Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

II Otwarty Świętokrzyski Turniej Kickboxingu K-1 Rules&Kick/Light/Contact_28.11.2020 - Skarżysko Kamienna

28.11.2020
K1 Rules / Senior [m] / -60kg
  1. Adrian Dziubałtowski (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Łukasz Kupras (Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku)
  2. Damian Dąbrowski (Iron Gym Wrocław)
  3. Olaf Strzelecki (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Przemysław Sapiński (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
kick-light / Junior [m] / -94kg
  1. Michał Zapała (Łaski Klub Sztuk Walki)
kick-light / Junior [k] / -70kg
  1. Kinga Wiśniewska (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Zuzanna Kusiak (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Julia Wojtan (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Natalia Sobczak (Alien Kick Łódź)
  3. Martyna Gasińska (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
kick-light / Junior [k] / -50kg
  1. Dominika Chylińska (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Natalia Matusz (Oświęcimski Klub Karate)
  3. Martyna Rejczyk (TARNOBRZESKI KLUB KARATE)
    Emilia Dadaś (UKS EVAN Nowy Sącz)
  4. Wiktoria Chmiel (FIGHTER Nowa Sól)
kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Amelia Kostrzewa (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Anna Schweisser (MKS Mechanik Włodawa)
  3. Natalia Kałuża (ASW Fighter Mogilany)
kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Olivia BOJARUN (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Marika Kościuczyk (MKS Mechanik Włodawa)
kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Maja Słomian (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Kinga Mikuś (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  3. Natalia Jurkiewicz (ASW Fighter Mogilany)
kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Natalia SEWERYN (FIGHTER Nowa Sól)
  3. Zuzanna Szczepanik (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Julia Marciniak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Otylia Chałupka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  3. Julia Szmit (UKS EVAN Nowy Sącz)
    Aleksandra Paczkowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  4. Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Marlena Stefańska (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. Roksana Rzeźnicka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  3. Elżbieta Ferenc (Oświęcimski Klub Karate)
    Oliwia Greczner (Oświęcimski Klub Karate)
  4. Julia Bubak (FIGHTER Nowa Sól)
  5. Dagmara Lewczuk (MKS Mechanik Włodawa)
kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Marlena Stefańska (UKS EVAN Nowy Sącz)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Mikołaj Majchrowski (UKS EVAN Nowy Sącz)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / +65kg
  1. Wiktoria Sacher (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Amelia Rzepecka (Zamek Kurzętnik)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -55kg
  1. Maria Zyznarska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Justyna Moniewska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -50kg
  1. Pola Stołowska (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -46kg
  1. Pola Stołowska (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Zofia Urbaniec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Samanta Szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Roksana Greczner (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Hanna Wilczek (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  3. Judyta Szewczyk (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
    Oliwia Szmit (UKS EVAN Nowy Sącz)
light-contact / Junior [m] / -74kg
  1. Wiktor Bąbel (Alien Kick Łódź)
  2. Karol Polak (Fight Club Boruta Maków Podhalański)
  3. Dominik Drabik (Fight Club Boruta Maków Podhalański)
    Oliwier Bardadyn (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
light-contact / Junior [m] / -63kg
  1. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Dawid Uliński (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  3. Patryk Matczak (Alien Kick Łódź)
    Dominik Diug (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
light-contact / Junior [m] / -57kg
  1. Przemysław Sapiński (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  2. Robert Drozdek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Junior [k] / -70kg
  1. Kinga Wiśniewska (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
light-contact / Junior [k] / -55kg
  1. Natalia Sobczak (Alien Kick Łódź)
light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Mikołaj Drożdż (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Anton Bardabush (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  3. Mikołaj Młodkowski (WM Warriors Olsztyn)
    Konrad Gosk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Kamil Guziński (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Maksymilian Życiński (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  3. Zbyszek Jarzębski (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Miłosz Karcz (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Marcel Brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
  3. Hubert Martuszewski (Stowarzyszenie Sportów Walki Jarosz FIGHT CLUB Rabka-Zdrój)
light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Cezary Kowalkowski (Zamek Kurzętnik)
  2. Wojciech Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Miłosz Wągiel (Fight Club Boruta Maków Podhalański)
light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Martin Mioduszewski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Kacper Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
light-contact / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Amelia Kostrzewa (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Anna Schweisser (MKS Mechanik Włodawa)
light-contact / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Marika Kościuczyk (MKS Mechanik Włodawa)
light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Kinga Mikuś (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Otylia Chałupka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Julia Szmit (UKS EVAN Nowy Sącz)
  3. Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Oliwia Greczner (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Elżbieta Ferenc (Oświęcimski Klub Karate)
  3. Dagmara Lewczuk (MKS Mechanik Włodawa)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -57kg
  1. Patryk Tokarczyk (UKS EVAN Nowy Sącz)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -52kg
  1. Łukasz Romański (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Bartosz Malczewski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Konrad Wiśniewski (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Paweł Bielecki (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Patryk Sławiński (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
    Dominik Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Michał Magin (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Skład sędziowski
Jerzy Bassa – sędzia główny, Ring1. Maciej Bajtel – kierownik ringu, 2. Urszula Bassa, 3. Andrzej Groń, 4. Mirosław Kutyła, Plansza A 1. Turchan Agniszka – kierownik planszy, 2. Ireneusz Szegda, 3. Ewa Bulanda, 4. Józef Mazurek, Plansza B 1. Jarosław Sułkowski – kierownik planszy, 2. Arleta Oleksy, 3. Piotr Drab, 4. Julia Setla
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL