Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Mistrzostwa Ziem Zachodnich w kickboxingu Full Contact_13.03.2021 - Włoszakowice

13.03.2021
full-contact / Senior [m] / +91kg
  1. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Mateusz Fiszer (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Marcin Szuleta (KKS Sporty Walki Poznań)
    Patryk Karolewski (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
full-contact / Senior [m] / -91kg
  1. Michał Niemiero (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Dawid Zaborowski (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Aleksander Kieliszczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
    Miłosz Kogucki (LZS POPRAWA Siedlików)
  4. Damian Czajkowski (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  5. Kacper Jóskowiak (LZS POPRAWA Siedlików)
full-contact / Senior [m] / -86kg
  1. Kacper Frątczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Piotr Tomczak (LZS POPRAWA Siedlików)
  3. Mateusz Korban (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
    Bogdan Pniewski (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Senior [m] / -81kg
  1. Oskar Dąbrowski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Tomasz Przybylski (LZS POPRAWA Siedlików)
  3. Mateusz Felkel (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
    Miłosz Grabowski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  4. Jakub Zieliński (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Jakub Czarniecki (Scorpion Krępice)
  6. Tymoteusz Szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  7. Oskar Michniuk (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Senior [m] / -75kg
  1. Jakub Rymarowicz (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  2. Mateusz Vincent (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  3. Mateusz Piekarski (KS Ziętek Team Kalisz)
    Mateusz Frątczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  4. Dariusz Bednarek (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Marcin Wągrowski (Sparta Czajków)
full-contact / Senior [m] / -71kg
  1. Dominik Głowacki (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
  2. Michał Dziechciarz (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Mateusz Janda (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Senior [m] / -67kg
  1. Grzegorz Błotnicki (A&W Team Obrowo)
  2. Sebastian Samiła (Alkon Szczecin)
  3. Damian Walosczyk (LZS POPRAWA Siedlików)
full-contact / Senior [m] / -63.5kg
  1. Bartłomiej Mietliński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  2. Mariusz Nowak (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
full-contact / Senior [k] / -70kg
  1. Ewa Kauch (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  2. Karolina Juja (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Weronika Walczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
    Katarzyna Palicka (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
full-contact / Senior [k] / -65kg
  1. Lucyna Wichowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Weronika Szymczak (LZS POPRAWA Siedlików)
full-contact / Senior [k] / -60kg
  1. Magdalena Szeląg (LZS POPRAWA Siedlików)
  2. Weronika Bartczak (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Senior [k] / -56kg
  1. Nicola Kaczmarek (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Kamila Szymankiewicz (LZS POPRAWA Siedlików)
  3. Aneta Tlałka (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Senior [k] / -52kg
  1. Nikola Kizym (SKT Tiger Dzierżoniów)
  2. Wiktoria Kabzińska (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Junior starszy [m] / +91kg
  1. Jakub Pietrzak (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
full-contact / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Albert Wawrzyniak (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Bartosz Grudziński (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  3. Szymon Sidor (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
full-contact / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Mateusz Dąbrowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Klaudiusz Rutka (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Michał Pietrzak (SKT Tiger Dzierżoniów)
    Kacper Ryżejno (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
full-contact / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Maksym Szymczak (Fight Club Zielona Góra)
  2. Jakub Janiszewski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  3. Jakub Pawelec (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
    Igor Kubacki (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  4. Wyremblewski Alan (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Stefan Czarnek (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Fabian Radomski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Jakub Żybura (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
    Hubert Matasek (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Oskar Sobański (KO GYM Świebodzice)
  2. Bartłomiej Strawa (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
  3. Hubert Stencel (LZS POPRAWA Siedlików)
    Wiktor Trajnowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
full-contact / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Igor Naus (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Przemysław Sapiński (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  3. Kamil Golanowski (Sparta Czajków)
full-contact / Junior starszy [k] / +70kg
  1. Emilia Urbaniak (LZS POPRAWA Siedlików)
  2. Dobrosława Ławniczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
full-contact / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Nikola Barczyszyn (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Wanessa Adamska (A&W Team Obrowo)
full-contact / Junior mlodszy [m] / +81kg
  1. Olaf Pera (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Kamil Kulisz (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Kacper Kubiak (DRACHE- Leszno)
  2. Mateusz Kiełbaska (Sparta Czajków)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Bartosz Sikora (Center Team Odolanów)
  2. Szymon Strawa (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
  3. Kamil Pawlak (Center Team Odolanów)
    Adam Małota (KS Ziętek Team Kalisz)
  4. Witek Grzesiek (Center Team Odolanów)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Bartosz Biadała (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Piotr Żmijak (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
  3. Patryk Wróblewski (KKS Sporty Walki Poznań)
    Sebastian Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -51kg
  1. Max Kowanek (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Sasho Vasilev (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Wiktor Gwiazdowski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
full-contact / Junior mlodszy [k] / +60kg
  1. Barbara Skrzypczak (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Julia Musiałek (SKT Tiger Dzierżoniów)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -60kg
  1. Emilia Kozioł (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Weronika Garbacka (Center Team Odolanów)
  3. Zofia Andrusyszyn (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -52kg
  1. Katarzyna Kalińska (LZS POPRAWA Siedlików)
  2. Adrianna Garniec (KKS Sporty Walki Poznań)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy zawodnik Polonii: Albert Wawrzyniak Najlepszy zawodnik: Oskar Dąbrowski Kalisz Najlepsza zawodniczka: Ewa Kauch UKS Armia Polkowice
Najlepszy klub
1.Klub Sportowy PROSNA Kalisz [punktów: 22 (3 - 4 - 5)] 2.LZS POPRAWA Siedlików [punktów: 20 (3 - 4 - 3)] 3.UKS Dragon Gorzów Wielkopolski [punktów: 17 (3 - 2 - 4)]
Skład sędziowski
Sędzia Główny: Cecylia Pudlicka. Kierownik Ringu: Dominik Szymczak. Sędziowie: Tomasz Sroka, Robert Furman, Rafał Bałachowski, Adrian Kramarczyk, Monika Jankowska, Adrian Drosik, Karol Papenfus
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL