  6. Mateusz Kowzan (Elbląski Klub Karate)
  7. Marcin Włoga (WKS SFINKS Węgrów)
light-contact / Junior [m] / -69kg
  1. Michał Błotnicki (A&W Team Obrowo)
  2. Szymon Gaczyński (KSW Szczecinek)
  3. Sławomir Malik (SKF Boksing Zielona Góra)
    Michał Dziechciarz (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Jakub Walentynowicz (Elbląski Klub Karate)
  5. Filip Pedynkowski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  6. Filip Jóźwiak (SKF Boksing Zielona Góra)
  7. Jakub Janiszewski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
light-contact / Junior [m] / -63kg
  1. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Błażej Lemka (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  3. Patryk Matczak (Alien Kick Łódź)
    Jakub Gałan (KSW Szczecinek)
  4. Kamil Laskowski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  5. Jakub Pawelec (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  6. Mateusz Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  7. Artur Maciusiewicz (A&W Team Obrowo)
light-contact / Junior [m] / -57kg
  1. Jakub Muchewicz (A&W Team Obrowo)
  2. Przemysław Sapiński (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  3. Damian Gawłowski (KS Ziętek Team Kalisz)
    Robert Drozdek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Artur Bożyk (Rebelia Kartuzy)
  5. Jakub Żybura (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  6. Maksymilian Puchaczewski (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  7. Adrian Januszewski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
light-contact / Junior [k] / +70kg
  1. Hanna Wysocka (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Weronika Walczak (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Eliza Nowak (KS Ziętek Team Kalisz)
    Zuzanna Maj (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
light-contact / Junior [k] / -70kg
  1. Laura Zgolińska (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Zuzanna Sadaj (LZS POPRAWA Siedlików)
  3. Wiktoria Wójtowicz (KS Maximus Gdynia)
    Emilia Urbaniak (LZS POPRAWA Siedlików)
light-contact / Junior [k] / -65kg
  1. Zuzanna Kalbarczyk (GOSRiT Luzino)
  2. Oliwia Ściągaj (X Fight Piaseczno)
  3. Natalia Jęczek (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
    Julia Stasiuk (KKT Bałtyk Koszalin)
  4. Sandra Stupakowska (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
light-contact / Junior [k] / -60kg
  1. Michelle Maier (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Natalia Zakrzewska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  3. Natalia Jastrzębska (X Fight Piaseczno)
light-contact / Junior [k] / -55kg
  1. Natalia Maćkiewicz (A&W Team Obrowo)
  2. Nikola Siecińska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  3. Natalia Woińska (X Fight Piaseczno)
    Oliwia Biadała (KS Ziętek Team Kalisz)
  4. Wiktoria Kabzińska (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Natalia Sobczak (Alien Kick Łódź)
  6. Julia Kabzińska (KS Ziętek Team Kalisz)
  7. Maria Pawlikowska (SKF Boksing Zielona Góra)
light-contact / Junior [k] / -50kg
  1. Nikola Kaleta (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Nikola Zaborowska (Rebelia Kartuzy)
  3. Paulina Jabłońska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
    Aleksandra Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Wanessa Adamska (A&W Team Obrowo)
  5. Marta Skuza (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
point-fighting / Weteran [m] / -84kg
  1. Damian Wysocki (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
point-fighting / Senior [m] / +94kg
  1. Tomasz Bąk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Radosław Pupin (Glory - Środa Śląska)
  3. Artur Zieliński (Elbląski Klub Karate)
point-fighting / Senior [m] / -94kg
  1. Krzysztof Jasiukiewicz (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Filip Chmera (KKT Bałtyk Koszalin)
point-fighting / Senior [m] / -89kg
  1. Piotr Wypchał (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  2. Krzysztof Bednarz (Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA, Gostyń)
  3. Piotr Tomczak (LZS POPRAWA Siedlików)
point-fighting / Senior [m] / -84kg
  1. Mariusz Migdalski (Zamek Kurzętnik)
  2. Szymon Grabowski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Jakub Kalinowski (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
    Rafał Adamczyk (KSW POLICE)
point-fighting / Senior [m] / -79kg
  1. Jakub Dziliński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  2. Roman Bushchak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  3. Kamil Pasik (UPLKS Tęcza Stanisławów/ Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów, (powiat/star)
point-fighting / Senior [m] / -74kg
  1. Adrian Durma (Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg)
  2. Mateusz Dylawerski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
    Michał Tatarynowicz (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  4. Bartosz Siwek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  5. Tymoteusz Szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  6. Dawid Janusz (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Senior [m] / -69kg
  1. Krystian Biś (KSW POLICE)
  2. Oskar Zawiślak (Alien Kick Łódź)
  3. Kacper Skórka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
    Beniamin Wołodko (KS Maximus Gdynia)
  4. Marek Walenczewski (Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA, Gostyń)
point-fighting / Senior [m] / -63kg
  1. Maciej Kasprzyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Mariusz Nowak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Krzysztof Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
point-fighting / Senior [m] / -57kg
  1. Piotr Olszewski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Przemysław Kalisz (SKF Boksing Zielona Góra)
point-fighting / Senior [k] / +70kg
  1. Patrycja Jaworska (X Fight Piaseczno)
  2. Maria Kobus (Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA, Gostyń)
  3. Dominika Cuper-przybylska (KS Maximus Gdynia)
point-fighting / Senior [k] / -70kg
  1. Paulina Stenka (GOSRiT Luzino)
point-fighting / Senior [k] / -65kg
  1. Sylwia Dwórznik (KS START Działdowo)
point-fighting / Senior [k] / -60kg
  1. Julia Setla (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Malwina Strzelecka (KSW POLICE)
  3. Agata Kacprzak (X Fight Piaseczno)
    Katarzyna Kowal (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
point-fighting / Senior [k] / -55kg
  1. Weronika Grudzińska (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  2. Patrycja Kręt (SKT Tiger Dzierżoniów)
point-fighting / Senior [k] / -50kg
  1. Aleksandra Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Nikola Kizym (SKT Tiger Dzierżoniów)
  3. Beata Sieczko (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Junior [m] / +94kg
  1. Marcin Dolecki (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
point-fighting / Junior [m] / -84kg
  1. Kacper Kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Jakub Płachta (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Jakub Czupryniak (KS Maximus Gdynia)
point-fighting / Junior [m] / -79kg
  1. Dominik Kaim (UPLKS Tęcza Stanisławów/ Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów, (powiat/star)
  2. Patryk Partyka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  3. Mateusz Sośnicki (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
point-fighting / Junior [m] / -74kg
  1. Maksymilian Palej (SKT Tiger Dzierżoniów)
  2. Marcin Biraga (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  3. Marcin Włoga (WKS SFINKS Węgrów)
    Adam Brodzik (Gwardia Zielona Góra)
  4. Kamil Fin (LKS Puncher Płock)
point-fighting / Junior [m] / -69kg
  1. Michał Podborski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Michał Dziechciarz (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Krzysztof Monkosa (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
    Sławomir Malik (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Dominik Kiełbowicz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  5. Mateusz Pasik (UPLKS Tęcza Stanisławów/ Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów, (powiat/star)
point-fighting / Junior [m] / -63kg
  1. Mateusz Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Kamil Laskowski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  3. Kacper Gadomski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
    Tymoteusz Kopa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Filip Lewicki (KS Maximus Gdynia)
  5. Jakub Gałan (KSW Szczecinek)
point-fighting / Junior [m] / -57kg
  1. Jakub Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Adrian Januszewski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  3. Przemysław Sapiński (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
    Jakub Żybura (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
point-fighting / Junior [k] / +70kg
  1. Zuzanna Maj (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Hanna Wysocka (SKF Boksing Zielona Góra)
point-fighting / Junior [k] / -70kg
  1. Wiktoria Wójtowicz (KS Maximus Gdynia)
point-fighting / Junior [k] / -65kg
  1. Zuzanna Kalbarczyk (GOSRiT Luzino)
  2. Natalia Jęczek (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
point-fighting / Junior [k] / -60kg
  1. Michelle Maier (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Natalia Stemplewska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
point-fighting / Junior [k] / -55kg
  1. Natalia Woińska (X Fight Piaseczno)
  2. Nikola Siecińska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  3. Maria Pawlikowska (SKF Boksing Zielona Góra)
point-fighting / Junior [k] / -50kg
  1. Aleksandra Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Nikola Kaleta (Beskid Dragon Bielsko-Biała)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsze zawodniczki i zawodnicy w Point Fighting: seniorka: Julia Setla - Dragon Bielsko Biała senior: Krystian Biś - KSW Police juniorka: Natalia Woińska - X Fight Piaseczno junior: Mateusz Kucharz -Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime Wieliczka. Najlepszy zawodnik weteran: Łukasz Rafałko - Poznań. Najlepsi zawodnicy LIGHT CONTACT: senior - Kacper Frąrczak Akademia Sportów Walki knockout Zielona Góra, seniorka - Monika Puzio Smok Kraków, junior Jakub Muchewicz A&W Obrowo, juniorka Nikola Kaleta Dragon Bielsko Biała
Najlepszy klub
Najlepsze kluby junior Point Fighting :pierwsze miejsce Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka , drugie miejsce KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa oraz Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki. Najlepsze kluby senior Point Fighting: pierwsze miejsce Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki, drugie miejsce KSW Police, trzecie miejsce KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Skład sędziowski
Sędzia główny: Ryszard Zawistowski. Kierownik Planszy A: Krzysztof Kacperski,sędziowie: Agnieszka Turchan, Andrzej Maciusiewicz, Tomasz Biernacki, Andrzej Sieczkowski, Anna Kozanecka. Kierownik Planszy B: Janusz Wielgosz, sędziowie: Waldemar Hajducki, Dominik Szymczak, Arleta Oleksy, Waldemar Kaczmarczyk, Mieczysław Dzięcioł. Kierownik Planszy C: Krzysztof Żychliński, Józef Mazurek, Dariusz Matusik, Marcin Wrzosek, Tomasz Sroka, Robert Furman.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL