Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Turniej "Piaseczno Open X"_26.03.2022 - Piaseczno

26.03.2022
point-fighting / Dziewczynki [d] / -36kg
  1. Lena Szyszka (KSW Łuków)
  2. Natasza Parzyszek (KSW Łuków)
  3. Natasza Bielińska (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
point-fighting / Dziewczynki [d] / -30kg
  1. Helena Kasprowicz (TOP TEAM POLAND, Warszawa)
  2. Karolina Chuda (X Fight Piaseczno)
  3. Anna Stencel (Knock-Out Team Bełchatów)
    Sonia Wołowczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
point-fighting / Dziewczynki [d] / -27kg
  1. Zuzanna Węgrzyn (X Fight Piaseczno)
  2. Lena Krystianik (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Natasza Wojcieszczak (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Hana Bereda (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
point-fighting / Dziewczynki [d] / -24kg
  1. Hana Bereda (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Nadia Korda (X Fight Piaseczno)
  3. Blanka Stachurska (KSW Łuków)
    Aleksandra Nowak (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Nikola Puchała (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Chłopcy [d] / +36kg
  1. Kornel Domański (KSW Łuków)
  2. Dominik Domżalski (KSW Łuków)
  3. Krystian Paprocki (DAN Świdnik)
point-fighting / Chłopcy [d] / -33kg
  1. Maciej Paczkowski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Antoni Jaguszewski (Knock-Out Team Bełchatów)
  3. Wojciech Muszyński (KSW Łuków)
    Jakub Oponowicz (KSW Łuków)
point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg
  1. Jan Kamiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Aleksander Bajor (X Fight Piaseczno)
  3. Maurycy De Ville (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Karol Ponieważ (DAN Świdnik)
  4. Andrzej Grochowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  5. Franciszek Przybylski (X Fight Piaseczno)
  6. Wojciech Dombek (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
point-fighting / Chłopcy [d] / -27kg
  1. Marceli Gugulka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Dawid Nowak (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Igor Majkut (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Mikołaj Kania (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
  4. Alex Siekierzyński (KSW Łuków)
  5. Borys Kaczorowski (KSW Łuków)
  6. Marcin Jandik (KSW Łuków)
  7. Filip Horbatiuk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
point-fighting / Chłopcy [d] / -24kg
  1. Kacper Zawadzki (DAN Świdnik)
  2. Sebastian Czerski (KSW Łuków)
  3. Jakub Siwczyński (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Natan Szewczyk (X Fight Piaseczno)
light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Jakub Kościelnik (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Michał Przybylski (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
  3. Jakub Szczerbiński (X Fight Piaseczno)
    Jakub Bober (KSW Łuków)
  4. Jakub Klimowicz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  5. Konrad Zaniewicz (KSW Łuków)
  6. Bartosz Górny (MKS Mechanik Włodawa)
  7. Jakub Tłoczek (Knock-Out Team Bełchatów)
light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Gustaw Wielądek (X Fight Piaseczno)
  2. Bartosz Malczewski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Klemens Matulewicz (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Wojciech Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Jakub Kasprowicz (TOP TEAM POLAND, Warszawa)
  3. Wojciech Nowakowski (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
    Oskar Żabik (X Fight Piaseczno)
  4. Jakub Grodzicki (KSW Łuków)
  5. Łukasz Romański (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Igor Stępień (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Marek Helak (X Fight Piaseczno)
  3. Oskar Kurzyński (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
    Jonasz Gortat (Knock-Out Team Bełchatów)
  4. Mateusz Obolewicz (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  5. Kacper Łoniewski (KSW Łuków)
  6. Kacper Wryk (KSW Łuków)
light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Bartosz Dobrowolski (X Fight Piaseczno)
  2. Marcel Pietraszek (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  3. Julian Mruk (Striker Turek)
    Kacper Głowienka (DAN Świdnik)
  4. Nikodem Zielonka (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Kacper Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Oskar Dudziński (KSW Łuków)
  3. Filip Winnicki (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
    Adam Bachman (X Fight Piaseczno)
  4. Mateusz Gorzelak (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
light-contact / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Szymon Piłka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Filip Czechowski (Knock-Out Team Bełchatów)
  3. Iwo Adamek (Striker Turek)
    Stanisław Przybylski (X Fight Piaseczno)
light-contact / Kadet starszy [m] / -37kg
  1. Krystian Kowalski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Kacper Kuraś (DAN Świdnik)
light-contact / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Julia Brulińska (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  2. Zuzanna Cichosz (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  3. Zuzanna Drewniak (Striker Turek)
light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Julia Śmiałkowska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Antonina Milewska (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
  3. Pola Stołowska (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
    Oliwia Winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Maja Wojnicz (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
  2. Izabella Dąbrowska (X Fight Piaseczno)
  3. Zuzanna Kania (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
    Honorata Kozioł (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
  4. Natalia Morawiec (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  5. Daria Ściślicka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Klaudia Siwczyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Hanna Czubacka (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Jakub Klimowicz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Jakub Tłoczek (Knock-Out Team Bełchatów)
  3. Stanisław Nowicki (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Piaseczno)
    Michał Przybylski (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
  4. Igor Dobrowolski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Jakub Kasprowicz (TOP TEAM POLAND, Warszawa)
  2. Gustaw Wielądek (X Fight Piaseczno)
  3. Mikołaj Malicki (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
    Bartosz Malczewski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Szymon Tasior (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  5. Stanisław Nowicki (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Piaseczno)
  6. Wojciech Nowakowski (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Jakub Kasprowicz (TOP TEAM POLAND, Warszawa)
  2. Jonasz Gortat (Knock-Out Team Bełchatów)
  3. Wojciech Nowakowski (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
    Mikołaj Malicki (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  4. Szymon Tasior (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  5. Wojciech Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  6. Łukasz Romański (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Jonasz Gortat (Knock-Out Team Bełchatów)
  2. Igor Stępień (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Nikodem Zielonka (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
    Szymon Hawrysz (DAN Świdnik)
  4. Kacper Ziemiński (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  5. Bartosz Dobrowolski (X Fight Piaseczno)
  6. Mikołaj Kamiński (Knock-Out Team Bełchatów)
  7. Mateusz Obolewicz (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Bartosz Dobrowolski (X Fight Piaseczno)
  2. Kacper Głowienka (DAN Świdnik)
  3. Nikodem Zielonka (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
    Mateusz Gorzelak (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  4. Mikołaj Kamiński (Knock-Out Team Bełchatów)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Kacper Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Adam Bachman (X Fight Piaseczno)
  3. Mateusz Gorzelak (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
    Filip Daniel (DAN Świdnik)
  4. Filip Czechowski (Knock-Out Team Bełchatów)
  5. Filip Winnicki (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Stanisław Przybylski (X Fight Piaseczno)
  2. Kacper Kuraś (DAN Świdnik)
  3. Marcel Adasiewicz (Knock-Out Team Bełchatów)
    Krystian Kowalski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  4. Szymon Zatorski (Knock-Out Team Bełchatów)
  5. Szymon Piłka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  6. Filip Czechowski (Knock-Out Team Bełchatów)
  7. Tomasz Jabłoński (Knock-Out Team Bełchatów)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -37kg
  1. Kacper Kuraś (DAN Świdnik)
  2. Szymon Zatorski (Knock-Out Team Bełchatów)
  3. Krystian Kowalski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
    Marcel Adasiewicz (Knock-Out Team Bełchatów)
  4. Tomasz Jabłoński (Knock-Out Team Bełchatów)
  5. Mateusz Olszewski (Knock-Out Team Bełchatów)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Julia Brulińska (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  2. Milena Prokop (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Olga Krawczyk (DAN Świdnik)
    Maja Palonka (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Pola Stołowska (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Julia Śmiałkowska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  3. Julia Brulińska (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
    Milena Prokop (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  4. Zofia Zapolska (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
  5. Oliwia Winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  6. Maja Palonka (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Pola Stołowska (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Julia Śmiałkowska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  3. Iga Woźniak (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
    Oliwia Winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  4. Hanna Kasprowicz (TOP TEAM POLAND, Warszawa)
  5. Julia Gajewska (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  6. Zofia Urbaniec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  7. Martyna Grabowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Izabella Dąbrowska (X Fight Piaseczno)
  2. Zofia Urbaniec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Izabela Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
    Daria Ściślicka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  4. Anna Dudek-Dmochowska (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  5. Honorata Kozioł (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
  6. Maja Wojnicz (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
  7. Hanna Kasprowicz (TOP TEAM POLAND, Warszawa)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Klaudia Siwczyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Anna Dudek-Dmochowska (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  3. Izabela Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
    Hanna Czubacka (DAN Świdnik)
  4. Weronika Chojnacka (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Martyna Lachowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Julia Radomyska (KSW Łuków)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Kamil Kraczkowski (X Fight Piaseczno)
  2. Jan Wojda (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Alex Biernat (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
    Juliusz Kopa (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  4. Jakub Poterlaski (Knock-Out Team Bełchatów)
  5. Mikołaj Kurowski (X Fight Piaseczno)
  6. Aleksander Śmigielski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Igor Głowienka (DAN Świdnik)
  2. Jan HAWRYSZ (DAN Świdnik)
  3. Jan Wojda (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
    Antoni Domański (KSW Łuków)
  4. Michał Szyszko (X Fight Piaseczno)
  5. Dominik Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  6. Aleksander Śmigielski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  7. Jan Lewandowski (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Jan HAWRYSZ (DAN Świdnik)
  2. Igor Głowienka (DAN Świdnik)
  3. Dawid Tkaczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
    Paweł Bielecki (DAN Świdnik)
  4. Dawid Siwczyński (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  5. Franek Dmitruk (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  6. Marcin Bąkowski (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  7. Dominik Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Paweł Bielecki (DAN Świdnik)
  2. Adam Grabara (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Adam Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
    Franek Dmitruk (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  4. Marcin Bąkowski (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  5. Dawid Siwczyński (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  6. Kacper Zięba (X Fight Piaseczno)
  7. Kacper Wołowczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Adam Dzierzbicki (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Adam Grabara (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Nikodem Bereda (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Oliwier HARASIM (DAN Świdnik)
  4. Maksymilian Kondracki (KSW Łuków)
  5. Antoni Hawrysz (DAN Świdnik)
  6. Kacper Wołowczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  7. Jan Filipczak (KSW Łuków)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Maciej Oponowicz (KSW Łuków)
  2. Michał Kruczek (KSW Łuków)
  3. Igor Kwiatkowski (DAN Świdnik)
    Antoni Hawrysz (DAN Świdnik)
  4. Kacper Wojcieszczak (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  5. Witold Garbień (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
  2. Gabriela Przybysz (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  3. Anastazja Wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
    Kinga Budzyńska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Julia Kondracka (KSW Łuków)
  5. Maja Osypińska (KSW Łuków)
  6. Maria Wilczyńska (KSW Łuków)
  7. Róża Zaniewicz (KSW Łuków)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
  2. Malwina Florek (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Martyna Musiej (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Maja Besztak (DAN Świdnik)
  4. Maria Dos Santos (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  5. Lilianna Błaszczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  6. Kinga Budzyńska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  7. Izabela Chochół (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Maja Besztak (DAN Świdnik)
  2. Emila Krasuska (KSW Łuków)
  3. Julia Muchin (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Julia Węgrzyn (X Fight Piaseczno)
  4. Maria Dos Santos (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  5. Lena Kowalska (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
  6. Dominika Skomorowska (KSW Łuków)
  7. Malwina Florek (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Natalia Kowalska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Hanna Lachowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Julia Węgrzyn (X Fight Piaseczno)
    Julia Muchin (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Oliwia Gałązka (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  5. Nela Czechowska (Knock-Out Team Bełchatów)
  6. Lena Kopeć (KSW Łuków)
  7. Wanda De Ville (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Natalia Kowalska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Emilia Nieściur (X Fight Piaseczno)
  3. Zuzanna Szkulik (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Wanda De Ville (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Natalia Szymala (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  5. Nela Czechowska (Knock-Out Team Bełchatów)
  6. Lena Bartlewska (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
  7. Oliwia Gałązka (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -28kg
  1. Zofia Przybylska (X Fight Piaseczno)
  2. Emilia Nieściur (X Fight Piaseczno)
  3. Zuzanna Szkulik (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Katarzyna Lis (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Lena Bartlewska (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
  5. Maria Kaźmierczak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  6. Matylda Dobrzańska (X Fight Piaseczno)
  7. Natalia Szymala (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)

Najlepsi zawodnicy
Turniej Drużynowy Dzieci (5-7 lat) SOFT CONTACT: 1. Bąbels Team 2. XF Piaseczno 1 3. XF Piaseczno 2 Turniej Drużynowy Dzieci (8-10 lat) SOFT CONTACT: 1. XF Piaseczno 2. XF Złotokłos 3. Bąbels Team Plus Turniej Drużynowy Kadet Młodszy PF: 1. Pierwszy DAN 2. Drugi DAN 3. Orient Team Turniej Drużynowy Kadet Starszy PF: 1. XF Piaseczno 2. Trzeci DAN 3. Kasztanowy Zespół w Trasie SOFT CONTACT Dzieci (5-7 lat) -120 cm: 1. Jakub Iwanek (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna) 2. Gustaw Elsner (AZS AWF Warszawa) 3. Adam Kazubek (X Fight Piaseczno) 3. Leon Grąbczewski (X Fight Złotokłos) SOFT CONTACT Dzieci (5-7 lat) -125 cm: 1. Nadia Cieślińska (AZS AWF Warszawa) 2. Adam Bieńkowski (AZS AWF Warszawa) 3. Kacper Krause (X Fight Piaseczno) 3. Amelia Kalbarczyk (X Fight Piaseczno) SOFT CONTACT Dzieci (5-7 lat) +125 cm: 1. Zuzanna Żabik (X Fight Piaseczno) 2. Tymon Wlizło (X Fight Piaseczno) 3. Filip Włoszczuk (X Fight Piaseczno) 3. Marcel Krasoń (Knock-Out Team Bełchatów) SOFT CONTACT Dzieci (8-10 lat) -135 cm: 1. Zosia Iwanek (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna) 2. Patryk Prochowicz (X Fight Chylice) 3. Norbert Król (AZS AWF Warszawa) 3. Paweł Zieliński (Mechanik Włodawa) SOFT CONTACT Dzieci (8-10 lat) -142 cm: 1. Balbina Elsner (AZS AWF Warszawa) 2. Jan Sokołowski (AZS AWF Warszawa) 3. Gabriela Urbańska (X Fight Piaseczno) 3. Tobiasz Bednarek (Knock-Out Team Bełchatów) SOFT CONTACT Dzieci (8-10 lat) +142 cm: 1. Julia Marczyńska (X Fight Piaseczno) 2. Marta Małczyńska (X Fight Złotokłos) 3. Oliwia Jarzyńska (X Fight Złotokłos) 3. Hanna Labryszewska (X Fight Złotokłos) Najlepsi zawodnicy i zawodniczk Turnieju: PF Dzieci: 1. Helena Kasprowicz (TOP TEAM Poland) 1. Marcel Gugułka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna) PF Kadeci Młodsi: 1. Natalia Kowalska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice) 1. Jan Hawrysz (DAN Świdnik) PF Kadeci Starsi: 1. Pola Stołowska (AZS AWF Warszawa) 1. Jakub Kasprowicz (TOP TEAM Poland) LC Kadeci Starsi: 1. Maja Wojnicz (Klub Sportowy Egida Biskupiec) 1. Igor Stępień (Legionowski Klub Sportów Walki Tajfun)
Najlepszy klub
Skład sędziowski
Żychliński Krzysztof Sędzia Główny Matusik Dariusz Kierownik Planszy Grzęda Cyprian Kierownik Planszy Bocheński Michał Kierownik Planszy Wielądek Przemysław Kierownik Planszy Nieściur Sławomir Bachman Bartosz Kondraciuk Oskar Dobrowolski Maciej Banach Paweł Kowalewski Zbigniew Steć Marzena Misiuro Sebastian Sobczak Tomasz Czachor Maciej Sułkowski Przemysław Szlędak-Motoszko Agnieszka Wrzosek Marcin Ściągaj Oliwia
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL