Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w kickboxingu w formule K-1 Rules_10-12.06.2021 - Legnica

10.06.2021
K1 Rules / Senior [m] / +91kg
  1. Michał Bławdziewicz (Palestra Warszawa)
  2. Robert Dochód (KICKBOXING TEAM SEJNY)
  3. Artur Wziątek (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
    Michał Kuźniak (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
  4. Bohdan Kotok (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  5. Jakub Sakowski (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
  6. Marcin TRYBUL (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
  7. Bartosz Rynkiewicz (SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin)
K1 Rules / Senior [m] / -91kg
  1. Dominik Zadora (Paco Team Mysłowice)
  2. Grzegorz Chmielowiec (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
  3. Sebastian Dziama (Fighter Wrocław)
    Przemysław Tobiasz (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  4. Martin Jasnos (KS Gym Fight Wrocław)
  5. Maciej Kubicki (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
K1 Rules / Senior [m] / -86kg
  1. Robert Krasoń (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Rafał Kamiński (KICKBOXING TEAM SEJNY)
  3. Przemysław Walków (Fighter Wrocław)
    Robert Jesiołowski (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
  4. August Kosowski (Palestra Warszawa)
  5. Dominik Bala (Legion Głogów)
  6. Mariusz Nowosad (Legia Fight Club Warszawa)
  7. Adam Piestrzyński (KS Gym Fight Wrocław)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Dominik Kaleta (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Bartosz Dołbień (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
  3. Marcin Krupiński (Palestra Warszawa)
    Krystian Katra (Fight-Hobby Legnica)
  4. Hubert Kułaga (Fight-Hobby Legnica)
  5. Arkadiusz Dyba (Łaski Klub Sztuk Walki)
  6. Marek Krygier (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  7. Artur Kwiecień (KO GYM Świebodzice)
K1 Rules / Senior [m] / -75kg
  1. Damian Piskorz (Hunter Gym Bydgoszcz)
  2. Arkadiusz Krupa (Klub Sportowy Thai Gym Tarnów)
  3. Patryk Mielniczuk (Uniq Fight Club Warszawa)
    Dawid Siek (KS Sporty Walki Piła)
  4. Maciej Grabski (TARNOBRZESKI KLUB KARATE)
  5. Przemysław Zdziebko (UKS Diament Pstrągowa)
  6. Bartosz Wiktorski (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
  7. Emil Chorążewicz (Palestra Warszawa)
K1 Rules / Senior [m] / -71kg
  1. Mateusz Różak (Klub Sportowy Thai Gym Tarnów)
  2. Wojciech Konopiński (Golden Dragon Bydgoszcz)
  3. Jakub Wilowski (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
    Krystian Topczewski (Ragnarok Białystok)
  4. Maciej Markowski (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
  5. Mateusz Brusiło (Fighter Wrocław)
  6. Mikołaj Kopaniszyn (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
  7. Szymon Samorajczyk (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. Oskar Siegert (Hunter Gym Bydgoszcz)
  2. Jakub Tymiński (Hunter Gym Bydgoszcz)
  3. Szymon Żelazko (Hunter Gym Bydgoszcz)
    Krzysztof Geburek (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
  4. Jakub Talarczyk (Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa)
  5. Krzysztof Górski (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  6. Mateusz Furman (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
  7. Cyprian Brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Robert Soboń (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Rafał Cyrankowski (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  3. Adrian Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
    Jakub Syc (Legion Głogów)
  4. Artur Setlak (UKS Spartan Jasło)
  5. Adrian Fryska (KS Czerwony SMOK Poznań)
  6. Bartłomiej Wojciechowski (Klub Sportowy Shootboxer Mosina)
K1 Rules / Senior [m] / -60kg
  1. Piotr Stępień (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  2. Mariusz Lach (Legion Głogów)
  3. Wojciech Urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
    Michał Gołębiowski (MAX BOXING KLUB)
  4. Krystian Bernatowicz (Fighter Wrocław)
  5. Kamil Stanoch (Klub Sportowy Thai Gym Tarnów)
  6. Michał Gwaj (Ragnarok Białystok)
  7. Jakub Posłowski (Stowarzyszenie Sportowe Klincz Kielce)
K1 Rules / Senior [m] / -57kg
  1. Piotr Woźniak (KS Sporty Walki Piła)
  2. Krystian Rozkosz (Paco Team Mysłowice)
  3. Szymon Obroślak (Legia Fight Club Warszawa)
    Piotr Ponka (KO GYM Świebodzice)
  4. Tomasz Wojtak (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
  5. Grzegorz Narożański (Klub Sportowy Thai Gym Tarnów)
K1 Rules / Senior [m] / -54kg
  1. Dawid Mańkowski (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Kacper Dąbrowski (Iron Gym Wrocław)
K1 Rules / Senior [k] / +70kg
  1. Justyna Ciborska (GSWW Najemnik Gliwice)
  2. Paulina Badowska (Łaski Klub Sztuk Walki)
K1 Rules / Senior [k] / -70kg
  1. Karolina Dziedzic (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Kamila Bałanda (Champion Gdańsk)
  3. Małgorzata Tkocz (Klub Sportowy Spartan Knurów)
    Marta Janikowska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
K1 Rules / Senior [k] / -65kg
  1. Pola Rogala (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Sylwia Maksym (SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin)
  3. Weronika Jastrzębska (Jaworski klub sportowy Vorenus , Jawor)
K1 Rules / Senior [k] / -60kg
  1. Aleksandra Niewiadomska (Legia Fight Club Warszawa)
  2. Natalia Stelmowska (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  3. Sylwia Kaliś (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
    Paulina Saczuk (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  4. Dominika Wierzbicka (Fight-Hobby Legnica)
  5. Magdalena Murawska (Hunter Gym Bydgoszcz)
  6. Wiktoria Wojciechowska (Klub Sportowy Shootboxer Mosina)
  7. Patrycja Płonka (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
K1 Rules / Senior [k] / -56kg
  1. Martyna Kierczyńska (Legion Głogów)
  2. Ewa Pietrzykowska (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
  3. Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)
    Justyna Krosta (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  4. Katarzyna Wikierak (Klub Sportowy Thai Gym Tarnów)
  5. Katarzyna Białas (KT Legia Warszawa)
  6. Martyna Kot (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
K1 Rules / Senior [k] / -52kg
  1. Iwona Nieroda-Zdziebko (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Gabriela Kuzawińska (X Fight Piaseczno)
  3. Justyna Falkiewicz (Uniq Fight Club Warszawa)
    Julia Ćwiękała (Oświęcimski Klub Karate)
  4. Adrianna Żarnowiecka (Fighter Wrocław)
  5. Patrycja Chmiel (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
  6. Martyna Sobkowiak (Hunter Gym Bydgoszcz)
  7. Anita Kropidłowska (Fighter Wrocław)
K1 Rules / Senior [k] / -48kg
  1. Dominika Chylińska (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Kamila Gołębiewska (Fight Club Radzymin)
  3. Weronika Niedziałek (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
    Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -91kg
  1. Jan Zielaskiewicz (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -86kg
  1. Aleksander Kowalczyk (Striker Turek)
  2. Kacper Kopaczewski (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Jan Kuczmaja (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  2. Gracjan Harhala (Klub Sportowy Fighter Jelcz-Laskowice (Miasto Jelcz-Laskowice))
  3. Kacper FOLC (Jaworski klub sportowy Vorenus , Jawor)
    Eryk Maciołek (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Adrian Tomala (MAX BOXING KLUB)
  2. Marcel Anulewicz (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Kamil Prokopiak (Fighter Wrocław)
    Marcin Jurczyński (SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin)
  4. Damian Niepogoda (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Szymon Kałużny (Striker Turek)
  2. Oskar Sobieraj (KS Czerwony SMOK Poznań)
  3. Kacper Szmagaj (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
    Bartosz Godyń (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
  4. Damian Dąbrowski (Iron Gym Wrocław)
  5. Oskar Januchta (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  6. Patryk Lech (Paco Team Mysłowice)
  7. Filip Żołędziejewski (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Miłosz Kruk (Stowarzyszenie Akademia Holistyczna Skarżysko Kamienna)
  2. Mateusz Foltyn (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  3. Patryk Szulc (Striker Turek)
    Michał Firut (FIGHT POINT Biała Podlaska)
  4. Wiktor Pęczek (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
  5. Dominik Garczarek (Klub Sportowy Shootboxer Mosina)
  6. Filip Jóźwiak (SKF Boksing Zielona Góra)
  7. Krzysztof Schulc (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Michał Cewiński (Legia Fight Club Warszawa)
  2. Konrad Kamiński (Legia Fight Club Warszawa)
  3. Gracjan Durlak (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
    Paweł Konieczny (FIGHT POINT Biała Podlaska)
  4. Patryk Matczak (KSW Alien Łódź)
  5. Adrian CHUDZIK (Jaworski klub sportowy Vorenus , Jawor)
  6. Radosław Biel (Gladiator Binczarowa)
  7. Giuseppe Gueli (Klub Sportowy Fighter Jelcz-Laskowice (Miasto Jelcz-Laskowice))
K1 Rules / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Maciej Herbich (Kaliskie Centrum Sportowe KRUK GYM (Kalisz))
  2. Oskar Cionek (Gorlicki Klub Sportów Walki)
  3. Oliwier Stelmach (MLKS Spider Złotów)
    Oskar Sobański (KO GYM Świebodzice)
  4. Filip Ciszewski (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Oliwer Domińczak (Legion Głogów)
  2. Daniel Szczygieł (Gorlicki Klub Sportów Walki)
  3. Patryk Szczerba (Gladiator Binczarowa)
    Stanisław Urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -54kg
  1. Piotr Fijałkowski (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
  2. Erwin Szczerbowski (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  3. Dawid Tajak (Gorlicki Klub Sportów Walki)
    Jakub Galiszewski (Klub Sportowy Cross Fight Radom)
  4. Michał Dąbrowski (Legia Fight Club Warszawa)
  5. Filip Kucharczyk (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
K1 Rules / Junior starszy [k] / +70kg
  1. Hanna Wysocka (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Oliwia Mielczarek (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -70kg
  1. Oliwia Gajewczyk (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
  2. Joanna Mucha (Gladiator Binczarowa)
  3. Kinga Wiśniewska (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
    Jenny Jackowska (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
  4. Żaneta Krawczyk (Legion Głogów)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -65kg
  1. Alicja Bartosińska (KS Sporty Walki Piła)
  2. Daria Woźniak (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Zuzanna Kusiak (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Natalia Przygodzka (Klub Sportowy Cross Fight Radom)
  3. Marlena Pisula (Fighter Wrocław)
    Laura Derej (Żarski Klub Sportów Walki - Żary)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Julia Niewiadomska (Gladiator Binczarowa)
  2. Weronika Przytuła (KS Gym Fight Wrocław)
  3. Aleksandra Ławruszonis (KT Legia Warszawa)
    Natalia Maćkiewicz (A&W Team Obrowo)
  4. Oliwia Kramarz (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -52kg
  1. Julia Wojtan (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Martyna Gasińska (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -48kg
  1. Natalia Matusz (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Alicja Siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Natalia Domasławska (UKS Spartan Jasło)
    Julia Marciniak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  4. Klaudia Mielniczuk (Iron Gym Wrocław)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / +81kg
  1. Jakub Giedzicz (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
  2. Jakub Urbańczyk (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -81kg
  1. Mateusz Napiórkowski (Ragnarok Białystok)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -75kg
  1. Michał Andrasz (Legion Głogów)
  2. Damian ZYBER (Fighter Wrocław)
  3. Dorian Kraus (KS Czerwony SMOK Poznań)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Miłosz Bogucki (KS Sporty Walki Piła)
  2. Alan Korpalski (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Kacper Szajkowski (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Kacper Śleszyński (Rebelia Kartuzy)
  3. Aleksander Teodorowicz (Legia Fight Club Warszawa)
    Adam Borowski (Kaliskie Centrum Sportowe KRUK GYM (Kalisz))
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Bartosz Sikora (Center Team Odolanów)
  2. Mateusz Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Kacper Strzemecki (Champion Gdańsk)
    Sebastian Borkowski (FIGHT POINT Biała Podlaska)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Oskar Majzon (MLKS Spider Złotów)
  2. Maciej Różyło (KS Sporty Walki Piła)
  3. Aleksander Skłucki (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
    Hubert Orłowski (Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Paweł Śmierciak (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  2. Sebastian Kowal (Corpus Gym Gdańsk)
  3. Piotr Żmijak (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
    Maciej Łobodziński (Ragnarok Białystok)
  4. Igor Miklas (Kaliskie Centrum Sportowe KRUK GYM (Kalisz))
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -54kg
  1. Marcel Brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -51kg
  1. Jakub Pawelczak (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  2. Daniel Grabicki (MLKS Spider Złotów)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -60kg
  1. Oliwia Głodek (MAX BOXING KLUB)
  2. Weronika Garbacka (Center Team Odolanów)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -56kg
  1. Zuzanna Topór (MAX BOXING KLUB)
  2. Natalia Bien (Paco Team Mysłowice)
  3. Paulina Lelusz (Ragnarok Białystok)
    Oliwia Wierciszewska (Ragnarok Białystok)
  4. Weronika Witkowska (Fight-Hobby Legnica)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -52kg
  1. Wiktoria Przybylska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  2. Zuzanna Szczepanik (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  3. Paulina Borkowska (Hunter Gym Bydgoszcz)
    Emilia Szudy (UKS Spartan Jasło)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -48kg
  1. Weronika PODRES (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
  2. Agata Durczyńska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  3. Oliwia Greczner (Oświęcimski Klub Karate)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -44kg
  1. Elżbieta Ferenc (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Gracjana Brzoska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -40kg
  1. Karina Domińczak (Legion Głogów)

Najlepsi zawodnicy
Juniorka Młodsza -Wiktoria Przybylska, Junior Młodszy -Oskar Majzon, Juniorka Starsza-0 Oliwia Gajewczyk, Junior Starszy -Maciej Herbich Seniorka-Martyna Kierczyńska, Senior-Damian Piskorz
Najlepszy klub
Klub Sportowy Pretorium Poznań [punktów: 17 (2 - 3 - 5)] Legion Głogów [punktów: 15 (4 - 1 - 1)] Oświęcimski Klub Karate [punktów: 14 (4 - - 2)]
Skład sędziowski
Sędzia główny Cecylia Pudlicka Sędziowie ringowi i punktowi: Janusz Wielgosz, Tomasz Bałdyga, Albin Pudlicki, Krzysztof Żychliński, Dominik Szymczak, Arleta Oleksy, Ryszard Zawistowski, Krzysztof Kacperski, Beata Sękowska, Agnieszka Turchan , Rafał Bałachowski, Mirosław Kutyła, Robert Furman, Delegat PZKB Krzysztof Kaproń
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL