Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Finały Mistrzostw Polski w kickboxingu formuła Low Kick Juniorów i Seniorów_28-30.05.2021 - Mysłowice

28.05.2021
low-kick / Senior [m] / +91kg
  1. Remigiusz Smoliński (Paco Team Mysłowice)
  2. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  3. Robert Dochód (KICKBOXING TEAM SEJNY)
    Łukasz Szmajda (SMOK Toruń)
  4. Mateusz Urbaś (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  5. Bartosz Muszyński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  6. Szymon Kański (Champion Gdańsk)
  7. Mariusz Kurach (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
low-kick / Senior [m] / -91kg
  1. Adam Tutak (Samuraj Sanok)
  2. Dominik Grzęda (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  3. Adam Kosut (Klub Sportowy Shootboxer Mosina)
    Patryk Rasch (Rebelia Kartuzy)
  4. Tymoteusz Lewandowski (KS Gym Fight Wrocław)
  5. Grzegorz Chmielowiec (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
  6. Tomasz Konieczny (Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów)
  7. Maciej Kubicki (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
low-kick / Senior [m] / -86kg
  1. Kacper Frątczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Rafał Kamiński (KICKBOXING TEAM SEJNY)
  3. Michał Krasnostawski (KKT Bałtyk Koszalin)
    Adam Piestrzyński (KS Gym Fight Wrocław)
  4. Przemysław Walków (Fighter Wrocław)
  5. Mateusz Kamiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  6. Dominik Rutelonis (X Fight Piaseczno)
low-kick / Senior [m] / -81kg
  1. Dominik Kaleta (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Maksymilian Bratkowicz (KS Gym Fight Wrocław)
  3. Gracjan Bielecki (KS Czerwony SMOK Poznań)
    Dominik Cinal (Paco Team Mysłowice)
  4. Artur Rawski (SMOK Toruń)
  5. Jakub Czarniecki (Scorpion Krępice)
  6. Eryk Niewęgłowski (Corpus Gym Gdańsk)
  7. Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
low-kick / Senior [m] / -75kg
  1. Damian Piskorz (Hunter Gym Bydgoszcz)
  2. Hubert Marcisz (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  3. Nikodem Bigus (Rebelia Kartuzy)
    Sebastian Girek (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  4. Kamil Urbański (Golden Dragon Bydgoszcz)
  5. Przemysław Całka (KO Team Otwock)
  6. Konrad Olszewski (KS Gym Fight Wrocław)
  7. Konrad Wiśniewski (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
low-kick / Senior [m] / -71kg
  1. Kamil Mateja (Rebelia Kartuzy)
  2. Igor Jarczyński (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  3. Filip Szostak (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
    Artur Dylewski (KS Gym Fight Wrocław)
  4. Szymon Samorajczyk (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
  5. Karol Mamerski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  6. Krzysztof Górski (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  7. Damian Majszak (ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK)
low-kick / Senior [m] / -67kg
  1. Eliasz Jankowski (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  2. Bartłomiej Wojciechowski (Klub Sportowy Shootboxer Mosina)
  3. Łukasz Hornik (Paco Team Mysłowice)
    Sylwester Piętakiewicz (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  4. Mateusz Wosiński (Stowarzyszenie Sportowe Klincz Kielce)
  5. Tomasz Stachniak (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  6. Jakub Tymiński (Hunter Gym Bydgoszcz)
  7. Cyprian Brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
low-kick / Senior [m] / -63.5kg
  1. Robert Soboń (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Krzysztof Olszewski (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
  3. Dominik Tomica (Paco Team Mysłowice)
    Jakub Syc (Legion Głogów)
  4. Mariusz Lach (Legion Głogów)
  5. Rafał Cyrankowski (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  6. Dominik Matusz (Oświęcimski Klub Karate)
  7. Hubert Śledź (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
low-kick / Senior [m] / -60kg
  1. Jakub Posłowski (Stowarzyszenie Sportowe Klincz Kielce)
  2. Adrian Dziubałtowski (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  3. Wojciech Urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
    Kamil Poniedziałek (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  4. Piotr Woźniak (KS Sporty Walki Piła)
  5. Piotr Stępień (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  6. Michał Haiwka (KS Sporty Walki Piła)
  7. Gniewomir Herbst (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
low-kick / Senior [m] / -57kg
  1. Damian Roll (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Kacper Dąbrowski (Iron Gym Wrocław)
  3. Patryk Babula (Paco Team Mysłowice)
    Krystian Rozkosz (Paco Team Mysłowice)
low-kick / Senior [m] / -54kg
  1. Dawid Mańkowski (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Tomasz Wojtak (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
low-kick / Senior [k] / +70kg
  1. Natalia Panas (Palestra Warszawa)
  2. Justyna Ciborska (GSWW Najemnik Gliwice)
  3. Oliwia Załuska (Klub Sportowy RONIN Tychy)
    Marta Janikowska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  4. Joanna Groniak (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
low-kick / Senior [k] / -70kg
  1. Kamila Bałanda (Champion Gdańsk)
  2. Ewa Kauch (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  3. Małgorzata Tkocz (Klub Sportowy Spartan Knurów)
low-kick / Senior [k] / -65kg
  1. Pola Rogala (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Agata Fijałkowska (UKS Sanda Płock)
  3. Aleksandra Ciężka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Marcelina Wystemp (ABSORTIO TEAM Czerwionka-Leszczyny Rybnik)
low-kick / Senior [k] / -60kg
  1. Paulina Saczuk (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Dominika Filec (ABSORTIO TEAM Czerwionka-Leszczyny Rybnik)
  3. Amelia Cymerman (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
    Wiktoria Wojciechowska (Klub Sportowy Shootboxer Mosina)
  4. Alicja Rybczyńska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  5. Natalia Stelmowska (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  6. Magdalena Murawska (Hunter Gym Bydgoszcz)
low-kick / Senior [k] / -56kg
  1. Martyna Kierczyńska (Legion Głogów)
  2. Magdalena Niemyjska (Golden Dragon Bydgoszcz)
  3. Kinga Szlachcic (SKF Boksing Zielona Góra)
    Diana Dumała (X Fight Piaseczno)
  4. Martyna Kot (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  5. Justyna Krosta (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  6. Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  7. Nicola Kaczmarek (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
low-kick / Senior [k] / -52kg
  1. Iwona Nieroda-Zdziebko (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Barbara Nalepka (Fighter Wrocław)
  3. Justyna Falkiewicz (Uniq Fight Club Warszawa)
    Martyna Sobkowiak (Hunter Gym Bydgoszcz)
  4. Agnieszka Królikowska (GOLD FIGHT CLUB Sosnowiec)
  5. Julia Ćwiękała (Oświęcimski Klub Karate)
  6. Anita Kropidłowska (Fighter Wrocław)
  7. Katarzyna SZANIAWSKA (FIGHTER Nowa Sól)
low-kick / Senior [k] / -48kg
  1. Aleksandra Mądraszewska (Champion Gdańsk)
  2. Paulina ILNICKA (Klub Sportowy Kaiser Olsztyn)
  3. Dominika Chylińska (Oświęcimski Klub Karate)
    Olimpia Podolska (Wataha Pruszcz Gdański)
  4. Marlena Tomczyk (Viktoria Szydłowiec)
  5. Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)
low-kick / Junior starszy [m] / +91kg
  1. Igor Wachowiak (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Jakub Wawrzyniak (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Marcin Zdun (KS Ziętek Team Kalisz)
    Jakub Sawikowski (KS Ziętek Team Kalisz)
low-kick / Junior starszy [m] / -91kg
  1. Jan Zielaskiewicz (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  2. Marcin Cofalski (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Andrzej DZWONKOWSKI (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
    Sebastian Karmelita (KS Ziętek Team Kalisz)
low-kick / Junior starszy [m] / -86kg
  1. Aleksander Kowalczyk (Striker Turek)
  2. Maciej Tomaszewski (Husaria Wałcz)
  3. Sebastian Kusz (KS Ziętek Team Kalisz)
    Bartosz Grudziński (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  4. Kacper Kopaczewski (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
low-kick / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Jan Matyjaszczyk (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Bartosz Jagła (KSW Alien Łódź)
  3. Gracjan Harhala (Klub Sportowy Fighter Jelcz-Laskowice (Miasto Jelcz-Laskowice))
    Eryk Maciołek (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  4. Oskar Gez (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Alex Rosiak (Klub Sportów Walki Włocławek)
low-kick / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Armin Wilczewski (Rebelia Kartuzy)
  2. Marcel Anulewicz (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Miłosz Westfal (SMOK Toruń)
    Adrian Zychowicz (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  4. Aleksander Jakubowski (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  5. Bartosz Królikiewicz (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  6. Bartosz Papierz (KKT Bałtyk Koszalin)
low-kick / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Sławomir Malik (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Patryk Lech (Paco Team Mysłowice)
  3. Bartosz Rudziński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
    Wiktor Ossoliński (Legion Głogów)
  4. Szymon Rączkowski (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Bartosz Godyń (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
  6. Wojciech Zdobych (KS Ziętek Team Kalisz)
  7. Kacper Szmagaj (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Mateusz Foltyn (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  2. Szymon Kałużny (Striker Turek)
  3. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Szymon Gaczyński (KSW Szczecinek)
  4. Filip Jóźwiak (SKF Boksing Zielona Góra)
  5. Dominik Garczarek (Klub Sportowy Shootboxer Mosina)
  6. Gerard Zarębski (SMOK Toruń)
  7. Michał Firut (FIGHT POINT Biała Podlaska)
low-kick / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Miłosz Kruk (Stowarzyszenie Akademia Holistyczna Skarżysko Kamienna)
  2. Filip Chomicz (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
  3. Radosław Biel (Gladiator Binczarowa)
    Paweł Konieczny (FIGHT POINT Biała Podlaska)
  4. Wojciech Fronczak (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
  5. Denis Rychlik (KS Ziętek Team Kalisz)
  6. Patryk Matczak (KSW Alien Łódź)
  7. Maksym Voitiuk (Klub Sportowy Spartan Knurów)
low-kick / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Maciej Herbich (Kaliskie Centrum Sportowe KRUK GYM (Kalisz))
  2. Oskar Sobański (KO GYM Świebodzice)
  3. Oskar Cionek (Gorlicki Klub Sportów Walki)
    Daniel Szczygieł (Gorlicki Klub Sportów Walki)
  4. Konrad Wysocki (Klub Sportów Walki Włocławek)
  5. Jakub Muchewicz (A&W Team Obrowo)
  6. Oliwier Stelmach (MLKS Spider Złotów)
low-kick / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Oliwer Domińczak (Legion Głogów)
  2. Patryk Szczerba (Gladiator Binczarowa)
  3. Erwin Szczerbowski (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
    Mikołaj Hrycoń (MLKS Spider Złotów)
  4. Igor Hołobotowski (SKF Boksing Zielona Góra)
  5. Stanisław Urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  6. Filip Ciszewski (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  7. Hubert Martuszewski (Stowarzyszenie Sportów Walki Jarosz FIGHT CLUB Rabka-Zdrój)
low-kick / Junior starszy [m] / -54kg
  1. Dawid Tajak (Gorlicki Klub Sportów Walki)
  2. Piotr Fijałkowski (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
  3. Jakub Galiszewski (Klub Sportowy Cross Fight Radom)
    Adrian Lewandowski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  4. Filip Kucharczyk (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
low-kick / Junior starszy [k] / +70kg
  1. Hanna Wysocka (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Nicola Gałkiewicz (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  3. Dobrosława Ławniczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
    Oliwia Mielczarek (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  4. Kinga Wiśniewska (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  5. Justyna Szyszko (Champion Gdańsk)
low-kick / Junior starszy [k] / -70kg
  1. Oliwia Gajewczyk (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
  2. Amelia Zielińska (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Joanna Mucha (Gladiator Binczarowa)
low-kick / Junior starszy [k] / -65kg
  1. Oliwia Ściągaj (X Fight Piaseczno)
  2. Daria Woźniak (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  3. Natalia Kubiak (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
    Alicja Bartosińska (KS Sporty Walki Piła)
  4. Natalia Jęczek (Paco Team Mysłowice)
low-kick / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Julia Marciniak (KSW Szczecinek)
  2. Dominika Plichta (Champion Gdańsk)
  3. Wiktoria Woźniak (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
    Julia Stasiuk (KKT Bałtyk Koszalin)
  4. Zuzanna Kusiak (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
low-kick / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Julia Wojtan (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Julia Niewiadomska (Gladiator Binczarowa)
  3. Weronika Przytuła (KS Gym Fight Wrocław)
    Aleksandra Oknińska (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  4. Oliwia Kramarz (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  5. Adrianna Lipińska (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  6. Maria Pawlikowska (SKF Boksing Zielona Góra)
  7. Wiktoria Grabowska (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
low-kick / Junior starszy [k] / -52kg
  1. Gabriela Migda (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. Martyna Gasińska (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  3. Wiktoria Gościak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
    Nikola Zaborowska (Rebelia Kartuzy)
  4. Karina Pioch (Rebelia Kartuzy)
  5. Michel Żukowska (Klub Sportowy Fighter Jelcz-Laskowice (Miasto Jelcz-Laskowice))
  6. Weronika Grabowska (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
low-kick / Junior starszy [k] / -48kg
  1. Julia Marciniak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Natalia Matusz (Oświęcimski Klub Karate)
  3. Emilia Dadaś (UKS EVAN Nowy Sącz)
    Aleksandra Bladowska (UKS EVAN Nowy Sącz)
  4. Alicja Siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  5. Klaudia Mielniczuk (Iron Gym Wrocław)
low-kick / Junior mlodszy [m] / +81kg
  1. Daniel Jurzyk (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  2. Jakub Giedzicz (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
  3. Szymon Zachradny (ABSORTIO TEAM Czerwionka-Leszczyny Rybnik)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -81kg
  1. Damian ZYBER (Fighter Wrocław)
  2. Kacper Maćkiewicz (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -75kg
  1. Michał Andrasz (Legion Głogów)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Miłosz Bogucki (KS Sporty Walki Piła)
  2. Alan Korpalski (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Maciek Wojciechowski (ABSORTIO TEAM Czerwionka-Leszczyny Rybnik)
    Cezary Markowicz (SMOK Toruń)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Adam Borowski (Kaliskie Centrum Sportowe KRUK GYM (Kalisz))
  2. Jakub Bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  3. Kacper Śleszyński (Rebelia Kartuzy)
    Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Sebastian Borkowski (FIGHT POINT Biała Podlaska)
  5. Patryk Mielczarek (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  6. Jakub Barański (SILESIAN FIGHT GYM Piekary Śląskie)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Radosław Kopyra (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Bartosz Sikora (Center Team Odolanów)
  3. Marcel Gała (FIGHT POINT Biała Podlaska)
    Denys Butenko (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Wiktor Pawłowski (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  5. Mateusz Kubryn (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  6. Mateusz Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  7. Witek Grzesiek (Center Team Odolanów)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Maciej Różyło (KS Sporty Walki Piła)
  2. Kamil Guziński (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  3. Oskar Majzon (MLKS Spider Złotów)
    Marcin Kowalewicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  4. Igor Miklas (Kaliskie Centrum Sportowe KRUK GYM (Kalisz))
  5. Mert Sadowski (SILESIAN FIGHT GYM Piekary Śląskie)
  6. Jeremi Dygas (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  7. Michał Elias (KKT Bałtyk Koszalin)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Sebastian Kowal (Corpus Gym Gdańsk)
  2. Wiktor Dudziński (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  3. Karol Stotko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Piotr Żmijak (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
  4. Michał Lewandowski (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -54kg
  1. Mikołaj Bąk (Viktoria Szydłowiec)
  2. Marcel Brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
  3. Jakub Pawelczak (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
    Sergiusz Wojciechowski (Klub Sportowy Shootboxer Mosina)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -51kg
  1. Mateusz Solecki (SMOK Toruń)
  2. Gabriel Zapotoczny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Daniel Grabicki (MLKS Spider Złotów)
low-kick / Junior mlodszy [k] / +60kg
  1. Julia Pawlak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Wiktoria Ziober (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Julia Borowska (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
    Aleksandra Ambroży (SKF Boksing Zielona Góra)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -60kg
  1. Oliwia Głodek (MAX BOXING KLUB)
  2. Nadia Nasulewicz (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  3. Weronika Garbacka (Center Team Odolanów)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -56kg
  1. Zuzanna Topór (MAX BOXING KLUB)
  2. Julia Szyjkowska (A&W Team Obrowo)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -52kg
  1. Wiktoria Przybylska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  2. Zuzanna Szczepanik (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  3. Paulina Borkowska (Hunter Gym Bydgoszcz)
    Maja kamińska (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  4. Weronika PODRES (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
  5. Oliwia Szczepanik (Paco Team Mysłowice)
  6. Anna Baran (UKS EVAN Nowy Sącz)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -48kg
  1. Oliwia Greczner (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Roksana Rzeźnicka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  3. Agata Durczyńska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -44kg
  1. Elżbieta Ferenc (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Gracjana Brzoska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -40kg
  1. Karina Domińczak (Legion Głogów)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy senior - Damian Piskorz Hunter Gym Bydgoszcz Najlepsza seniorka - Iwona Nieroda Zdziebko Diament Pstrągowa Najlepszy Junior Starszy - Oliwer Domińczak Legion Głogów Najlepsza Juniorka Starsza - Julia Wojtan Klub Sportowy Dragon Starachowice Najlepszy Junior Młodszy - Maciej Różyło KS Sporty Walki Piła Najlepsza Juniorka Młodsza - Wiktoria Przybylska Klub Sportowy Pretorium Poznań
Najlepszy klub
1. Legion Głogów 2. Klub Sportowy Pretorium Poznań 3. SKF Boksing Zielona Góra
Skład sędziowski
Jerzy Bassa - sędzia główny, Urszula Bassa, Agnieszka Turchan, Cecylia Pudlicka, Arleta Oleksy, Beata Sękowska, Albin Pudlicki, Tomasz Bałdyga, Krzysztof Żychliński, Maciej Bajtel, Ryszard Zawistowski, Krzysztof Kacperski, Janusz Wielgosz, Zbigniew Kowalewski, Jacek Puchacz, Józef Mazurek, Ireneusz Szegda
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL