Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w kickboxingu Full Contact_12-13.12.2020 - Kalisz

12.12.2020
full-contact / Mlodziezowcy [m] / +91kg
  1. Patryk Karolewski (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
  2. Karol Karczmarek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  3. Christian Kurzaj (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
    Szymon Szlak (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -91kg
  1. Michał Zapała (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Maciej Wielgosz (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -86kg
  1. Dawid Zaborowski (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Wojciech Strzemieczny (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Miłosz Grabowski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
    Mateusz Felkel (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  4. Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
  5. Radosław Mittelstädt (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -81kg
  1. Krystian Rzepka (Zamek Kurzętnik)
  2. Hubert Remin (SKT Tiger Dzierżoniów)
  3. Jakub Zieliński (KS Ziętek Team Kalisz)
    Cyprian Miedziocha (KS Wielkopolanin Poznań)
  4. Mikołaj Sowiński (KKS Sporty Walki Poznań)
  5. Szymon Szulc (Klub Sportów Walki Włocławek)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -75kg
  1. Kacper Walczak (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  2. Tymoteusz Szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  3. Mateusz Perwenis (Klub Sportów Walki Włocławek)
    Mateusz Swięty (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  4. Dawid Kleinert (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  5. Mateusz Piekarski (KS Ziętek Team Kalisz)
  6. Łukasz Olejniczak (Łaski Klub Sztuk Walki)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -71kg
  1. Dionizy Warszczuk (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Mateusz Janda (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Paweł Sikora (UKS Sanda Płock)
    Kamil Sekuła (Oświęcimski Klub Karate)
  4. Kacper Muszyński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  5. Marcel Augustynowicz (Klub Sportów Walki Włocławek)
  6. Jakub Walczak (KS Ziętek Team Kalisz)
  7. Filip Krata (Łaski Klub Sztuk Walki)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -67kg
  1. Łukasz Wójtowicz (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  2. Maksymilian Kamiński (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Radosław Kuzia (UKS Sanda Płock)
    Hubert Kielaszewski (KS POLONIA 1912 Leszno)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -63.5kg
  1. Patryk Możdżyński (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Marcin Niciński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  3. Sebastian Dusza (KS Ziętek Team Kalisz)
    Adrian Sęderecki (KS Ziętek Team Kalisz)
  4. Norbert Cierpka (Center Team Odolanów)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -60kg
  1. Albert Mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Piotr Ryjewski (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  3. Jakub Gil (UKS Sanda Płock)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -54kg
  1. Damian Gawłowski (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Mlodziezowcy [k] / -70kg
  1. Weronika Walczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Laura Zgolińska (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Mlodziezowcy [k] / -65kg
  1. Weronika Szymczak (LZS POPRAWA Siedlików)
full-contact / Mlodziezowcy [k] / -60kg
  1. Marta Pyra (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Weronika Bartczak (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Magdalena Szeląg (LZS POPRAWA Siedlików)
    Natalia Zakrzewska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  4. Justyna Krosta (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
full-contact / Mlodziezowcy [k] / -56kg
  1. Nicola Kaczmarek (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Gabriela Laskowska (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)
full-contact / Mlodziezowcy [k] / -52kg
  1. Julia Ćwiękała (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Wiktoria Kabzińska (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Olga Pachciarek (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Mlodziezowcy [k] / -48kg
  1. Sylwia Lewandowska (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Dominika Chylińska (Oświęcimski Klub Karate)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza Zawodniczka: Nikola Kaczmarek Najlepszy zawodnik: Kacper Walczak
Najlepszy klub
1.KKS Sporty Walki Poznań [punktów: 17 (3 - 4 - )] 2.KS Ziętek Team Kalisz [punktów: 16 (2 - 3 - 4)] 3.Klub Sportowy PROSNA Kalisz [punktów: 11 (2 - 1 - 3)]
Skład sędziowski
Sędzia Główny: Cecylia Pudlicka. Sędziowie: Albin Pudlicki, Ryszard Zawistowski, Janusz Wielgosz, Dominik Szymczak, Rafał Bałachowski, Waldemar Hajducki, Tomasz Sroka, Robert Furman
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL