Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Grand Prix Polski w Kickboxingu 2021_22-23.01.2021 - Mińsk Mazowiecki

22.01.2021
point-fighting / Dziewczynki [k] / +36kg
  1. Hanna Nowakowska (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  2. Nicola Langner (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
point-fighting / Chłopcy [m] / -33kg
  1. Alan Mazur (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Antoni Jaguszewski (Knock Out Tem Bełchatów)
point-fighting / Chłopcy [m] / -30kg
  1. Julian OSSOWSKI (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Antoni Jaguszewski (Knock Out Tem Bełchatów)
point-fighting / Chłopcy [m] / -27kg
  1. Jan Kamiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Marcel Szwejk (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  3. Jakub Siwczyński (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Chłopcy [m] / -24kg
  1. Jakub Siwczyński (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Dawid ŻURAWSKI (FIGHTER Nowa Sól)
  3. Dominik Jeroszewski (UKS Fight Club Mrągowo)
    Alexander ANDRZEJEWSKI (FIGHTER Nowa Sól)
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Jacek Kozłowski (SMOK Toruń)
  2. Adam Dąbrowski (SMOK Toruń)
  3. Michał Zapała (Łaski Klub Sztuk Walki)
    Igor Polak (Akademia Sportów Walki WATAHA)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Olexiy Babenko (X Fight Piaseczno)
  2. Damian Bałuc (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  3. Maks matląg (Nowotarski Klub Sportow Walki)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Hubert Marcisz (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  2. Paweł Nalazek (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  3. Hubert Kudra (Łaski Klub Sztuk Walki)
    Roger Garbaczewski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  4. Daniel Sieczkowski (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Sebastian Girek (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  2. Łukasz Olejniczak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Hubert Jurkiewicz (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
    Marcin Daszkiewicz (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  4. Bartosz Siwek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  5. Błażej Mikulski (Miński Klub Sportowy MMA Team Mińsk Mazowiecki)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Mateusz Białecki (SMOK Toruń)
  2. Bartosz Hassa (FIGHTER Nowa Sól)
  3. Radosław Kuzia (UKS Sanda Płock)
    Marcel Skrzyszewski (X Fight Piaseczno)
  4. Filip Krata (Łaski Klub Sztuk Walki)
  5. Hubert Śledź (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Patryk Perzyna (X Fight Piaseczno)
  2. Kacper Boryń (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  3. Patryk rafacz (Nowotarski Klub Sportow Walki)
kick-light / Senior [m] / -57kg
  1. Patryk Perzyna (X Fight Piaseczno)
kick-light / Senior [k] / +70kg
  1. Paulina Badowska (Łaski Klub Sztuk Walki)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Wiktoria Szerszeń (KO Team Otwock)
  3. Wiktoria Banaszek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
    Diana Dumała (X Fight Piaseczno)
  4. Emilia Rawa (UKS Fight Club Mrągowo)
kick-light / Junior [m] / -89kg
  1. Daniel Jurzyk (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
kick-light / Junior [m] / -84kg
  1. Aleksander Kowalczyk (Striker Turek)
  2. Filip Jaskot (Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz)
  3. Erwin Dobrowolski (X Fight Piaseczno)
    Jakub Urant (Nowotarski Klub Sportow Walki)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Dominik Kaim (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  2. Michał Stańczyk (UKS Fight Club Mrągowo)
  3. Norbert Krakowiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Bartosz Rudziński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Patryk Lech (Paco Team Mysłowice)
  3. Hubert Bartos (Łaski Klub Sztuk Walki)
    Alan Korpalski (Łaski Klub Sztuk Walki)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Szymon Kałużny (Striker Turek)
  2. Sztmon Giera (Fight Club Radzymin)
  3. Radosław Zalewski (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
    Patryk OBERDA (FIGHTER Nowa Sól)
  4. Kacper Bury (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  5. Łukasz Godłoza (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  6. Jędrzej Różalski (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Alan DUBANIOWSKI (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Kacper Siwiński (Striker Turek)
  3. Bartek Dugiełło (UKS Fight Club Mrągowo)
    Kamil Guziński (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  4. Damian Woźny (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  5. Jakub Kuźniar (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  6. Mateusz Dąbek (Fight Club Radzymin)
  7. Michał Rutkowski (Łaski Klub Sztuk Walki)
kick-light / Junior [m] / -57kg
  1. Mieszko Siemiątkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  2. Wiktor Dudziński (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  3. Andrei Shuminski (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
kick-light / Junior [k] / -70kg
  1. Olivia BOJARUN (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Zuzanna Tomczyk (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
kick-light / Junior [k] / -65kg
  1. Magdalena Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  2. Nikola Dudek (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Gabriela Olszyńska (UKS Fight Club Mrągowo)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Zuzanna Kusiak (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Elżbieta Świderska (X Fight Piaseczno)
  3. Aleksandra Oknińska (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
    Weronika Włodarczyk (Akademia Sportów Walki WATAHA)
  4. Maja Słomian (Łaski Klub Sztuk Walki)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Martyna Gasińska (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  2. Jessica Żabolicka (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
kick-light / Junior [k] / -50kg
  1. Julia Marciniak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Maja kamińska (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  3. Nikola SCIEPURA (FIGHTER Nowa Sól)
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Mikołaj Młodkowski (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Kuba Wiśniewski (FIGHTER Nowa Sól)
  3. Adrian Śledziewski (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
    Jakub Kościelnik (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  4. Franciszek Dąbrowski (Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz)
  5. Marek Sysio (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Anton Bardabush (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Bartosz Stańczyk (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  3. Sergiusz Paszowski (Łaski Klub Sztuk Walki)
    Sebastian Brzostek (UKS Fight Club Mrągowo)
  4. Kacper Piecyk (X Fight Piaseczno)
  5. Piotr Gwara (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Mateusz Kubryn (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  2. Dmytro Drandalush (Fight Club Radzymin)
  3. Karol Urant (Nowotarski Klub Sportow Walki)
    Rafał Spodar (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  4. Patryk Głaska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  5. Patryk Klimczak (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  6. Dawid Wyszyński (Fight Club Radzymin)
  7. Marcin Kowalewicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Kacper Makarewicz (UKS Fight Club Mrągowo)
  2. Alan Werner (UKS Fight Club Mrągowo)
  3. Krzysztof Sobociński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
    Błażej Szczepanek (UKS Fight Club Mrągowo)
  4. Nikodem Zielonka (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  5. Oskar Kowalczyk (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Cezary Kowalkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  2. Łukasz Gumiński (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  3. Wojciech Nowakowski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
    Max Kowanek (KS POLONIA 1912 Leszno)
  4. Krzysztof Lewandowski (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  5. Oliwier Laskowski (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  6. Aleksander ZAKONEK (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  7. Kacper Kurzępa (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Martin Mioduszewski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Seweryn Kowalewski (Striker Turek)
  3. Krzysztof Fafiński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
    Paweł Królak (Miński Klub Sportowy MMA Team Mińsk Mazowiecki)
kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Kewin Szkaradowski (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Oskar Lech (Paco Team Mysłowice)
  3. Andrzej Frankiewicz (Miński Klub Sportowy MMA Team Mińsk Mazowiecki)
    Wojciech Standziak (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  4. Julian Mruk (Striker Turek)
  5. Maciej Jarmużewski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  6. Jakub Napierała (Striker Turek)
  7. Jeremiasz OSSOWSKI (FIGHTER Nowa Sól)
kick-light / Kadet starszy [m] / -37kg
  1. Iwo Adamek (Striker Turek)
  2. Jakub Szpala (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  3. Fabian Płotek (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Wiktoria Dąbrowska (Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz)
kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Alona Litvynenko (KO Team Otwock)
kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Beata Bartos (Knock Out Tem Bełchatów)
  2. Marika Morelowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  3. Kinga Mikuś (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Aleksandra Lipińska (UKS Sanda Płock)
  2. Weronika Tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Alicja Gajewska (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
    Zuzanna Szczepanik (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  4. Jessica Jamróz (Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa)
kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Roksana Rzeźnicka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Pola Stołowska (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  3. Julia Śmiałkowska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
    Aniela Misiaczyk (KS POLONIA 1912 Leszno)
  4. Aleksandra Paczkowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  5. Amelia Prus (Akademia Sportów Walki WATAHA)
  6. Otylia Chałupka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Hanna Wilczek (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Maja Marczak (Łaski Klub Sztuk Walki)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -63kg
  1. Aleksander Piaseczny (Striker Turek)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -57kg
  1. Jan Małecki (Striker Turek)
  2. Dominik Tymura (Akademia Sportów Walki WATAHA)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -52kg
  1. Franciszek Krata (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Bartosz Archacki (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  3. Alex Biernat (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Bartosz Szwejk (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Marcel Pietraszek (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  3. Mikołaj Komorzycki (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
    Dawid Cykowski (Akademia Sportów Walki WATAHA)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Dominik Marczak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Mateusz Gorzelak (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  3. Dorian Radzikowski (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
    Aleksander Ruta (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  4. Szymon Szatkowski (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  5. Oliwier Rosiak (Striker Turek)
  6. Filip Czechowski (Knock Out Tem Bełchatów)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Dawid Ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Alan Muchin (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Rafał Wilczek (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
    Igor Głowienka (DAN Świdnik)
  4. Dawid Tkaczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  5. Kacper Płotek (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  6. Jan HAWRYSZ (DAN Świdnik)
  7. Michał Olszyński (UKS Fight Club Mrągowo)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Krystian Turbiarz (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  2. Marcel Turczyk (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  3. Stanisław Szczuko (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
    Aleksander Lewandowski (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  4. Michał Sosnowski (KO Team Otwock)
  5. Dawid Siwczyński (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  6. Marcin Bąkowski (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  7. Jerzy Dudek- Dmochowski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Adam Grabara (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Szymon Sobociński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -65kg
  1. Zuzanna Drewniak (Striker Turek)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -60kg
  1. Iga Jankowska (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Andżelika Jeroszewska (UKS Fight Club Mrągowo)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -46kg
  1. Maja Winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Oktawia Jankowska (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Oliwia Kozubska (Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa)
  3. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
    Zuzanna Lipowicz (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  4. Judyta Szewczyk (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  5. Lena Tomczyk (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Kamila Chłopik (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Anna Mitura (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Kalina Kierpacz (Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa)
  2. Zofia WAŚK (FIGHTER Nowa Sól)
  3. Natalia Kowalska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
point-fighting / Senior [m] / -79kg
  1. Bartosz Siwek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Senior [m] / -74kg
  1. Bartosz Siwek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  2. Hubert Jurkiewicz (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
point-fighting / Junior [m] / +94kg
  1. Kamil Skowronek (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  2. Igor Polak (Akademia Sportów Walki WATAHA)
point-fighting / Junior [m] / -79kg
  1. Dominik Kaim (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  2. Damian Szczęsny (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Junior [m] / -74kg
  1. Oliwier Baranowski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Damian Szczęsny (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Junior [m] / -69kg
  1. Mateusz Pasik (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  2. Wiktor Paszkiewicz (Knock Out Tem Bełchatów)
  3. Kacper Czap (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
    Kacper Gadomski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  4. Oliwier Baranowski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
point-fighting / Junior [m] / -63kg
  1. Mateusz Pasik (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  2. Wiktor Paszkiewicz (Knock Out Tem Bełchatów)
  3. Kacper Czap (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
    Kacper Gadomski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
point-fighting / Junior [k] / +70kg
  1. Oliwia Kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Zuzanna Tomczyk (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Junior [k] / -70kg
  1. Zuzanna Tomczyk (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  2. Oliwia Kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Magdalena Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
point-fighting / Junior [k] / -65kg
  1. Magdalena Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
point-fighting / Junior [k] / -60kg
  1. Jessica Żabolicka (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Weronika Włodarczyk (Akademia Sportów Walki WATAHA)
point-fighting / Junior [k] / -55kg
  1. Jessica Żabolicka (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Julia Cybul (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
point-fighting / Junior [k] / -50kg
  1. Julia Cybul (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Marek Sysio (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Patryk Skowronek (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  3. Mikołaj Młodkowski (FIGHTER Nowa Sól)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Krystian Gortat (Knock Out Tem Bełchatów)
  2. Bartosz Stańczyk (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  3. Patryk Skowronek (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Jakub Trześniak (DAN Świdnik)
  2. Oskar Ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  3. Krzysztof Sobociński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
    Kacper Lasa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Tomasz Gumienniak (DAN Świdnik)
  5. Tomasz Fafiński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  6. Jonasz Gortat (Knock Out Tem Bełchatów)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Jakub Trześniak (DAN Świdnik)
  2. Krzysztof Sobociński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  3. Kacper Lasa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Wojciech Nowakowski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  4. Oskar Kowalczyk (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
  5. Nikodem Zielonka (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Jakub Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Oskar Popławski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  3. Wojciech Nowakowski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
    Szymon Hawrysz (DAN Świdnik)
  4. Krzysztof Lewandowski (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  5. Oliwier Laskowski (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  6. Kosma Brzeżawski (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Kacper Głowienka (DAN Świdnik)
  2. Jakub Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Krzysztof Fafiński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
    Kosma Brzeżawski (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Oskar Popławski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Kacper Głowienka (DAN Świdnik)
  2. Maciej Jarmużewski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  3. Marcel Adasiewicz (Knock Out Tem Bełchatów)
    Fabian Płotek (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  4. Julian Mruk (Striker Turek)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -37kg
  1. Krystian Kowalski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Jakub Szpala (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  3. Iwo Adamek (Striker Turek)
    Fabian Płotek (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -32kg
  1. Krystian Kowalski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Olga Krawczyk (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Wiktoria Lendzion (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Marika Morelowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  3. Oliwia Kozłowska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Beata Bartos (Knock Out Tem Bełchatów)
  4. Olga Krawczyk (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Wiktoria Lendzion (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Pola Stołowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Weronika Tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
    Oliwia Maj (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  4. Julia Śmiałkowska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  5. Oliwia Winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  6. Oliwia Kozłowska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  7. Alicja Gajewska (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Pola Stołowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Oliwia Winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  3. Anna Dudek-Dmochowska (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
    Amelia Prus (Akademia Sportów Walki WATAHA)
  4. Julia Śmiałkowska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Klaudia Siwczyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Izabela Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  3. Anna Dudek-Dmochowska (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Klaudia Siwczyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Izabela Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  3. Nina Śmigielska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
    Weronika Chojnacka (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Maksymilian Szłapa (DAN Świdnik)
  2. Jakub Ślązak (DAN Świdnik)
  3. Jan Małecki (Striker Turek)
    Aleksander Piaseczny (Striker Turek)
  4. Dominik Tymura (Akademia Sportów Walki WATAHA)
  5. Alex Biernat (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  6. Bartosz Archacki (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Maksymilian Szłapa (DAN Świdnik)
  2. Jakub Ciołek (DAN Świdnik)
  3. Mikołaj Komorzycki (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
    Dawid Cykowski (Akademia Sportów Walki WATAHA)
  4. Ksawery Jasnowski (Striker Turek)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Szymon Rosiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Aleksander Śmigielski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Filip Czechowski (Knock Out Tem Bełchatów)
    Mateusz Gorzelak (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  4. Aleksander Ruta (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  5. Kacper Płotek (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  6. Wojciech Koszuta (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  7. Szymon Szatkowski (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Jan HAWRYSZ (DAN Świdnik)
  2. Alan Muchin (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Igor Głowienka (DAN Świdnik)
    Szymon Rosiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  4. Dawid Ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  5. Adam Dzierzbicki (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  6. Franek Dmitruk (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  7. Aron Ruśniak (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Dawid Siwczyński (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Jerzy Dudek- Dmochowski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  3. Michał Zdziarski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
    Marcin Bąkowski (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Piotr Grochowalski (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  5. Adam Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  6. Adam Dzierzbicki (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Adam Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  2. Szymon Sobociński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  3. Adam Grabara (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Hanna Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Zuzanna Drewniak (Striker Turek)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Hanna Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  3. Maja Winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  2. Maja Besztak (DAN Świdnik)
  3. Oliwia Kozubska (Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa)
    Lena Tomczyk (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  4. Maja Winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  5. Zuzanna Lipowicz (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Natalia Kowalska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Kamila Chłopik (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Kalina Kierpacz (Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa)
  2. Natalia Kowalska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  3. Anna Mitura (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Wyniki rywalizacji na pałki piankowe: dzieci do 125 cm 1. Bartosz Cykowski (Akademia Sporów Walki WATAHA) 2.Dominika Chłopik (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki); do 135 cm 1. Marcel Szwejk (Klub AZS AWF Warszawa) 2. Jakub Siwczyński (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa) 3. Milena Osiadacz (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki) 3. Iwo Pożoga (KO Team Otwock) do 145 cm 1. Hanna Nowakowska (Klub Sportowy Egida Olsztyn) 2. Nicola Langner (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie) pow. 145 cm 1. Jakub Ślązak (DAN Świdnik) kadet młodszy do 135 cm 1. Aleksander Warszawski (DAN ŚWIDNIK) 2. Oliwia Gałązka (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów) 3. Stanisław Szczuko (Klub AZS AWF Warszawa) 3. Natalia Kowalska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja) do 145 cm 1. Gabriela Przybysz (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów) 2. Maja Besztak (DAN ŚWIDNIK) 3. Oliwier Rosiak (Striker Turek) 3. Natalia Kowalska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja) do 155 cm 1. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn) 2. Wiktor Krystosiak (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie) 3. Jakub Ciołek (DAN ŚWIDNIK) 3. Aleksander Pasieczny (Striker Turek) pow. 155 cm 1. Andżelika Jeroszewska (UKS Fight Club Mrągowo) 2. Mateusz Gorzelak (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja) 3. Piotrek Derlatka (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie) 3. Alicja Gajewska (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
Skład sędziowski
Żychliński Krzysztof - Sędzia Główny Kaproń Krzysztof - Delegat Sportowy PZKB Matusik Dariusz - Kierownik Planszy A Wielądek Przemysław - Kierownik Planszy B Kowalewski Zbigniew - Kierownik Planszy C Szymczak Dominik - Kierownik Planszy D Bassa Urszula Wrzosek Marcin Kossakowski Adam Żołędź Piotr Banach Paweł Nieściur Sławomir Misiuro Sebastian Sobczak Tomasz Czachor Maciej Olakowski Adam Budek Grzegorz Sitnicki Radosław Wilke Rafał Ciepłuch Tomasz
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL