Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Jaworznicka Liga Kickboxingu 2021_20.02.2021 - Jaworzno

20.02.2021
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Dominik Marek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Jarosław Nagaba (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Adam Szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Aleksander Kieliszczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  2. Arkadiusz Cieślar (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Dominik Marek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Wojciech Buś (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Kacper Lipiński (Klub Sportowy Sparta Jaworzno)
  3. Piotr Łęcki (GSWW Najemnik Gliwice)
    Jakub Zając (Klub Sportowy WOJOWNIK JAWORZNO - jaworzno)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Stepan Knyshov (Skola Taekwon-Do ITF Karvina (Czechy))
  2. Wojciech Świadek (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  3. Hubert Remin (SKT Tiger Dzierżoniów)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Jakub Tvardek (Skola Taekwon-Do ITF Karvina (Czechy))
  2. Tymoteusz Szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  3. Michał Bartosik (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
    Jakub Warcholiński (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Arkadiusz Janas (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Sebastian Girek (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  2. Jakub Kanik (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Miłosz Gołąb (GSWW Najemnik Gliwice)
    Tomasz Zdrzałek (GSWW Najemnik Gliwice)
  4. Artur Dyl (Klub Sportowy Sparta Jaworzno)
  5. Jarosław WOJCIECHOWSKI (GSWW Najemnik Gliwice)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Radosław Kuzia (UKS Sanda Płock)
  2. Krzysztof Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  3. Michał Rejdych (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
    Rafał Gozdawa-Tyczyński (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Wojciech Boduch (GSWW Najemnik Gliwice)
  2. Daniel Łomankiewicz (Klub Sportowy Sparta Jaworzno)
kick-light / Senior [m] / -57kg
  1. Przemysław Sapiński (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  2. Patryk Dziółko (GSWW Najemnik Gliwice)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Aleksandra Ciężka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Katarzyna Kowal (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
kick-light / Senior [k] / -50kg
  1. Karolina Wołek (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
kick-light / Junior [m] / -94kg
  1. Konrad Gosk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  2. Tymoteusz Foryś (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
kick-light / Junior [m] / -84kg
  1. Szymon Szegda (KSW Sokół Jarosław)
  2. Kacper Chmielarz (Klub Sportowy Sparta Jaworzno)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Wojciech Pędziwiatr (Siła Mysłowice)
  2. Kordian Leśniak (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  3. Kacper Kijas (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Filip Pieszko (KSW Sokół Jarosław)
  3. Bartosz Machnik (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
    Oliwier Pawlikowski (KSW Sokół Jarosław)
  4. Paweł Piątkowski (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  5. Dawid Tyburski (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Robert Drozdek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Samuel Nagy (Skola Taekwon-Do ITF Karvina (Czechy))
kick-light / Junior [k] / -65kg
  1. Julia Musiałek (SKT Tiger Dzierżoniów)
  2. Aleksandra Łęcka (GSWW Najemnik Gliwice)
  3. Emilia Piskorska (GSWW Najemnik Gliwice)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Gabriela Migda (UKS EVAN Nowy Sącz)
  3. Karolina Wójcik (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
kick-light / Junior [k] / -50kg
  1. Emilia Dadaś (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. Aleksandra Bladowska (UKS EVAN Nowy Sącz)
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Mikołaj Kowal (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
  2. Grzegorz Musiałek (UKS Diament Pstrągowa)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Igor Bronowski (KSW Sokół Jarosław)
  2. Patryk Tomków (KSW Sokół Jarosław)
  3. Kacper Tuczapski (SKT Tiger Dzierżoniów)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Karol Lubas (KSW Sokół Jarosław)
  2. Patryk Tokarczyk (UKS EVAN Nowy Sącz)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Paweł Witomski (GSWW Najemnik Gliwice)
  2. Kacper Szymczakiewicz (KSW Sokół Jarosław)
  3. Gracjan Herman (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Alan Szczepańczyk (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Gabriel Zapotoczny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Oskar Lech (Paco Team Mysłowice)
  3. Jakub Borgieł (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Cyprian Gacek (Klub Sportowy WOJOWNIK JAWORZNO - jaworzno)
kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Wiktoria Sacher (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Maja Lebek (GSWW Najemnik Gliwice)
  3. Oliwia Niechaj (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Maria Zyznarska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Amelia Lodek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Aleksandra Lipińska (UKS Sanda Płock)
    Alicja Gajewska (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  4. Nikola Gacek (Klub Sportowy WOJOWNIK JAWORZNO - jaworzno)
  5. Nadia Bednarz (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  6. Wiktoria Kręcichwost (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet starszy [k] / -37kg
  1. Sarlota Mansikova (Skola Taekwon-Do ITF Karvina (Czechy))
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Mikołaj Majchrowski (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. Jakub Baran (UKS EVAN Nowy Sącz)
  3. Matyas Pastrnak (Skola Taekwon-Do ITF Karvina (Czechy))
    Arkadiusz Tokarczyk (UKS EVAN Nowy Sącz)
  4. Jakub Wątor (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Bartosz Wieprzycki (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  2. Tymon Szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Wiktor Mieszczak (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Michał Borgieł (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Miłosz Holli (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Jakub Szmit (UKS EVAN Nowy Sącz)
    Jakub Stefański (UKS EVAN Nowy Sącz)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -46kg
  1. Samanta Szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Aleksandra Bernisz (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Zuzanna Lipowicz (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  2. Oliwia Szmit (UKS EVAN Nowy Sącz)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Maja Zapotoczny (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
I miejsce - Beskid Dragon Bielsko-Biała II miejsce - Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin III miejsce - KSW Sokół Jarosław
Skład sędziowski
Sędzia Główny - Arleta Oleksy. Plansza A: Agnieszka Turchan - kierownik planszy, Urszula Bassa, Nikola Kaleta, Kaczmarczyk Waldemar, Mirosław Kutyła. Plansza B: Maciej Bajtel - kierownik planszy, Julia Setla, Jerzy Bassa, Ireneusz Szegda, Józef Mazurek,
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL