Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski kickboxingu w Kick Light Kadetów Młodszych i Starszych_14-16.05.2021 - Włoszakowice

14.05.2021
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Sebastian Jędraś (X Fight Piaseczno)
  2. Jakub Giedzicz (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
  3. Wiktor Zawadzki (CSW Champion Lubawa)
    Mikołaj Młodkowski (FIGHTER Nowa Sól)
  4. Filip Staszak (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Filip Chrapkowski (Champion Gdańsk)
  6. Arkadiusz Żabiński (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  7. Jakub Majewski (Champion Gdańsk)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Bartosz Stańczyk (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Kacper Piecyk (X Fight Piaseczno)
  3. Patryk Szabunia (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Anton Bardabush (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  4. Hubert Krasuski (KSW Łuków)
  5. Filip Śronek (LZS POPRAWA Siedlików)
  6. Fabian Szczepanik (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  7. Aleksander Paszewski (KSW Szczecinek)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Bartosz Sikora (Center Team Odolanów)
  2. Mateusz Sokołowski (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
  3. Aleksander Skłucki (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
    Samir Huczko (KS POLONIA 1912 Leszno)
  4. Oskar Ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  5. Dawid Wyszyński (Fight Club Radzymin)
  6. Fabian Bartczak (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  7. Jakub Affek (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Patryk Andrzejewski (KSW POLICE)
  2. Fryderyk Polubiec (KSW Alien Łódź)
  3. Igor Bronowski (KSW Sokół Jarosław)
    Nikodem Wilczewski (Rebelia Kartuzy)
  4. Paweł Witomski (GSWW Najemnik Gliwice)
  5. Szymon Szyca (Rebelia Kartuzy)
  6. Dawid Cieśliński (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  7. Albert Oksanicz (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Maciej Konarzewski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  2. Jakub Pawelczak (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  3. Aleksander Piasecki (KS POLONIA 1912 Leszno)
    Maciek Szwechowicz (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  4. Roman Zaguski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Adam Spychalski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  6. Łukasz Gumiński (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  7. Aleksander Cybula (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Alan Głyda (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Paweł Perlik (A&W Team Obrowo)
  3. Mączkowski Dawid (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
    Damian Czaja (Rebelia Kartuzy)
  4. Alan Grabowski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
  5. Xavier Rzeszut (KS Sporty Walki Piła)
  6. Kamil Mączkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  7. Dawid Skorczyk (KS POLONIA 1912 Leszno)
kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Oskar Dudziński (KSW Łuków)
  2. Kacper Olęcki (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  3. Igor Stępnik (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Ivo Omelianczuk (Ragnarok Białystok)
  4. Kacper Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  5. Maciej Sowa (KS POLONIA 1912 Leszno)
  6. Maciej Wawer-Jarmosz (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  7. Konrad Redestowicz (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
kick-light / Kadet starszy [m] / -37kg
  1. Marsel Castalano (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
  2. Konrad Wiśniewski (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Błażej Anolik (Champion Gdańsk)
    Jakub Mikulski (Gladiator Binczarowa)
  4. Igor Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Aleks Roszkowiak (DRACHE- Leszno)
  6. Dorian Sikorski (Champion Gdańsk)
  7. Igor Pietraszkiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Oliwia Perwińska (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Żaneta Stenka (GOSRiT Luzino)
  3. Wiktoria Dąbrowska (Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz)
    Zofia Rychlińska (KS POLONIA 1912 Leszno)
  4. Amelia Kostrzewa (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  5. Roksana Lewandowska (LKSW Pomorze Świnoujście)
  6. Iga Leboda (KS Ziętek Team Kalisz)
  7. Wiktoria Sacher (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Kamila Kryszak (Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz)
  2. Julia Kamińska (CSW Champion Lubawa)
  3. Laura Szarzała (SKF Boksing Zielona Góra)
    Amelia Rzepecka (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  4. Maja Sułkowska (Husaria Wałcz)
  5. Oliwia Dziwosz (Paco Team Mysłowice)
  6. Maja Michalik (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  7. Julia Drewa (GOSRiT Luzino)
kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Wiktoria Szumska (KSW Szczecinek)
  2. Marika Morelowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  3. Kinga Nowakowska (SKF Boksing Zielona Góra)
    Natalia Widawska (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  4. Natalia Jurkiewicz (Akademia Sztuk Walki Fighter Mogilany)
  5. Hanna Ogrodowska (Husaria Wałcz)
  6. Iga Jankowska (KS POLONIA 1912 Leszno)
  7. Martyna Marcinkowska (SMOK Toruń)
kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Julia Szyjkowska (A&W Team Obrowo)
  2. Daria Niciporuk (X Fight Piaseczno)
  3. Anna Baran (UKS EVAN Nowy Sącz)
    Natalia Zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  4. Wiktoria Kręcichwost (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  5. Katarzyna Kalińska (LZS POPRAWA Siedlików)
  6. Marika Niedziółka (KSW Szczecinek)
  7. Emilia Czarnowska (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Aniela Misiaczyk (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Pola Stołowska (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  3. Roksana Rzeźnicka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
    Otylia Chałupka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  4. Natalia Szulc (KKS Sporty Walki Poznań)
  5. Dominika Kondracka (KSW Łuków)
  6. Weronika Zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  7. Michalina Szlachetka (KS POLONIA 1912 Leszno)
kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Lena Kopistecka (CSW Champion Lubawa)
  2. Nikola Nasulewicz (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  3. Martyna Konieczna (CSW Champion Lubawa)
    Hanna Bagińska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  4. Alicja Bagińska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Nadia Stalończyk (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  6. Emilia Gorczycka (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  7. Oliwia Natoniewska (KS Sporty Walki Piła)
kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Marlena Stefańska (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. Beata Fyda (Gladiator Binczarowa)
  3. Daria Ściślicka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Hanna Wilczek (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  4. Daria Bałdowska (Ragnarok Białystok)
  5. Martyna Wiśniewska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  6. Oktawia Jankowska (KS POLONIA 1912 Leszno)
  7. Magdalena Gruca (Gladiator Binczarowa)
kick-light / Kadet starszy [k] / -37kg
  1. Klaudia Mikołajewska (KS Sporty Walki Piła)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / +69kg
  1. Alexander Zeman (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Kacper Ogorzałek (Gladiator Binczarowa)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -63kg
  1. Oliwier Wysocki (Klub Sportów Walki Włocławek)
  2. Norbert Łojko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Mateusz Zając (Rebelia Kartuzy)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -57kg
  1. Kacper Kosiorowski (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Kacper Piątek (UKS High Kick Gym Szczecin)
  3. Jakub Wolański (Husarz Czudec Kickboxing, Czudec)
    Bartosz Fabrykiewicz (CSW Champion Lubawa)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg
  1. Marcel Pietraszek (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  2. Marcin Życiński (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  3. Krzysztof Budnicki (SKF Boksing Zielona Góra)
    Igor Lis (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Michał Kriszniewski (KO GYM Świebodzice)
  5. Piotr Błaszczyk (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  6. Antoni Filipowski (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Błażej Pepliński (Rebelia Kartuzy)
  2. Mikołaj Majchrowski (UKS EVAN Nowy Sącz)
  3. Jakub Silicz (SKF Boksing Zielona Góra)
    Kasjan Tomaszewicz (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Mikołaj Komorzycki (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  5. Antoni Wrona (Uniq Fight Club Warszawa)
  6. Marcel Leśniewski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  7. Antoni Krężel (Legion Głogów)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Bartosz Wieprzycki (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  2. Igor Sulowski (Husaria Wałcz)
  3. Mikołaj Bużyński (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
    Maksymilian Kuświk (KS Ziętek Team Kalisz)
  4. Adam Gębarowski (UKS Sanda Płock)
  5. Bartosz Zając (Rebelia Kartuzy)
  6. Dawid Sura (SKF Boksing Zielona Góra)
  7. Karol Andrasz (Legion Głogów)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Dawid Ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Hubert Kuczyński (CSW Champion Lubawa)
  3. Patryk Klamrowski (Agoga Gym Lębork)
    Borys Szeszuła (Klub Sportowy Fighter Jelcz-Laskowice (Miasto Jelcz-Laskowice))
  4. Rafał Sułkowski (Husaria Wałcz)
  5. Michał Magin (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  6. Oskar krzemiński (Fighter Wrocław)
  7. Andrzej Siut (GSWW Najemnik Gliwice)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Alan Stempliński (Champion Gdańsk)
  2. Maurycy Zieliński (Klub Sportowy Fighter Jelcz-Laskowice (Miasto Jelcz-Laskowice))
  3. Krystian Turbiarz (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
    Aleksander Kilasiński (SMOK Toruń)
  4. Nikita Miller (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  5. Aleksander Jędrzejuk (Uniq Fight Club Warszawa)
  6. Nikodem Bereda (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  7. Stanisław Szczuko (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Jakub Stefański (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. Szymon Ogorzałek (Gladiator Binczarowa)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / +65kg
  1. Barbara Telus (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -60kg
  1. Melania Piasecka (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -55kg
  1. Hanna Kobylińska (SKF Boksing Zielona Góra)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -50kg
  1. Zofia Bandura (Legion Głogów)
  2. Nadia Moździoch (Legion Głogów)
  3. Wiktoria Łokietek (SKF Boksing Zielona Góra)
    Natalia Kuta (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Oliwia Parzych (UKS High Kick Gym Szczecin)
  5. Agata Krzebietke (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -46kg
  1. Samanta Szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Zuzanna Kania (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  3. Justyna Wójtowicz (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin)
    Nikola Chojnacka (Paco Team Mysłowice)
  4. Zuzia Czerwonka (MUKS Husaria Gołdap)
  5. Julia Zajączkowska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  6. Maja Mazurkiewicz (Husaria Wałcz)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Weronika Ogorzałek (Gladiator Binczarowa)
  2. Judyta Szewczyk (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  3. Natasza Sobierajska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Nina Zapora (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  4. Aleksandra Dadaniak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  5. Maja Sowa (KS POLONIA 1912 Leszno)
  6. Joanna Romanek (Gladiator Binczarowa)
  7. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Laila Castalano (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
  2. Agata Drewa (GOSRiT Luzino)
  3. Aleksandra Roszak (Husaria Wałcz)
    Kira Semenko (UKS High Kick Gym Szczecin)
  4. Zuzanna Zapora (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  5. Gabriela Siakowska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  6. Zofia Waśk (FIGHTER Nowa Sól)
  7. Kamila Jędruczyk (Ragnarok Białystok)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Maja Kuchta (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
  2. Julia Goleś (Husarz Czudec Kickboxing, Czudec)
  3. Julia Kierzkowska (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
    Ewelina Dadaniak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  4. Aleksandra Wojtunik (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  5. Anastasjia Nikolenko (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza Juniorka: Michelle Meier Najlepszy Junior: Patryk Matczak Najlepsza Kadetka Młodsza: Lilia Castelana Najlepsza Kadetka Starsza: Aniela Misiaczyk Najlepszy Kadet Starszy Sebastian Jędraś Najlepszy Kadet Młodszy: Kacper Kosiorowski
Najlepszy klub
SKF Boksing Zielona Góra [punktów: 17 (3 - - 8)] CSW Champion Lubawa [punktów: 10 (1 - 2 - 3)] Gladiator Binczarowa [punktów: 10 (1 - 3 - 1)]
Skład sędziowski
Sędzia Główny: Albin Pudlicki. Kierownicy plansz: Ryszard Zawistowski, Janusz Wielgosz, Krzysztof Kacperski, Jerzy Bassa. Sędziowie: Dominik Szymczak, Agnieszka Turchan, Anna Kozanecka, Adrian Drosik, Jerzy Radomski, Robert Furman, Cecylia Pudlicka, Karol Papenfus, Adam Sadura, Rafał Bałachowski, Tomasz Sroka, Jarosław Biernacki, Mieczysław Dzięcioł, Dariusz Matusik, Urszula Bassa, Monika Jankowska
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL