Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Warszawy K-1 Rules Juniorów Młodszych, Juniorów Starszych i Seniorów_14-15.11.2020 - Warszawa

14.11.2020
K1 Rules / Senior [m] / +91kg
  1. Adam Kosut (Klub Sportowy Shootboxer Mosina)
  2. Kryspin Kalski (FIGHTGYM GDYNIA)
  3. Amadeusz Radomski (Copacabana Warszawa)
    Dawid Czyżewski (Golden Dragon Bydgoszcz)
  4. Marcin Dudkiewicz (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
  5. Michał Piecuch (Gladiators Bełchatów)
  6. Michał Rudzki (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  7. Mariusz Nowosad (Legia Fight Club Warszawa)
K1 Rules / Senior [m] / -91kg
  1. Patryk Ziółkowski (Academia Gorila Płock/Sportowy Płock)
  2. Czarek Piwowarek (Pogoda Kickboxing)
K1 Rules / Senior [m] / -86kg
  1. Michał Wodecki (Fight Gym Lublin)
  2. Zbigniew Stawicki (Golden Dragon Bydgoszcz)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Daniel Strzemiński (Akademia Lwa Warszawa Bemowo)
  2. Patryk Mielniczuk (Uniq Fight Club Warszawa)
  3. Ondrej Hladik (TKBC Praha)
    Łukasz Naliński (Champion Gdańsk)
  4. Piotr Jadczak (Uniq Fight Club Warszawa)
  5. Jędrzej Durski (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  6. Alan Kalski (FIGHTGYM GDYNIA)
  7. Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
K1 Rules / Senior [m] / -75kg
  1. Kamil Piątkiewicz (Klub Sportowy Boom Boxing Kraków)
  2. Piotr Zieliński (Klub sportowy SAMURAJ)
  3. Marcin Mosiński (Academia Gorila)
    Maciej Grabski (Aligatores FC Warszawa)
  4. Klaudiusz Goss (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  5. Adrian Kutyła (Lubelskie Zrzeszenie Muaythai)
K1 Rules / Senior [m] / -71kg
  1. Artur Dylewski (KS Gym Fight Wrocław)
  2. Jakub Zieliński (Klub Samuraj)
  3. Adam Kosiński (Hunter Kickboxing Łomża)
    Krystian Pietrucha (KO Team Otwock)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. DARIUSZ FEDOR (FIGHT POINT)
  2. Bartłomiej Salak (KT Legia Warszawa)
  3. Mateusz Łukasik (Klub Sportowy Boom Boxing Kraków)
    Roman Kartasheuski (KO Team Otwock)
K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Kacper Glinicki (Legia Fight Club Warszawa)
  2. Adrian Dziubałtowski (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
K1 Rules / Senior [m] / -60kg
  1. Kamil Zieliński (Academia Gorila)
  2. Vladyslav Striukov (Golden Dragon Bydgoszcz)
  3. Maksym Marushchak (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
    Patryk Raducki (Akademia Walki Warszawa)
  4. Adam Chełmiński (Klub Sportowy Boom Boxing Kraków)
K1 Rules / Senior [m] / -57kg
  1. Dawid Mańkowski (Uniq Fight Club Warszawa)
K1 Rules / Senior [m] / -54kg
  1. Dawid Mańkowski (Uniq Fight Club Warszawa)
K1 Rules / Senior [k] / -65kg
  1. Aleksandra Niewiadomska (Legia Fight Club Warszawa)
  2. Wiktoria Wojciechowska (Klub Sportowy Shootboxer Mosina)
  3. Emilia Krupczak (Husarz Białystok)
K1 Rules / Senior [k] / -60kg
  1. Paulina Saczuk (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Aleksandra Niewiadomska (Legia Fight Club Warszawa)
  3. Diana Dumała (X Fight Piaseczno)
    Wiktoria Szerszeń (KO Team Otwock)
  4. Basia Przygoda (Academia Gorila)
  5. Dominika Rembelska (Rosomak muay thai)
K1 Rules / Senior [k] / -56kg
  1. Marta Kasperska (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Martyna Kot (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Marta Chojnoska (Pif Paf team/Fit Fabric)
    Veronika Vokounova (TKBC Praha)
  4. Olena Shydlovska (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  5. Julia Skomorucha (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
  6. Anna Bagińska (Kaiser Sports)
K1 Rules / Senior [k] / -52kg
  1. Klara Strnadova (TKBC Praha)
  2. Paulina Ilnicka (Kaiser Sports)
  3. Adrianna Żarnowiecka (Copacabana Warszawa)
    Kamila Gołębiewska (Fight Club Radzymin)
  4. Marta Włodarczyk (Fit Fabric)
  5. Anita Kropidłowska (Fighter Wrocław)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -86kg
  1. Dawid Uzarczyk (Gladiators Bełchatów)
  2. Dominik Wawrzaszek (Fighter Wrocław)
  3. Bartosz BŁOCKI (Akademia Walki Warszawa)
    JAKUB SEREWA (FIGHT POINT)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Dawid Burzyński (Żarski Klub Sportów Walki - Żary)
  2. Kamil Prokopiak (Fighter Wrocław)
  3. Maciej Macutkiewicz (Pogoda Kickboxing)
    BARTŁOMIEJ HORBOWIEC (FIGHT POINT)
  4. BARTOSZ KRASUCKI (FIGHT POINT)
  5. Olaf Strzelecki (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Vladislav Shatunskyi (Copacabana Warszawa)
  2. Jerzy Ross (Academia Gorila)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Wiktor Dmochowski (Fight Academy Ostrołęka)
  2. Peyman Hajiyev (Warszawskie Centrum Atletyki)
  3. Emil Danielczak (Klub Samuraj)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Miłosz Kruk (Stowarzyszenie Akademia Holistyczna Skarżysko Kamienna)
  2. Rubik Yeghoyan (Spartans Promotion Zielonka)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Jakub Poslowski (Klincz Kielce)
  2. Oskar Sobański (KO GYM Świebodzice)
K1 Rules / Junior starszy [k] / +70kg
  1. PAULINA WARDA (FIGHT POINT)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -70kg
  1. Oliwia Mielczarek (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Laura Derej (Żarski Klub Sportów Walki - Żary)
  2. Julia Tomczyńska (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / +81kg
  1. Ksawery Motaska (Pogoda Kickboxing)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -81kg
  1. Kacper Dąbrowski (spartans promotion zielonka)
  2. Jakub Łyszkowski (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Adam Borkwski (Kaliskie Centrum Sportowe Kruk Gym)
  3. Erwin Pakieła (Żarski Klub Sportów Walki - Żary)
    Dominik Garczarek (Klub Sportowy Shootboxer Mosina)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Maciej Herbich (Kaliskie Centrum Sportowe Kruk Gym)
  2. PAWEŁ KONIECZNY (FIGHT POINT)
  3. Kacper Szydlik (KO GYM Świebodzice)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Nataniel Stawiarski (Uniq Fight Club Warszawa)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Maciej Zyz (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -54kg
  1. Piotr Fijałkowski (Academia Gorila Żyrardów)
  2. Mateusz Szczegodzinski (Gladiators Bełchatów)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Skład sędziowski
Krzysztof Żychliński - sędzia główny Dariusz Matusik - kierownik ringu Tomasz Bałdyga Beata Sękowska Marta Zdziarska Dominik Szymczak Adam Kossakowski Piotr Bogucki
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL