Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

II Otwarte Mistrzostwa Śląska w Kickboxingu_19-20.02.2022 - Katowice

19.02.2022
point-fighting / Dziewczynki [d] / -30kg
  1. Sonia Wołowczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
point-fighting / Dziewczynki [d] / -27kg
  1. Hana Bereda (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Sonia Wołowczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
point-fighting / Dziewczynki [d] / -24kg
  1. Hana Bereda (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Nikola Puchała (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Chłopcy [d] / +36kg
  1. Jan Chłosta (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
point-fighting / Chłopcy [d] / -33kg
  1. Jan Kamiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Andrzej Grochowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Maurycy De Ville (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Filip Horbatiuk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  4. Grzegorz Tatarek (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg
  1. Jan Kamiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Andrzej Grochowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Ignacy Wiraszka (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
    Maurycy De Ville (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Jakub Siwczyński (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  5. Filip Horbatiuk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  6. Antoni Turczak (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  7. Wiktor Gajek (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Chłopcy [d] / -27kg
  1. Wiktor Gajek (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Jakub Siwczyński (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Antoni Turczak (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
    Damian Głowacki (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  4. Ignacy Wiraszka (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Przemysław Pałys (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  2. Cezary Limański (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  3. Jan Kubica (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Roman Bushchak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  2. Arkadiusz Cieślar (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Dominik Marek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Roman Bushchak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Wojciech Świadek (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  2. Mariusz Kruk (Lubliniecki Klub Oyama Karate)
  3. Michał Grzegorczyk (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
    Szymon Szulc (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Michał Dziechciarz (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Przemysław Majkut (Oświęcimski Klub Karate)
  3. Daniel Żak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
    Jarosław Maj (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  4. Daniel Sekuła (Oświęcimski Klub Karate)
  5. Denis Różak (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Szymon Salachna (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Michał Dziechciarz (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Paweł Olszewski (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
    Arkadiusz Janas (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
  4. Jakub Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  5. Marcin Zasada (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Cyprian Brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Kamil Sekuła (Oświęcimski Klub Karate)
  3. Mariusz Nowak (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Łukasz Waliczek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Krystian Latański (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
  5. Krzysztof Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Mariusz Nowak (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Przemysław Sapiński (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
kick-light / Senior [k] / -70kg
  1. Aleksandra Ciężka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Angelika Bandachowicz (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
kick-light / Senior [k] / -65kg
  1. Barbara Nalepka (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
  2. Marta Bula (Lubliniecki Klub Oyama Karate)
kick-light / Junior [m] / +94kg
  1. Adrian Bednarczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Damian Zyber (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
  2. Patryk Mysera (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  3. Kacper Milka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Tymoteusz Kopa (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Dawid Żak (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  3. Tymoteusz Kopa (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Jakub Wikło (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Konrad Mirga (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Miłosz Karcz (Oświęcimski Klub Karate)
kick-light / Junior [m] / -57kg
  1. Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Marcel Brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
  3. Tymoteusz Żoczek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Jakub Borgieł (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Gabriel Zapotoczny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
kick-light / Junior [k] / -65kg
  1. Vanessa Świątkowska (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
  2. Barbara Dutkiewicz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Julia Mostowy (Lubliniecki Klub Oyama Karate)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Natalia Matusz (Oświęcimski Klub Karate)
  3. Daria Kołodziejczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
    Natalia Zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
kick-light / Junior [k] / -50kg
  1. Oliwia Greczner (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Elżbieta Ferenc (Oświęcimski Klub Karate)
  3. Milena Rybarz (Oświęcimski Klub Karate)
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Błażej Leszczyński (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
  2. Kacper Ogorzałek (Gladiator Binczarowa)
  3. Stanisław Nowicki (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Piaseczno)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Jakub Kmieć (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  2. Bartosz Więckowski (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Wojciech Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Łukasz Romański (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Mikołaj Wójcik (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Jan Kabziński (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  2. Tymoteusz Ziaja (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Ivan Nikolenko (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
    Filip Król (UKS Fenix Krzyżówka)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Gracjan Herman (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Marcel Pietraszek (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  3. Filip Kopczyński (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
    Bartosz Wieprzycki (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  4. Hubert Gruca (Gladiator Binczarowa)
  5. Alan Szyniec (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Wiktor Nitecki (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  2. Wiktor Grzmociński (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Oskar Lech (Paco Team Mysłowice)
  2. Konrad Wiśniewski (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Jakub Szpala (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
    Szymon Piłka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  4. Tobiasz Jarosz (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
kick-light / Kadet starszy [m] / -37kg
  1. Szymon Piłka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Michał Borgieł (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Alexandra Jaskólska (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
  2. Natalia Labocha (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Pola Stołowska (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Weronika Zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Maria Zyznarska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Wiktoria Kręcichwost (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Amelia Lodek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Martyna Wiśniewska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Samanta Szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Natalia Morawiec (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Wiktoria Szczepańczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Roksana Greczner (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Daria Ściślicka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Aleksandra Dadaniak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
    Hanna Rybczyńska (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -57kg
  1. Bartosz Szwejk (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Juliusz Kopa (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Bartosz Wojtaszek (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Wojciech Gajek (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  2. Hubert Milka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Borys Szeszuła (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
  2. Dominik Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Wiktor Mieszczak (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Tymon Szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Olgierd Kostańczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Miłosz Raczyk (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Nikodem Bereda (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Jan Martyniewicz (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Brunon Mikołajczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Miłosz Holli (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Marcel Szwejk (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Kacper Wołowczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Franciszek Sporek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -60kg
  1. Anna Bąk (Oświęcimski Klub Karate)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -55kg
  1. Nicola Langner (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -46kg
  1. Weronika Ogorzałek (Gladiator Binczarowa)
  2. Patrycja Krzysztań (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  3. Sara Kulej (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Kalina Kierpacz (Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa)
  2. Ewelina Dadaniak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  3. Anastasjia Nikolenko (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Maja Zapotoczny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
  2. Patrycja Spyra (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
light-contact / Senior [m] / +94kg
  1. Cezary Limański (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  2. Jan Kubica (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Senior [m] / -94kg
  1. Roman Bushchak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  2. Arkadiusz Cieślar (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Senior [m] / -89kg
  1. Dominik Marek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Roman Bushchak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
light-contact / Senior [m] / -84kg
  1. Michał Grzegorczyk (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  2. Szymon Szulc (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
light-contact / Senior [m] / -79kg
  1. Marcin Walczowski (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  2. Michał Dziechciarz (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Daniel Żak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
    Jarosław Maj (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Senior [m] / -74kg
  1. Szymon Salachna (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Michał Dziechciarz (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Paweł Olszewski (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
    Marcin Zasada (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
light-contact / Senior [m] / -69kg
  1. Cyprian Brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Łukasz Waliczek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Mariusz Nowak (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
light-contact / Senior [m] / -63kg
  1. Mariusz Nowak (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Przemysław Sapiński (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  3. Maciej Madej (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
light-contact / Senior [k] / -70kg
  1. Aleksandra Ciężka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Angelika Bandachowicz (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Senior [k] / -50kg
  1. Magdalena Matyja (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
light-contact / Junior [m] / +94kg
  1. Adrian Bednarczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Junior [m] / -79kg
  1. Tymoteusz Kopa (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Patryk Mysera (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  3. Kacper Milka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
light-contact / Junior [m] / -74kg
  1. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Tymoteusz Kopa (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Jakub Wikło (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Dawid Żak (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Junior [m] / -69kg
  1. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Konrad Mirga (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
light-contact / Junior [m] / -63kg
  1. Miłosz Karcz (Oświęcimski Klub Karate)
light-contact / Junior [m] / -57kg
  1. Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Jakub Borgieł (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Marcel Brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
    Gabriel Zapotoczny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
  4. Tymoteusz Żoczek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Junior [k] / -55kg
  1. Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Natalia Zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Daria Kołodziejczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Junior [k] / -50kg
  1. Natalia Matusz (Oświęcimski Klub Karate)
light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Stanisław Nowicki (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Piaseczno)
light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Jakub Kmieć (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Wojciech Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Hubert Jasinowski (UKS Taekwon-do Gryf, Świdnica)
  3. Mikołaj Wójcik (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
    Łukasz Romański (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Jan Szatan (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Jan Kabziński (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  2. Ivan Nikolenko (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  3. Maciej Dobrowolski (UKS Taekwon-do Gryf, Świdnica)
    Tymoteusz Ziaja (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Gracjan Herman (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Marcel Pietraszek (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  3. Alan Szyniec (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
    Filip Kopczyński (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  4. Bartosz Wieprzycki (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  5. Norbert Wspaniały (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  6. Dawid Mastaliński (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Jakub` Fiodorow (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
light-contact / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Konrad Wiśniewski (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Szymon Piłka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Tobiasz Jarosz (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
light-contact / Kadet starszy [m] / -37kg
  1. Szymon Piłka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Wiktor Kopeć (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Michał Borgieł (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Alexandra Jaskólska (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
  2. Natalia Labocha (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Maria Zyznarska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Amelia Lodek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Weronika Zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Martyna Wiśniewska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Samanta Szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Wiktoria Szczepańczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Zofia Urbaniec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Natalia Morawiec (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Daria Ściślicka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Klaudia Siwczyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Aleksandra Dadaniak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / +69kg
  1. Jakub Rynka (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -57kg
  1. Bartosz Szwejk (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Juliusz Kopa (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -52kg
  1. Marcel Nowak (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Jakub Wątor (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  2. Hubert Milka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Wiktor Mieszczak (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Dominik Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Igor Żelezik (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
    Borys Szeszuła (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
  4. Kacper Bielecki (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Dawid Siwczyński (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Olgierd Kostańczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Marcin Bąkowski (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Wiktor Swatowski (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  4. Piotr Chrząszcz (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  5. Tymon Szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  6. Kuba Kijas (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Nikodem Bereda (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Marcel Szwejk (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  3. Jan Martyniewicz (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Brunon Mikołajczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  4. Miłosz Holli (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Kacper Wołowczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Franciszek Sporek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -55kg
  1. Nicola Langner (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -50kg
  1. Julia Rynka (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  2. Gabriela Przybysz (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  3. Patrycja Krzysztań (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Nicole Iwińska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Ewelina Dadaniak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  3. Anastasjia Nikolenko (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
    Klaudia Jamróz (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Patrycja Spyra (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Maja Zapotoczny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -28kg
  1. Emilia Baran (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  2. Zuzanna Szkulik (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
point-fighting / Senior [m] / +94kg
  1. Cezary Limański (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
point-fighting / Senior [m] / -94kg
  1. Roman Bushchak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
point-fighting / Senior [m] / -89kg
  1. Roman Bushchak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  2. Dominik Marek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
point-fighting / Senior [m] / -79kg
  1. Mateusz Dylawerski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Michał Dziechciarz (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
point-fighting / Senior [m] / -74kg
  1. Mateusz Dylawerski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Michał Dziechciarz (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Marcin Zasada (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
    Mateusz Pasik (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  4. Paweł Olszewski (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
point-fighting / Senior [m] / -69kg
  1. Mariusz Nowak (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Mateusz Pasik (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  3. Łukasz Szczot (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
point-fighting / Senior [m] / -63kg
  1. Mariusz Nowak (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Przemysław Sapiński (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
point-fighting / Senior [k] / -50kg
  1. Magdalena Matyja (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Junior [m] / -79kg
  1. Tymoteusz Kopa (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Kacper Milka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
point-fighting / Junior [m] / -74kg
  1. Tymoteusz Kopa (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
point-fighting / Junior [k] / -60kg
  1. Natalia Zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
point-fighting / Junior [k] / -55kg
  1. Natalia Zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Stanisław Nowicki (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Piaseczno)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Hubert Jasinowski (UKS Taekwon-do Gryf, Świdnica)
  2. Mikołaj Wójcik (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  3. Wojciech Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Jan Szatan (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  4. Maciej Dobrowolski (UKS Taekwon-do Gryf, Świdnica)
  5. Łukasz Romański (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Maciej Dobrowolski (UKS Taekwon-do Gryf, Świdnica)
  2. Miłosz Zagdan (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Tymoteusz Ziaja (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Ivan Nikolenko (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Alan Szyniec (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  2. Filip Kopczyński (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  3. Dawid Mastaliński (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
    Norbert Wspaniały (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Jakub` Fiodorow (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Jakub Szpala (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -37kg
  1. Szymon Piłka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Wiktor Kopeć (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Julia Brulińska (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  2. Nadia Piętak (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Milena Żylińska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Julia Brulińska (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  2. Weronika Zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Pola Stołowska (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Weronika Zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Natalia Morawiec (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Zofia Urbaniec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Zuzanna Chłopaś (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Samanta Szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Martyna Wiśniewska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Natalia Morawiec (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Anna Dudek-Dmochowska (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  4. Zofia Urbaniec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  5. Wiktoria Szczepańczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Klaudia Siwczyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Anna Dudek-Dmochowska (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  3. Daria Ściślicka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Aleksandra Dadaniak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Juliusz Kopa (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Jakub Rynka (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  3. Marcel Nowak (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Wojciech Gajek (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  2. Hubert Milka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Dominik Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Igor Żelezik (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  3. Adam Dzierzbicki (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
    Miłosz Lemiowski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Dawid Siwczyński (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Marcin Bąkowski (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Nikodem Bereda (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Kuba Kijas (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  4. Adam Dzierzbicki (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  5. Wiktor Swatowski (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  6. Miłosz Lemiowski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  7. Piotr Chrząszcz (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Nikodem Bereda (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Brunon Mikołajczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Kacper Wołowczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Marcel Szwejk (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Gabriela Przybysz (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  2. Patrycja Krzysztań (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  3. Julia Rynka (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
    Nicola Langner (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Kalina Kierpacz (Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa)
  2. Anastasjia Nikolenko (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  3. Wanda De Ville (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Ewelina Dadaniak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  4. Julia Muchin (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  5. Nicole Iwińska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  6. Klaudia Jamróz (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Julia Muchin (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Wanda De Ville (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Natasza Szczotka (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
    Patrycja Spyra (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -28kg
  1. Emilia Baran (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  2. Zuzanna Szkulik (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)

Najlepsi zawodnicy
Pointfighting: dzieci-Hana Bereda, Jan Kamiński, kadet młodszy-Kalina Kierpacz, Dawid Siwczyński, kadet starszy-Julia Brulińska, Hubert Jasinowski, junior-Natalia Zawalska, Tymoteusz Kopa, senior-Magdalena Matyja, Mateusz Dylawerski, Light-contact: kadet młodszy-Iwińska Nicole, Siwczyński Dawid, kadet starszy-Wiśniewska Martyna, Herman Gracjan, junior-Czader Oliwia, Graboś Julian, senior-Ciężka Aleksandra, Nowak Mariusz, Kick-light: kadet młodszy-Ogorzałek Weronika, Bereda Nikodem, kadet starszy-Stołowska Pola, Bar Wojciech, junior-Czader Oliwia, Bodzek Patryk, senior- Ciężka Aleksandra, Dziechciarz Michał
Najlepszy klub
Jurajska Akademia Sportu-Łazy Beskid Dragon Bielsko-Biała Kick Boxing Małpka Zawiercie
Skład sędziowski
Sędzia główny: Agnieszka Turchan, kierownik maty: Arleta Oleksy, Waldemar Kaczmarczyk, Maciej Bajtel, sędziowie punktowi: Julia Setla, Gabriela Zawalska, Mirosława Uroda, Adrian Bajtel, Paweł Myjak, Radosław Biel, Nikola Kaleta, Anna Kwiatkowska, Marcin Kita
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL