Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

PP kadetów młodszych, starszych w formułach Pointfighting, Light Contact_25-27.06.2021 - Zawiercie

25.06.2021
light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Michał Błaziak (DAN Świdnik)
  2. Daniel Zeman (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Bartosz Brydziński (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
    Michał Jeleń (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Paweł Wilczopolski (DAN Świdnik)
  2. Patryk Klimczak (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  3. Zbyszek Jarzębski (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Oskar Ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Bartosz Kozioł (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Jan Bocheński (X Fight Piaseczno)
    Adam Małota (KS Ziętek Team Kalisz)
  4. Dawid Szczęsny (UKS Taekwon-do Gryf, Świdnica)
  5. Nikodem Klemczak (KKS Sporty Walki Poznań)
  6. Mateusz Krużyński (KS POLONIA 1912 Leszno)
  7. Alex Pietrzak (KKS Sporty Walki Poznań)
light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Maksym Bralchuk (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Alan Szczepańczyk (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  3. Hubert Jarząbek (KS POLONIA 1912 Leszno)
    Patryk Wróblewski (KKS Sporty Walki Poznań)
  4. Michał Niebrzydowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  5. Mikołaj Jarubas (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  6. Jonasz Gortat (Knock-Out Team Bełchatów)
light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Gracjan Herman (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Filip Marek (KS POLONIA 1912 Leszno)
  3. Tymoteusz Ziaja (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Szymon Hawrysz (DAN Świdnik)
  4. Maciej Dobrowolski (UKS Taekwon-do Gryf, Świdnica)
  5. Ivan Nikolenko (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  6. Miłosz Zagdan (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Dawid Skorczyk (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Jakub Gieraga (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  3. Adam Bachman (X Fight Piaseczno)
    Milan Mazur (KS Ziętek Team Kalisz)
  4. Jakub Lewandowski (Stowarzyszenie Sportów Walk Striker Siemianowice Śląskie)
light-contact / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Olaf Laskowski (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Szymon Piłka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Kacper Goździk (KS Ziętek Team Kalisz)
    Paweł Plutecki (KS Ziętek Team Kalisz)
  4. Kamil Labocha (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
light-contact / Kadet starszy [m] / -37kg
  1. Yan Opanasiuk (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  2. Marcel Adasiewicz (Knock-Out Team Bełchatów)
  3. Szymon Piłka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Alex Grabowski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  4. Ivan Myroniuk (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Stanisław Przybylski (X Fight Piaseczno)
  6. Jakub Szpala (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  7. Stepan Myroniuk (KS Ziętek Team Kalisz)
light-contact / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Żaneta Stenka (GOSRiT Luzino)
  2. Wiktoria Sacher (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Maja Mołodecka (Legion Głogów)
  2. Lesia Varshavska (Java Fight Club Sosnowiec)
  3. Patrycja Szczotka (Stowarzyszenie Sportów Walk Striker Siemianowice Śląskie)
    Maja Michalik (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Emilia Kozioł (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Michalina Kotyza (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  3. Weronika Skowrońska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
    Zuzanna Skolimowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  4. Iga Jankowska (KS POLONIA 1912 Leszno)
light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Daria Niciporuk (X Fight Piaseczno)
  2. Natalia Zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Maria Zyznarska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Oliwia Maj (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  4. Zofia Zapolska (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
  5. Weronika Tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  6. Wiktoria Kręcichwost (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  7. Jagoda Stachaczek (Legion Głogów)
light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Julia Śmiałkowska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Natalia Szulc (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Weronika Zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Wiktoria Szczepańczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  4. Victoria Jankowska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  5. Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Nikola Nasulewicz (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  2. Oktawia Jankowska (KS POLONIA 1912 Leszno)
  3. Julia Sikora (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
    Nikola Pyrzyk (Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa)
  4. Zofia Urbaniec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  5. Klaudia Siwczyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  6. Emilia Gorczycka (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
light-contact / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Daria Ściślicka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / +69kg
  1. Alexander Zeman (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -63kg
  1. Jakub Kmieć (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -57kg
  1. Jakub Siekiera (Stowarzyszenie Sportów Walk Striker Siemianowice Śląskie)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -52kg
  1. Marcel Pietraszek (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  2. Oskar Kurzyński (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Piotr Błaszczyk (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Wiktor Skowroński (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Juliusz Kopa (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Bartosz Zdanowicz (KS POLONIA 1912 Leszno)
    Antoni Jezior (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  4. Hubert Milka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Jan HAWRYSZ (DAN Świdnik)
  2. Maksymilian Kuświk (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Filip Czechowski (Knock-Out Team Bełchatów)
    Antoni Krężel (Legion Głogów)
  4. Mateusz Gorzelak (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  5. Alan Jarząbek (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Dawid Ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Filip Kościelski-Derda (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  3. Marcel Zieliński (UKS Taekwon-do Gryf, Świdnica)
    Alan Jarząbek (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  4. Borys Szeszuła (Klub Sportowy Fighter Jelcz-Laskowice (Miasto Jelcz-Laskowice))
  5. Igor Głowienka (DAN Świdnik)
  6. Igor Żelezik (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  7. Arayik Gasparyan (SKF Boksing Zielona Góra)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Dawid Siwczyński (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Piotr Prudło (Stowarzyszenie Sportów Walk Striker Siemianowice Śląskie)
  3. Kacper Zięba (X Fight Piaseczno)
    Krystian Turbiarz (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  4. Bartosz Jaworski (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  5. Marcin Bąkowski (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  6. Miłosz Holli (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  7. Piotr Grochowalski (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Nikodem Bereda (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Kamil Skoczylas (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / +65kg
  1. Natalia Labocha (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -60kg
  1. Oliwia Sacher (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -55kg
  1. Oliwia Piwek (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -50kg
  1. Nadia Moździoch (Legion Głogów)
  2. Natalia Morawiec (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Zuzanna Lipowicz (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -46kg
  1. Samanta Szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Zofia Bandura (Legion Głogów)
  3. Martyna Gdowska (Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa)
    Zuzanna Lipowicz (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  4. Agata Ślęzak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Patrycja Krzysztań (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  2. Aleksandra Dadaniak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  3. Nina Zapora (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Kalina Kierpacz (Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa)
  2. Liliana Błaszczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Zuzanna Zapora (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
    Nicole Iwińska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Ewelina Dadaniak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  2. Aleksandra Wojtunik (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  3. Anastasjia Nikolenko (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -28kg
  1. Natalia Kowalska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Zuzanna Szkulik (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Bartosz Brydziński (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Michał Błaziak (DAN Świdnik)
  3. Michał Jeleń (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
    Jakub Klimowicz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Paweł Wilczopolski (DAN Świdnik)
  2. Mikołaj Malicki (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Michał Niebrzydowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Bartosz Kozioł (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Mikołaj Malicki (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
    Oskar Ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  4. Dawid Szczęsny (UKS Taekwon-do Gryf, Świdnica)
  5. Dawid Tucholski (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  6. Oskar Kolorus (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  7. Hubert Jasinowski (UKS Taekwon-do Gryf, Świdnica)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Michał Niebrzydowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Kacper Lasa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Jonasz Gortat (Knock-Out Team Bełchatów)
    Mikołaj Jarubas (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Maciej Dobrowolski (UKS Taekwon-do Gryf, Świdnica)
  2. Tymoteusz Ziaja (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Ivan Nikolenko (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
    Miłosz Zagdan (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  4. Szymon Hawrysz (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Adam Bachman (X Fight Piaseczno)
  2. Jakub Lewandowski (Stowarzyszenie Sportów Walk Striker Siemianowice Śląskie)
  3. Milan Mazur (KS Ziętek Team Kalisz)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Szymon Piłka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Konrad Wiśniewski (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Kamil Labocha (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -37kg
  1. Stanisław Przybylski (X Fight Piaseczno)
  2. Szymon Piłka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Marcel Adasiewicz (Knock-Out Team Bełchatów)
    Krystian Kowalski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  4. Jakub Szpala (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
point-fighting / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Żaneta Stenka (GOSRiT Luzino)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Maja Michalik (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  2. Patrycja Szczotka (Stowarzyszenie Sportów Walk Striker Siemianowice Śląskie)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Julia Brulińska (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  2. Milena Prokop (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Emilia Kozioł (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Alicja Wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  4. Natalia Zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Daria Niciporuk (X Fight Piaseczno)
  2. Natalia Zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Alicja Wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
    Victoria Jankowska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Zuzanna Chłopaś (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  5. Julia Śmiałkowska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  6. Oliwia Maj (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  7. Zofia Zapolska (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Julia Śmiałkowska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Klaudia Siwczyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Wiktoria Szczepańczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  4. Weronika Zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  5. Victoria Jankowska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Klaudia Siwczyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Daria Ściślicka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Zofia Urbaniec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Julia Sikora (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  4. Emilia Gorczycka (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  5. Martyna Wiśniewska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  6. Nikola Pyrzyk (Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Daria Ściślicka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Jakub Ślązak (DAN Świdnik)
  2. Jan Wojda (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Piotr Błaszczyk (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
    Jakub Siekiera (Stowarzyszenie Sportów Walk Striker Siemianowice Śląskie)
  4. Bartosz Malczewski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Mateusz Gorzelak (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Jan Wojda (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Hubert Milka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Jakub Poterlaski (Knock-Out Team Bełchatów)
  4. Juliusz Kopa (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Jan HAWRYSZ (DAN Świdnik)
  2. Mateusz Gorzelak (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  3. Filip Czechowski (Knock-Out Team Bełchatów)
    Szymon Zatorski (Knock-Out Team Bełchatów)
  4. Maksymilian Kuświk (KS Ziętek Team Kalisz)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Igor Głowienka (DAN Świdnik)
  2. Alan Muchin (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Arayik Gasparyan (SKF Boksing Zielona Góra)
    Adrian Gwizdała (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Alan Jarząbek (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  5. Marcel Zieliński (UKS Taekwon-do Gryf, Świdnica)
  6. Igor Żelezik (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  7. Kacper Kuraś (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Dawid Siwczyński (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Nikodem Bereda (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Marcin Bąkowski (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Kacper Zięba (X Fight Piaseczno)
  4. Piotr Prudło (Stowarzyszenie Sportów Walk Striker Siemianowice Śląskie)
  5. Piotr Grochowalski (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  6. Bartosz Jaworski (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Nikodem Bereda (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Kamil Skoczylas (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Julia Wilkołek (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Oliwia Piwek (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Anastazja Wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Samanta Szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Natalia Morawiec (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Iga Woźniak (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
    Anastazja Wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  4. Gabriela Przybysz (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  5. Martyna Gdowska (Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa)
  6. Agata Ślęzak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Maja Besztak (DAN Świdnik)
  2. Iga Woźniak (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Aleksandra Dadaniak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
    Patrycja Krzysztań (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  4. Nina Zapora (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Kalina Kierpacz (Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa)
  2. Zuzanna Zapora (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  3. Nicole Iwińska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Liliana Błaszczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Natalia Kowalska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Ewelina Dadaniak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  3. Anastasjia Nikolenko (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
    Aleksandra Wojtunik (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  4. Julia Muchin (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -28kg
  1. Natalia Kowalska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Zuzanna Szkulik (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza zawodniczka PF KM- Samanta Szczypka Najlepszy zawodnik PF KM- Igor Głowienka Najlepsza zawodniczka PF KS- Daria Niciporuk Najlepszy zawodnik PF KS- Michał Niebrzydowski Najlepsza zawodniczka LC KM- Samanta Szczypka Najlepszy zawodnik LC KM- Dawid Ciepłuch Najlepsza zawodniczka LC KS-Emilia Kozioł Najlepszy zawodnik LC KS-Oskar Ciepłuch
Najlepszy klub
I-Jurajska Akademia Sportu-Łazy II-KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa III-Klub Sportowy Mistral Wojkowice
Skład sędziowski
Delegat-Jerzy Bassa Sędziowie: sędzia główny-Agnieszka Turchan, kierownicy maty-Krzysztof Żychliński, Cecylia Pudlicka, Jarosław Sułkowski, Arleta Oleksy, sędziowie punktowi- Józef Mazurek, Waldemar Kaczmarczyk, Albin Pudlicki, Mieczysław Dzięcioł, Dariusz Matusik, Jarosław Biernacki, Urszula Bassa, Beata Sękowska, Michał Bocheński, Zbigniew Kowalewski, Piotr Bogucki, Ireneusz Szegda, Przemysław Sułkowski, Robert Furman, Marcin Kita
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL