Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Turniej ogólnopolski "Piaseczno Open IX"_20.03.2021 - Piaseczno

20.03.2021
light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Sebastian Jędraś (X Fight Piaseczno)
  2. Patryk Skowronek (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Jan Bocheński (X Fight Piaseczno)
  2. Bartosz Kozioł (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Jonasz Gortat (Knock Oute Team Bełchatów)
    Jakub Masternak (X Fight Piaseczno)
  4. Jakub Solka (WKS SFINKS Węgrów)
  5. Mikołaj Malicki (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  6. Ermelindo De Merculio (SKT Tiger Dzierżoniów)
  7. Jakub Bober (KSW Łuków)
light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Jakub Trześniak (DAN Świdnik)
  2. Natan Dziankowski (Knock Oute Team Bełchatów)
  3. Jan Nastaj (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Nikodem Zielonka (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  4. Kamil Chramęga (SKT Tiger Dzierżoniów)
light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Gustaw Wielądek (X Fight Piaseczno)
  2. Wojciech Nowakowski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Bartosz Dobrowolski (X Fight Piaseczno)
  2. Antoni Bojarczyk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Aleksander Marciniak (X Fight Piaseczno)
light-contact / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Oskar Dudziński (KSW Łuków)
  2. Adam Bachman (X Fight Piaseczno)
  3. Kacper Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Kacper Głowienka (DAN Świdnik)
  4. Szymon Piłka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
light-contact / Kadet starszy [m] / -37kg
  1. Jakub Szpala (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  2. Marcel Adasiewicz (Knock Oute Team Bełchatów)
  3. Krystian Kowalski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Emilia Kozioł (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Michalina Kotyza (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  3. Julia Brulińska (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
    Beata Bartos (Knock Oute Team Bełchatów)
light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Natalia Zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Alicja Gajewska (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Daria Niciporuk (X Fight Piaseczno)
  2. Julia Śmiałkowska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  3. Dominika Kondracka (KSW Łuków)
    Weronika Zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  4. Weronika Tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Klaudia Siwczyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Daria Ściślicka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Sebastian Jędraś (X Fight Piaseczno)
  2. Jakub Klimowicz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Jakub Tłoczek (Knock Oute Team Bełchatów)
    Patryk Skowronek (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Jakub Solka (WKS SFINKS Węgrów)
  2. Jonasz Gortat (Knock Oute Team Bełchatów)
  3. Mikołaj Malicki (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Michał Niebrzydowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Jonasz Gortat (Knock Oute Team Bełchatów)
  3. Nikodem Zielonka (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
    Bartosz Kozioł (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  4. Ermelindo De Merculio (SKT Tiger Dzierżoniów)
  5. Jakub Solka (WKS SFINKS Węgrów)
  6. Mikołaj Malicki (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Michał Niebrzydowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Natan Dziankowski (Knock Oute Team Bełchatów)
  3. Nikodem Zielonka (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
    Jakub Trześniak (DAN Świdnik)
  4. Kamil Chramęga (SKT Tiger Dzierżoniów)
  5. Jan Nastaj (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  6. Wojciech Nowakowski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Gustaw Wielądek (X Fight Piaseczno)
  2. Wojciech Nowakowski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  3. Mikołaj Styczeń (SKT Tiger Dzierżoniów)
    Mikołaj Kamiński (Knock Oute Team Bełchatów)
  4. Szymon Hawrysz (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Kacper Głowienka (DAN Świdnik)
  2. Kacper Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Mikołaj Styczeń (SKT Tiger Dzierżoniów)
    Bartosz Dobrowolski (X Fight Piaseczno)
  4. Mikołaj Kamiński (Knock Oute Team Bełchatów)
  5. Oskar Rudnicki (SKT Tiger Dzierżoniów)
  6. Antoni Bojarczyk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Kacper Głowienka (DAN Świdnik)
  2. Adam Bachman (X Fight Piaseczno)
  3. Krystian Kowalski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
    Szymon Piłka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  4. Oskar Rudnicki (SKT Tiger Dzierżoniów)
  5. Jakub Koliński (X Fight Piaseczno)
  6. Stanisław Przybylski (X Fight Piaseczno)
  7. Bartosz Rutkowski (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -37kg
  1. Marcel Adasiewicz (Knock Oute Team Bełchatów)
  2. Krystian Kowalski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  3. Jakub Szpala (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
    Stanisław Przybylski (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Julia Brulińska (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  2. Beata Bartos (Knock Oute Team Bełchatów)
  3. Nadia Przydacz (Knock Oute Team Bełchatów)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Julia Brulińska (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  2. Alicja Wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Olga Krawczyk (DAN Świdnik)
    Beata Bartos (Knock Oute Team Bełchatów)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Alicja Wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Pola Stołowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Natalia Zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Martyna Wieteska (X Fight Piaseczno)
  4. Julia Socha (X Fight Piaseczno)
  5. Julia Śmiałkowska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  6. Milena Prokop (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  7. Martyna Grabowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Pola Stołowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Martyna Wieteska (X Fight Piaseczno)
  3. Daria Niciporuk (X Fight Piaseczno)
    Weronika Zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  4. Daria Ściślicka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  5. Martyna Grabowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  6. Milena Prokop (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  7. Julia Śmiałkowska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Klaudia Siwczyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Daria Ściślicka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Felicja Kubicka (X Fight Piaseczno)
    Izabella Dąbrowska (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Izabella Dąbrowska (X Fight Piaseczno)
  2. Weronika Chojnacka (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Maksymilian Szłapa (DAN Świdnik)
  2. Nikodem Mamrot (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Mateusz Obolewicz (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
    Jan Wojda (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  4. Juliusz Kopa (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  5. Stanisław Nowicki (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  6. Jakub Ślązak (DAN Świdnik)
  7. Nikodem Wojtala (Knock Oute Team Bełchatów)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Maksymilian Szłapa (DAN Świdnik)
  2. Nikodem Mamrot (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Kuba Gołoś (WKS SFINKS Węgrów)
    Szymon Rosiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  4. Filip Czechowski (Knock Oute Team Bełchatów)
  5. Oskar Kurzyński (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  6. Mateusz Gorzelak (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  7. Juliusz Kopa (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Szymon Rosiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Alan Jarząbek (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Kuba Gołoś (WKS SFINKS Węgrów)
    Igor Głowienka (DAN Świdnik)
  4. Aron Ruśniak (DAN Świdnik)
  5. Mateusz Gorzelak (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  6. Alan Saczuk (WKS SFINKS Węgrów)
  7. Kacper Górski (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Jan HAWRYSZ (DAN Świdnik)
  2. Paweł Bielecki (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Szymon Zatorski (Knock Oute Team Bełchatów)
    Igor Głowienka (DAN Świdnik)
  4. Alan Muchin (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  5. Dawid Siwczyński (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  6. Dawid Tkaczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  7. Franek Dmitruk (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Dawid Siwczyński (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Adam Dzierzbicki (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Kacper Zięba (X Fight Piaseczno)
    Adam Grabara (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Mateusz Olszewski (Knock Oute Team Bełchatów)
  5. Piotr Grochowalski (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  6. Olaf Steć (DAN Świdnik)
  7. Adrian Rożenek (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Adam Grabara (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Oliwier HARASIM (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Michał Kruczek (KSW Łuków)
    Maciej Kurkus (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Zofia Brudzyńska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Anastazja Wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Gabriela Przybysz (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  2. Iga Woźniak (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Zuzanna Lipowicz (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
    Anastazja Wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  4. Gabriela Przybysz (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  5. Hanna Czubacka (DAN Świdnik)
  6. Joanna Zdunek (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  2. Maja Besztak (DAN Świdnik)
  3. Liliana Błaszczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Iga Woźniak (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  4. Kinga Budzyńska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  5. Barbara Styczek (X Fight Piaseczno)
  6. Martyna Musiej (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  7. Joanna Zdunek (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Natalia Kowalska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Emila Krasuska (KSW Łuków)
  3. Martyna Lachowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Oliwia Gałązka (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  4. Liliana Błaszczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  5. Barbara Styczek (X Fight Piaseczno)
  6. Emilia Lewandowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  7. Nadia Wójtowicz (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Natalia Kowalska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Izabela Chochół (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Oliwia Gałązka (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
    Hanna Lachowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Emilia Nieściur (X Fight Piaseczno)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsi zawodnicy: - grupa wiekowa DZIECI formuła SC Zuzanna Węgrzyn (XF Piaseczno) Jan Kamiński (NINJA ACADEMY Warszawa) - grupa wiekowa KADET MŁODSZY formuła PF Natalia Kowalska (Pabianicki Klub Sztuk Walki AZJA) Maksymilian Szłapa (DAN Świdnik) - grupa wiekowa KADET STARSZY formuła PF Alicja Wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki) Michał Niebrzydowski (NINJA ACADEMY Warszawa) - grupa wiekowa KADET STARSZY formuła LC Daria Niciporuk (XF Piaseczno) Jan Bocheński (XF Piaseczno)
Najlepszy klub
TURNIEJ DRUŻYNOWY POINTFIGHTING Kadet Młodszy 1. DAN Świdnik „DAN 1” 2. AZJA Pabianice „KOKSY” 3. DAN Świdnik „DAN 2” Kadet Starszy 1. XF Piaseczno 2. NINJA ACADEMY Warszawa 3. TSD Pionki TURNIEJ DRUŻYNOWY SOFT CONTACT DZIECI (5-7 lat) 1. XF Piaseczno 2. Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna 3. Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki TURNIEJ DRUŻYNOWY SOFT CONTACT DZIECI (8-10 lat) 1. GO-FIGHT 1 2. XF Piaseczno 3. GO-FIGHT 2 TURNIEJ INDYWIDUALNY SOFT CONTACT DZIECI (5-7 lat) do 120 cm wzrostu 1. Karolina Chuda (XF Piaseczno) 2. Nadia Korda (XF Piaseczno) 3. Paweł Posiadała (KSW Łuków) Mikołaj Brzustewicz (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna) do 125 cm wzrostu 1. Zuzanna Węgrzyn (XF Piaseczno) 2. Franciszek Dziekanowski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna) 3. Jakub Siwczyński (Klub Sportowy ORIENT Częstochowa) Damian Głowacki (Kick Boxing MAŁPKA Zawiercie) powyżej 125 cm wzrostu 1. Leon Steć (DAN Świdnik) 2. Hubert Jaczewski (WKS SFINKS Węgrów) 3. Gabriele Kutyła (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki) Antoni Jaguszewski (Knock Oute TEAM Bełchatów) TURNIEJ INDYWIDUALNY SOFT CONTACT DZIECI (8-10 lat) do 130 cm wzrostu 1. Antoni Gil (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna) 2. Adrian Rożenek (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna) 3. Matylda Dobrzańska (XF Piaseczno(Złotokłos)) Emilia Nieściur (XF Piaseczno) do 135 cm wzrostu 1. Hanna Lachowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna) 2. Natalia Kowalska (Pabianicki Klub Sztuk Walki AZJA) 3. Izabela Chochół (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna) Oliwia Harasim (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna) do 142 cm wzrostu 1. Mikołaj Kurowski (XF Piaseczno(Złotokłos)) 2. Kacper Zięba (XF Piaseczno) 3. Nikodem Buliński (XF Piaseczno(Złotokłos)) Alan Saczuk (WKS SFINKS Węgrów) powyżej 142 cm wzrostu 1. Anastazja Wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki) 2. Paweł Bielecki (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna) 3. Hanna Nowakowska (Klub Sportowy EGIDA Olsztyn) Wojciech Gajek (Kick Boxing MAŁPKA Zawiercie) Łącznie w obu turniejach rywalizowało 102 chłopców i dziewczynek.
Skład sędziowski
Żychliński Krzysztof - sędzia główny Matusik Dariusz - kierownik planszy Bałdyga Tomasz - kierownik planszy Poljański Tadeusz Wrzosek Marcin Bocheński Michał Wielądek Przemysław - kierownik planszy Steć Marzena Bojarczyk Anna Nieściur Sławomir Wójcik Rafał Ściągaj Oliwia Bachman Bartosz Jastrzębska Natalia Kondraciuk Oskar Szymczak Dominik - kierownik planszy Czachor Maciej Buczek Grzegorz Dobrowolski Maciej
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL