Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Mistrzostwa Warmii i Mazur w kickboxingu w formułach KL, LC, SC_21.05.2022 - Gierzwałd

21.05.2022
piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - dziewczynki [d] / -155 cm
  1. Sandra Wiśniewska (ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK)
piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - chłopcy [d] / -155 cm
  1. Bartosz Stasiński (ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK)
piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - chłopcy [d] / -145 cm
  1. Tymon Kowalski (ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Patryk Rasch (Rebelia Kartuzy)
  2. Jakub Tomaszewski (Rebelia Kartuzy)
  3. Marcin Rutkowski (Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz)
    Krzysztof Zaradny (Champion Gdańsk)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Hubert Jurkiewicz (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Gracjan Jackowski (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
  3. Miłosz Tessmer (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
    Daniel Miłek (FIGHTER Nowa Sól)
  4. Igor Ostrowski (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
  5. Patryk Tomaszewski (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Julia Wilczewska (Spartakus Squad Stębark)
kick-light / Junior [m] / -57kg
  1. Oliwier Henszel (ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK)
  2. Olaf Wiliński (Klub Sportów Walki Włocławek)
  3. Mateusz Kowalewski (Klub Sportów Walki Włocławek)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Sandra Wieczorek (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Wiktoria Bagniewska (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
  3. Agnieszka Stempka (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
kick-light / Junior [k] / -50kg
  1. Natalia Mieczkowska (CSW Champion Lubawa)
  2. Lena Kopistecka (CSW Champion Lubawa)
  3. Kinga Wieczorek (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Karol Rutkowski (ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK)
kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Kacper Olęcki (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
light-contact / Senior [k] / -55kg
  1. Aleksandra Szulc (Spartakus Squad Stębark)
light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Karol Rutkowski (ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK)
light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Maciej Górczyński (ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK)
light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Jakub Szulc (Spartakus Squad Stębark)
light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Natalia Brzozowska (Spartakus Squad Stębark)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Skład sędziowski
Sędzia główny: Ryszard Zawistowski. Kierownicy plansz: Wielgosz Janusz, Kacperski Krzysztof. Sędziowie: Andrzej Maciusiewicz, Tomasz Ciepłuch, Anastazja Vertelecka, Dawid Lisiecki, Zygmunt Różalski.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL