Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

IV Świętokrzyski Turniej Kickboxingu LK i KL_13.11.2021 - Skarżysko-Kamienna

13.11.2021
low-kick / Senior [m] / +91kg
  1. Mariusz Kurach (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Piotr Janicki (Fight Club Radzymin)
  3. Mateusz Dzik (Viktoria Szydłowiec)
low-kick / Senior [m] / -86kg
  1. Tomasz Konieczny (Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów)
  2. Roman Bushchak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  3. Krzysztof Zapała (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
low-kick / Senior [m] / -81kg
  1. Arkadiusz Dyba (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Piotr Bielak (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  3. Marcin BOJARUN (FIGHTER Nowa Sól)
    Konrad Dziuba (Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów)
low-kick / Senior [m] / -75kg
  1. Szymon Salachna (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Karol Mamerski (Stowarzyszenie Akademia Holistyczna Skarżysko Kamienna)
  3. Rafał Jaworski (FIGHTER Nowa Sól)
    Marcin Zasada (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  4. Wiktor Nietrzeba (Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów)
  5. Norbert Mucha (KSW Sokół Jarosław)
low-kick / Senior [m] / -71kg
  1. Marcin kasprzak (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Paweł Józefowicz (FIGHTER Nowa Sól)
  3. Piotr Zych (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
    Kacper Pietrak (Paco Team Mysłowice)
  4. Łukasz Bienias (Viktoria Szydłowiec)
  5. Łukasz Waliczek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
low-kick / Senior [m] / -67kg
  1. Bartosz Hassa (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Patryk Fliśnik (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  3. Rafał Kuźma (KSW Sokół Jarosław)
    Dawid Michalski (Center Team Odolanów)
  4. Hubert Muzyk (FIGHTER Nowa Sól)
  5. Łukasz Hornik (Paco Team Mysłowice)
  6. Kamil urbaniak (FIGHTER Nowa Sól)
  7. Tomasz Stachniak (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
low-kick / Senior [k] / +70kg
  1. Kinga Wiśniewska (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Joanna Groniak (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  3. Mariola Misiąg (KSW Sokół Jarosław)
    Paulina Badowska (Łaski Klub Sztuk Walki)
low-kick / Senior [k] / -60kg
  1. Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Magdalena Pluta (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
low-kick / Senior [k] / -52kg
  1. Weronika Grochowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Michalina Krakowiak (TARNOBRZESKI KLUB KARATE)
low-kick / Senior [k] / -48kg
  1. Kamila Gołębiewska (Fight Club Radzymin)
  2. Marlena Tomczyk (Viktoria Szydłowiec)
low-kick / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Marcel Anulewicz (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Kacper Kijas (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
low-kick / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Patryk Lech (Paco Team Mysłowice)
  2. Norbert Krakowiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Mateusz Sienniak (One Punch Ostrowiec Świętokrzyski)
low-kick / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Natalia Przygodzka (Klub Sportowy Cross Fight Radom)
  2. Wiktoria Wójtowicz (Złomiarz Team Gdańsk)
  3. Natalia Jęczek (Paco Team Mysłowice)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Kacper Pechcin (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Seweryn Rorbach (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Wiktor Dudziński (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Marcin Kowalewicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Mikołaj Bąk (Viktoria Szydłowiec)
  2. Igor Bronowski (KSW Sokół Jarosław)
  3. Adam Bąk (Viktoria Szydłowiec)
    Oskar Węsierski (Złomiarz Team Gdańsk)
low-kick / Junior mlodszy [k] / +60kg
  1. Julia Nowacka (UKS Sanda Płock)
  2. Olivia BOJARUN (FIGHTER Nowa Sól)
  3. Anna Schweisser (MKS Mechanik Włodawa)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Roman Bushchak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  2. Kamil Stańczak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Szymon Szulc (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Piotr Bielak (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Mateusz Politowski (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Jakub Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  2. Bartłomiej Kisil (KT Legia Warszawa)
  3. Daniel Miłek (FIGHTER Nowa Sól)
    Marcin Zasada (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  4. Jakub Kozakow (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Tomasz Stachniak (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  2. Dawid Michalski (Center Team Odolanów)
  3. Wojciech JAROSZ (FIGHTER Nowa Sól)
    Krzysztof Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Jakub Gil (UKS Sanda Płock)
  2. Daniel Ciućka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Senior [k] / +70kg
  1. Kinga Wiśniewska (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Mariola Misiąg (KSW Sokół Jarosław)
kick-light / Senior [k] / -70kg
  1. Aleksandra Ciężka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Katarzyna Mazurowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)
kick-light / Senior [k] / -55kg
  1. Katarzyna SZANIAWSKA (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Karolina Knap (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Paulina Nowakowska (KSW Sokół Jarosław)
kick-light / Senior [k] / -50kg
  1. Marlena Tomczyk (Viktoria Szydłowiec)
  2. Michalina Krakowiak (TARNOBRZESKI KLUB KARATE)
kick-light / Junior [m] / -84kg
  1. Adrian Zawada (KT Legia Warszawa)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Jakub Lubaszka (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Kordian Leśniak (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  3. Bartosz Machnik (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Szymon Szegda (KSW Sokół Jarosław)
  2. Kacper Kijas (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  3. Mateusz Nowak (One Punch Ostrowiec Świętokrzyski)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Oliwier Bardadyn (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Michał Rutkowski (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Dawid Tyburski (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
    Mateusz Dąbek (Fight Club Radzymin)
  4. Kacper Pechcin (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Oskar Kusztal (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Damian Ścieżka (TARNOBRZESKI KLUB KARATE)
  3. Wojciech Matusik (KSW Sokół Jarosław)
    Dominik Diug (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Teresa Krzywańska (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Aleksandra Ławruszonis (KT Legia Warszawa)
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Anton Bardabush (Fight Club Radzymin)
  2. Adrian Śledziewski (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  3. Jakub Kościelnik (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
    Adam Sajecki (Viktoria Szydłowiec)
  4. Marcel SZYMKUN (FIGHTER Nowa Sól)
  5. Cyprian Banasiak (Fight Club Radzymin)
  6. Bartosz Górny (MKS Mechanik Włodawa)
  7. Jakub Wikło (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Dawid Wyszyński (Fight Club Radzymin)
  2. Sergiusz Paszowski (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Zbyszek Jarzębski (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
    Grzegorz Musiałek (UKS Diament Pstrągowa)
  4. Sebastian Wiśniewski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Igor Bronowski (KSW Sokół Jarosław)
  2. Dmytro Drandalush (Fight Club Radzymin)
  3. Adrian Malec (KSW Sokół Jarosław)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Adam Bąk (Viktoria Szydłowiec)
  2. Mikołaj Bąk (Viktoria Szydłowiec)
  3. Marcel Dziuba (KT Legia Warszawa)
    Piotr Sępkowski (Fight Club Radzymin)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Gracjan Herman (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Martin Mioduszewski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Jakub Gieraga (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  2. Wiktor Nitecki (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  3. Hubert Waś (Fight Club Radzymin)
kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Oskar Lech (Paco Team Mysłowice)
  2. Adrian Zamęcki (Fight Club Radzymin)
  3. Agam Jop (One Punch Ostrowiec Świętokrzyski)
kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Julia Oszust (MKS Mechanik Włodawa)
kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Marika Morelowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Zuzanna Skolimowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Weronika Tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Justyna Moniewska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Julia Marciszewska (One Punch Ostrowiec Świętokrzyski)
    Wiktoria Kręcichwost (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Martyna Wiśniewska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Angelika Markowska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Amelia Lodek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Aleksandra Paczkowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  4. Wiktoria Komuda (FIGHTER Nowa Sól)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg
  1. Bartosz Szwejk (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Marcel Pietraszek (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  3. Wiktor Skowroński (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
    Antoni Filipowski (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  4. Oskar Kurzyński (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Mikołaj Komorzycki (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Szymon Piekut (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Dawid Tkaczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Wiktor Mieszczak (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Sebastian Gajda (UKS Diament Pstrągowa)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Michał Magin (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Patryk Sławiński (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  3. Wiktor Socha (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Tymon Debert (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Kacper Totoszko (FIGHTER Nowa Sól)
  3. Miłosz Holli (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -60kg
  1. Liwia Mika (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -50kg
  1. Samanta Szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Natalia Olszewska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Zuzanna Lipowicz (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
    Nina Wiśniewska (Łaski Klub Sztuk Walki)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -46kg
  1. Kamila Chłopik (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -28kg
  1. Karolina Bruchacka (MKS Mechanik Włodawa)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub: 1. Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki 2. FIGHTER Nowa Sól 3. Beskid Dragon Bielsko-Biała
Najlepszy klub
Skład sędziowski
J. Bassa – sędzia główny M. Bajtel – kierownik ringu P. Sułkowski K. Chróścik W. Kaczmarczyk J. Sułkowski – kierownik planszy U. Bassa A. Bajtel P. Myjak
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL