Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Mistrzostwa Kickboxingu - wersja szkoleniowa B

08.05.2021
full-contact / Senior [m] / +91kg
  1. Piotr Janicki (Fight Club Radzymin)
  2. Marcin Dudkiewicz (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
  3. Michał Piecuch (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
    Amadeusz Radomski (COPACABANA Warszawa)
  4. Mariusz Nowosad (Legia Fight Club Warszawa)
  5. Adam Kosut (Klub Sportowy Shootboxer Mosina)
full-contact / Senior [m] / -91kg
  1. Cezary Piwowarek (Pogoda Kickboxing)
full-contact / Senior [m] / -86kg
  1. Dawid Uzarczyk (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  2. Zbigniew Stawicki (Golden Dragon Bydgoszcz)
  3. Jakub Serewa (FIGHT POINT)
    Bartosz Błocki (Akademia Walki Warszawa)
  4. Krzysztof Kurpet (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  5. Dominik Wawrzaszek (Fighter Wrocław)
full-contact / Senior [m] / -81kg
  1. Łukasz Naliński (Champion Gdańsk)
  2. Jędrzej Durski (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  3. Patryk Mielniczuk (Uniq Fight Club Warszawa)
    Damian Knap (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
  4. Piotr Jadczak (Uniq Fight Club Warszawa)
  5. Alan Kalski (FIGHTGYM GDYNIA)
  6. Adam Fajdek (Uniq Fight Club Warszawa)
  7. Dominik Parol (Uniq Fight Club Warszawa)
full-contact / Senior [m] / -75kg
  1. Klaudiusz Goss (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Patryk Małecki (Legia Fight Club Warszawa)
  3. Bartosz Krasucki (FIGHT POINT)
    Bartłomiej Horbowiec (FIGHT POINT)
  4. Kamil Piątkiewicz (Klub Sportowy Boom Boxing Kraków)
  5. Olaf Strzelecki (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  6. Maciej Macutkiewicz (Pogoda Kickboxing)
  7. Marcin Mosiński (Acadamia Gorilla Żyrardów)
full-contact / Senior [m] / -71kg
  1. Vladislav Shatunskyi (COPACABANA Warszawa)
  2. Jerzy Ross (Acadamia Gorilla Żyrardów)
  3. Krystian Pietrucha (KO Team Otwock)
    Jakub Zieliński (Klub Sportowy Samuraj Wrocław)
  4. Michał Firut (FIGHT POINT)
  5. Adam Kosiński (Hunter Kickboxing Łomża)
full-contact / Senior [m] / -67kg
  1. Roman Kartasheuski (KO Team Otwock)
  2. Mateusz Łukasik (Klub Sportowy Boom Boxing Kraków)
  3. Emil Danielczak (Klub Sportowy Samuraj Wrocław)
    Dariusz Fedor (FIGHT POINT)
full-contact / Senior [m] / -63.5kg
  1. Mateusz Wosiński (Klincz Kielce)
  2. Nataniel Stawiarski (Uniq Fight Club Warszawa)
  3. Kacper Glinicki (Legia Fight Club Warszawa)
    Adrian Dziubałtowski (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  4. Michał Cewiński (Legia Fight Club Warszawa)
full-contact / Senior [m] / -60kg
  1. Adam Chełmiński (Klub Sportowy Boom Boxing Kraków)
  2. Kamil Zieliński (Acadamia Gorilla Żyrardów)
  3. Patryk Raducki (Akademia Walki Warszawa)
    Maksym Marushchak (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
  4. Jakub Poslowski (Klincz Kielce)
  5. Oskar Sobański (KO GYM Świebodzice)
  6. Vaclav Striukov (Golden Dragon Bydgoszcz)
full-contact / Senior [m] / -57kg
  1. Dawid Mańkowski (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Mateusz Szczegodziński (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
full-contact / Senior [k] / +70kg
  1. Paulina Warda (FIGHT POINT)
full-contact / Senior [k] / -70kg
  1. Renata Widomska (FIGHT POINT)
  2. Oliwia Mielczarek (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
full-contact / Senior [k] / -65kg
  1. Pola Rogala (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Wiktoria Wojciechowska (Klub Sportowy Shootboxer Mosina)
  3. Aleksandra Niewiadomska (Legia Fight Club Warszawa)
full-contact / Senior [k] / -60kg
  1. Wiktoria Szerszeń (KO Team Otwock)
  2. Paulina Saczuk (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  3. Laura Derej (Żyrardowski Klub Sportowy Thien Long Żyrardów)
    Julia Skoromucha (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
  4. Basia Przygoda (Acadamia Gorilla Żyrardów)
full-contact / Senior [k] / -56kg
  1. Olena Shydlovska (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Anna Płusa (Uniq Fight Club Warszawa)
  3. Julia Tomczyńska (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
full-contact / Senior [k] / -52kg
  1. Adrianna Żarnowiecka (COPACABANA Warszawa)
  2. Kamila Gołębiewska (Fight Club Radzymin)
  3. Anita Kropidłowska (Fighter Wrocław)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza zawodniczka : Wiktoria Szerszeń ( KO Team Otwock ) - wygrała najwięcej walk ( 3 ) w tym 1 przez KO Najlepszy zawodnik: Łukasz Naliński (Champion Gdańsk) - wygrał 3 walki przed czasem (KO) i finałową jednogłośną decyzją.
Najlepszy klub
1.Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa [punktów: 10 (2 - 2 - )] 2.FIGHT POINT [punktów: 10 (2 - - 4)] 3.Uniq Fight Club Warszawa [punktów: 8 (1 - 2 - 1)]
Skład sędziowski
Sędzia Główny: Krzysztof Żychliński. Sędziowie: Tomasz Bałdyga, Dariusz Matusik, Dominik Szymczak, Beata Sękowska, Piotr Bogucki, Przemysław Wielądek, Zbigniew Kowalewski, Sebastian Misiuro, Adam Kossakowski, Jacek Puchacz
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL