Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Szkolenie Sędziowskie dla sędziów Strefy Zachodniej PZKB 2021 pod nadzorem Cecylii Pudlickiej i Dominika Szymczaka

09.07.2021
low-kick / Senior [m] / +91kg
  1. Tomasz Adamus (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
low-kick / Senior [m] / -91kg
  1. Gabriel Sikora (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  2. Kacper Pietrak (Paco Team Mysłowice)
  3. Krystian Bernatowicz (Fighter Wrocław)
    Sebastian Dziama (Fighter Wrocław)
low-kick / Senior [m] / -86kg
  1. Kamil Jenel (Paco Team Mysłowice)
  2. Kamil Pasik (A&W Team Obrowo)
low-kick / Senior [m] / -75kg
  1. Kacper Pietrak (Paco Team Mysłowice)
  2. Karol Mamerski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Maciej Kazieczko (ANKOS MMA POZNAŃ)
    Michał Kuleta (Fighter Wrocław)
low-kick / Senior [m] / -71kg
  1. Błażej Lemka (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  2. Jan Kowalski (WARSZAWA TEAM)
  3. Dominik Tomica (Paco Team Mysłowice)
low-kick / Senior [m] / -67kg
  1. Kamil Ruta (Fighter Wrocław)
  2. Oskar Kondraciuk (X Fight Piaseczno)
  3. Przemysław Walków (Fighter Wrocław)
low-kick / Senior [m] / -63.5kg
  1. Marek Cabacki (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
  2. Krystian Rozkosz (Paco Team Mysłowice)
  3. Michał Jabłoński (X Fight Piaseczno)
    Wojciech Urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  4. Jakub Wilowski (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  5. Mateusz Matuszak (Fighter Wrocław)
  6. Paweł Józefowicz (Fighter Wrocław)
  7. Maciej Wyszyński (X Fight Piaseczno)
low-kick / Senior [m] / -60kg
  1. Piotr Ernest (A&W Team Obrowo)
  2. Remigiusz Smoliński (Paco Team Mysłowice)
  3. Kamil urbaniak (Fighter Wrocław)
    Bartosz Kiełczykowski (Fighter Wrocław)
  4. Mariusz Abacki (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
low-kick / Senior [m] / -57kg
  1. Hubert Bejger (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  2. Stanisław Kutrowski (Center Team Odolanów)
  3. Marcel Skrzyszewski (X Fight Piaseczno)
    Michał Królik (Paco Team Mysłowice)
low-kick / Senior [m] / -54kg
  1. Dominik Cinal (Paco Team Mysłowice)
  2. Mateusz Brusiło (Fighter Wrocław)
  3. Maciej Kres (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
    Dawid Gąsiorek (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  4. Adrian Sulewski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
low-kick / Senior [m] / -51kg
  1. Jędrzej Durski (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
low-kick / Senior [k] / -70kg
  1. Agata Kacprzak (X Fight Piaseczno)
  2. Adrianna Żarnowiecka (Fighter Wrocław)
low-kick / Senior [k] / -65kg
  1. Barbara Nalepka (Fighter Wrocław)
low-kick / Senior [k] / -60kg
  1. Gabriela Kuzawińska (X Fight Piaseczno)
  2. Joanna Różańska (X Fight Piaseczno)
  3. Diana Dumała (X Fight Piaseczno)
    Katarzyna Sygocka (X Fight Piaseczno)
low-kick / Senior [k] / -56kg
  1. Anita Kropidłowska (Fighter Wrocław)
  2. Alicja Rybczyńska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
low-kick / Senior [k] / -52kg
  1. Małgorzata Ciesielska (DAN Świdnik)
  2. Marta Janikowska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
light-contact / Junior [m] / +94kg
  1. Wiktor Gwiazdowski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Tadeusz Dadacki (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
  3. Bartosz Dopierała (KS POLONIA 1912 Leszno)
light-contact / Junior [m] / -94kg
  1. Michał Michalski (ANKOS MMA POZNAŃ)
  2. Kacper Szmagaj (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
light-contact / Junior [m] / -89kg
  1. Jakub Muchewicz (A&W Team Obrowo)
  2. Kamil Prokopiak (Fighter Wrocław)
  3. Jakub Mikołajczak (KS POLONIA 1912 Leszno)
    Marcel Andrejuk (KS POLONIA 1912 Leszno)
light-contact / Junior [m] / -84kg
  1. Marcel Nowak (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Patryk Lech (Paco Team Mysłowice)
  3. Marcin Włoga (WKS SFINKS Węgrów)
light-contact / Junior [m] / -79kg
  1. Cezary Aderek (X Fight Piaseczno)
light-contact / Junior [m] / -74kg
  1. Albert Wawrzyniak (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Witek Grzesiek (Center Team Odolanów)
light-contact / Junior [m] / -69kg
  1. Maximilian Kotkiewicz (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  2. Kacper Bartkowiak (KS POLONIA 1912 Leszno)
  3. Igor Kubacki (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
    Mateusz Foltyn (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  4. Michał Marek (KS POLONIA 1912 Leszno)
light-contact / Junior [m] / -63kg
  1. Jakub Żybura (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Adam Maj (WARSZAWA TEAM)
  3. Wojciech Fronczak (X Fight Piaseczno)
    Filip Ciszewski (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
light-contact / Junior [m] / -57kg
  1. Jeremi Dygas (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
light-contact / Junior [k] / +70kg
  1. Weronika Kosmela (A&W Team Obrowo)
light-contact / Junior [k] / -70kg
  1. Barbara Woźniak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Marlena Walczewska (KS POLONIA 1912 Leszno)
  3. Gracjana Brzoska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
light-contact / Junior [k] / -65kg
  1. Oliwia Ściągaj (X Fight Piaseczno)
  2. Julia van Endschot (KS POLONIA 1912 Leszno)
  3. Dobrosława Ławniczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
light-contact / Junior [k] / -60kg
  1. Marika Serwatka (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Aleksandra Resler (KS POLONIA 1912 Leszno)
  3. Natalia Jastrzębska (X Fight Piaseczno)
    Wiktoria Przybylska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
light-contact / Junior [k] / -55kg
  1. Karolina Loman (Leszno BOX)
  2. Agata Durczyńska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  3. Natalia Jęczek (Paco Team Mysłowice)
    Julia Tomczyńska (Center Team Odolanów)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Mateusz Skwierczyński (WKS SFINKS Węgrów)
  2. Maciej Kurkus (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Kacper Kuraś (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Adam Myk (WARSZAWA TEAM)
  2. Nikodem Mamrot (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Maciej Chojnacki (A&W Team Obrowo)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Adam Adamski (ANKOS MMA POZNAŃ)
  2. Wojciech Markowski (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Mikołaj Frączyk (DAN Świdnik)
  2. Kacper Zięba (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Alan Saczuk (WKS SFINKS Węgrów)
  2. Michał Szyszko (X Fight Piaseczno)
  3. Paweł Bielecki (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Julia Nizioł (Leszno BOX)
  2. Martyna Lachowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Gabriela Siakowska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Izabela Chochół (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Pola Jagodzińska (KS POLONIA 1912 Leszno)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Malwina Florek (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Joanna Zdunek (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Maja Sowa (KS POLONIA 1912 Leszno)
    Anastazja Gała (KS POLONIA 1912 Leszno)
  4. Maria Skiba (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Barbara Styczek (X Fight Piaseczno)

Najlepsi zawodnicy
XYZ- Najlepszy Junior LK ... ... ... ...
Najlepszy klub
1.X Fight Piaseczno [punktów: 29 (5 - 4 - 6)] 2.KS POLONIA 1912 Leszno [punktów: 25 (4 - 4 - 5)] 3.Klub Sportowy Pretorium Poznań [punktów: 23 (3 - 4 - 6)]
Skład sędziowski
Sędziowie prowadzący: Cecylia Pudlicka, Dominik Szymczak. Sędziowie: Anna Kozanecka, Karol Papenfus, Adam Sadura, Rafał Bałachowski, Adrian Drosik, Robert Furman, Milena Masojć, Monika Jankowska, Albin Pudlicki
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL