Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski AZS w Kickboxingu_06-07.05.2022 - Warszawa

06.05.2022
K1 Rules / Senior [m] / +91kg
  1. Konrad Delekta (KS Gym Fight Wrocław)
  2. Piotr Biela (Akademia Nauk Stosowanych Wincentego Pola w Lublinie)
  3. Paweł Maliszewski (FIGHT POINT Biała Podlaska)
K1 Rules / Senior [m] / -91kg
  1. Dawid Czerwieniec (FIGHT POINT Biała Podlaska)
  2. Bartłomiej Kosiński (Szkoła Główna Służby Pożarniczej)
K1 Rules / Senior [m] / -86kg
  1. Sebastian Domański (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Patryk Szczygieł (FIGHT POINT Biała Podlaska)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Rafał Sztark (Stark Kickboxing Team Częstochowa)
  2. Damian Piętoń (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
K1 Rules / Senior [m] / -75kg
  1. Maciej Grabski (Aligatores FC Warszawa)
K1 Rules / Senior [m] / -71kg
  1. Paweł Paszkowski (Human Białystok)
  2. Chikenov Shynggys (Klub Sportowy OYAMA Rzeszów)
  3. Jakub Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
    Adrian Bordzicki (FIGHT POINT Biała Podlaska)
  4. Jakub Wójcik (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  5. Szymon Staszewski (MKS Kalina Lublin)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. Patryk Herdzina (Stowarzyszenie FIGHT CLUB Knurów)
  2. Rafał Tronci (KS AZS AWF Biała Podlaska)
K1 Rules / Senior [k] / -70kg
  1. Karolina Kuzawska (FIGHT POINT Biała Podlaska)
  2. Liwia Aninowska (AZS Politechnika Warszawska)
K1 Rules / Senior [k] / -65kg
  1. Aleksandra Weśniuk (KU AZS Akademia Bialska Nauk Stosowanych Biała Podlaska)
K1 Rules / Senior [k] / -60kg
  1. Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Wiktoria Widuła (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  3. Roksana Sobczyk (KSW Alien Łódź)
    Katarzyna Kuprianowicz (KU AZS POLITECHNIKA LUBELSKA)
K1 Rules / Senior [k] / -56kg
  1. Ewelina Peczyńska (Ragnarok Białystok)
  2. Dominika Ziółek (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  3. Katarzyna SZANIAWSKA (FIGHTER Nowa Sól)
full-contact / Senior [m] / -91kg
  1. Przemysław Kozioł (Akademia Nauk Stosowanych Wincentego Pola w Lublinie)
  2. Maciej Michalski (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
full-contact / Senior [m] / -81kg
  1. Paweł Bogusz (Akademia Nauk Stosowanych Wincentego Pola w Lublinie)
  2. Michał Czaja (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
full-contact / Senior [m] / -75kg
  1. Krystian Patalas (Kohorta Poznań)
  2. Kamil Kutnik (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  3. Filip Krata (Łaski Klub Sztuk Walki)
full-contact / Senior [m] / -71kg
  1. Mateusz Wójtowicz (Akademia Nauk Stosowanych Wincentego Pola w Lublinie)
  2. Wojciech Pietrzak (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
full-contact / Senior [m] / -67kg
  1. Mateusz Kupijaj (Akademia Kaliska)
  2. Filip Matyśkiewicz (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
full-contact / Senior [m] / -60kg
  1. Neelabha Chakraborty (Akademia Nauk Stosowanych Wincentego Pola w Lublinie)
full-contact / Senior [k] / -60kg
  1. Weronika Szymczak (Akademia Kaliska)
full-contact / Senior [k] / -52kg
  1. Marta Pawlikowska (KSW Łuków)
full-contact / Senior [k] / -48kg
  1. Sylwia Lewandowska (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  2. Nikola Kizym (SKT Tiger Dzierżoniów)
light-contact / Senior [m] / +94kg
  1. Michał Zapała (Łaski Klub Sztuk Walki)
light-contact / Senior [m] / -94kg
  1. Tomasz Kiernozek (Wyższa Szkoła Kultury Fizycznej i Turystyki w Pruszkowie)
  2. Yahor Anisimau (KU AZS Politechniki Lubelskiej)
  3. Dawid Kaliński (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
light-contact / Senior [m] / -89kg
  1. Stanislav Haloma (KU AZS POLITECHNIKA LUBELSKA)
light-contact / Senior [m] / -84kg
  1. Maksymilian Palej (SKT Tiger Dzierżoniów)
  2. Paweł Fidut (KU AZS Politechniki Lubelskiej)
light-contact / Senior [m] / -79kg
  1. Marcin Blicharski (Akademicki Klub Sportowy Politechniki Wrocławskiej)
  2. Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
  3. Gabriel Zacharek (KK Samuraj Szczecin)
    Maciej Rzepecki (AZS KUL)
light-contact / Senior [m] / -74kg
  1. Oskar Zawiślak (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  2. Miłosz Tessmer (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
light-contact / Senior [m] / -69kg
  1. Nikodem Lewandowski (Fighter Wrocław)
  2. Grzegorz Błotnicki (A&W Team Obrowo)
  3. Krzysztof Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
    Igor Gęsiorowski (KK Samuraj Szczecin)
light-contact / Senior [m] / -63kg
  1. Albert Mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Mateusz Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
light-contact / Senior [m] / -57kg
  1. Mateusz Blinowski (KU AZS Politechniki Lubelskiej)
light-contact / Senior [k] / +70kg
  1. Paulina Badowska (Łaski Klub Sztuk Walki)
light-contact / Senior [k] / -65kg
  1. Gabriela Sztukowska (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Julia Wilczewska (Spartakus Squad Stębark)
light-contact / Senior [k] / -60kg
  1. Natalia Zakrzewska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Olena Shydlovska (Akademia Nauk Stosowanych Wincentego Pola w Lublinie)
  3. Aleksandra Polak (Sportowy Klub Taekwon-do Niedźwiedź Kępno)
light-contact / Senior [k] / -55kg
  1. Aneta Tlałka (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Natalia Szostek (KU AZS Wojskowa Akademia Techniczna)
  3. Patrycja Kręt (SKT Tiger Dzierżoniów)
light-contact / Senior [k] / -50kg
  1. Aleksandra Kucharz (Uniwersytet SWPS Warszawa)
point-fighting / Senior [m] / +94kg
  1. Maciej Dolata (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
point-fighting / Senior [m] / -94kg
  1. Rafał Janczewski (AZS WSKFiT)
point-fighting / Senior [m] / -84kg
  1. Maksymilian Palej (SKT Tiger Dzierżoniów)
  2. Michał Jarosz (KU AZS Politechniki Lubelskiej)
  3. Paweł Fidut (KU AZS Politechniki Lubelskiej)
point-fighting / Senior [m] / -79kg
  1. Jakub Dziliński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  2. Marcin Blicharski (Akademicki Klub Sportowy Politechniki Wrocławskiej)
  3. Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
point-fighting / Senior [m] / -69kg
  1. Damian Gadulski (KU AZS Wojskowa Akademia Techniczna)
  2. Grzegorz Błotnicki (A&W Team Obrowo)
  3. Krzysztof Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
point-fighting / Senior [m] / -63kg
  1. Mateusz Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Albert Mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
point-fighting / Senior [k] / -60kg
  1. Aleksandra Polak (Sportowy Klub Taekwon-do Niedźwiedź Kępno)
  2. Olena Shydlovska (Akademia Nauk Stosowanych Wincentego Pola w Lublinie)
  3. Natalia Zakrzewska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
point-fighting / Senior [k] / -55kg
  1. Marta Pawlikowska (KSW Łuków)
  2. Patrycja Kręt (SKT Tiger Dzierżoniów)
point-fighting / Senior [k] / -50kg
  1. Aleksandra Kucharz (Uniwersytet SWPS Warszawa)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
1.Akademia Nauk Stosowanych Wincentego Pola w Lublinie 2.Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA
Skład sędziowski
Krzysztof Żychliński - Sędzia Główny Zawodów, Dariusz Matusik - Kierownik Planszy/Ringu, Marcin Wrzosek, Zbigniew Kowalewski, Sebastian Misiuro, Tomasz Sobczak. Delegat PZKB- Krzysztof Kaproń
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL