Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Otwarte MP Oriental Kickboxing Juniorów i Seniorów_11-13.12.2020 - Siedlce

11.12.2020
oriental-rules / Senior [m] / +91kg
  1. Piotr Boguciński (Szkoła Sztuk Walki Fighter Team)
  2. Jacek Kozłowski (SMOK Toruń)
oriental-rules / Senior [m] / -91kg
  1. Filip Miszczak (FIGHTGYM GDYNIA)
  2. Oskar Mikułowski (Husarz Białystok)
oriental-rules / Senior [m] / -86kg
  1. Mateusz Pasiak (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
  2. Dawid Trajkowski (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  3. Kacper Frątczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
oriental-rules / Senior [m] / -81kg
  1. Artur Rawski (SMOK Toruń)
  2. Alan Kalski (FIGHTGYM GDYNIA)
  3. Jakub Kapczyński (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
    Marek Milewski (Academia Gorila Olsztyn)
  4. Szymon Salachna (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  5. August Kosowski (Palestra Warszawa)
oriental-rules / Senior [m] / -75kg
  1. Wojciech Kosowski (Palestra Warszawa)
  2. Mateusz Różak (Thai Gym Tarnów)
  3. Karol Sadłocha (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
    Maciej Guz (Fight Gym Lublin)
  4. Gerard Ciba (Thai Gym Tarnów)
  5. Maciej Karpiński (KO GYM Świebodzice)
  6. Jakub Rymarowicz (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
oriental-rules / Senior [m] / -71kg
  1. Mateusz Janik (Thai Gym Tarnów)
  2. Krzysiek Pyrka (Palestra Warszawa)
  3. Jakub Warcholiński (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Damian Zarazik (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Miłosz Śliwiński (KO GYM Świebodzice)
  5. Mikołaj Jakubowski (KS Czerwony SMOK Poznań)
oriental-rules / Senior [m] / -67kg
  1. Kamil Siemaszko (KS Czerwony SMOK Poznań)
  2. Mateusz Białecki (SMOK Toruń)
  3. Sebastian Raźny (KS Czerwony SMOK Poznań)
    Piotr Kruszyński (SMOK Toruń)
oriental-rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Przemysław Kacieja (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Jakub Syc (Legion Głogów)
  3. Sebastian Ratajczyk (KS Czerwony SMOK Poznań)
    Mateusz Wosiński (Klincz Kielce)
  4. Przemysław Dobiała (KKS Sporty Walki Poznań)
oriental-rules / Senior [m] / -60kg
  1. Jakub Posłowski (Klincz Kielce)
  2. Kamil Stanoch (Thai Gym Tarnów)
  3. Bartłomiej Mietliński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
    Aslan Bilalov (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
  4. Maksym Marushchak (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
oriental-rules / Senior [m] / -57kg
  1. Piotr Ponka (KO GYM Świebodzice)
oriental-rules / Senior [k] / -65kg
  1. Emilia Krupczak (Husarz Białystok)
  2. Emilia Czerwińska (SKF Boksing Zielona Góra)
oriental-rules / Senior [k] / -60kg
  1. Martyna Kierczyńska (Legion Głogów)
oriental-rules / Senior [k] / -56kg
  1. Katarzyna SZANIAWSKA (WM Warriors Olsztyn)
oriental-rules / Senior [k] / -52kg
  1. Gabriela Kuzawińska (Kru Sua Gym)
oriental-rules / Senior [k] / -48kg
  1. Paulina ILNICKA (Kaiser Sports)
  2. Weronika Niedziałek (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
  3. Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)
oriental-rules / Junior starszy [m] / +91kg
  1. Jakub Sakowski (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
oriental-rules / Junior starszy [m] / -91kg
  1. Jakub Wawrzyniak (KS Czerwony SMOK Poznań)
oriental-rules / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Mamikon Nikoghosyan (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
oriental-rules / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Mateusz Jakubowski (KS Czerwony SMOK Poznań)
  2. Lars Czarny (KO GYM Świebodzice)
oriental-rules / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Mateusz Foltyn (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  2. Kacper Zieliński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
oriental-rules / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Gabriel Sikora (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
oriental-rules / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Hubert Bagrowski (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
oriental-rules / Junior starszy [k] / +70kg
  1. Hanna Wysocka (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Żaneta Krawczyk (Legion Głogów)
oriental-rules / Junior starszy [k] / -70kg
  1. Marta GABAS (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza zawodniczka: Paulina Ilnicka-Kaiser Sports. Najlepszy zawodnik: Wojtek Kosowski -Palestra Warszawa
Najlepszy klub
1.Siedlecki Klub Sportowy Gladiator 2.KS Czerwony SMOK Poznań 3.SKF Boksing Zielona Góra
Skład sędziowski
Sędzia Główny: Krzysztof Żychlinski. Sędziowie Punktowi: Krzysztof Kacperski, Tomasz Bałdyga,Jacek Puchacz,Adam Kossakowski,Adam Olakowski. Delegat PZKB: Krzysztof Kaproń
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL