Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Puchar Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych_18-20.06.2021 - Kalisz

18.06.2021
K1 Rules / Senior [m] / +91kg
  1. Robert Dochód (14 Suwalski Pułk Przeciwpancerny)
  2. Paweł Wachsman (7 Eskadra Działań Specjalnych)
  3. Patryk Kamiński (Ochotnicza Straż Pożarna w Sucuminie)
K1 Rules / Senior [m] / -91kg
  1. Mateusz Mikulski (18 Dywizja Zmechanizowana)
  2. Kamil Mękal (18 Dywizja Zmechanizowana)
  3. Krzysztof Zaradny (Ochotnicza Straż Pożarna w Sucuminie)
    Łukasz Podstawski (Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej Tarnobrzeg)
K1 Rules / Senior [m] / -86kg
  1. Mateusz Pasiak (Zakład Karny w Siedlcach)
  2. Alan Biały (18 Dywizja Zmechanizowana)
  3. Krzysztof Stawiarski (JW3390)
    Eryk Gąsik (11 Lubuska Dywizja Kawalerii Pancernej)
  4. Hubert Przybylski (18 Dywizja Zmechanizowana)
  5. Konrad Milewski (15 Giżycka Brygada Zmechanizowana)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Rafał Kamiński (14 Suwalski Pułk Przeciwpancerny)
  2. Kamil Lamczyk (18 Dywizja Zmechanizowana)
  3. Olaf Sobotko (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
    Adam Mikułka (Lotnicza Akademia Wojskowa)
K1 Rules / Senior [m] / -75kg
  1. Szymon Karolczyk (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
  2. Jacek Smolak (Służba Ochrony Państwa)
  3. Patryk Ludorf (14 Suwalski Pułk Przeciwpancerny)
K1 Rules / Senior [m] / -71kg
  1. Adrian Paszkiewicz (OSP Romanowce)
  2. Daniel Czeluśniak (18 Dywizja Zmechanizowana)
  3. Jacek Wojtera (Lotnicza Akademia Wojskowa)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. Maciej Zembik (11 Lubuska Dywizja Kawalerii Pancernej)
  2. Marcin Majewski (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
  3. Bartłomiej Kłysik (JW4390)
    Adrian Hałys (KMP Wrocław)
K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Radosław Kuzia (Policja)
  2. Wojciech Wnęk (KMP Tarnów)
  3. Jakub Świderski (OSP GRONOWO)
K1 Rules / Senior [m] / -60kg
  1. Damian Roll (Jw 4391)
K1 Rules / Senior [k] / +70kg
  1. Justyna Ciborska (Komenda Miejska Policji w Katowicach)
  2. Martyna Caruk (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
K1 Rules / Senior [k] / -70kg
  1. Karolina Mychlewicz (KP Toruń Śródmieście)
  2. Weronika Michalska (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
  3. Małgorzata Chałecka (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
K1 Rules / Senior [k] / -65kg
  1. Sara Jóżwiak (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
  2. Agata Fijałkowska (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
  3. Alicja Celmer (8 pułk przeciwlotniczy w Koszalinie)
K1 Rules / Senior [k] / -60kg
  1. Justyna Haba (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
  2. Marta Mysur (KWP w Łodzi)
K1 Rules / Senior [k] / -52kg
  1. Anna Mieszkowska (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
K1 Rules / Senior [k] / -48kg
  1. Dominika Chmiel (6 Batalion Dowodzenia Kraków)
kick-light / Weteran [m] / +94kg
  1. Damian Terlecki (PSP Jelcz - Laskowice)
  2. Andrzej Sieczkowski (11 Lubuska Dywizja Kawalerii Pancernej)
  3. Tomasz Szewczyk (5 Bdow KRAKÓW)
kick-light / Weteran [m] / -94kg
  1. Tomasz Kalinowski (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
  2. Janusz Zielak (Osp giżyce)
  3. Mirosław Smętek (Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu)
    Daniel Salawa (5 Bdow KRAKÓW)
kick-light / Weteran [m] / -84kg
  1. Leszek Wojciechowski (PSP Zielona Góra)
  2. Dariusz Luks (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
  3. Andrzej Wysocki (11 Mazurski Pułk Altylerii w Węgorzewie)
kick-light / Weteran [m] / -74kg
  1. Leszek Wojciechowski (PSP Zielona Góra)
kick-light / Weteran [k] / +65kg
  1. Małgorzata Nasulewicz (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
kick-light / Weteran [k] / -65kg
  1. Jolanta Franciszkiewicz (11 Lubuska Dywizja Kawalerii Pancernej)
kick-light / Weteran [k] / -55kg
  1. Jolanta Franciszkiewicz (11 Lubuska Dywizja Kawalerii Pancernej)
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Marek Grędysa (18 Dywizja Zmechanizowana)
  2. Andrzej Kwasiżur (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
  3. Patryk Kamiński (Ochotnicza Straż Pożarna w Sucuminie)
    Mateusz Krakowiak (Oddział Prewencji Policji w Łodzi)
  4. Gabriel Szulborski (OSP Wińsko)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Adam Dąbrowski (OSP GRONOWO)
  2. Marcin Semczyszyn (OSP, Policja)
  3. Konrad Matuszczyk (JW3390)
    Wiktor Melka (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
  4. Bartłomiej Kołodziejczyk (18 Dywizja Zmechanizowana)
  5. Dariusz Bieńkowski (11 Mazurski Pułk Altylerii w Węgorzewie)
  6. Krzysztof Zaradny (Ochotnicza Straż Pożarna w Sucuminie)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Dawid Surmiak (18 Dywizja Zmechanizowana)
  2. Kamil Bieniek (OSP Wińsko)
  3. Szymon Biela (5 Bdow KRAKÓW)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Jakub Szupernak (18 Dywizja Zmechanizowana)
  2. Przemysław Nowosad (18 Dywizja Zmechanizowana)
  3. Łukasz Wojtyniak (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
    Maksymilian Korwin (18 Dywizja Zmechanizowana)
  4. Krzysztof Stawiarski (JW3390)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Wojciech Ożga (18 Dywizja Zmechanizowana)
  2. Krystian Czopek (18 Dywizja Zmechanizowana)
  3. Karol Rubin (15 Giżycka Brygada Zmechanizowana)
    Maciej Kielar (18 Dywizja Zmechanizowana)
  4. Damian Marcinek (Jednostka Wojskowa)
  5. Adrian Zwierzchowski (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
  6. Damian Piętoń (Wyższa Szkoła Kryminologii i Penitencjarystyki)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Adrian Durma (Państwowa Straz Pożarna w elb)
  2. Marsel Cylkowski (Lotnicza Akademia Wojskowa)
  3. Tomasz Lech (11 Mazurski Pułk Altylerii w Węgorzewie)
    Przemysław Gurdziel (OSP Wińsko)
  4. Bartosz Włodarczyk (18 Dywizja Zmechanizowana)
  5. Adrian Jabłoński (11 Lubuska Dywizja Kawalerii Pancernej)
  6. Jakub Jackiewicz (18 Dywizja Zmechanizowana)
  7. Łukasz Drabik (18 Dywizja Zmechanizowana)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Marcin Majewski (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
  2. Maciej Zembik (11 Lubuska Dywizja Kawalerii Pancernej)
  3. Adrian Jabłoński (11 Lubuska Dywizja Kawalerii Pancernej)
    Michał Piwko (Służba Ochrony Państwa)
  4. Dawid Ładziński (18 Dywizja Zmechanizowana)
  5. Kamil Korzeniowski (KP PSP Jasło)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Radosław Kuzia (Policja)
  2. Wojciech Wnęk (KMP Tarnów)
  3. Jakub Świderski (OSP GRONOWO)
kick-light / Senior [k] / +70kg
  1. Justyna Ciborska (Komenda Miejska Policji w Katowicach)
  2. Martyna Caruk (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
kick-light / Senior [k] / -70kg
  1. Agata Piechowicz (OSP Milanówek)
  2. Karolina Mychlewicz (KP Toruń Śródmieście)
  3. Weronika Michalska (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
    Mąłgorzata Chałecka (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
kick-light / Senior [k] / -65kg
  1. Sara Jóżwiak (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
  2. Agata Fijałkowska (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
  3. Małgorzat Ciesielska (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
    Alicja Celmer (8 pułk przeciwlotniczy w Koszalinie)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Marta Mysur (KWP w Łodzi)
  2. Zdeňka Dolejšová (Armia Republiki Czeskiej)
  3. Agnieszka Stępniewska (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
kick-light / Senior [k] / -55kg
  1. Anna Mieszkowska (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
point-fighting / Weteran [m] / +94kg
  1. Tomasz Szewczyk (5 Bdow KRAKÓW)
  2. Andrzej Sieczkowski (11 Lubuska Dywizja Kawalerii Pancernej)
point-fighting / Weteran [m] / -94kg
  1. Janusz Zielak (Osp giżyce)
  2. Daniel Salawa (5 Bdow KRAKÓW)
  3. Mirosław Smętek (Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu)
    Andrzej Sieczkowski (11 Lubuska Dywizja Kawalerii Pancernej)
point-fighting / Weteran [m] / -84kg
  1. Piotr Maślanka (Straż Pożarna OSP Brwilno k. Płocka)
  2. Andrzej Wysocki (11 Mazurski Pułk Altylerii w Węgorzewie)
  3. Dariusz Luks (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
point-fighting / Weteran [k] / +65kg
  1. Małgorzta Nasulewicz (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
point-fighting / Weteran [k] / -65kg
  1. Jolanta Franciszkiewicz (11 Lubuska Dywizja Kawalerii Pancernej)
point-fighting / Weteran [k] / -55kg
  1. Jolanta Franciszkiewicz (11 Lubuska Dywizja Kawalerii Pancernej)
point-fighting / Senior [m] / +94kg
  1. Maciej Wierzchowski (Państwowa Straż Rybacka, Posterunek Terenowy w Płocku)
  2. Mateusz Krakowiak (Oddział Prewencji Policji w Łodzi)
point-fighting / Senior [m] / -94kg
  1. Dominik Szymczak (22 Wojskowy Ośrodek Kartograficzny)
  2. Konrad Matuszczyk (JW3390)
  3. Dariusz Bieńkowski (11 Mazurski Pułk Altylerii w Węgorzewie)
    Błażej Bedyk (Straż Pożarna OSP Topólno)
point-fighting / Senior [m] / -89kg
  1. Paweł Kiełbus (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
  2. Eryk Gąsik (11 Lubuska Dywizja Kawalerii Pancernej)
  3. Szymon Biela (5 Bdow KRAKÓW)
    Bartłomiej Wawrzeniec (Policja)
point-fighting / Senior [m] / -84kg
  1. Krzysztof Stawiarski (JW3390)
  2. Paweł Kiełbus (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
  3. Sebastian Matyjasik (Straż Pożarna OSP Żurawin)
point-fighting / Senior [m] / -79kg
  1. Adrian Durma (Państwowa Straz Pożarna w elb)
  2. Dariusz Krajewski (Samodzielny Pododdział Prewencji Policji w Płocku)
  3. Damian Marcinek (Jednostka Wojskowa)
    Adrian Zwierzchowski (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
point-fighting / Senior [m] / -74kg
  1. Adrian Durma (Państwowa Straz Pożarna w elb)
  2. Daniel Żak (OPP TORUŃ)
  3. Adrian Jabłoński (11 Lubuska Dywizja Kawalerii Pancernej)
point-fighting / Senior [m] / -69kg
  1. Michał Piwko (Służba Ochrony Państwa)
  2. Adrian Jabłoński (11 Lubuska Dywizja Kawalerii Pancernej)
point-fighting / Senior [k] / +70kg
  1. Martyna Caruk (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
point-fighting / Senior [k] / -70kg
  1. Małgorzata Ciesielska (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
  2. Małgorzata Chałecka (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
point-fighting / Senior [k] / -65kg
  1. Małgorzata Ciesielska (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
  2. Sara Jóżwiak (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
  3. Alicja Celmer (8 pułk przeciwlotniczy w Koszalinie)
point-fighting / Senior [k] / -60kg
  1. Marta Mysur (KWP w Łodzi)
  2. Agnieszka Stępniewska (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
point-fighting / Senior [k] / -55kg
  1. Anna Mieszkowska (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy zawodnik Adrian Durma Najlepsza zawodniczka Marta Mysur
Najlepszy klub
1.. DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY 2.. 11 Lubuska Dywizja Kawalerii Pancernej 3.. 18 Dywizja Zmechanizowana
Skład sędziowski
1. J. Bassa Sędzia główny 2. U. Bassa 3. J.Mazurek 4. A. Turchan 5. M. Bajtel 6. R. Furman 7. D. Szymczak 8. I. Szegda 9. W. Kaczmarczyk 10. J. Sułkowski 11. P. Sułkowski 12. K. Mika 13. A. Drosik
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL