Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Full Contact_ 04-05.12.2021 - Kalisz

04.12.2021
full-contact / Mlodziezowcy [m] / +91kg
  1. Patryk Karolewski (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
  2. Shayan Siedlecki (Klub Sportów Walki Włocławek)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -91kg
  1. Michał Zapała (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Jakub Pietrzak (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -86kg
  1. Roman Bushchak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  2. Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
  3. Artur Maury (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
    Bartosz Grudziński (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -81kg
  1. Oskar Dąbrowski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Jan Matyjaszczyk (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  3. Mateusz Felkel (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -75kg
  1. Jakub Rymarowicz (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  2. Mateusz Furman (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
  3. Filip Szóstak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -71kg
  1. Hubert Sikora (Center Team Odolanów)
  2. Jakub Janiszewski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  3. Daniel Majka (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
    Kamil Laskowski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  4. Bartłomiej Mietliński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -67kg
  1. Patryk Możdżyński (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Wojtek Poradzisz (Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz)
  3. Wiktor Pęczek (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -63.5kg
  1. Oskar Sobański (KO GYM Świebodzice)
  2. Albert Mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  3. Mateusz Kupijaj (LZS POPRAWA Siedlików)
full-contact / Mlodziezowcy [m] / -60kg
  1. Marcin Niciński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  2. Jakub Gil (UKS Sanda Płock)
  3. Przemysław Sapiński (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
    Piotr Ryjewski (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
full-contact / Mlodziezowcy [k] / +70kg
  1. Weronika Jastrzębska (Jaworski klub sportowy Vorenus , Jawor)
full-contact / Mlodziezowcy [k] / -70kg
  1. Weronika Walczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Anna Łochowicz (KS POLONIA 1912 Leszno)
full-contact / Mlodziezowcy [k] / -60kg
  1. Weronika Szymczak (LZS POPRAWA Siedlików)
  2. Julia Stasiuk (KKT Bałtyk Koszalin)
  3. Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)
    Weronika Bartczak (KS Ziętek Team Kalisz)
  4. Natalia Zakrzewska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
full-contact / Mlodziezowcy [k] / -52kg
  1. Nicola Kaczmarek (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Natalia Maćkiewicz (GSWW Najemnik Gliwice)
  3. Aneta Tlałka (KKS Sporty Walki Poznań)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
1 - Klub Sportowy PROSNA Kalisz 2 - Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice 3 - Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław
Skład sędziowski
Cecylia Pudlicka - sędzia główny, Albin Pudlicki - kierownik ringu, Jarosław Sułkowski, Beata Sękowska, Zbigniew Kowalewski, Piotr Bogucki, Dominik Szymczak, Robert Furman, Piotr Tomczak, Tomasz Sroka. Delegat PZKB - Krzysztof Kaproń
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL