Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Mistrzostwa Kickboxingu - wersja szkoleniowa A

08.05.2021
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Jakub Tłoczek (Knock-Out Team Bełchatów)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Jakub Bober (KSW Łuków)
  2. Jonasz Gortat (Knock-Out Team Bełchatów)
kick-light / Kadet starszy [m] / -32kg
  1. Krystian Kowalski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Nadia Przydacz (Knock-Out Team Bełchatów)
kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Natalia Zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Alicja Gajewska (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  3. Alicja Wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Dominika Kondracka (KSW Łuków)
  2. Julia Śmiałkowska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  3. Martyna Grabowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
    Weronika Zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  4. Weronika Tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Amelia Wasilewska (KSW Łuków)
  2. Daria Ściślicka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Klaudia Siwczyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Weronika Chojnacka (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / +69kg
  1. Stanisław Nowicki (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -65kg
  1. Zofia Brudzyńska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -50kg
  1. Hanna Czubacka (DAN Świdnik)
  2. Hanna Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -46kg
  1. Anastazja Wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Zuzanna Lipowicz (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Iga Woźniak (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Joanna Zdunek (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
    Martyna Musiej (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Maria Skiba (DAN Świdnik)
  5. Kinga Budzyńska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  6. Gabriela Przybysz (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  7. Julia Wójcik (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Emilia Lewandowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Malwina Florek (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Emila Krasuska (KSW Łuków)
    Liliana Błaszczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Martyna Lachowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Oliwia Gałązka (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  2. Hanna Lachowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Izabela Chochół (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -28kg
  1. Natalia Kowalska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy zawodnik kat. kadet starszy został Oskar Dudziński z KSW Łuków. Zawodnik wygrał w przekonujący sposób zarówno półfinał, jak i finał w swojej kategori wagowej przezentujac bardzo wysoki poziom wyszkolenia. Najlepsi zawodnicy zawodów Mistrzostw Polski. Iga Woźniak (Kadet Młodszy)- czystą bez faulową walkę, wszystkie walki wygrane werdyktem 3-0 Dominika Kondracka (Kadet Starszy) - dopracowane techniki kickboxerskie , wszystkie walki wygrane werdyktem 3-0
Najlepszy klub
Skład sędziowski
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL