Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Polish Fighter KIDS 6 – im. Krzysztofa Pajewskiego_27.11.2021 - Szczecin

27.11.2021
Wyniki PFC KIDS 6 2021


Piankowe Pałki dziewczynki 7-8 lat
1.Aleksandra Lenczewska (GOSRiT Luzino)
2.Emanuela Jaszewska (Klub Sportowy Crocodile Police)
3.Hanna Kozłowska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

Piankowe Pałki chłopcy 7-8 lat
1.Kacper Frątczak (Klub Sportowy Crocodile Police)
2.Tomasz Lutostański (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
3.Daniel Yakemczuk (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin)

Piankowe Pałki dziewczynki 9-10 lat
1.Joanna Ogrodowska (Husaria Wałcz)
2.Jessica Łatacz (LKSW Pomorze Świnoujście)
3.Maja Pęcherzewska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

Piankowe Pałki chłopcy 9-10 lat
1.Radosław Sułkowski (Husaria Wałcz)
2.Jan Ogrodowski (Husaria Wałcz)
3.Adam Kaczmarek (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

Piankowe Pałki dziewczynki 11-12 lat
1.Liliana Kołtun (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
2.Magdalena Tempska (GOSRiT Luzino)
3.Julia Sowińska (Klub Sportowy Crocodile Police)

Piankowe Pałki chłopcy 11-12 lat
1.Bartek Fras (Klub Sportowy Crocodile Police)
2.Wiktor Dziubak (Fighter Klub Kaczmarek Grodowski)
3.Szymon Michałowski (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)


LIGHT CONTACT kadet młodszy [kobiety]

Kategoria wagowa: -32 kg
1.Julia Michalska (KS Ziętek Team Kalisz)
2.Ilona Jabłońska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

Kategoria wagowa: -37 kg
1.Agata Drewa (GOSRiT Luzino)
2.Maja Kuchta (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
3.Kira Semenko (UKS High Kick Gym Szczecin)

Kategoria wagowa: -42 kg
1.Liliana Pańków (Fighter Klub Kaczmarek Grodowski)
2.Nadia Wojciechowska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
3.Aleksandra Roszak (Klub sportów walki Vataha Strzelce Krajeńskie)

Kategoria wagowa: - 46 kg
1.Justyna Wójtowicz (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin)
2.Amelia Bąbińska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

Kategoria wagowa: -50 kg
1.Wiktoria Łokietek (SKF Boksing Zielona Góra)

Kategoria wagowa: -55 kg
1.Melania Piasecka (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
2.Natalia Kuta (SKF Boksing Zielona Góra)
3.Hanna Kobylińska (SKF Boksing Zielona Góra)


LIGHT CONTACT kadet młodszy [chłopcy]

Kategoria wagowa: -32 kg
1.Daniel Powroźnik (UKS High Kick Gym Szczecin)
2.Jan Brałko (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)

Kategoria wagowa: -37 kg
1.Arayik Gasparyan (SKF Boksing Zielona Góra)
2.Szymon Sieniuć (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
3.Aleks Szymorowski (LKSW Pomorze Świnoujście)

Kategoria wagowa: -42 kg
1.Dawid Sura (SKF Boksing Zielona Góra)
2.Rafał Sułkowski (Husaria Wałcz)
3.Ignacy Kozłowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

Kategoria wagowa: - 47 kg
1.Kasjan Tomaszewicz (SKF Boksing Zielona Góra)
2.Igor Stworek (Crocodile Police)
3.Marcel Leśniewski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

Kategoria wagowa: -52 kg
1.Krzysztof Budnicki (SKF Boksing Zielona Góra)
2.Igor Lis (SKF Boksing Zielona Góra)
3.Alex Miller (KS Ziętek Team Kalisz)


Kategoria wagowa: -57 kg
1.Norbert Łojko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
2.Kacper Kosiorowski (SKF Boksing Zielona Góra)
3.Dawid Szermiota (KSW Szczecinek)


KICK LIGHT Kadet starszy [kobiety]

Kategoria wagowa: -50kg
1.Oktawia Jankowska (KS POLONIA 1912 Leszno)
2.Amanda Wróbel (UKS High Kick Gym Szczecin)
3.Emilia Solarz (UKS High Kick Gym Szczecin)

Kategoria wagowa: -55 kg
1.Marika Niedziółka (KSW Szczecinek)
2.Martyna Sałacińska (KSW Szczecinek)
3.Amelia Kowalewska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

Kategoria wagowa: -60 kg
1.Kinga Nowakowska (SKF Boksing Zielona Góra)
2.Iga Jankowska (KS POLONIA 1912 Leszno)
3.Wiktoria Zagórska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

Kategoria wagowa: -65 kg
1.Hanna Ogrodowska (Husaria Wałcz)
2.Maja Sułkowska (Husaria Wałcz)
3.Natalia Grobelna (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

Kategoria wagowa: +65 kg
1.Zofia Rychlińska (KS POLONIA 1912 Leszno)
2.Julia Drewa (GOSRiT Luzino)
3.Melania Czerwonka (KSW Szczecinek)


KICK LIGHT Kadet starszy [mężczyźni]

Kategoria wagowa: -42kg
1.Olaf Laskowski (KKS Sporty Walki Poznań)
2.Jakub Ćwirko (KS POLONIA 1912 Leszno)
3.Marcel Niedziółka (KSW Szczecinek)

Kategoria wagowa: -47kg
1.Władysław Saienko (LKSW Pomorze Świnoujście)
2.Adrian Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
3.Kacper Gozdzik (KS Ziętek Team Kalisz)

Kategoria wagowa: -52kg
1.Krystian Wasiłek (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
2.Roman Zaguski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
3.Milan Zierek (SKF Boksing Zielona Góra)

Kategoria wagowa: -57kg
1.Maksym Bralchuk (KKS Sporty Walki Poznań)
2.Patryk Wróblewski (KKS Sporty Walki Poznań)
3.Samuel Łakatosz (UKS High Kick Gym Szczecin)

Kategoria wagowa: -63kg
1.Adam Małota (KS Ziętek Team Kalisz)
2.Szymon Brzeski (SKF Boksing Zielona Góra)
3.Kamil Stasiak (SKF Boksing Zielona Góra)

Kategoria wagowa: -69kg
1.Patryk Szabunia (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
2.Aleksander Paszewski (KSW Szczecinek)
3.Miłosz Zuchmantowicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

Kategoria wagowa: +69kg
1.Filif Brzezińsk (Fight Club Zielona Góra)
2.Marcel Adamczewski (Klub Sportowy Crocodile Police)
3.Fabian Kępa (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

Załączone pliki
- Wyniki PFC 2021.docx
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL