Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Puchar Polski K-1 Rules_26-28.11.2021 - Warszawa

26.11.2021
K1 Rules / Senior [m] / +91kg
  1. Dawid Czyżewski (Golden Dragon Bydgoszcz)
  2. Wiktor Falczyszyn (Klub Sportów Walki Przypis Team Świebodzin)
K1 Rules / Senior [m] / -91kg
  1. Mariusz Nowosad (Legia Fight Club Warszawa)
  2. Dominik Wawrzaszek (Fighter Wrocław)
  3. Panagiotis Vythoulkas (Paco Team Mysłowice)
    Grzegorz Chmielowiec (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
  4. Patryk Szaub (MAX BOXING KLUB)
K1 Rules / Senior [m] / -86kg
  1. Patryk Szyszko (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
  2. Mateusz Pasiak (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
  3. Zbigniew Stawicki (Golden Dragon Bydgoszcz)
    Brajan Sanojca (MAX BOXING KLUB)
  4. Kamil Szmel (Palestra Warszawa)
  5. Bartosz Purzycki (FIGHTER Nowa Sól)
  6. Przemysław Walków (Fighter Wrocław)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Alan Kalski (FIGHTGYM GDYNIA)
  2. Rafał Sztark (Stark Kickboxing Team Częstochowa)
  3. Jędrzej Durski (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
    Jakub Kiesiak (MAX BOXING KLUB)
  4. Michał Saramonowicz (KSW Alien Łódź)
  5. Dominik Nowacki (Fighter Wrocław)
  6. Dmytro Sova (Paco Team Mysłowice)
  7. Gracjan Bielecki (KS Czerwony SMOK Poznań)
K1 Rules / Senior [m] / -75kg
  1. Kacper Muszyński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  2. Emil Chorążewicz (Palestra Warszawa)
  3. Daniel Strzemiński (Legia Fight Club Warszawa)
    Maciej Grabski (TARNOBRZESKI KLUB KARATE)
  4. Mateusz Słota (Oświęcimski Klub Karate)
  5. Patryk Kłak (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  6. Dmytro Hydeniuk (Paco Team Mysłowice)
  7. Sebastian Włodarski (Hunter Kickboxing Łomża)
K1 Rules / Senior [m] / -71kg
  1. Mikołaj Kopaniszyn (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
  2. Krystian Topczewski (Ragnarok Białystok)
  3. Kacper Kaszuba (PANZER Suwałki)
    Łukasz Czarnecki (Paco Team Mysłowice)
  4. Paweł Kozak (Palestra Warszawa)
  5. Wojciech Konopiński (Golden Dragon Bydgoszcz)
  6. Robert Latocha (Fighter Wrocław)
  7. Aleksander Smarzlik (Palestra Warszawa)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. Jan Lodzik (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Filip Szostak (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
  3. Szymon Samorajczyk (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
    Marcin Majewski (Uczniowski Klub Sportowy ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZOWIECKA w Ostrowi Mazowiecki)
  4. Mateusz Pietruszewski (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
  5. Cyprian Brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Michał Krupa (Fight Gym Lublin)
  2. Michał Gwaj (Ragnarok Białystok)
  3. Adrian Fryska (KS Czerwony SMOK Poznań)
    Dominik Matusz (Oświęcimski Klub Karate)
  4. Adam Chełmiński (Klub Sportowy Boom Boxing Kraków)
K1 Rules / Senior [m] / -60kg
  1. Dariusz Fedor (FIGHT POINT Biała Podlaska)
  2. Wojciech Urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  3. Patryk Moch (TARNOBRZESKI KLUB KARATE)
    Michał Gołębiowski (MAX BOXING KLUB)
  4. Maksym MARUSHCHAK (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
K1 Rules / Senior [m] / -57kg
  1. Mateusz Konaszczyc (Legia Fight Club Warszawa)
  2. Rafał Najwald (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
K1 Rules / Senior [k] / -70kg
  1. Marta Janikowska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
K1 Rules / Senior [k] / -65kg
  1. Sylwia Maksym (SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin)
  2. Karolina Szpakowska (KSW Alien Łódź)
K1 Rules / Senior [k] / -60kg
  1. Zuzanna Kusiak (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Alicja Rybczyńska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  3. Roksana Sobczyk (KSW Alien Łódź)
    Wiktoria Wojciechowska (Klub Sportowy Shootboxer Mosina)
K1 Rules / Senior [k] / -56kg
  1. Julia Ćwiękała (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Olena Shydlovska (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
K1 Rules / Senior [k] / -52kg
  1. Dominika Chylińska (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Ewelina Peczyńska (Fight Academy Ostrołęka)
  3. Karolina Nowak (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
    Anita Kropidłowska (Fighter Wrocław)
  4. Weronika Grochowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  5. Paulina ILNICKA (Klub Sportowy Kaiser Olsztyn)
K1 Rules / Senior [k] / -48kg
  1. Kamila Gołębiewska (Fight Club Radzymin)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Adrian Daniło (PANZER Suwałki)
  2. Marcel Anulewicz (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Ernest Kacprzyk (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
    Patryk Bielewicz (Fight Academy Ostrołęka)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Vladyslav Shatunskyi (Paco Team Mysłowice)
  2. Kacper Szmagaj (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  3. Kacper Kijas (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
    Piotr Tomalski (Gorlicki Klub Sportów Walki)
  4. Marcin Dobosz (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  5. Szymon Orzoł (Fight Academy Ostrołęka)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Mateusz Foltyn (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  2. Michał Firut (FIGHT POINT Biała Podlaska)
  3. Konrad Kamiński (Legia Fight Club Warszawa)
    Dominik Garczarek (Klub Sportowy Shootboxer Mosina)
  4. Anton SHEVCHENKO (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
  5. Przemysław Szczuczyński (Uczniowski Klub Sportowy ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZOWIECKA w Ostrowi Mazowiecki)
  6. Ksawery Tadla (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Konrad Kamiński (Legia Fight Club Warszawa)
  2. Danyil Silutenko (Złomiarz Team Gdańsk)
  3. Patryk Matczak (KSW Alien Łódź)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Stanisław Brzozowski (Palestra Warszawa)
  2. Daniel Szczygieł (Gorlicki Klub Sportów Walki)
  3. Tomek Sylwestrowicz (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Jakub Galiszewski (Klub Sportowy Cross Fight Radom)
  2. Dawid Tajak (Gorlicki Klub Sportów Walki)
  3. Michał Dąbrowski (Legia Fight Club Warszawa)
    Stanisław Urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -54kg
  1. Gabriel Ciuchno (Human Białystok)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Natalia Przygodzka (Klub Sportowy Cross Fight Radom)
  2. Wiktoria Wójtowicz (Złomiarz Team Gdańsk)
  3. Karolina Szczepańska (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
    Marlena Pisula (Paco Team Mysłowice)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -52kg
  1. Martyna Gasińska (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  2. Michel Żukowska (Fighter Wrocław)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -81kg
  1. Emil Operchał (Klub Sportów Walki Przypis Team Świebodzin)
  2. Miłosz Węzik (Fight Gym Lublin)
  3. Mateusz Napiórkowski (Ragnarok Białystok)
    Marcel Piersa (Fight Academy Ostrołęka)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Szymon Jakubowski (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
  2. Kacper Kaczyński (Klub Sportów Walki Przypis Team Świebodzin)
  3. Kacper Pechcin (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Marcel Gała (FIGHT POINT Biała Podlaska)
  2. Bartosz Balik (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  3. Aleksander Teodorowicz (Legia Fight Club Warszawa)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Sebastian Borkowski (FIGHT POINT Biała Podlaska)
  2. Kryspin Kałużny (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  3. Mateusz Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
    Patryk Mikołajczyk (Fight Gym Lublin)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Kamil Guziński (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Aleksander Skłucki (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Paweł Śmierciak (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
    Marcin Kowalewicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  4. Miłosz Karcz (Oświęcimski Klub Karate)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Julian Dudkowiak (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  2. Oskar Węsierski (Złomiarz Team Gdańsk)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -54kg
  1. Jakub Pawelczak (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -60kg
  1. Oliwia Głodek (MAX BOXING KLUB)
  2. Oliwia Wierciszewska (Ragnarok Białystok)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -56kg
  1. Zuzanna Topór (MAX BOXING KLUB)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -52kg
  1. Zuzanna Szczepanik (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  2. Weronika PODRES (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -48kg
  1. Agata Durczyńska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  2. Elżbieta Ferenc (Oświęcimski Klub Karate)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -44kg
  1. Gracjana Brzoska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)

Najlepsi zawodnicy
Kategoria wiekowa: JUNIOR MŁODSZY 1. Sebastian Borkowski (FIGHT POINT Biała Podlaska) 2. Oliwia Głodek (MAX BOXING KLUB) Kategoria wiekowa: JUNIOR STARSZY 1. Konrad Kamiński (Legia Fight Club Warszawa) 2. Martyna Gasińska (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka) Kategoria wiekowa: SENIOR 1. Kacper Muszyński (UKS ARMIA Polkowice) 2. Dominika Chylińska (Oświęcimski Klub Karate) Najlepszy klub: Klub Sportowy PRETORIUM Poznań
Najlepszy klub
Skład sędziowski
Żychliński Krzysztof - Sędzia Główny Sękowska Beata - Kierownik Ringu Kacperski Krzysztof - Kierownik Ringu Matusik Dariusz Bielecki Paweł Kowalewski Zbigniew Bogucki Piotr Kossakowski Adam Zdziarska Marta Wielgosz Janusz Zawistowski Ryszard Puchacz Jacek Sułkowski Przemysław Kaproń Krzysztof - Delegat PZKB
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL