Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Letnie Grand Prix Polski w Kickboxingu_18-19.06.2021 - Mińsk Mazowiecki

18.06.2021
piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - dziewczynki [d] / -145 cm
  1. Zuzia Lewalska (Spartakus Squad Stębark)
piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - dziewczynki [d] / -135 cm
  1. Dominika Chłopik (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Pola Godała (Uniq Fight Club Warszawa)
  3. Nadia Jaroszewska (Spartakus Squad Stębark)
    Michalina Turczyńska (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
  4. Gabriela Skrabarczyk (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  5. Milena Osiadacz (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - chłopcy [d] / -145 cm
  1. Wojciech Chłopik (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Wojciech Gryz (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  3. Błażej Jagusiak (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - chłopcy [d] / -135 cm
  1. Marceli Gugulka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Iwo Pożoga (KO Team Otwock)
  3. Dawid Nowak (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Igor Majkut (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Kornel Mruk (Striker Turek)
  5. Damian Głowacki (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  6. Maciej Paczkowski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  7. Mikołaj Kania (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
point-fighting / Dziewczynki [d] / -27kg
  1. Helena Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
point-fighting / Dziewczynki [d] / -24kg
  1. Lena Krystianik (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Gabriela Skrabarczyk (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
point-fighting / Chłopcy [d] / +36kg
  1. Błażej Jagusiak (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Karol Kędziorek (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
point-fighting / Chłopcy [d] / -36kg
  1. Alan Mazur (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Maciej Paczkowski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Chłopcy [d] / -33kg
  1. Marceli Gugulka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Kacper Prasek (Uniq Fight Club Warszawa)
  3. Wojciech Chłopik (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
    Maciej Paczkowski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Marcel Szwejk (Stowarzyszenie Wiertel Fight Team Warszawa)
  5. Kornel Mruk (Striker Turek)
point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg
  1. Marcel Szwejk (Stowarzyszenie Wiertel Fight Team Warszawa)
  2. Marceli Gugulka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Antoni Hawrysz (DAN Świdnik)
    Dawid Nowak (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Wojciech Gryz (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  5. Igor Majkut (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Chłopcy [d] / -27kg
  1. Jan Kamiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Antoni Hawrysz (DAN Świdnik)
  3. Damian Głowacki (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
    Dawid Nowak (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Mikołaj Brzustewicz (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  5. Igor Majkut (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Chłopcy [d] / -24kg
  1. Kacper Zawadzki (DAN Świdnik)
  2. David Żurawski (FIGHTER Nowa Sól)
  3. Aleksander Andrzejewski (FIGHTER Nowa Sól)
    Filip Boruciński (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Bartosz Rudziński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Fabian Głowala (KO Team Otwock)
  3. Mateusz krzysztof Kopek (Miński Klub Sportowy MMA Team Mińsk Mazowiecki)
    Norbert Krakowiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  4. Arkadiusz Skurski (FIGHTER Nowa Sól)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Radosław Kopyra (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Bartłomiej Pawłowski (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Alan DUBANIOWSKI (FIGHTER Nowa Sól)
    Kacper Stelmasiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  4. Fabian Rudnicki (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
kick-light / Junior [m] / -57kg
  1. Kamil Dębkowski (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Wiktor Dudziński (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Magdalena Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  2. Weronika Włodarczyk (Akademia Sportów Walki WATAHA)
  3. Emilia Jura (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Martyna Gasińska (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  2. Julia Marciniak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Jessica Żabolicka (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
    Zuzanna Jabłońska (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
  4. Karolina Zawiska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  5. Kinga Konieczny (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  6. Julia Waśk (FIGHTER Nowa Sól)
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Oskar Urbański (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Adrian Śledziewski (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  3. Wiktor Zborowski (Łaski Klub Sztuk Walki)
    Oskar Pechcin (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  4. Arkadiusz Żabiński (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  5. Kacper Borowiecki (Łaski Klub Sztuk Walki)
  6. Jakub Jezierski (UKS Sanda Płock)
  7. Kacper Tarka (UKS Sanda Płock)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Kuba Wiśniewski (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Paweł Wilczopolski (DAN Świdnik)
  3. Oskar Kabała (UKS Sanda Płock)
    Kacper Piecyk (X Fight Piaseczno)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Marcin Kowalewicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Dawid Wyszyński (Fight Club Radzymin)
  3. Julian Goliński (Uniq Fight Club Warszawa)
    Maciej Puchała (Uniq Fight Club Warszawa)
  4. Dmytro Drandalush (Fight Club Radzymin)
  5. Kacper Pawłowski (Łaski Klub Sztuk Walki)
  6. Łukasz Madejski (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
  7. Mateusz Kubryn (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Mateusz Grześków (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Oliwier Jarzecki (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  3. Kacper Kurzępa (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
    Oskar Kowalczyk (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
  4. Aleksander Kopczyński (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  5. Łukasz Madejski (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
  6. Paweł Jasiński (Spartakus Squad Stębark)
  7. Denys Slynko (Klub Sportowy Fighter Jelcz-Laskowice (Miasto Jelcz-Laskowice))
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Marek Helak (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Michał Cholewiński (UKS Sanda Płock)
kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Kacper Głowienka (DAN Świdnik)
  2. Jakub Szulc (Spartakus Squad Stębark)
  3. Jeremiasz OSSOWSKI (FIGHTER Nowa Sól)
    Paweł Królak (Miński Klub Sportowy MMA Team Mińsk Mazowiecki)
  4. Jakub Napierała (Striker Turek)
  5. Julian Mruk (Striker Turek)
  6. Adam Janas (Striker Turek)
kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Kacper Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Igor Gawrychowski (Klub Sportowy Fighter Jelcz-Laskowice (Miasto Jelcz-Laskowice))
kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Marika Morelowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Wiktoria Włodarczyk (Striker Turek)
kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Zuzanna Szczepanik (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  2. Maja Gromek (Uniq Fight Club Warszawa)
  3. Amelia Prus (Akademia Sportów Walki WATAHA)
    Weronika Józefowska (Uniq Fight Club Warszawa)
  4. Emilia Czarnowska (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Otylia Chałupka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Julia Śmiałkowska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  3. Maja Wojnicz (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
    Roksana Rzeźnicka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  4. Wiktoria Komuda (FIGHTER Nowa Sól)
  5. Kinga Wieczorek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  6. Aleksandra Paczkowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / +69kg
  1. Daniel Niemiec (Łaski Klub Sztuk Walki)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -63kg
  1. Bartosz Malczewski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Aleksander Piaseczny (Striker Turek)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -57kg
  1. Bartosz Archacki (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg
  1. Antoni Filipowski (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Marcin Życiński (Stowarzyszenie Wiertel Fight Team Warszawa)
  3. Marcel Szwejkowski (Stowarzyszenie Wiertel Fight Team Warszawa)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Bartosz Szwejk (Stowarzyszenie Wiertel Fight Team Warszawa)
  2. Antoni Wrona (Uniq Fight Club Warszawa)
  3. Mikołaj Komorzycki (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
    Łukasz Chara (Uniq Fight Club Warszawa)
  4. Ksawery Jasnowski (Striker Turek)
  5. Aleksander Ruta (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  6. Oliwier Rosiak (Striker Turek)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Rafał Wilczek (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Szymon Gliwka (Spartakus Squad Stębark)
  3. Wiktor Zieliński (Uniq Fight Club Warszawa)
    Gracjan Posor (Klub Sportowy Fighter Jelcz-Laskowice (Miasto Jelcz-Laskowice))
  4. Dominik Seweryniak (UKS Sanda Płock)
  5. Adam Gębarowski (UKS Sanda Płock)
  6. Jan Paskuda (UKS Sanda Płock)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Patryk Klamrowski (Agoga Gym Lębork)
  2. Borys Szeszuła (Klub Sportowy Fighter Jelcz-Laskowice (Miasto Jelcz-Laskowice))
  3. Dawid Szychowski (Samuraj Sanok)
    Igor Żelezik (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  4. Michał Wąsiewicz (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  5. Bartosz Grzybowski (FIGHTER Nowa Sól)
  6. Michał Sosnowski (KO Team Otwock)
  7. Paweł Bielecki (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Aleksander Lewandowski (Stowarzyszenie Wiertel Fight Team Warszawa)
  2. Stanisław Szczuko (Stowarzyszenie Wiertel Fight Team Warszawa)
  3. Mateusz salach (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
    Tymon Debert (FIGHTER Nowa Sól)
  4. Aleksander Jędrzejuk (Uniq Fight Club Warszawa)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -65kg
  1. Zuzanna Drewniak (Striker Turek)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -50kg
  1. Zuzanna Lipowicz (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  2. Nina Wiśniewska (Łaski Klub Sztuk Walki)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -46kg
  1. Oliwia Woźniak (Striker Turek)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  2. Zofia Waśk (FIGHTER Nowa Sól)
  3. Kamila Chłopik (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
    Bianka Bluj (Samuraj Sanok)
point-fighting / Junior [m] / -79kg
  1. Dominik Kaim (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  2. Michał Podborski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Junior [m] / -69kg
  1. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Oliwier Baranowski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  3. Mateusz Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Michał Markowski (DAN Świdnik)
  4. Damian Szczęsny (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  5. Dominik Kiełbowicz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Junior [k] / -60kg
  1. Jessica Żabolicka (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Magdalena Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  3. Weronika Włodarczyk (Akademia Sportów Walki WATAHA)
    Kinga Konieczny (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Zuzanna Śmiałkowska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Paweł Wilczopolski (DAN Świdnik)
  2. Arkadiusz Żabiński (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Paweł Wilczopolski (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Michał Niebrzydowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Michał Niebrzydowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Jakub Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Nikodem Zielonka (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
    Oskar Kowalczyk (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
  4. Szymon Hawrysz (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Jakub Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Szymon Hawrysz (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Kacper Głowienka (DAN Świdnik)
  2. Kacper Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Adam Janas (Striker Turek)
    Julian Mruk (Striker Turek)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Kacper Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Krystian Kowalski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -37kg
  1. Krystian Kowalski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Wiktoria Lendzion (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Marika Morelowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  3. Julia Brulińska (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Julia Śmiałkowska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Zofia Urbaniec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Kinga Wieczorek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
    Maja Wojnicz (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Nina Śmigielska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Weronika Chojnacka (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Zofia Urbaniec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Nina Śmigielska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Weronika Chojnacka (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Kinga Matysiak (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Jakub Ślązak (DAN Świdnik)
  2. Maksymilian Szłapa (DAN Świdnik)
  3. Bartosz Malczewski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Aleksander Piaseczny (Striker Turek)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Maksymilian Szłapa (DAN Świdnik)
  2. Jan HAWRYSZ (DAN Świdnik)
  3. Oliwier Rosiak (Striker Turek)
    Szymon Rosiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  4. Wojciech Koszuta (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  5. Mateusz Gorzelak (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  6. Aleksander Ruta (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  7. Igor Zawadka (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Mateusz Gorzelak (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Szymon Rosiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Jan HAWRYSZ (DAN Świdnik)
    Aleksander Śmigielski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Paweł Bielecki (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Kacper Kuraś (DAN Świdnik)
  3. Borys Szeszuła (Klub Sportowy Fighter Jelcz-Laskowice (Miasto Jelcz-Laskowice))
    Michał Wąsiewicz (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  4. Bartosz Grzybowski (FIGHTER Nowa Sól)
  5. Kornel Kondracki (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  6. Igor Żelezik (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  7. Adam Dzierzbicki (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Hanna Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Zuzanna Drewniak (Striker Turek)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Hanna Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  3. Maja Besztak (DAN Świdnik)
    Zuzanna Lipowicz (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  4. Gabriela Przybysz (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Maja Besztak (DAN Świdnik)
  2. Ada Jaśkiewicz (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  3. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Natalia Kowalska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -28kg
  1. Natalia Kowalska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Gabriela Włodarczyk (Striker Turek)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
NINJA ACADEMY WARSZAWA [punktów: 52 (14 - 4 - 2)] DAN Świdnik [punktów: 41 (8 - 6 - 5)] Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki [punktów: 38 (6 - 6 - 8)] Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice [punktów: 26 (6 - 3 - 2)] Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna [punktów: 26 (5 - 3 - 5)] Uniq Fight Club Warszawa [punktów: 19 (2 - 4 - 5)] Striker Turek [punktów: 18 (2 - 4 - 4)] Klub Sportowy Egida Olsztyn [punktów: 16 (2 - 3 - 4)] Łaski Klub Sztuk Walki [punktów: 15 (2 - 3 - 3)] Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka [punktów: 14 (2 - 2 - 4)]
Skład sędziowski
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL