Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Warszawska Granda K-1_Warszawa - 10.10.2021

10.10.2021
Lp.FormułaKlasaKat.wag.Grupa wiekowaNazwiskoImięKlubNazwiskoImięKlubWynik
1K-1C-56,0SeniorOlszewskaZuzannaMAWT Warszawa
KwiatkowskaMagdalenaFight Gym Lublin0:3
2K-1C-60,0JuniorŚwiatłowskiAleksanderTOM Center Piotrków Trybunalski
GorbaczKrzysztofPanzer SuwałkiKO/1
3K-1C-60,0JuniorBajorekKatarzynaKuźnia Mistrzów Wyszków
KwiatkowskaMajaDragon Fight Club Radom3:0
4K-1B-60,0SeniorCisłoWeronikaOctopus Łódź
StachalskaMarijaKruk Gym Kalisz2:1
5K-1C-63,5JuniorJuszczakKacperKruk Gym Kalisz
StrawaDominikDragon Fight Club RadomKO/1
6K-1C-63,5JuniorMikołajczykPatrykFight Gym Lublin
KonopkaKacperFight Club Łomża1:2
7K-1A-63,5SeniorChełmińskiAdamBoom Boxing Studio Kraków
ZielińskiKamilAcademia Gorila WarszawaKO/2
8K-1C-63,5JuniorWronaKasperOctopus Łódź
DomalikDominikAcademia Gorila Tomaszów MazowieckiKO/1
9K-1B-67,0JuniorTeodorowiczAleksanderLegia Fight Club Warszawa
CieszkowskiKacperAkademia Gorila/Sportowy Płock0:3
10K-1C-67,0JuniorCzubakMiłoszRespect Team Ostrów Wielkopolski
JadackiPrzemysławHunter Kickboxing ŁomżaKO/2
11K-1C-67,0JuniorAndrzejewskiKacperRespect Team Ostrów Wielkopolski
KrólikiewiczBartoszTom Center Piotrków TrybunalskiWO
12K-1C-67,0SeniorZawadzkiMichałRespect Team Ostrów Wielkopolski
MańkAdamAcademia Gorila Warszawa2:1
13K-1C-71,0SeniorDomańskiJakubGladiator Siedlce
DrobotAdrianLegia Fight Club Warszawa3:0
14K-1C-71,0SeniorRomańskiHubertGladiator Siedlce
KaszubaKacperPanzer SuwałkiDISQ/2
15K-1C-71,0JuniorOrłowskiOskarRespect Team Ostrów Wielkopolski
PapusMateuszFight Gym Lublin3:0
16K-1C-75,0JuniorFijałkowskiKacperAkademia Gorila/Sportowy Płock
PrzybyłMateuszTom Center Piotrków Trybunalski3:0
17K-1C-81,0SeniorRadziszewskiSzymonAcademia Gorila Tomaszów Mazowiecki
MaciołekErykTom Center Piotrków Trybunalski3:0
18K-1C-81,0JuniorPrzykutaKrystianKuźnia Mistrzów Wyszków
LiniewiczJakubGladiator Siedlce0:3
18AK-1C-71,0JuniorAndrzejewskiKacperRespect Team Ostrów Wielkopolski
OrzechowskiHubertDragon Fight Club Radom3:0
19K-1C-86,0SeniorBralewskiDamianKuźnia Mistrzów Wyszków
WójcikJakubAcademia Gorila Tomaszów MazowieckiTKO/3
20K-1C-75,0SeniorKoćPiotrGladiator Siedlce
WiszniewskiKamilAcademia Gorila WarszawaKO/2
21K-1C-75,0SeniorGlapaMarcelRespect Team Ostrów Wielkopolski
KnauberKacperAcademia Gorila Warszawa0:3
22K-1B-81,0SeniorSerafinTomaszAkademia Gorila/Sportowy Płock
GrabowskiPatrykHuman Białystok0:3
23K-1C-81,0JuniorŁazowskiArturAcademia Gorila Tomaszów Mazowiecki
OklesińskiArkadiuszFight Gym LublinKO/2
24K-1C-81,0SeniorŻelezikBartłomiejKlincz Kielce
TomkiewiczNorbertStomil Boxing Olsztyn3:0
25K-1A-81,0SeniorWitkowskiBartłomiejStomil Boxing Olsztyn
KamińskiMariuszAkademia Gorila/Sportowy PłockTKO/2
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL