Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski K-1 Rules pro/am_03-05.03.2022 - Nowa Sól

03.03.2022
K1 Rules / Senior [m] / +91kg
  1. Michał Turyński (Fighter Wrocław)
  2. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  3. Maciej Kubicki (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
K1 Rules / Senior [m] / -86kg
  1. Karol Łasiewicki (Fight Academy Ostrołęka)
  2. Kacper Frątczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  3. Przemysław Walków (Fighter Wrocław)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Dominik Kaleta (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Jakub Szymanowski (KS Sporty Walki Piła)
  3. Alan Kalski (FIGHTGYM GDYNIA)
    Jędrzej Durski (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  4. Hubert Paradowski (SMOK Toruń)
  5. Adrian Kupiec (Legion Głogów)
  6. Artur Rawski (SMOK Toruń)
K1 Rules / Senior [m] / -75kg
  1. Konrad Olszewski (KS Gym Fight Wrocław)
  2. Michał Ronkiewicz (KS Gym Fight Wrocław)
  3. Mateusz Słota (Oświęcimski Klub Karate)
    Piotr Sokół (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  4. Hubert Marcisz (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
K1 Rules / Senior [m] / -71kg
  1. Kamil Dychała (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
  2. Krystian Topczewski (Ragnarok Białystok)
  3. Wojciech Konopiński (Golden Dragon Bydgoszcz)
    Dawid Siek (KS Sporty Walki Piła)
  4. Szymon Samorajczyk (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. Oskar Siegert (Hunter Gym Bydgoszcz)
  2. Paweł Józefowicz (FIGHTER Nowa Sól)
  3. Jakub Tymiński (Hunter Gym Bydgoszcz)
    Mateusz Foltyn (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  4. Mateusz Białecki (SMOK Toruń)
  5. Mateusz Furman (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Jakub Syc (Legion Głogów)
  2. Robert Soboń (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Krystian Bernatowicz (Fighter Wrocław)
    Szymon Żelazko (Hunter Gym Bydgoszcz)
K1 Rules / Senior [m] / -60kg
  1. Mariusz Lach (Legion Głogów)
  2. Michał Gołębiowski (MAX BOXING KLUB)
  3. Michał Gwaj (Ragnarok Białystok)
    Piotr Woźniak (KS Sporty Walki Piła)
  4. Cezary Osieł (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  5. Wojciech Urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
K1 Rules / Senior [k] / -70kg
  1. Pola Rogala (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Marta Janikowska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  3. Natalia Panas (Uczniowski Klub Sportowy ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZOWIECKA w Ostrowi Mazowiecki)
    Ewa Kauch (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
K1 Rules / Senior [k] / -60kg
  1. Natalia Stelmowska (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  2. Zuzanna Kusiak (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
K1 Rules / Senior [k] / -56kg
  1. Martyna Kierczyńska (Legion Głogów)
  2. Julia Ćwiękała (Oświęcimski Klub Karate)
  3. Justyna Krosta (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
K1 Rules / Senior [k] / -52kg
  1. Dominika Chylińska (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Aleksandra Mądraszewska (Champion Gdańsk)
  3. Anita Kropidłowska (Fighter Wrocław)

Najlepsi zawodnicy
Zawodniczka Dominika Chylińska -52 kg Zawodnik Kamil Dychała -71 kg
Najlepszy klub
Skład sędziowski
Główny: Tomasz Bałdyga Kierownik Ringu Cecylia Pudlicka , Albin Pudlicki , Krzysztof Kacperski , Janusz Wielgosz , Krzysztof Żychliński
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL