Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Polish Fighter KIDS 5_21.11.2020 - Szczecin

21.11.2020
Piankowe Pałki

Piankowe Pałki dziewczynki 7-8 lat
1.Nikola Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
2.Maja Hamer (LKSW Pomorze Świnoujście)
3.Florentyna Kmiecik (Husaria Wałcz)

Piankowe Pałki chłopcy 7-8 lat
1.Igor Przybył (KS Czerwony SMOK Poznań)
2.Michał Sałacki (Alkon Szczecin)
3.Tomasz Sztylka (VATAHA Strzelce Krajeńskie)

Piankowe Pałki dziewczynki 9-10 lat
1.Agata Drewa (GOSRiT Luzino)
2.Emilia Woźniak (VATAHA Strzelce Krajeńskie)
3.Joanna Ogrodowska (Husaria Wałcz)

Piankowe Pałki chłopcy 9-10 lat
1.Gabryś Brocki (Alkon Szczecin)
2.Sebastian Tempski (GOSRiT Luzino)
3.Szymon Romek (Husaria Wałcz)

Piankowe Pałki dziewczynki 11-12 lat
1.Julia Drewa (GOSRiT Luzino)
2.Magdalena Tempska (GOSRiT Luzino)
3.Jagoda Budnik (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)

Piankowe Pałki chłopcy 11-12 lat
1.Jakub Silicz (SKF Boksing Zielona Góra)
2.Bartosz Fras(Crocodile Team Police)
3.Dawid Matejuk (Alkon Szczecin)


Light Contact kadetki młodsze

Kadetki młodsze -32 kg
1.Aleksandra Roszak (VATAHA Strzelce Krajeńskie)
2.Kira Semenko (UKS High Kick Gym)
3.Zuzanna Rożek (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

Kadetki młodsze -37 kg
1.Maja Mazurkiewicz (Husaria Wałcz)
2.Natasza Sobierajska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
3.Nadia Wojciechowska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

Kadetki młodsze -42 kg
1.Oktawia Jankowska (KS POLONIA 1912 Leszno)
2.Emilia Solarz (UKS High Kick Gym)
3.Nadia Pawelska (KS Czerwony SMOK Poznań)

Kadetki młodsze - 50kg
1.Pola Stołowska (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
2.Klaudia Koc (A&W Team Obrowo)
3.Oliwia Parzych (UKS High Kick Gym)


Light Contact kadeci młodsi

Kadeci młodsi -32 kg
1.Paweł Bielecki (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
2.Filip Linka (KKS Sporty Walki Poznań)
3.Rafał Sułkowski (Husaria Wałcz)

Kadeci młodsi -37 kg
1.Patryk Klamrowski (Agoga Gym Lębork)
2.Adam Mazur (SKF Boksing Zielona Góra)
3.Igor Sulowski (VATAHA Strzelce Krajeńskie)

Kadeci młodsi -42kg
1.Arayik Gasparyan (SKF Boksing Zielona Góra)
2.Dawid Sura (SKF Boksing Zielona Góra)
3.Kasjan Tomasewicz (SKF Boksing Zielona Góra)

Kadeci młodsi -47kg
1.Bartosz Szwejk (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
2.Marcel Szymkun (KS POLONIA 1912 Leszno)
3.Maksymilian Kłodarski (Champion Gdańsk)

Kadeci młodsi -52kg
1.Milan Zierek (SKF Boksing Zielona Góra)
2.Aleksander Szmajda (SMOK Toruń)
3.Adam Polak (Champion Gdańsk)

Kadeci młodsi +52kg
1.Maksym Bralchuk (KKS Sporty Walki Poznań)
2.Mateusz Jaros (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
3.Miłosz Zuchmantowicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)


Kick Light kadetki starsze

Kadetki starsze -42 kg
1.Alicja Bagińska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
2.Hanna Bagińska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
3.Klaudia Wyrembak (KS Gym Fight Wrocław)

Kadetki starsze -46 kg
1.Agata Durczyńska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
2.Nadia Stalończyk (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
3.Wiktoria Bigos-Brzozowska (SKF Boksing Zielona Góra)

Kadetki starsze -50 kg
1.Aniela Misiaczyk (KS POLONIA 1912 Leszno)
2.Amanda Wróbel (UKS High Kick Gym)
3.Milena Manelska (SMOK Toruń)

Kadetki starsze -55 kg
1.Julia Szyjkowska (A&W Team Obrowo)
2.Kinga Nowakowska (SKF Boksing Zielona Góra)
3.Wiktoria Przybylska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)

Kadetki starsze -60 kg
1.Wiktoria Szumska (KSW Szczecinek)
2.Zosia Andrusyszyn (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
3.Nikola Pisarska (Agoga Gym Lębork)

Kadetki starsze -65 kg
1.Julia Musiałek (SKT Tiger Dzierżoniów)
2.Aleksandra Ambroży (SKF Boksing Zielona Góra)
3.Oliwia Langowska (UKS High Kick Gym)

Kadetki starsze+65 kg
1.Barbara Skrzypczak (KKS Sporty Walki Poznań)
2.Wiktoria Sułkowska (Husaria Wałcz)
3.Oliwia Perwińska (SKF Boksing Zielona Góra)

Kick Light kadeci starsi

Kadeci starsi -42 kg
1.Mączkowski Dawid (Zamek Kurzętnik)
2.Kamil Mączkowski (Zamek Kurzętnik)
3.Adrian Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

Kadeci starsi -47 kg
1.Aleksander Piasecki (KS POLONIA 1912 Leszno)
2.Karol Kurowski (Nak muay Szczecin)
3.Paweł Perlik (A&W Team Obrowo)

Kadeci starsi -52 kg
1.Patryk Andrzejewski (KSW POLICE)
2.Cezary Kowalkowski (Zamek Kurzętnik)
3.Bartosz Pawłowski (SKF Boksing Zielona Góra)

Kadeci starsi -57 kg
1.Kacper Strzemecki (Champion Gdańsk)
2.Jakub Nowaczyk (Champion Gdańsk)
3.Paweł Bednarczuk (Agoga Gym Lębork)

Kadeci starsi -63 kg
1.Bartosz Sikora (Center Team Odolanów)
2.Arkadiusz Murawski (LKSW Pomorze Świnoujście)
3.Sebastian Liczbiński (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

Kadeci starsi -69 kg
1.Jakub Wasilewski (Champion Gdańsk)
2.Paweł Olszewski (A&W Team Obrowo)
3.Wiktor Romanowski (Nak muay Szczecin)

Kadeci starsi +69 kg
1.Jan Gertchen (Champion Gdańsk)
2.Kacper Kuczko (KSW Szczecinek)
3.Jakub Bogusz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL