Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Mistrzostwa województwa W-M (LK SEN) + Puchar DFN KL, LC, PF i SC_06-07.05.2022 - Susz

06.05.2022
low-kick / Senior [m] / -63.5kg
  1. Hubert Muzyk (FIGHTER Nowa Sól)
kick-light / Junior [m] / +94kg
  1. Dominik Baran (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Julia Rutecka (CSW Champion Lubawa)
kick-light / Kadet starszy [k] / -37kg
  1. Leila Castelano (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
light-contact / Senior [m] / -94kg
  1. Damian Chiliński (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
light-contact / Senior [m] / -89kg
  1. Piotr Kołakowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  2. Damian Chiliński (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
light-contact / Senior [m] / -84kg
  1. Piotr Kołakowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  2. Michał Jezierski (Elbląski Klub Karate)
  3. Szymon Szulc (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
light-contact / Senior [m] / -79kg
  1. Patryk Waszak (Elbląski Klub Karate)
light-contact / Senior [m] / -74kg
  1. Mateusz Kowzan (Elbląski Klub Karate)
  2. Kamil Laskowski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  3. Hubert Jurkiewicz (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
light-contact / Senior [k] / -55kg
  1. Anna Knobel (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  2. Milena Książek (Uniq Fight Club Warszawa)
light-contact / Junior [m] / -79kg
  1. Mateusz Rosłoński (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
light-contact / Junior [m] / -74kg
  1. Michał Rosłoński (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Igor Fabrello (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
light-contact / Junior [m] / -63kg
  1. Adrian Januszewski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Michał Niebrzydowski (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  3. Filip Goncz (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
    Jakub Czubiel (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  4. Adrian Formela (KS Maximus Gdynia)
light-contact / Junior [k] / -60kg
  1. Juliette Kreidi (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Wiktoria Wójtowicz (Złomiarz Team Gdańsk)
  3. Ksenia Stec (KS Maximus Gdynia)
light-contact / Junior [k] / -55kg
  1. Samanta Klein (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  2. Sandra Wieczorek (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
light-contact / Junior [k] / -50kg
  1. Paulina Jabłońska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Kinga Wieczorek (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Cezary Kowalkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  2. Maciek Szwechowicz (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  3. Igor Sławecki (Elbląski Klub Karate)
light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Jakub Napierała (Striker Turek)
  2. Oliwier Laskowski (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  3. Oskar Banasik (Elbląski Klub Karate)
light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Jakub Szulc (Spartakus Squad Stębark)
  2. Fabian Płotek (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  3. Aleksander Bajtała (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
light-contact / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Dawid Ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Iwo Adamek (Striker Turek)
  3. Alex Grabowski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
    Marek Rosiński (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Pola Stołowska (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Natalia Brzozowska (Spartakus Squad Stębark)
  3. Małgorzata Wilczewska (Spartakus Squad Stębark)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Marcel Szwejkowski (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Piotr Świderski (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  3. Szymon Szatkowski (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Kacper Płotek (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  2. Filip Kościelski-Derda (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  3. Szymon Maliński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Stanisław Szczuko (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Krystian Turbiarz (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Szymon Sobociński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  2. Tymon Dęby (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  3. Marcel Szwejk (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -46kg
  1. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
  2. Lena Tomczyk (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Fabian Płotek (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Pola Stołowska (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Skład sędziowski
Sędzia główny: Zawistowski Ryszard. Sędziowie: Wielgosz Janusz, Kacperski Krzysztof, Bałachowski Rafał, Mikułan Sylwester, Budek Grzegorz, Ciepłuch Tomasz, Papenfus Karol, Biernacki Tomasz
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL