Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Polish Fighter Champion_23.10.2021 - Szczecin

23.10.2021

Wyniki PFC 2021

LIGHT CONTACT kadet młodszy [mężczyźni]


Kategoria wagowa: -32 kg
1.Tymon Debert (FIGHTER Nowa Sól)
2.Kacper Totoszko (FIGHTER Nowa Sól)
3.Aleksander Kilasiński (SMOK Toruń)

Kategoria wagowa: -37 kg
1.Szymon Klawiński (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
2.Bartosz Naranowicz (Fight Club Zielona Góra)
3.Andriej Sozonow (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

Kategoria wagowa: -42 kg
1.Teodor Wiktorski (Champion Gdańsk)
2.Marcel Niedziółka (KSW Szczecinek)

Kategoria wagowa: - 47 kg
1.Marcel Leśniewski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
2.Ksawery Jasnowski (Striker Turek)
3.Bartosz Zdanowicz (KS POLONIA 1912 Leszno)

Kategoria wagowa: +47 kg
1.Witold Kosowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
2.Mikołaj Krysiak (Klub sportów walki Vataha Strzelce Krajeńskie)
3.Rodion Kapustinsky (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)



KICK LIGHT Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
1.Błażej Anolik (Champion Gdańsk)
2.Dorian Sikorski (Champion Gdańsk)

Kategoria wagowa: -47kg
1.Władysław Saienko (LKSW Pomorze Świnoujście)
2.Igor Stępnik (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
3.Piotr Chlebowski (SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin)

Kategoria wagowa: -52kg
1.Roman Zaguski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
2.Mateusz Krużyński (KS POLONIA 1912 Leszno)
3.Filip Malost (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)

Kategoria wagowa: -57kg
1.Mateusz Grześków (FIGHTER Nowa Sól)
2.Patryk Andrzejewski (KSW POLICE)
3.Piotr Sępkowski (Fight Club Radzymin)

Kategoria wagowa: -63kg
1.Jakub Nowaczyk (Champion Gdańsk)
2.Jakub Wolitek (Champion Gdańsk)
3.Dawid Wyszyński (Fight Club Radzymin)

Kategoria wagowa: -69kg
1.Eryk Schaumkessel (Fight Club Zielona Góra)
2.Sebastian Mietliński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
3.Sebastian Liczbiński (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

Kategoria wagowa: +69kg
1.Jakub Majewski (Champion Gdańsk)
2.Patryk Szabunia (UKS Dragon Gorzów)
3.Adrian Salwa (KSW Szczecinek)


KICK LIGHT Junior [kobiety]

Kategoria wagowa: -50kg
1.Martyna Czuchraj (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
2.Zuzanna Pasikowska(Fighter Klub Kaczmarek Grodowski)

Kategoria wagowa: -55kg
1.Zofia Karpowicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
2.Kornelia Marcinkowska (Gwardia Zielona Góra)
3.Karolina Kaczmarek (Fighter Klub Kaczmarek Grodowski)

Kategoria wagowa: -60kg
1.Nikola Barczyszyn (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
2.Czesnowska Kinga (KSW Szczecinek)
3.Zuzanna Gaczyńska (KSW Szczecinek)

Kategoria wagowa: -65kg
1.Julia Marciniak (KSW Szczecinek)
2.Klaudia Balcerak (ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK)
3.Wiktoria Dąbrowksa (Baribal Brzezino)


Kick Light Senior [kobiety]

Kategoria wagowa: -55kg
1.Martyna Stefaniak (KS Czerwony SMOK Poznań) – wyróżnienie techniczne
2.Patrycja Chmiel (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
3.Ilona Puszczykowska (SMOK Toruń)

Kategoria wagowa: -60kg
1.Nikola Dejewska (Berserkers Team Szczecin)
2.Maria Hocyk (KKT Bałtyk Koszalin)
Kategoria wagowa: -65kg
1.Patrycja Płonka (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
2.Katarzyna Muszyńska (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
3.Karolina Mychlewicz (Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz)


KICK LIGHT Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
1.Piotr Żmijak (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
2.Karol Stotko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
3.Maciej Frankiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

Kategoria wagowa: -63kg
1.Krzysztof Jesionowski (KKT Bałtyk Koszalin)
2.Bartłomiej Strawa (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
3.Michał Elias (KKT Bałtyk Koszalin)

Kategoria wagowa: -69kg
1.Jakub Wasilewski (Champion Gdańsk)
2.Karol Charowski (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin)
3.Kryspin Kałużny (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)

Kategoria wagowa: -74kg
1.Tomasz Freitag (KSW POLICE)
2.Szymon Bestry (SMOK Toruń)
3.Kacper Szajkowski (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)

Kategoria wagowa: -79kg
1.Bartłomiej Grzeszczyk (KSW Szczecinek)
2.Mateusz Skurzewski (Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz)
3.Kacper Kowalczyk (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)

Kategoria wagowa: -84kg
1.Kacper Król (NAK MUAY Szczecin)
2.Mikołaj Bronisz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
3.Filip Niebylski (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)

Kategoria wagowa: -94kg
1.Jakub Bogusz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
2.Jakub Pietrzak (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)

Kategoria wagowa: +94kg
1.Jakub Gajewski (Berserkers Team Szczecin)


Kick Light Senior [mężczyźni]

Kategoria wagowa: -63kg
1.Łukasz Wydro (SMOK Toruń)
2.Jakub Świderski (Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz)
3.Maciej Adach (CENTRUM SPORTÓW WALKI HODANA LEGNICA)

Kategoria wagowa: -69kg
1.Adam Szczęsny (Alkon Szczecin)
2.Bartosz Majewski (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
3.Hubert Moszczyński (KSW Szczecinek)

Kategoria wagowa: -74kg
1.Jakub Giziński (KKT Bałtyk Koszalin)
2.Krystian Biś (KSW POLICE)
3.Filip Culepa (Alkon Szczecin)

Kategoria wagowa: -79kg
1.Remigiusz Skrzypek (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin)
2.Wojciech Kazimierczak (SMOK Toruń)
3.Łukasz Knopf (Alkon Szczecin)

Kategoria wagowa: -84kg
1.Marcin Żuk (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin)
2.Hubert Paradowski (SMOK Toruń)
3.Piotr Karpiński (Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz)

Kategoria wagowa: -89kg
1.Błażej Cisłowski (KKT Bałtyk Koszalin)
2.Paweł Tokarski (Berserkers Team Szczecin)
3.Mateusz Korban (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)

Kategoria wagowa: -94kg
1.Filip Chmera (KKT Bałtyk Koszalin)
2.Rafał Grasza (Berserkers Team Szczecin)

Kategoria wagowa: +94kg
1.Mateusz Dwornik (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin)
2.Mateusz Kędzierski (SMOK Toruń)
3.Mateusz Kuczborski (KKT Bałtyk Koszalin)


Formuła: low-kick Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63,5kg
1.Michał Kucharek (SMOK Toruń)
2.Filip Kucharczyk (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)

Kategoria wagowa: -67 kg
1.Krzysztof Schulc (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
2.Patryk Rzepecki (Fighter Klub Kaczmarek Grodowski)
3.Fabian Radomski (UKS DRAGON Gorzów)

Kategoria wagowa: -71kg
1.Ksawery Tadla (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
2.Patryk Szulc (Striker Turek)
3.Ignacy Sadowski (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)

Kategoria wagowa: -75kg
1.Mikołaj Kosakiewicz (UKS High Kick Gym Szczecin)
2.Klaudiusz Milczarek (UKS High Kick Gym Szczecin)
3.Gabriel Sadowski (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)

Kategoria wagowa: -81kg
1.Kacper Ryżejno (UKS Dragon Gorzów)
2.Klaudiusz Rutka (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
3.Konrad Lipiński (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)


Formuła: Low kick Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63,5kg
1.Adrian Fryska (KS Czerwony SMOK Poznań)
2.Rafał Najwald (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
3.Marcin Niciński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)

Kategoria wagowa: -67kg
1.Bartłomiej Mietliński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
2.Patryk Słota (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
3.Marcel Pacholski (Berserkers Team Szczecin)

Kategoria wagowa: -71kg
1.Fabio Di-Lalla (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
2.Mateusz Furman (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
3.Kamil Dychała (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)

Kategoria wagowa: -75kg
1.Arkadiusz Gierlicz
2.Mateusz Bogatko (SKF Sawer Thai Boxing Świnoujście)
3.Sylwester Rutkowski (SMOK Toruń)

Kategoria wagowa: -81kg
1.Kamil Mataczyński (KSW Szczecinek)
2.Dawid Rożak (FIGHTER Nowa Sól)
3.Damian Bielecki (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)

Kategoria wagowa: -86kg
1.Adam Piestrzyński (KS Gym Fight Wrocław)
2.Zbigniew Stawicki (Golden Dragon Bydgoszcz)
3.Bartosz Voss (SMOK Toruń)

Kategoria wagowa: -91kg
1.Dawid Załęcki (SMOK Toruń)
2.Paweł Cieślik (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
3.Robert Fiskus (Agoga Gym Lębork)

Kategoria wagowa: +91kg
1.Dawid Czyżewski (Golden Dragon Bydgoszcz)
2.Łukasz Szmajda (SMOK Toruń)
3.Aleksander Jakubowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL