Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

PP w kickboxingu formuła Low Kick Juniorów i Seniorów_01-03.10.2021 - Starachowice

01.10.2021
low-kick / Senior [m] / +91kg
  1. Dominik Grzęda (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  2. Artur Wziątek (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Maciej Kubicki (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
    Mateusz Dzik (Viktoria Szydłowiec)
low-kick / Senior [m] / -86kg
  1. Przemysław Walków (Fighter Wrocław)
  2. Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
  3. Mateusz Typer (Fighter Wrocław)
    Marcin BOJARUN (FIGHTER Nowa Sól)
low-kick / Senior [m] / -81kg
  1. Alan Kalski (FIGHTGYM GDYNIA)
  2. Gracjan Bielecki (KS Czerwony SMOK Poznań)
  3. Jarosław Jankowski (Iron Gym Wrocław)
    Michał Saramonowicz (KSW Alien Łódź)
  4. Adrian Rzatkowski (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
  5. Daniel Sieczkowski (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  6. Michał Staszewski (FIGHTGYM GDYNIA)
  7. Marcin SMAK (Fundacja Lepsze Jutro Grodzisk Mazowiecki)
low-kick / Senior [m] / -75kg
  1. Mateusz Słota (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Sebastian Girek (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  3. Kamil Włodarczyk (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
    Hubert Marcisz (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  4. Ernest Dargiewicz (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
  5. Michał Zabłocki (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
  6. Nikodem Bigus (Rebelia Kartuzy)
  7. Maciej Grabski (TARNOBRZESKI KLUB KARATE)
low-kick / Senior [m] / -71kg
  1. Mikołaj Pilarczyk (KS Czerwony SMOK Poznań)
  2. Szymon Żelazko (Hunter Gym Bydgoszcz)
  3. Kamil Mateja (Rebelia Kartuzy)
    Eliasz Jankowski (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  4. Paweł Kozak (Palestra Warszawa)
  5. Kacper Pietrak (Paco Team Mysłowice)
  6. Karol Mamerski (Stowarzyszenie Akademia Holistyczna Skarżysko Kamienna)
  7. Maksymilian Siewruk (Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz)
low-kick / Senior [m] / -67kg
  1. Jakub Tymiński (Hunter Gym Bydgoszcz)
  2. Cyprian Brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
  3. Tomasz Stachniak (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
    Krystian Czarnecki (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  4. Łukasz Hornik (Paco Team Mysłowice)
  5. Kamil urbaniak (FIGHTER Nowa Sól)
  6. Mateusz Pietruszewski (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
  7. Wojtek Poradzisz (Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz)
low-kick / Senior [m] / -63.5kg
  1. Bartosz Hassa (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Krzysztof Olszewski (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
  3. Hubert Śledź (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
    Adrian Fryska (KS Czerwony SMOK Poznań)
  4. Adam Chełmiński (Klub Sportowy Boom Boxing Kraków)
low-kick / Senior [m] / -60kg
  1. Krystian Rozkosz (Paco Team Mysłowice)
  2. Michał Budziak (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
low-kick / Senior [k] / +70kg
  1. Natalia Panas (Palestra Warszawa)
  2. Paulina Badowska (Łaski Klub Sztuk Walki)
low-kick / Senior [k] / -65kg
  1. Dominika Filec (ABSORTIO TEAM Czerwionka-Leszczyny / Rybnik)
  2. Wiktoria Widuła (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  3. Roksana Sobczyk (KSW Alien Łódź)
    Marta GABAS (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
  4. Karolina Szpakowska (KSW Alien Łódź)
low-kick / Senior [k] / -60kg
  1. Natalia Stelmowska (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  2. Sylwia Kaliś (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Martyna Kot (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
    Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)
low-kick / Senior [k] / -56kg
  1. Justyna Krosta (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  2. Magdalena Pluta (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  3. Julia Ćwiękała (Oświęcimski Klub Karate)
    Anita Kropidłowska (Fighter Wrocław)
low-kick / Senior [k] / -52kg
  1. Barbara Nalepka (Fighter Wrocław)
  2. Justyna Falkiewicz (Legia Fight Club Warszawa)
low-kick / Senior [k] / -48kg
  1. Kamila Gołębiewska (Fight Club Radzymin)
  2. Marlena Tomczyk (Viktoria Szydłowiec)
low-kick / Junior starszy [m] / +91kg
  1. Igor Szkodny (GSWW Najemnik Gliwice)
low-kick / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Damian Rybak (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Gracjan Harhala (Fighter Wrocław)
  3. Kacper Bosiński (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
low-kick / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Patryk Lech (Paco Team Mysłowice)
  2. Aleksander Jakubowski (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  3. Wiktor Ossoliński (Legion Głogów)
low-kick / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Szymon Kałużny (Striker Turek)
  2. Dawid Świątecki (ABSORTIO TEAM Czerwionka-Leszczyny / Rybnik)
  3. Anton SHEVCHENKO (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
    Marcin Jurczyński (SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin)
  4. Kacper Szmagaj (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  5. Szymon Pacuła (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  6. Oskar Sobieraj (KS Czerwony SMOK Poznań)
  7. Norbert Krakowiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
low-kick / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Konrad Kamiński (Legia Fight Club Warszawa)
  2. Patryk Matczak (KSW Alien Łódź)
  3. Maksym Voitiuk (Klub Sportowy Spartan Knurów)
    Rafał Kirchner (Fighter Wrocław)
low-kick / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Stanisław Brzozowski (Palestra Warszawa)
  2. Stanisław Urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
low-kick / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Oliwer Domińczak (Legion Głogów)
  2. Michał Dąbrowski (Legia Fight Club Warszawa)
  3. Jakub Galiszewski (Klub Sportowy Cross Fight Radom)
low-kick / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Natalia Przygodzka (Klub Sportowy Cross Fight Radom)
  2. Wiktoria Daciuk (MKS Mechanik Włodawa)
  3. Natalia Jęczek (Paco Team Mysłowice)
low-kick / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Aleksandra Oknińska (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  2. Martyna Kozaczyńska (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
low-kick / Junior starszy [k] / -52kg
  1. Gabriela Migda (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. Natalia Maćkiewicz (GSWW Najemnik Gliwice)
  3. Julia Wojtan (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
    Michel Żukowska (Fighter Wrocław)
  4. Martyna Gasińska (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  5. Dominika Świerkosz (KS Czerwony SMOK Poznań)
low-kick / Junior starszy [k] / -48kg
  1. Julia Marciniak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Natalia Matusz (Oświęcimski Klub Karate)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -81kg
  1. Damian ZYBER (Fighter Wrocław)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -75kg
  1. Miłosz Bogucki (KS Sporty Walki Piła)
  2. Michał Andrasz (Legion Głogów)
  3. Patryk Pabis (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Maciek Wojciechowski (ABSORTIO TEAM Czerwionka-Leszczyny / Rybnik)
  2. Dorian Kraus (KS Czerwony SMOK Poznań)
  3. Mateusz Pawłowski (Fighter Wrocław)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Piotr Szymański (Fighter Wrocław)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Mateusz Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Maciej Różyło (KS Sporty Walki Piła)
  3. Szymon Nowacki (Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz)
    Jędrzej Namyślak (KS Sporty Walki Piła)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Kamil Guziński (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Aleksander Skłucki (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Hubert Wczelik (FIGHTER Nowa Sól)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Mateusz Grześków (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Julian Dudkowiak (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -54kg
  1. Marcel Brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Mikołaj Bąk (Viktoria Szydłowiec)
  3. Mikołaj Zięba (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
low-kick / Junior mlodszy [k] / +60kg
  1. Julia Pawlak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Vanessa Świątkowska (Fighter Wrocław)
  3. Olivia BOJARUN (FIGHTER Nowa Sól)
    Lena Szynlewska (KS Czerwony SMOK Poznań)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -56kg
  1. Sandra Kaczmarek (KS Czerwony SMOK Poznań)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -52kg
  1. Zuzanna Szczepanik (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  2. Jagoda Stachaczek (Legion Głogów)
  3. Oliwia Szczepanik (Paco Team Mysłowice)
    Julia Sądej (KS Czerwony SMOK Poznań)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -48kg
  1. Oliwia Greczner (Oświęcimski Klub Karate)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -44kg
  1. Elżbieta Ferenc (Oświęcimski Klub Karate)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy: seniorka Dominika Filec, senior Dominik Grzęda TKKF Siedlce, juniorka starsza Gabriela Migda UKS Evan Nowy Sącz, junior starszy Szymon Kałużny Striker Turek, juniorka młodsza Julia Pawlak Legionowski Klub Sportów Walki Tajfun, junior młodszy Mateusz Gunia Dragon Starachowice
Najlepszy klub
Oświęcimski Klub Karate
Skład sędziowski
J. Bassa - sędzia główny, T. Bałdyga - kierownik ringu, R. Zawistowski, A. Oleksy, K. Kacperski, B. Sękowska, J. Wielgosz, K. Żychliński, M. Kutyła, P. Bogucki. Delegat K. Kaproń
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL