Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w kickboxingu K-1_28-30.04.2022 - Kartuzy

28.04.2022
K1 Rules / Senior [m] / +91kg
  1. Robert Dochód (KICKBOXING TEAM SEJNY)
  2. Dawid Czyżewski (Golden Dragon Bydgoszcz)
  3. Jan Pelak (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
    Maciej Wenta (Knockout Fight Club - Gdańsk)
  4. Mateusz Dwornik (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin)
  5. Kamil Osiewacz (Paco Team Mysłowice)
K1 Rules / Senior [m] / -91kg
  1. Dominik Zadora (Paco Team Mysłowice)
  2. Mariusz Nowosad (Legia Fight Club Warszawa)
  3. Przemysław Tobiasz (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
    Mateusz Kamiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  4. Patryk Szyszko (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
  5. Michał Wodecki (Fight Gym Lublin)
  6. Kamil Padula (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
K1 Rules / Senior [m] / -86kg
  1. Krystian Katra (Fight-Hobby Legnica)
  2. Daniel Lechowicz (Scorpion Krępice)
  3. Jakub Kiesiak (MAX BOXING KLUB Nowe Miasteczko)
    Adam Kraszewski (UKS K.O.WADŁO, Ciechanów)
  4. Michał Kuleta (Fighter Wrocław)
  5. Radosław DZWONKOWSKI (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  6. Zbigniew Stawicki (Golden Dragon Bydgoszcz)
  7. Kornel Koziarz (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Bartosz Dołbień (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
  2. Dominik Kaleta (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Mateusz Cimochowski (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
    Marcin Kujawa (UKS High Kick Gym Szczecin)
  4. Arkadiusz Dyba (Łaski Klub Sztuk Walki)
  5. Arkadiusz Lasek (Knockout Fight Club - Gdańsk)
  6. Brajan Sanojca (MAX BOXING KLUB)
  7. Gracjan Bielecki (KS Czerwony SMOK Poznań)
K1 Rules / Senior [m] / -75kg
  1. Dawid Siek (KS Sporty Walki Piła)
  2. Sebastian Girek (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  3. Jakub Rymarowicz (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
    Emil Chorążewicz (Palestra Warszawa)
  4. Paweł Świeczkowski (Knockout Fight Club - Gdańsk)
  5. Patryk Mielniczuk (Uniq Fight Club Warszawa)
  6. Daniel Strzemiński (Legia Fight Club Warszawa)
  7. Patryk Kłak (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
K1 Rules / Senior [m] / -71kg
  1. Wojciech Konopiński (Golden Dragon Bydgoszcz)
  2. Bartosz Botwina (Uniq Fight Club Warszawa)
  3. Filip Szostak (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
    Paweł Kozak (Palestra Warszawa)
  4. Krystian Topczewski (Ragnarok Białystok)
  5. Rafał Andrzejewski (KS Sporty Walki Piła)
  6. Kamil Mateja (Rebelia Kartuzy)
  7. Kamil Dychała (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. Adrian Gunia (Palestra Warszawa)
  2. Mateusz Janik (Legion Głogów)
  3. Patryk Fliśnik (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
    Mateusz Foltyn (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  4. Jakub Tymiński (Hunter Gym Bydgoszcz)
  5. Kacper Skoczylas (UKS High Kick Gym Szczecin)
  6. Tomasz Stachniak (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  7. Miłosz Hołodniuk (Iron Gym Wrocław)
K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Piotr Stępień (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  2. Dawid Michalski (Center Team Odolanów)
  3. Łukasz Hornik (Paco Team Mysłowice)
    Dominik Matusz (Oświęcimski Klub Karate)
  4. Kasper Wrona (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  5. Adrian Maliński (Klub Sportów Walki Przypis Team Świebodzin)
  6. Jakub Durak (Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA, Gostyń)
  7. Robert Gosz (Rebelia Kartuzy)
K1 Rules / Senior [m] / -60kg
  1. Mariusz Lach (Legion Głogów)
  2. Michał Gwaj (Ragnarok Białystok)
  3. Adrian Dziubałtowski (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
    Adrian Fryska (KS Czerwony SMOK Poznań)
  4. Jan Wojciechowski (Fight Gym Lublin)
K1 Rules / Senior [m] / -57kg
  1. Piotr Woźniak (KS Sporty Walki Piła)
  2. Krystian Rozkosz (Paco Team Mysłowice)
  3. Damian Smaka (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
    Rafał Najwald (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
K1 Rules / Senior [m] / -54kg
  1. Kacper Dąbrowski (Iron Gym Wrocław)
  2. Tomasz Wojtak (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
K1 Rules / Senior [k] / +70kg
  1. Hanna Wysocka (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Marta Treder (Złomiarz Team Gdańsk)
  3. Paulina Badowska (Łaski Klub Sztuk Walki)
    Justyna Ciborska (GSWW Najemnik Gliwice)
K1 Rules / Senior [k] / -70kg
  1. Marta Janikowska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  2. Weronika Wysoczyńska (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  3. Weronika Jastrzębska (Jaworski klub sportowy Vorenus , Jawor)
    Daria Woźniak (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
K1 Rules / Senior [k] / -65kg
  1. Aleksandra Niewiadomska (Legia Fight Club Warszawa)
  2. Sylwia Maksym (SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin)
  3. Weronika Wójcik (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
    Patrycja Borys (Ragnarok Białystok)
  4. Agata Fijałkowska (UKS Sanda Płock)
K1 Rules / Senior [k] / -60kg
  1. Natalia Stelmowska (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  2. Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Patrycja Płonka (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
    Magdalena Murawska (Hunter Gym Bydgoszcz)
  4. Katarzyna Muszyńska (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  5. Natalia Jęczek (Paco Team Mysłowice)
K1 Rules / Senior [k] / -56kg
  1. Martyna Kierczyńska (Legion Głogów)
  2. Ewa Pietrzykowska (Palestra Warszawa)
  3. Julia Ćwiękała (Oświęcimski Klub Karate)
    Katarzyna Franckiewicz (JFC Zabrze)
  4. Marija Stachalska (Kaliskie Centrum Sportowe KRUK GYM (Kalisz))
  5. Justyna Krosta (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  6. Natalia Maćkiewicz (GSWW Najemnik Gliwice)
  7. Sandra Bartkowska (Corpus Gym Gdańsk)
K1 Rules / Senior [k] / -52kg
  1. Iwona Nieroda-Zdziebko (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Barbara Nalepka (Fighter Wrocław)
  3. Gabriela Kuzawińska (X Fight Piaseczno)
    Anita Kropidłowska (Fighter Wrocław)
  4. Ewelina Peczyńska (Ragnarok Białystok)
  5. Dominika Chylińska (Oświęcimski Klub Karate)
K1 Rules / Senior [k] / -48kg
  1. Kamila Gołębiewska (Fight Club Radzymin)
  2. Martyna Sobkowiak (Hunter Gym Bydgoszcz)
  3. Weronika Grochowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
K1 Rules / Junior starszy [m] / +91kg
  1. Andrzej DZWONKOWSKI (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  2. Adrian Migacz (Gladiator Binczarowa)
  3. Igor Wachowiak (SKF Boksing Zielona Góra)
    Jakub Urbańczyk (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -91kg
  1. Kacper Zając (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  2. Filip Pokorski (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
  3. Nikodem Mielewczyk (Rebelia Kartuzy)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -86kg
  1. Jakub Baranik (JFC Zabrze)
  2. Daniel Jurzyk (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Aleksander Kowalczyk (Striker Turek)
  2. Miłosz Węzik (Fight Gym Lublin)
  3. Eryk Maciołek (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
    Paweł Woźniak (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
  4. Kamil Kąkol (Rebelia Kartuzy)
  5. Damian Zyber (Fighter Wrocław)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Filip Chomicz (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
  2. Marcel Anulewicz (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Oskar Sobieraj (KS Czerwony SMOK Poznań)
    Alan Korpalski (Łaski Klub Sztuk Walki)
  4. Oliwier Lewiński (Golden Dragon Bydgoszcz)
  5. Szymon Bestry (SMOK Toruń)
  6. Cezary Markowicz (SMOK Toruń)
  7. Adrian Daniło (PANZER Suwałki)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Kacper Śleszyński (Rebelia Kartuzy)
  2. Miłosz Bogucki (KS Sporty Walki Piła)
  3. Kacper Szmagaj (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
    Mikołaj Kosakiewicz (UKS High Kick Gym Szczecin)
  4. Miłosz Westfal (SMOK Toruń)
  5. Bartosz Godyń (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
  6. Dorian Kraus (KS Czerwony SMOK Poznań)
  7. Szymon Orzoł (Fight Academy Ostrołęka)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Konrad Kamiński (Legia Fight Club Warszawa)
  2. Paweł Konieczny (FIGHT POINT Biała Podlaska)
  3. Filip Jóźwiak (SKF Boksing Zielona Góra)
    Szymon Gaczyński (KSW Szczecinek)
  4. Aleksander Teodorowicz (Legia Fight Club Warszawa)
  5. Mateusz Dąbek (Fight Club Radzymin)
  6. Maciej Różyło (KS Sporty Walki Piła)
  7. Adam Borowski (Kaliskie Centrum Sportowe KRUK GYM (Kalisz))
K1 Rules / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Maciej Herbich (Kaliskie Centrum Sportowe KRUK GYM (Kalisz))
  2. Jędrzej Namyślak (KS Sporty Walki Piła)
  3. Patryk Matczak (KSW Alien Łódź)
    Mateusz Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  4. Wojciech Soborak (SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin)
  5. Oskar Majzon (MLKS Spider Złotów)
  6. Maciej Kaczmarek (JFC Zabrze)
  7. Wiktor Dudziński (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Jakub Galiszewski (Klub Sportowy Cross Fight Radom)
  2. Sebastian Kowal (Corpus Gym Gdańsk)
  3. Szymon Łapiński (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
    Piotr Cybulski (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
  4. Stanisław Brzozowski (Palestra Warszawa)
  5. Jakub Rewucki (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  6. Wojtek Jędrzejczyk (Hunter Gym Bydgoszcz)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Oliwer Domińczak (Legion Głogów)
  2. Mateusz Lesiński (UKS K.O.WADŁO, Ciechanów)
  3. Michał Dąbrowski (Legia Fight Club Warszawa)
    Kacper Zdancewicz (PANZER Suwałki)
  4. Michał Kucharek (SMOK Toruń)
  5. Filip Kucharczyk (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -54kg
  1. Erwin Szczerbowski (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  2. Kamil Furgoll (JFC Zabrze)
  3. Daniel Grabicki (MLKS Spider Złotów)
    Mateusz Solecki (SMOK Toruń)
K1 Rules / Junior starszy [k] / +70kg
  1. Oliwia Gajewczyk (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
  2. Justyna Szyszko (Champion Gdańsk)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -70kg
  1. Kornelia Klimko (UKS High Kick Gym Szczecin)
  2. Julia Borowska (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -65kg
  1. Julia Marciniak (KSW Szczecinek)
  2. Julia Pawlak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Magdalena Wójcik (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
    Nadia Nasulewicz (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  4. Natalia Przygodzka (Klub Sportowy Cross Fight Radom)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Julia Wojtan (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Oliwia Głodek (MAX BOXING KLUB)
  3. Marlena Pisula (AZS Politechnika Warszawska)
    Dominika Plichta (Champion Gdańsk)
  4. Wiktoria Wójtowicz (Złomiarz Team Gdańsk)
  5. Margareta Kąkol (Rebelia Kartuzy)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Weronika Witkowska (Fight-Hobby Legnica)
  2. Natalia Bień (JFC Zabrze)
  3. Karina Pioch (Rebelia Kartuzy)
    Oliwia Kramarz (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  4. Martyna Kozaczyńska (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -52kg
  1. Martyna Gasińska (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  2. Emilia Gruchała-Węsierska (Rebelia Kartuzy)
  3. Wiktoria Przybylska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
    Martyna Czuchraj (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
  4. Milena Kobiec (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -48kg
  1. Oliwia Greczner (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Natalia Matusz (Oświęcimski Klub Karate)
  3. Gracjana Brzoska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / +81kg
  1. Jakub Kościelnik (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Kacper Cybula (Rebelia Kartuzy)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -81kg
  1. Sebastian Jędraś (X Fight Piaseczno)
  2. Filip Chrapkowski (Champion Gdańsk)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -75kg
  1. Szymon Jakubowski (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
  2. Bartosz Stańczyk (UKS Fight Club Mrągowo)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Kamil Andruszkiewicz (Legia Fight Club Warszawa)
  2. Anton Bardabush (Fight Club Radzymin)
  3. Marcel Piersa (Fight Academy Ostrołęka)
    Tomasz Sosiński (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
  4. Wiktor Trzeciak (KSW Alien Łódź)
  5. Mateusz Przybył (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  6. Maksymilian Łącki (Champion Gdańsk)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Bartosz Sikora (Center Team Odolanów)
  2. Kacper Strzemecki (Champion Gdańsk)
  3. Patryk Mikołajczyk (Fight Gym Lublin)
    Dawid Wyszyński (Fight Club Radzymin)
  4. Nikodem Wilczewski (Rebelia Kartuzy)
  5. Jakub Affek (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  6. Mateusz Kubryn (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  7. Oktawian Kowalski (UKS High Kick Gym Szczecin)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Paweł Śmierciak (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  2. Krzysztof Stefański (KSW Alien Łódź)
  3. Mikołaj Brodziński (Hunter Gym Bydgoszcz)
    Dmytro Drandalush (Fight Club Radzymin)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Igor Miklas (Kaliskie Centrum Sportowe KRUK GYM (Kalisz))
  2. Jakub Wolitek (Champion Gdańsk)
  3. Dawid Ciszka (MAX BOXING KLUB)
    Aleksander Skłucki (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  4. Aleks Szwarc (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Aleksy Mróz (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
  2. Kamil Śliwa (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  3. Marcel Drewa (Rebelia Kartuzy)
    Szymon Szyca (Rebelia Kartuzy)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -54kg
  1. Dominik Bronakowski (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
  2. Michał Sikora (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
  3. Piotr PLEZIA (FIGHTER Nowa Sól)
    Gabriel Zapotoczny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -51kg
  1. Xavier Rzeszut (KS Sporty Walki Piła)
  2. Jakub Pawelczak (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  3. Jakub Ardeli (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
    Seweryn Kowalewski (Striker Turek)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / +60kg
  1. Oliwia Perwińska (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Karolina Szymichowska (Rebelia Kartuzy)
  3. Oliwia Dziwosz (Paco Team Mysłowice)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -60kg
  1. Oliwia Wierciszewska (Ragnarok Białystok)
  2. Dominika Pruszczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Oliwia Bugajska (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
    Vanessa Świątkowska (Fighter Wrocław)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -56kg
  1. Zuzanna Topór (MAX BOXING KLUB)
  2. Emilia Czarnowska (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  3. Samanta Wróbel (UKS High Kick Gym Szczecin)
    Otylia Chałupka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  4. Weronika Tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -52kg
  1. Zuzanna Szczepanik (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  2. Nikola Piekarska (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  3. Jagoda Stachaczek (Legion Głogów)
    Amanda Wróbel (UKS High Kick Gym Szczecin)
  4. Aleksandra Paczkowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  5. Weronika PODRES (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
  6. Julia Janicka (KS Sporty Walki Piła)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -48kg
  1. Angelika Markowska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Klaudia Kowalska (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  3. Milena Manelska (SMOK Toruń)
    Nikola Nasulewicz (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)

Najlepsi zawodnicy
Senior: Iwona Nieroda-Zdziebko- Diament Pstrągowa Bartosz Dołbień- Sparta Gym Warszawa Junior starszy : -Julia Marciniak (KSW Szczecinek) -Konrad Kamiński (LFC Warszawa) Junior młodszy : -Zuzanna Szczepanik (RKKK Rawa Mazowiecka) -Kamil Andruszkiewicz (LFC Warszawa)
Najlepszy klub
1.KS Sporty Walki Piła 2.Rebelia Kartuzy 3.Legia Fight Club Warszawa
Skład sędziowski
SĘDZIA GŁÓWNY-Tomasz Bałdyga. KIEROWNICY RINGÓW:Krzysztof Kacperski, Ryszard Zawistowski, Janusz Wielgosz.SĘDZIOWIE PUNKTOWI: Cecylia Pudlicka, Dariusz Matusik, Pudlicki Albin, Przemysław Sułkowski, Piotr Bogucki, Adam Kossakowski, Papenfus Karol, Paweł Banasiak, Zbigniew Kowalewski, Beata Sękowska, Tomasz Ciepluch, Dominik Szymczak, Tomasz Soroka. DELEGAT PZKB- KRZYSZTOF KAPROŃ
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL