Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w kickboxingu w formule Full Contact_08-10.04.2022 - Drezdenko

08.04.2022
full-contact / Senior [m] / +91kg
  1. Aleksander Stawirej (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Marcin Szuleta (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Wiktor Miłoński (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
    Mateusz Dwornik (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin)
  4. Dawid Turzeniecki (Knockout Fight Club - Gdańsk)
full-contact / Senior [m] / -91kg
  1. Przemysław Kozioł (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  2. Karol Karczmarek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
full-contact / Senior [m] / -86kg
  1. Błażej Cisłowski (KKT Bałtyk Koszalin)
  2. Jakub Czarniecki (Scorpion Krępice)
  3. Roman Bushchak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
    Mikołaj Wolkiewicz (KS Pogoń Mogilno)
  4. Jakub Pietrzak (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
full-contact / Senior [m] / -81kg
  1. Kacper Walczak (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  2. Michał Ciach (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Jakub Zimoch (SKF Boksing Zielona Góra)
    Jakub Rymarowicz (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  4. Michał Czaja (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  5. Dawid Gutowski (KKS Sporty Walki Poznań)
  6. Paweł Klimowski (KKS Sporty Walki Poznań)
  7. Cyprian Miedziocha (KS Wielkopolanin Poznań)
full-contact / Senior [m] / -75kg
  1. Oskar Dąbrowski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Filip Szóstak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  3. Klaudiusz Rutka (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Adrian Barabasz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  4. Marcin Walczowski (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
full-contact / Senior [m] / -71kg
  1. Mateusz Dymek (UKS Sanda Płock)
  2. Szymon Salachna (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Dominik Głowacki (KKS Sporty Walki Poznań)
    Mateusz Wójtowicz (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  4. Wojciech Asienkiewicz (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin)
  5. Kamil Laskowski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  6. Jacek Rzepecki (Palestra Warszawa)
  7. Jakub Janiszewski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
full-contact / Senior [m] / -67kg
  1. Mateusz Białecki (SMOK Toruń)
  2. Mateusz Kupijaj (LZS POPRAWA Siedlików)
  3. Rafał Wójcik (X Fight Piaseczno)
    Patryk Glinka (X Fight Piaseczno)
  4. Jakub Kwaśniewski (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  5. Dawid Miłaszewski (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  6. Filip Matyśkiewicz (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
full-contact / Senior [m] / -63.5kg
  1. Oskar Sobański (KO GYM Świebodzice)
  2. Maciej Madej (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  3. Krystian Bernatowicz (Fighter Wrocław)
    Albert Mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  4. Jakub Szyszka (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
full-contact / Senior [m] / -60kg
  1. Jakub Gil (UKS Sanda Płock)
  2. Przemysław Kalisz (SKF Boksing Zielona Góra)
full-contact / Senior [m] / -57kg
  1. Serhii Kishko (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  2. Rafał Chrostek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Wiktor Trajnowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
full-contact / Senior [k] / +70kg
  1. Ewa Kauch (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  2. Hanna Wysocka (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Paulina Czaplińska (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
full-contact / Senior [k] / -70kg
  1. Karolina Juja (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Paulina Stenka (KTS-K GOSRiT Luzino)
  3. Wanesa Mikołajska (KO GYM Świebodzice)
    Wiktoria Wojciechowska (Center Team Odolanów)
full-contact / Senior [k] / -65kg
  1. Julia Stasiuk (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Sylwia Maksym (SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin)
  3. Alicja Celmer (KKT Bałtyk Koszalin)
    Natalia Adamkiewicz (Champion Gdańsk)
full-contact / Senior [k] / -60kg
  1. Kinga Szlachcic (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Zuzanna Kalbarczyk (KTS-K GOSRiT Luzino)
  3. Monika Puzio (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
    Natalia Zakrzewska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  4. Katarzyna Muszyńska (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  5. Nikola Barczyszyn (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  6. Weronika Szymczak (LZS POPRAWA Siedlików)
full-contact / Senior [k] / -56kg
  1. Paulina Saczuk (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Marta Pyra (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Julia Kabzińska (KS Ziętek Team Kalisz)
    Olga Pachciarek (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Senior [k] / -52kg
  1. Nicola Kaczmarek (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Żaneta Cieśla (Legion Głogów)
  3. Aleksandra Mądraszewska (Champion Gdańsk)
    Natalia Maćkiewicz (GSWW Najemnik Gliwice)
  4. Aneta Tlałka (KKS Sporty Walki Poznań)
  5. Anna Knobel (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  6. Zofia Kornatowska (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Junior starszy [m] / +91kg
  1. Igor Wachowiak (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Adrian Migacz (Gladiator Binczarowa)
  3. Jakub Walkiewicz (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
full-contact / Junior starszy [m] / -91kg
  1. Jakub Bogusz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Filip Pokorski (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
full-contact / Junior starszy [m] / -86kg
  1. Piotr Glegoła (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  2. Szymon Sidor (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Kamil Kwaśniewski (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
    Michał Marek (KS POLONIA 1912 Leszno)
full-contact / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Bartosz Papierz (KKT Bałtyk Koszalin)
  2. Jakub Pysiak (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  3. Dominik Rukat (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
    Piotr Sieliwoniuk (X Fight Piaseczno)
  4. Kacper Ryżejno (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Kamil Kulisz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
full-contact / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Bartłomiej Pawlak (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Wojciech Korus (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  3. Patryk Siwa (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
full-contact / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Filip Żołędziejewski (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
  2. Juliusz Marski (SMOK Toruń)
  3. Damian Wosiński (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Szymon Romaniszyn (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  4. Bartosz Kempiak (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
full-contact / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Mieszko Siemiątkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  2. Szymon Gaczyński (KSW Szczecinek)
  3. Sebastian Borkowski (FIGHT POINT Biała Podlaska)
    Bartosz Prusinowski (KSW Łuków)
  4. Witek Grzesiek (Center Team Odolanów)
  5. Igor Naus (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  6. Bartosz Balik (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  7. Fabian Radomski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
full-contact / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Stefan Czarnek (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Kamil Guziński (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  3. Michał Elias (KKT Bałtyk Koszalin)
    Paweł Konieczny (FIGHT POINT Biała Podlaska)
  4. Oskar Gersztyn (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
  5. Dawid Omelanowicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  6. Adrian Januszewski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  7. Alan Tuzik (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
full-contact / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Bartłomiej Strawa (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
  2. Piotr Żmijak (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
  3. Mikołaj Zajączkowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Maksymilian Puchaczewski (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  4. Aleksander Klein (LZS POPRAWA Siedlików)
  5. Szymon Łapiński (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
full-contact / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Sebastian Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Filip Kucharczyk (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
    Maciej Kruk (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
full-contact / Junior starszy [m] / -54kg
  1. Michał Lewandowski (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Daniel Grabicki (MLKS Spider Złotów)
full-contact / Junior starszy [k] / +70kg
  1. Barbara Skrzypczak (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Klaudia Bittner (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Justyna Szyszko (Champion Gdańsk)
    Dobrosława Ławniczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
full-contact / Junior starszy [k] / -70kg
  1. Joanna Mucha (Gladiator Binczarowa)
  2. Julia Musiałek (SKT Tiger Dzierżoniów)
  3. Wiktoria Bagniewska (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
    Wiktoria Sułkowska (Husaria Wałcz)
full-contact / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Wiktoria Śniegowska (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Dominika Plichta (Champion Gdańsk)
  3. Zofia Bukowska (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Zofia Karpowicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Adrianna Garniec (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Katarzyna Kozłowska (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
    Tatiana Flagmańska (LZS POPRAWA Siedlików)
  4. Daria Urbanek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
full-contact / Junior starszy [k] / -52kg
  1. Gabriela Migda (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. Martyna Gasińska (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  3. Sandra Wieczorek (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
    Samanta Klein (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  4. Wiktoria Gościak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
full-contact / Junior mlodszy [m] / +81kg
  1. Jakub Majewski (Champion Gdańsk)
  2. Jakub Kościelnik (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -81kg
  1. Sebastian Jędraś (X Fight Piaseczno)
  2. Fabian Kępa (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Konrad Zaniewicz (KSW Łuków)
    Bartosz Krzyżanowski (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -75kg
  1. Aleksander Wodiczko (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Jakub Bober (KSW Łuków)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Oskar Ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Bartosz Stańczyk (UKS Fight Club Mrągowo)
  3. Maksymilian Łącki (Champion Gdańsk)
    Patryk Szabunia (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  4. Alan Młynarczyk (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  5. Kacper Jarocki (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  6. Filip Staszak (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Adam Małota (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Sebastian Mietliński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  3. Szymon Strawa (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
    Cezary Kowalkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  4. Dawid Tucholski (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Aleksander Piasecki (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Fabian Bartczak (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  3. Michał Janiszewski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
    Filip Śronek (LZS POPRAWA Siedlików)
  4. Patryk Wróblewski (KKS Sporty Walki Poznań)
  5. Jan Styś (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  6. Szymon Mykitka (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  7. Jan Bocheński (X Fight Piaseczno)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Igor Bronowski (KSW Sokół Jarosław)
  2. Jakub Wolitek (Champion Gdańsk)
  3. Hubert Jarząbek (KS POLONIA 1912 Leszno)
    Patryk Konasiewicz (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  4. Marcin Raszewski (LZS POPRAWA Siedlików)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Max Kowanek (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Alex Pietrzak (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Julian Biernat (SKF Boksing Zielona Góra)
    Marek Helak (X Fight Piaseczno)
  4. Łukasz Gumiński (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  5. Kacper Wryk (KSW Łuków)
  6. Oliwer Jędryczko (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
  7. Leon Sandecki (KS POLONIA 1912 Leszno)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -54kg
  1. Olaf Siemiątkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  2. Roman Zaguski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Filip Marek (KS POLONIA 1912 Leszno)
    Mateusz Krużyński (KS POLONIA 1912 Leszno)
  4. Gabriel Zapotoczny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
  5. Bartłomiej Sikorski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -51kg
  1. Xavier Rzeszut (KS Sporty Walki Piła)
  2. Mączkowski Dawid (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  3. Filip Malost (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
    Adrian Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  4. Kamil Mączkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -48kg
  1. Oskar Dudziński (KSW Łuków)
  2. Jakub Szulc (Spartakus Squad Stębark)
  3. Paweł Plutecki (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -45kg
  1. Olaf Laskowski (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Konrad Redestowicz (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
full-contact / Junior mlodszy [k] / +60kg
  1. Żaneta Stenka (KTS-K GOSRiT Luzino)
  2. Amelia Kostrzewa (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  3. Oliwia Perwińska (SKF Boksing Zielona Góra)
    Julia Nowacka (UKS Sanda Płock)
  4. Zofia Rychlińska (KS POLONIA 1912 Leszno)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -60kg
  1. Dominika Pruszczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Wiktoria Szumska (KSW Szczecinek)
  3. Antonina Kaszubowska (KKS Sporty Walki Poznań)
    Aniela Misiaczyk (KS POLONIA 1912 Leszno)
  4. Zuzanna Skolimowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -56kg
  1. Julia Szyjkowska (A&W Team Obrowo)
  2. Daria Niciporuk (X Fight Piaseczno)
  3. Aleksandra Żuchowska (Karwiński Team Mława Mława)
    Weronika Tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  4. Julia Duchna (Karwiński Team Mława Mława)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -52kg
  1. Zuzanna Szczepanik (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  2. Natalia Szulc (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Oliwia Maj (X Fight Piaseczno)
    Alicja Bagińska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  4. Julia Janicka (KS Sporty Walki Piła)
  5. Katarzyna Kalińska (LZS POPRAWA Siedlików)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -48kg
  1. Nikola Nasulewicz (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  2. Natella Gasparyan (SKF Boksing Zielona Góra)

Najlepsi zawodnicy
seniorka: Szlachcic Kinga, Senior: Dymek Mateusz, juniorka młodsza: Szczepanik Zuzanna junior młodszy: Kowanek Max juniorka starsza: Mucha Joanna junior starszy: Siemiątkowski Mieszko
Najlepszy klub
Najlepszy klub: KKS Sporty Walki Poznań [punktów: 29 (4 - 7 - 3)] UKS Dragon Gorzów Wielkopolski [punktów: 23 (2 - 4 - 9)] SKF Boksing Zielona Góra [punktów: 18 (3 - 3 - 3)] Klub Sportowy PROSNA Kalisz [punktów: 17 (4 - 1 - 3)] Champion Gdańsk [punktów: 11 (1 - 2 - 4)] KS POLONIA 1912 Leszno [punktów: 11 (2 - - 5)] LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK [punktów: 10 (2 - 1 - 2)] X Fight Piaseczno [punktów: 10 (1 - 1 - 5)] KS Ziętek Team Kalisz [punktów: 9 (2 - - 3)] KKT Bałtyk Koszalin [punktów: 8 (2 - - 2)]
Skład sędziowski
Sędzia główny; Wielgosz Janusz, Kierownik Ringu A: Bałdyga Tomasz, sędziowie: Zawistowski Ryszard, Szymczak Dominik, Sękowska Beata, Bałachowski Rafał, Matusik Dariusz, Papenfus Karol, Lisiecki Dawid. Kierownik ringu B: Kacperski Krzysztof, sędziowie: Pudlicki Albin, Oleksy Arleta, Sroka Tomasz, Kutyła Mirosław, Kowalewski Zbigniew, Furman Robert, Szegda Ireneusz. Delegat PZKB: Kaproń Krzysztof.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL