Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu_24-26.09.2021r. - Siedlce

24.09.2021
K1 Rules / Senior [m] / +91kg
  1. Łukasz Buda (6 Batalion Dowodzenia)
  2. Piotr Janicki (54.Batalion Lekkiej Piechoty)
  3. Michał Kuźniak (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
    Sylwester Trębiński (Służba Ochrony Państwa)
  4. Paweł Ciborowski (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
K1 Rules / Senior [m] / -91kg
  1. Wiktor Melka (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
  2. Łukasz Podstawski (Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej Tarnobrzeg)
  3. Filip Machel (Służba Ochrony Państwa)
    Aleksander Kieliszczyk (OSP Czeladź)
  4. Eryk Gąsik (JW 1517 CZERWIEŃSK)
K1 Rules / Senior [m] / -86kg
  1. Kamil Lamczyk (18 Dywizja Zmechanizowana)
  2. Mateusz Pawlik (JW 1889 Lębork)
  3. Cezary Papierz (Wojsko Polskie)
    Krzysztof Kończalski (Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych)
  4. Kamil Bieniek (OSP Wińsko)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Krzysztof Stawiarski (JW3390)
  2. Tymoteusz Szczuka (OSP Czeladź)
  3. Krzysztof Bielawiec (Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych)
    Cyprian Miedziocha (JRG 6 KM PSP Poznań)
K1 Rules / Senior [m] / -75kg
  1. Szymon Karolczyk (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
  2. Damian Pająk (6 Batalion Powietrznodesantowy)
  3. Gerard Ciba (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
    Oskar Dąbrowski (OSP Lis)
  4. Jacek Smolak (Służba Ochrony Państwa)
K1 Rules / Senior [m] / -71kg
  1. Mateusz Zdanowicz (18 Dywizja Zmechanizowana)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. Grzegorz Błotnicki (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
  2. Marcin Majewski (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
  3. Szymon Jóźwiak (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
    Łukasz Ceberek (KMP Ostrołęka)
K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Hubert Śledź (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
K1 Rules / Senior [m] / -60kg
  1. Rafał Krasuski (Komenda Miejska Policji w Siedlcach)
  2. Marcin Fabiszewski (18 Dywizja Zmechanizowana)
K1 Rules / Senior [m] / -57kg
  1. Przemysław Sapiński (OSP Czeladź)
K1 Rules / Senior [m] / -54kg
  1. Arkadiusz Karasiewicz (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
K1 Rules / Senior [k] / +70kg
  1. Natalia Hollińska (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
K1 Rules / Senior [k] / -70kg
  1. Karolina Mychlewicz (Komenda Miejska Policji Toruń)
  2. Weronika `Michalska (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
K1 Rules / Senior [k] / -65kg
  1. Agata Fijałkowska (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
  2. Sara Jóźwiak (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
  3. Alicja Celmer (8 Pułk Przeciwlotniczy Koszalin)
    Małgorzata Ciesielska (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
K1 Rules / Senior [k] / -60kg
  1. Katarzyna Kowal (OSP Mierzęcice)
K1 Rules / Senior [k] / -56kg
  1. Agnieszka Stępniewska (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
  2. Weronika Grudzińska (OSP Czeladź)
K1 Rules / Senior [k] / -52kg
  1. Nicola Kaczmarek (OSP Pleszew)
  2. Żaneta Cieśla (16 Żuławski Punkt Logistyczny)
kick-light / Weteran [m] / +94kg
  1. Piotr Piotrwski (18 Dywizja Zmechanizowana)
  2. Damian Terlecki (KP Straży Pożarnej w Oławie)
  3. Marcin patryk Frankiewicz (Żandarmeria Wojskowa)
    Andrzej Sieczkowski (JW 1517 CZERWIEŃSK)
kick-light / Weteran [m] / -94kg
  1. Janusz Zielak (Osp giżyce)
  2. Mirosław Smętek (KMP Nowy Sącz)
kick-light / Weteran [m] / -84kg
  1. Damian Wysocki (OSP Czeladź)
  2. Sebastian Wiszniewski (JW 4808)
  3. Dariusz Luks (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
kick-light / Weteran [m] / -74kg
  1. Leszek Wojciechowski (PSP Zielona Góra)
  2. Tomasz Bagrowski (CBŚP Gorzów)
  3. Arkadiusz Natorski (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
kick-light / Weteran [k] / +65kg
  1. Małgorzata Naulewicz (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Bartosz Słodkowski (10 Opolska Brygada Logistyczna)
  2. Paweł Strykowski (Komenda Powiatowa PSP w Międzyrzeczu)
  3. Marek Grędysa (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
    Maciej Garbaczewski (18 Dywizja Zmechanizowana)
  4. Filip Falkowski (Batalion Dowodzenia Wojsk Lądowych Białobrzegi)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Dawid Surmiak (18 Dywizja Zmechanizowana)
  2. Bartosz Kołecki (KWP POZNAŃ)
  3. Kamil Mękal (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
    Piotr Ernest (ZK Inowrocław)
  4. Arkadiusz Zalewski (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
  5. Cezary Kęsik (Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych)
  6. Aleksander Kieliszczyk (OSP Czeladź)
  7. Rafał Janczewski (JW 4687)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Kacper Frątczak (OSP Racula)
  2. Dominik Pelc (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
  3. Filip Machel (Służba Ochrony Państwa)
    Kamil Bieniek (OSP Wińsko)
  4. Łuaksz Rabiej (18 Dywizja Zmechanizowana)
  5. Patryk Wołoszyn (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
  6. Bartłomiej Skóra (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
  7. Michał Mocny (Reprezentant Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. Małopolskiego)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Piotr Kołakowski (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
  2. Krzysztof Stawiarski (JW3390)
  3. Wojciech Skrzypczyk (KWP POZNAŃ)
    Jakub Szupernak (18 Dywizja Zmechanizowana)
  4. Hubert Lachcik (18 Dywizja Zmechanizowana)
  5. Damian Pająk (6 Batalion Powietrznodesantowy)
  6. Szymon Maciusiewicz (JW 1641 56 Baza Lotnicza)
  7. Damian Piętoń (SWWS)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Roger Garbaczewski (18 Dywizja Zmechanizowana)
  2. Hubert Przybylski (18 Dywizja Zmechanizowana)
  3. Konrad Furmanek (Państwa Staraz pożarna Międzychód)
    Tymoteusz Szczuka (OSP Czeladź)
  4. Szymon Kutny (OSP Krzydlina Wielka)
  5. Dawid Lęcznar (18 Dywizja Zmechanizowana)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Adrian Durma (Państwowa Straz Pożarna w Elblągu)
  2. Daniel Czeluśniak (18 Dywizja Zmechanizowana)
  3. Szymon Karolczyk (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
    Przemysław Gurdziel (OSP Wińsko)
  4. Bartosz Engler (Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych)
  5. Adam Mikułka (Lotnicza Akademia Wojskowa)
  6. Konrad Wiśniewski (OSP Teodorów)
  7. Jakub Jackiewicz (18 Dywizja Zmechanizowana)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Grzegorz Błotnicki (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
  2. Marcin Majewski (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
  3. Szymon Jóźwiak (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
    Sylwester Błędowski (18 Dywizja Zmechanizowana)
  4. Mateusz Zdanowicz (18 Dywizja Zmechanizowana)
  5. Łukasz Ceberek (KMP Ostrołęka)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Hubert Śledź (18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA)
  2. Marcin Fabiszewski (18 Dywizja Zmechanizowana)
  3. Paweł Kłoczewiak (OSP Kępniewo)
    Daniel Zwada (Służba Ochrony Państwa)
kick-light / Senior [m] / -57kg
  1. Przemysław Sapiński (OSP Czeladź)
  2. Arkadiusz Karasiewicz (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
kick-light / Senior [k] / +70kg
  1. Natalia Hollińska (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
kick-light / Senior [k] / -70kg
  1. Karolina Mychlewicz (Komenda Miejska Policji Toruń)
  2. Weronika Michalska (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
kick-light / Senior [k] / -65kg
  1. Agata Fijałkowska (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
  2. Alicja Celmer (8 Pułk Przeciwlotniczy Koszalin)
  3. Małgorzata Ciesielska (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
    Sara Jóźwiak (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
  4. Sylwia Kaczor (KPP Ostrów Mazowiecka)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Katarzyna Kowal (OSP Mierzęcice)
kick-light / Senior [k] / -55kg
  1. Żaneta Cieśla (16 Żuławski Punkt Logistyczny)
  2. Nicola Kaczmarek (OSP Pleszew)
  3. Weronika Grudzińska (OSP Czeladź)
    Monika Poświata (Służba Ochrony Państwa)
point-fighting / Weteran [m] / +94kg
  1. Piotr Piotrowski (18 Dywizja Zmechanizowana)
  2. Andrzej Sieczkowski (JW 1517 CZERWIEŃSK)
point-fighting / Weteran [m] / -94kg
  1. Piotr Maślanka (Straz Pozarna OSP Brwilno)
  2. Janusz Zielak (Osp giżyce)
  3. Mirosław Smętek (KMP Nowy Sącz)
point-fighting / Weteran [m] / -84kg
  1. Damian Wysocki (OSP Czeladź)
  2. Dariusz Luks (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
  3. Sebastian Wiszniewski (JW 4808)
point-fighting / Weteran [m] / -74kg
  1. Tomasz Bagrowski (CBŚP Gorzów)
point-fighting / Weteran [k] / +65kg
  1. Małgorzata Nasulewicz (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
point-fighting / Senior [m] / +94kg
  1. Bartosz Słodkowski (10 Opolska Brygada Logistyczna)
  2. Paweł Strykowski (Komenda Powiatowa PSP w Międzyrzeczu)
  3. Filip Falkowski (Batalion Dowodzenia Wojsk Lądowych Białobrzegi)
    Dominik Szymczak (22 Wojskowy Ośrodek Kartograficzny)
  4. Bartłomiej Kołodziejczyk (18 Dywizja Zmechanizowana)
point-fighting / Senior [m] / -94kg
  1. Bartosz Kołecki (KWP POZNAŃ)
  2. Sylwester Trębiński (Służba Ochrony Państwa)
  3. Rafał Janczewski (JW 4687)
    Konrad Matuszczyk (JW3390)
  4. Błażej Bedyk (Straz Pozarna OSP Topolno)
  5. Aleksander Kieliszczyk (OSP Czeladź)
point-fighting / Senior [m] / -89kg
  1. Dominik Pelc (18 Dywizja Zmechanizowana)
  2. Filip Machel (Służba Ochrony Państwa)
  3. Seweryn Kirschhiebel (Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych)
    Michał Mocny (Reprezentant Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. Małopolskiego)
point-fighting / Senior [m] / -84kg
  1. Piotr Kołakowski (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
  2. Wojciech Ożga (18 Dywizja Zmechanizowana)
  3. Jakub Szupernak (18 Dywizja Zmechanizowana)
    Szymon Maciusiewicz (JW 1641 56 Baza Lotnicza)
  4. Krzysztof Stawiarski (JW3390)
  5. Paweł Kiełbus (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
point-fighting / Senior [m] / -79kg
  1. Konrad Furmanek (Państwa Staraz pożarna Międzychód)
  2. Mateusz Jabłoński (JW 4808)
  3. Tymoteusz Szczuka (OSP Czeladź)
point-fighting / Senior [m] / -74kg
  1. Adrian Durma (Państwowa Straz Pożarna w Elblągu)
  2. Dariusz Krajewski (SAMODZIELNY PODODDZIAL PREWENCJI POLICJI PLOCK)
  3. Daniel Czeluśniak (18 Dywizja Zmechanizowana)
point-fighting / Senior [m] / -69kg
  1. Damian Gadulski (Wojskowa Akademia Techniczna)
  2. Sylwester Błędowski (18 Dywizja Zmechanizowana)
  3. Grzegorz Błotnicki (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
point-fighting / Senior [m] / -63kg
  1. Daniel Zwada (Służba Ochrony Państwa)
  2. Paweł Kłoczewiak (OSP Kępniewo)
point-fighting / Senior [m] / -57kg
  1. Przemysław Sapiński (OSP Czeladź)
  2. Arkadiusz Karasiewicz (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
point-fighting / Senior [k] / -65kg
  1. Małgorzata Ciesielska (DWOT - WOJOWNIK NIEZŁOMNY)
  2. Sylwia Kaczor (KPP Ostrów Mazowiecka)
point-fighting / Senior [k] / -60kg
  1. Katarzyna Kowal (OSP Mierzęcice)
point-fighting / Senior [k] / -55kg
  1. Weronika Grudzińska (OSP Czeladź)
  2. Monika Poświata (Służba Ochrony Państwa)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza zawodniczka K-1- Karolina Mychlewicz Najlepszy zawodnik K-1-Kamil Lamczyk Najlepsza zawodniczka Kick-light-Agata Fijałkowska Najlepszy zawodnik Kick-light-Dawid Surmiak Najlepsza zawodniczka zawodów-Agata Fijałkowska Najlepszy zawodnik zawodów-Bartosz Słodkowski
Najlepszy klub
Najlepszy klub-DWOT WOJOWNIK NIEZŁOMNY
Skład sędziowski
Sędzia główny- Jerzy Bassa, kierownik ringu-Maciej Bajtel, kierownik planszy-Arleta Oleksy, sędziowie punktowi-Józef Mazurek, Waldemar Kaczmarczyk, Agnieszka Turchan, Dariusz Matusik, Urszula Bassa, Mirosław Kutyła, Andrzej Maciusiewicz, Przemysław Sułkowski, Ireneusz Szegda, Konrad Olbrycht
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL