Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Warszawy w formule Kick Light Kadetów Starszych_13.12.2020 - Warszawa

13.12.2020
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Dominik Gajewski (Fight Club Radzymin)
  2. Daniel Cabała (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  3. Kamil Kulisz (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
    Adrian Latosiński (DFC Płock)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Anton Bardabush (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Tigran Yeghoyan (Spartans Promotion Zielonka)
  3. Filip Wasążnik (Uniq Fight Club Warszawa)
    Juliusz Miernik (Uniq Fight Club Warszawa)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Marcin Kowalewicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. MARCEL GAŁA (FIGHT POINT BIAŁA PODLASKA)
  3. Maksymilian Życiński (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
    Dima Drandalush (Fight Club Radzymin)
  4. Dawid Wyszyński (Fight Club Radzymin)
  5. Sebastian Borkowski (FIGHT POINT BIAŁA PODLASKA)
  6. Mateusz Dąbek (Fight Club Radzymin)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Mieszko Siemiątkowski (Zamek Kurzętnik)
  2. Kamil Guziński (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  3. Paweł Śmierciak (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
    Piotr Żmijak (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
  4. Kamil Krzysztofek (ASW Fighter Mogilany)
  5. Andrei Shuminski (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  6. Kamil Śliwa (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Cezary Kowalkowski (Zamek Kurzętnik)
  2. Kacper Kurzępa (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Martin Mioduszewski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Marcel Kościuczyk (MKS Mechanik Włodawa)
  3. Piotr PLEZIA (FIGHTER Nowa Sól)
kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Xavier Rzeszut (KS Sporty Walki Piła)
  2. Karol Łazarski (DFC Płock)
  3. Kamil Mączkowski (Zamek Kurzętnik)
    Marcin Cichocki (Uniq Fight Club Warszawa)
  4. Mączkowski Dawid (Zamek Kurzętnik)
kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Anna Schweisser (MKS Mechanik Włodawa)
  2. Natalia Kałuża (ASW Fighter Mogilany)
kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. JULIA MUCHLA (FIGHT POINT BIAŁA PODLASKA)
  2. Natalia Jurkiewicz (ASW Fighter Mogilany)
  3. Oliwia Bugajska (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
    Kinga Mikuś (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Zuzanna Szymaniak (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Natalia SEWERYN (FIGHTER Nowa Sól)
kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Otylia Chałupka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Kaia Webb (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  3. Julia Bubak (FIGHTER Nowa Sól)
    Aleksandra Paczkowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Roksana Rzeźnicka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza zawodniczka - Otylia Chałupka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska), Najlepszy zawodnik - Anton Bardabush (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
Najlepszy klub
Najlepszy klub - AZS AWF Warszawa
Skład sędziowski
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL