Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

III Świętokrzyski Turniej Kickboxingu Low Kick&Kick Light - Skarżysko Kamienna

13.03.2021
low-kick / Senior [m] / +91kg
  1. Michał Rudzki (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  2. Artur Wziątek (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Szymon Stachnio (Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów)
low-kick / Senior [m] / -91kg
  1. Michał Cyganik (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  2. Szymon Seweryn (FIGHTER Nowa Sól)
  3. Piotr Łopatka (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
low-kick / Senior [m] / -86kg
  1. Arkadiusz Dyba (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Gracjan Sobczyk (Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów)
  3. Krzysztof Zapała (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
    Mateusz Smycz (Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów)
low-kick / Senior [m] / -81kg
  1. Patryk Mielniczuk (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Hubert Marcisz (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  3. Wiktor Błądek (Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów)
    Przemysław Zdziebko (UKS Diament Pstrągowa)
  4. Jakub Śliwka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  5. Wojciech Lewandowski (Fight Club Radzymin)
  6. Wiktor Nietrzeba (Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów)
  7. Marcin BOJARUN (FIGHTER Nowa Sól)
low-kick / Senior [m] / -75kg
  1. Sebastian Girek (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  2. Szymon Salachna (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Paweł Sikora (UKS Sanda Płock)
    Mikołaj Lekki (Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów)
  4. Przemysław Całka (KO Team Otwock)
  5. Marcin Daszkiewicz (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  6. Kacper Pietrak (Paco Team Mysłowice)
  7. Arkadiusz Janas (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
low-kick / Senior [m] / -71kg
  1. Piotr Zych (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Dawid Rożak (FIGHTER Nowa Sól)
  3. Łukasz Bienias (Viktoria Szydłowiec)
    Łukasz Olejniczak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  4. Łukasz Hornik (Paco Team Mysłowice)
  5. Filip Krata (Łaski Klub Sztuk Walki)
  6. Kamil Szczygielski (KSW Łuków)
  7. Damian Owarzany (Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów)
low-kick / Senior [m] / -67kg
  1. Cyprian Brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Łukasz Kłos (Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów)
  3. Krystian Czarnecki (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
    Piotr Urbaniak (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
low-kick / Senior [m] / -63.5kg
  1. Radosław Kuzia (UKS Sanda Płock)
  2. Hubert Śledź (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  3. Dominik Matusz (Oświęcimski Klub Karate)
low-kick / Senior [m] / -54kg
  1. Dawid Mańkowski (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Szymon Cender (Viktoria Szydłowiec)
low-kick / Senior [k] / +70kg
  1. Karolina Dziedzic (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Joanna Groniak (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
low-kick / Senior [k] / -60kg
  1. Martyna Kot (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Aleksandra Ciężka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Wiktoria Szerszeń (KO Team Otwock)
low-kick / Senior [k] / -56kg
  1. Iwona Nieroda-Zdziebko (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Weronika Cisło (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
    Emilia Sudacka (Husarz Czudec Kickboxing, Czudec)
  4. Julia Ćwiękała (Oświęcimski Klub Karate)
  5. Katarzyna SZANIAWSKA (FIGHTER Nowa Sól)
low-kick / Senior [k] / -52kg
  1. Dominika Chylińska (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Anna Dudek (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  3. Aneta Święch (KO Team Otwock)
low-kick / Senior [k] / -48kg
  1. Kamila Gołębiewska (Fight Club Radzymin)
  2. Marlena Tomczyk (Viktoria Szydłowiec)
low-kick / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Marcel Anulewicz (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Krzysztof Adach (Klub Sportowy Cross Fight Radom)
low-kick / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Patryk Lech (Paco Team Mysłowice)
  2. Jakub Srebniak (Husarz Czudec Kickboxing, Czudec)
  3. Alan Albinowski (UKS Sanda Płock)
    Jakub Jagiełło (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
low-kick / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Jakub Galiszewski (Klub Sportowy Cross Fight Radom)
low-kick / Junior starszy [k] / +70kg
  1. Kinga Wiśniewska (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
low-kick / Junior starszy [k] / -70kg
  1. Oliwia Ściągaj (X Fight Piaseczno)
low-kick / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Julia Wojtan (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Aleksandra Oknińska (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
low-kick / Junior starszy [k] / -52kg
  1. Gabriela Migda (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. Alicja Siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Nikola SCIEPURA (FIGHTER Nowa Sól)
low-kick / Junior starszy [k] / -48kg
  1. Julia Marciniak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Natalia Matusz (Oświęcimski Klub Karate)
  3. Patrycja Pawikowska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
    Aleksandra Bladowska (UKS EVAN Nowy Sącz)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Jakub Bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Patryk Mielczarek (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  3. Patryk Pabis (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
    Alan Sikora (UKS Sanda Płock)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Seweryn Rorbach (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Jeremi Dygas (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Mateusz Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Kamil Guziński (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Marcin Kowalewicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Aleksander Skłucki (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
    Hubert Wczelik (FIGHTER Nowa Sól)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Mikołaj Bąk (Viktoria Szydłowiec)
  2. Mateusz Grześków (FIGHTER Nowa Sól)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -54kg
  1. Marcel Brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Adam Bąk (Viktoria Szydłowiec)
  3. Wiktor Popowicz (FIGHTER Nowa Sól)
low-kick / Junior mlodszy [k] / +60kg
  1. Olivia BOJARUN (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Anna Schweisser (MKS Mechanik Włodawa)
  3. Oliwia Dziwosz (Paco Team Mysłowice)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -48kg
  1. Oliwia Greczner (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Julia Bubak (FIGHTER Nowa Sól)
  3. Oliwia Szczepanik (Paco Team Mysłowice)
    Roksana Rzeźnicka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Rafał Zdebik (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Adam Szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Marcin Grzech (KT Legia Warszawa)
    Maciej Florys (KT Legia Warszawa)
  4. Jan Warsicki (X Fight Piaseczno)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Arkadiusz Cieślar (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Dominik Marek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Michał Zapała (Łaski Klub Sztuk Walki)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Wojciech Buś (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Michał Mocny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Konrad Dziuba (Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Cezary Plaskota (Fight Club Radzymin)
  2. Jakub Smolarek (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Kacper Łuczak (KT Legia Warszawa)
    Michał Siurawski (KT Legia Warszawa)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Hubert Rutkowski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  2. Władysław Szewczuk (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  3. Arkadiusz Dranka (UKS Diament Pstrągowa)
    Paweł Bogdał (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  4. Jakub Tokarski (Łaski Klub Sztuk Walki)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Konrad Wiśniewski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Jakub Kozakow (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Krystian Kucharek (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Rafał Gozdawa-Tyczyński (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Krystian Ostrowski (Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów)
  3. Adam Król (KT Legia Warszawa)
    Daniel Terlecki (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  4. Marcel Skrzyszewski (X Fight Piaseczno)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Jakub Gil (UKS Sanda Płock)
  2. Adrian Kłosiewicz (X Fight Piaseczno)
  3. Piotr Dybus (TARNOBRZESKI KLUB KARATE)
kick-light / Senior [m] / -57kg
  1. Krystian Rozkosz (Paco Team Mysłowice)
  2. Rafał Chrostek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Senior [k] / +70kg
  1. Paulina Badowska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Anna Jurek (TARNOBRZESKI KLUB KARATE)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Diana Dumała (X Fight Piaseczno)
  2. Justyna Sokół (KT Legia Warszawa)
kick-light / Senior [k] / -55kg
  1. Katarzyna Białas (KT Legia Warszawa)
  2. Karolina Zińczuk (KT Legia Warszawa)
  3. Katarzyna SZANIAWSKA (FIGHTER Nowa Sól)
kick-light / Senior [k] / -50kg
  1. Nikola Kaleta (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Weronika Grochowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Michalina Krakowiak (TARNOBRZESKI KLUB KARATE)
kick-light / Junior [m] / -89kg
  1. Damian Rybak (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Daniel Jurzyk (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  3. Mariusz Wójcik (Akademia Sztuk Walki Fighter Mogilany)
    Aleksander Bielecki (KT Legia Warszawa)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Bartosz Jagła (KSW Alien Łódź)
  2. Ernest Kacprzyk (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  3. Norbert Krakowiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
    Kordian Leśniak (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Alan Korpalski (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Hubert Bartos (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Kacper Kijas (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
    Mikołaj Osiak (Akademia Sztuk Walki Fighter Mogilany)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Szymon Giera (Fight Club Radzymin)
  3. Szymon Węgrzyn (Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów)
    Patryk Matczak (KSW Alien Łódź)
  4. Dawid Tyburski (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  5. Szymon Pacuła (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  6. Bartosz Machnik (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Maciej Kruszewski (KT Legia Warszawa)
  2. Robert Drozdek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Dominik Diug (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
    Oskar Kusztal (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  4. Damian Ścieżka (TARNOBRZESKI KLUB KARATE)
  5. Mateusz Dąbek (Fight Club Radzymin)
  6. Damian Woźny (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
kick-light / Junior [k] / -70kg
  1. Oliwia Ściągaj (X Fight Piaseczno)
  2. Julia Pawlak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Natalia Kałuża (Akademia Sztuk Walki Fighter Mogilany)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Zuzanna Kusiak (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Emilia Jura (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  3. Elżbieta Świderska (X Fight Piaseczno)
    Maja Słomian (Łaski Klub Sztuk Walki)
  4. Wiktoria Daciuk (MKS Mechanik Włodawa)
  5. Patrycja Musiał (Husarz Czudec Kickboxing, Czudec)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Martyna Gasińska (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  3. Kinga Konieczny (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Aleksandra Ławruszonis (KT Legia Warszawa)
  4. Natalia Sobczak (KSW Alien Łódź)
kick-light / Junior [k] / -50kg
  1. Julia Dybisiak (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  2. Emilia Dadaś (UKS EVAN Nowy Sącz)
  3. Zuzanna Zagórska (UKS Diament Pstrągowa)
    Natalia Zarzycka (KSW Łuków)
  4. Oliwia Stańczyk (KSW Alien Łódź)
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Sebastian Jędraś (X Fight Piaseczno)
  2. Mikołaj Młodkowski (FIGHTER Nowa Sól)
  3. Bartosz Górny (MKS Mechanik Włodawa)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Kacper Piecyk (X Fight Piaseczno)
  2. Kuba Wiśniewski (FIGHTER Nowa Sól)
  3. Zbyszek Jarzębski (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
    Grzegorz Musiałek (UKS Diament Pstrągowa)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Dawid Wyszyński (Fight Club Radzymin)
  2. Michał Holoszczapow (KSW Alien Łódź)
  3. Dmytro Drandalush (Fight Club Radzymin)
    Mateusz Kubryn (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  4. Marcel SZYMKUN (FIGHTER Nowa Sól)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Adrian Dziuba (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Fryderyk Polubiec (KSW Alien Łódź)
  3. Patryk Tokarczyk (UKS EVAN Nowy Sącz)
    Filip Dynda (Husarz Czudec Kickboxing, Czudec)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Martin Mioduszewski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Kamil Krzysztofek (Akademia Sztuk Walki Fighter Mogilany)
  3. Gracjan Herman (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Alan Głyda (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  4. Krystian Piasecki (Husarz Czudec Kickboxing, Czudec)
  5. Wojciech Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  6. Alan Szczepańczyk (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Bartosz Dobrowolski (X Fight Piaseczno)
  2. Adam Bachman (X Fight Piaseczno)
  3. Aleksander Grosicki (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
    Jakub Borgieł (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Jakub Gieraga (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Oskar Lech (Paco Team Mysłowice)
  2. Jeremiasz OSSOWSKI (FIGHTER Nowa Sól)
kick-light / Kadet starszy [m] / -37kg
  1. Jakub Szpala (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  2. Tymon Pryczek (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Amelia Kostrzewa (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Wiktoria Sacher (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Julia Nowacka (UKS Sanda Płock)
kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Natalia Jurkiewicz (Akademia Sztuk Walki Fighter Mogilany)
  2. Kinga Mikuś (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Daria Niciporuk (X Fight Piaseczno)
  2. Zuzanna Szczepanik (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  3. Maria Zyznarska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Justyna Moniewska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  4. Alicja Gajewska (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  5. Wiktoria Kręcichwost (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Otylia Chałupka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Nikola Krupa (Paco Team Mysłowice)
    Aleksandra Paczkowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  4. Julia Sanecka (Husarz Czudec Kickboxing, Czudec)
kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Elżbieta Ferenc (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Zofia Urbaniec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Marlena Stefańska (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. Hanna Wilczek (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  3. Natalia Brzęk (Oświęcimski Klub Karate)
    Roksana Greczner (Oświęcimski Klub Karate)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -63kg
  1. Jakub Wolański (Husarz Czudec Kickboxing, Czudec)
  2. Bartosz Ryś (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg
  1. Marcel Pietraszek (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  2. Marcin Życiński (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  3. Franciszek Krata (Łaski Klub Sztuk Walki)
    Wojciech Gajek (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Mikołaj Majchrowski (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. Andrzej Jabłoński (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Jan Pastuszka (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
    Kacper Łyszczak (Husarz Czudec Kickboxing, Czudec)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Alan Sulima (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Wiktor Mieszczak (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Marcin Chmura (Husarz Czudec Kickboxing, Czudec)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Michał Magin (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Michał Borgieł (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Wiktor Socha (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
    Tymon Szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Patryk Sławiński (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  5. Dominik Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Krystian Turbiarz (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  2. Miłosz Holli (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Michał Sosnowski (KO Team Otwock)
  2. Piotr Sroczyński (Fight Club Radzymin)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -46kg
  1. Samanta Szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Nikola Chojnacka (Paco Team Mysłowice)
  3. Zuzanna Lipowicz (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Julia Goleś (Husarz Czudec Kickboxing, Czudec)
  2. Maria Pirga (UKS Diament Pstrągowa)
  3. Zofia Waśk (FIGHTER Nowa Sól)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Skład sędziowski
J. Bassa – sędzia główny M. Bajtel , A. Turchan, J. Sułkowski, A. Oleksy, J. Mazurek, U. Bassa, W. Kaczmaczyk, P. Drab, M. Kutyła, N. Kaleta, P. Sułkowski, J. Setla
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL