Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski kickboxingu w Light Contact Juniorów_14-16.05.2021 - Włoszakowice

14.05.2021
light-contact / Junior [m] / +94kg
  1. Igor Wachowiak (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Filip Nowicki (LZS POPRAWA Siedlików)
  3. Jakub Wawrzyniak (KS Ziętek Team Kalisz)
    Marcin Zdun (KS Ziętek Team Kalisz)
  4. Jakub Sawikowski (KS Ziętek Team Kalisz)
light-contact / Junior [m] / -94kg
  1. Piotr glegoła (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  2. Jakub Bogusz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Marcel Andrejuk (KS POLONIA 1912 Leszno)
    Norbert karol Prusiński (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  4. Sebastian Karmelita (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Bartosz Dopierała (KS POLONIA 1912 Leszno)
  6. Kacper Bartkowiak (KS POLONIA 1912 Leszno)
light-contact / Junior [m] / -89kg
  1. Konrad Gosk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  2. Jakub Płachta (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Adrian Czubek (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin)
    Amadeusz Bakuła (KSW Szczecinek)
  4. Dawid Skermund (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  5. Marcin Cofalski (KS Ziętek Team Kalisz)
light-contact / Junior [m] / -84kg
  1. Sebastian Kusz (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Albert Wawrzyniak (KS POLONIA 1912 Leszno)
  3. Mateusz Sośnicki (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
    Bartosz Grudziński (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  4. Oskar Gez (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Kacper Kuczko (KSW Szczecinek)
  6. Kamil Kulisz (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
  7. Maciej Tomaszewski (Husaria Wałcz)
light-contact / Junior [m] / -79kg
  1. Jan Matyjaszczyk (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Bartosz Papierz (KKT Bałtyk Koszalin)
  3. Klaudiusz Rutka (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Mateusz Kowzan (Elbląski Klub Karate)
  4. Patryk Waszak (Elbląski Klub Karate)
  5. Patryk Partyka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  6. Jakub Pysiak (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  7. Bartosz Jagła (KSW Alien Łódź)
light-contact / Junior [m] / -74kg
  1. Armin Wilczewski (Rebelia Kartuzy)
  2. Jakub Mikołajczak (KS POLONIA 1912 Leszno)
  3. Patryk Siwa (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
    Mateusz Dąbrowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  4. Marcin Biraga (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  5. Maksym Szymczak (Fight Club Zielona Góra)
  6. Dawid Burzyński (Żarski Klub Sportów Walki - Żary)
  7. Adam Karwowski (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
light-contact / Junior [m] / -69kg
  1. Sławomir Malik (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Kacper Śleszyński (Rebelia Kartuzy)
  3. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Michał Błotnicki (A&W Team Obrowo)
  4. Szymon Gaczyński (KSW Szczecinek)
  5. Filip Pieszko (KSW Sokół Jarosław)
  6. Kamil Laskowski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  7. Gracjan Ludtke (MUKS Husaria Gołdap)
light-contact / Junior [m] / -63kg
  1. Patryk Matczak (KSW Alien Łódź)
  2. Kamil Guziński (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  3. Maximilian Kotkiewicz (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
    Stefan Czarnek (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  4. Bartosz Prusinowski (KSW Łuków)
  5. Adrian Hołub (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  6. Wiktor Karpiński (KSW Alien Łódź)
  7. Dominik Diug (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
light-contact / Junior [m] / -57kg
  1. Igor Hołobotowski (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Mieszko Siemiątkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  3. Bartosz Biadała (KS Ziętek Team Kalisz)
    Julian Dudkowiak (Center Team Odolanów)
  4. Alan Tuzik (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Karol Stotko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  6. Wiktor Dudziński (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  7. Wiktor Wawrzynek (Akademia Sztuk Walki Fighter Mogilany)
light-contact / Junior [k] / +70kg
  1. Hanna Wysocka (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Barbara Skrzypczak (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Justyna Szyszko (Champion Gdańsk)
    Dobrosława Ławniczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  4. Oliwia Juśkiewicz (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Marlena Walczewska (KS POLONIA 1912 Leszno)
  6. Amelia Zielińska (KS Ziętek Team Kalisz)
  7. Nicola Gałkiewicz (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
light-contact / Junior [k] / -70kg
  1. Martyna Czerepińska (KSW Łuków)
  2. Emilia Fiutowska (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
  3. Natalia Kałuża (Akademia Sztuk Walki Fighter Mogilany)
    Weronika Kosmela (A&W Team Obrowo)
  4. Emilia Urbaniak (LZS POPRAWA Siedlików)
  5. Maja Babicz (KKS Sporty Walki Poznań)
light-contact / Junior [k] / -65kg
  1. Oliwia Ściągaj (X Fight Piaseczno)
  2. Julia Musiałek (SKT Tiger Dzierżoniów)
  3. Alicja Bartosińska (KS Sporty Walki Piła)
    Sandra Stupakowska (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  4. Wiktoria Sułkowska (Husaria Wałcz)
  5. Nikola Dudek (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  6. Aleksandra Resler (KS POLONIA 1912 Leszno)
  7. Natalia Kubiak (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
light-contact / Junior [k] / -60kg
  1. Michelle Maier (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Julia Stasiuk (KKT Bałtyk Koszalin)
  3. Weronika Garbacka (Center Team Odolanów)
    Maja Popczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  4. Natalia Jastrzębska (X Fight Piaseczno)
  5. Emilia Jura (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  6. Maja Słomian (Łaski Klub Sztuk Walki)
  7. Julia Marciniak (KSW Szczecinek)
light-contact / Junior [k] / -55kg
  1. Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Natalia Maćkiewicz (A&W Team Obrowo)
  3. Natalia Woińska (X Fight Piaseczno)
    Adrianna Lipińska (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  4. Adrianna Garniec (KKS Sporty Walki Poznań)
  5. Maria Pawlikowska (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Kornelia Marcinkowska (Gwardia Zielona Góra)
  7. Martyna Gasińska (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
light-contact / Junior [k] / -50kg
  1. Gabriela Migda (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. Samanta Klein (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  3. Julia Kabzińska (KS Ziętek Team Kalisz)
    Martyna Czuchraj (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
  4. Marika Serwatka (KS POLONIA 1912 Leszno)
  5. Julia Marciniak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  6. Emilia Dadaś (UKS EVAN Nowy Sącz)
  7. Paulina Jabłońska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy Junior: Patryk Matczak Najlepsza zawodniczka: Michelle Meier
Najlepszy klub
SKF Boksing Zielona Góra [punktów: 12 (4 - - )] KS Ziętek Team Kalisz [punktów: 7 (1 - - 4)] Klub Sportowy PROSNA Kalisz [punktów: 6 (1 - - 3)]
Skład sędziowski
Sędzia Główny: Albin Pudlicki. Kierownicy plansz: Ryszard Zawistowski, Janusz Wielgosz, Krzysztof Kacperski, Jerzy Bassa. Sędziowie: Dominik Szymczak, Agnieszka Turchan, Anna Kozanecka, Adrian Drosik, Jerzy Radomski, Robert Furman, Cecylia Pudlicka, Karol Papenfus, Adam Sadura, Rafał Bałachowski, Tomasz Sroka, Jarosław Biernacki, Mieczysław Dzięcioł, Dariusz Matusik, Urszula Bassa, Monika Jankowska
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL