Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

MP seniorów, mastersów w kickboxingu formuła PF, LC_28-29.05.2022 - Zawiercie

28.05.2022
point-fighting / Senior Open [m] / Open
  1. Krystian Biś (KSW POLICE)
  2. Maciej Kasprzyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Marcin Włoga (WKS SFINKS Węgrów)
    Adrian Durma (Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg)
  4. Mateusz Nowak (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  5. Jakub Górecki (WKS SFINKS Węgrów)
  6. Mateusz Dylawerski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  7. Szymon Grzebyk (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
point-fighting / Senior Open [k] / Open
  1. Natalia Woińska (X Fight Piaseczno)
  2. Adrianna Skowrytko (DAN Świdnik)
  3. Zuzanna Kalbarczyk (KTS-K GOSRiT Luzino)
    Paulina Stenka (KTS-K GOSRiT Luzino)
  4. Michelle Maier (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  5. Malwina Strzelecka (KSW POLICE)
  6. Natalia Stemplewska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  7. Julia Setla (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Weteran [m] / +94kg
  1. Mariusz Bąk (Oświęcimski Klub Karate)
light-contact / Weteran [m] / -94kg
  1. Mariusz Niziołek (X Fight Piaseczno)
  2. Waldemar Mnich (Legion Głogów)
  3. Janusz Zielak (KS POLONIA 1912 Leszno)
    Paweł Mamełka (KSW Alien Łódź)
  4. Wiktor Salamaga (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  5. Marcin Chudek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Weteran [m] / -84kg
  1. Łukasz Rafałko (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Marcin Żuk (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin)
  3. Rafał Szopa (Stowarzyszenie Sportowe SZOPA Fight Team Krakow)
    Artur Pociecha (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin)
  4. Wiesław Rutkowski (Akademia Karate Tradycyjnego Centrum Włocławek, Włocławek)
  5. Paweł Kardyś (Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów)
light-contact / Weteran [m] / -74kg
  1. Michał Bocheński (X Fight Piaseczno)
  2. Marek Mazur (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Maciej Domarecki (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
    Artur Godlewski (Legion Głogów)
light-contact / Weteran [m] / -63kg
  1. Przemysław Sobkowiak (KSW Alien Łódź)
light-contact / Senior [m] / +94kg
  1. Bartosz Słodkowski (KLUB SPORTÓW WALKI ,,GORILLA, GŁUBCZYCE)
  2. Marcin Szuleta (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Marcin Dolecki (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
    Patryk Kamiński (Champion Gdańsk)
  4. Michał Zapała (Łaski Klub Sztuk Walki)
  5. Przemysław Pałys (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  6. Mirosław Sieńko (Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów)
light-contact / Senior [m] / -94kg
  1. Filip Chmera (KKT Bałtyk Koszalin)
  2. Igor Szkodny (GSWW Najemnik Gliwice)
  3. Wiktor Miłoński (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
    Szymon Grabowski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  4. Paweł Strykowski (Strykowski Boxing Team)
  5. Krzysztof Zaradny (Champion Gdańsk)
  6. Kacper Kotłowski (KKT Bałtyk Koszalin)
  7. Wiktor Zięciowski (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
light-contact / Senior [m] / -89kg
  1. Michał Niemiero (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Piotr Tomczak (LZS POPRAWA Siedlików)
  3. Piotr Stenka (Rebelia Kartuzy)
    Damian Chiliński (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  4. Dominik Marek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  5. Radosław Andrusik (KK Samuraj Szczecin)
light-contact / Senior [m] / -84kg
  1. Piotr Kołakowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  2. Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
  3. Roman Bushchak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
    Wiktor Bąbel (KSW Alien Łódź)
  4. Hubert Marcisz (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  5. Dawid Gutowski (KKS Sporty Walki Poznań)
  6. Szymon Szulc (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  7. Mariusz Migdalski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
light-contact / Senior [m] / -79kg
  1. Marcin Blicharski (Fighter Wrocław)
  2. Krystian Rzepka (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  3. Marcin Walczowski (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
    Marcin Biraga (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  4. Michał Grzegorczyk (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  5. Mateusz Kowzan (Elbląski Klub Karate)
  6. Krzysztof Ozimina (Karwiński Team Mława Mława)
  7. Sebastian Girek (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
light-contact / Senior [m] / -74kg
  1. Adrian Durma (Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg)
  2. Mateusz Dymek (UKS Sanda Płock)
  3. Michał Dziechciarz (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Adam Ciepliński (Champion Gdańsk)
  4. Jakub Bonk (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  5. Miłosz Ćwiklak (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  6. Michał Błotnicki (A&W Team Obrowo)
  7. Marcin Zasada (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
light-contact / Senior [m] / -69kg
  1. Oskar Zawiślak (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  2. Grzegorz Błotnicki (A&W Team Obrowo)
  3. Nikodem Lewandowski (Fighter Wrocław)
    Mateusz Białecki (SMOK Toruń)
  4. Radosław Kuzia (UKS Sanda Płock)
  5. Mateusz Nowak (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  6. Norbert Kwiatkowski (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  7. Karol Marcisz (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
light-contact / Senior [m] / -63kg
  1. Albert Mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Michał Głogowski (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  3. Maksymilian Sonik (Krakowska Akademia Taekwon-do)
    Dariusz Pazdan (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
  4. Jakub Gil (UKS Sanda Płock)
  5. Maciej Kasprzyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  6. Jakub Świderski (Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz)
  7. Maciej Mucha (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
light-contact / Senior [m] / -57kg
  1. Przemysław Kalisz (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Mariusz Nowak (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Wiktor Trajnowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
light-contact / Senior [k] / +70kg
  1. Hanna Wysocka (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Wiktoria Wojciechowska (Center Team Odolanów)
  3. Monika Chmiołek (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
light-contact / Senior [k] / -70kg
  1. Karolina Juja (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Maja Staruch (LZS POPRAWA Siedlików)
  3. Oliwia Dąbrowska (Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz)
    Paulina Stenka (KTS-K GOSRiT Luzino)
  4. Paulina Czaplińska (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
light-contact / Senior [k] / -65kg
  1. Karolina Słodkowska (KLUB SPORTÓW WALKI ,,GORILLA, GŁUBCZYCE)
  2. Julia Stasiuk (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Natalia Adamkiewicz (Champion Gdańsk)
    Aleksandra Ciężka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Julia Setla (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  5. Adrianna Skowrytko (DAN Świdnik)
  6. Wiktoria Banaszek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  7. Zuzanna Kusiak (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
light-contact / Senior [k] / -60kg
  1. Natalia Zakrzewska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Kinga Szlachcic (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Monika Puzio (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
    Gabriela Kowalska (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
  4. Julia Ćwiękała (Oświęcimski Klub Karate)
  5. Julia Blatkiewicz (KKS Sporty Walki Poznań)
  6. Michelle Maier (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  7. Zuzanna Kalbarczyk (KTS-K GOSRiT Luzino)
light-contact / Senior [k] / -55kg
  1. Marta Pyra (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Nikola Zaborowska (Rebelia Kartuzy)
  3. Aneta Tlałka (KKS Sporty Walki Poznań)
    Natalia Maćkiewicz (GSWW Najemnik Gliwice)
  4. Emilia Motelska (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  5. Natalia Woińska (X Fight Piaseczno)
light-contact / Senior [k] / -50kg
  1. Nicola Kaczmarek (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Anna Knobel (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  3. Marta Pawlikowska (KSW Łuków)
    Nikola Kaleta (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Sylwia Lewandowska (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  5. Ilona Puszczykowska (SMOK Toruń)
  6. Magdalena Matyja (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Weteran [m] / +94kg
  1. Cezariusz Szulc (Elbląski Klub Karate)
point-fighting / Weteran [m] / -94kg
  1. Mariusz Niziołek (X Fight Piaseczno)
  2. Rafał Adamczyk (KSW POLICE)
  3. Waldemar Mnich (Legion Głogów)
    Marcin Chudek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
point-fighting / Weteran [m] / -84kg
  1. Piotr Maślanka (LKS Puncher Płock)
  2. Wiesław Rutkowski (Akademia Karate Tradycyjnego Centrum Włocławek, Włocławek)
  3. Marcin Sobieski (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
point-fighting / Weteran [m] / -74kg
  1. Marek Mazur (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Maciej Domarecki (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  3. Artur Godlewski (Legion Głogów)
point-fighting / Weteran [m] / -63kg
  1. Przemysław Sobkowiak (KSW Alien Łódź)
point-fighting / Senior [m] / +94kg
  1. Bartosz Słodkowski (KLUB SPORTÓW WALKI ,,GORILLA, GŁUBCZYCE)
  2. Jakub Górecki (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Igor Stankiewicz (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
    Marcin Dolecki (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
point-fighting / Senior [m] / -94kg
  1. Szymon Grabowski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Wiktor Miłoński (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
point-fighting / Senior [m] / -89kg
  1. Piotr Tomczak (LZS POPRAWA Siedlików)
  2. Michał Niemiero (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  3. Radosław Andrusik (KK Samuraj Szczecin)
point-fighting / Senior [m] / -84kg
  1. Roman Bushchak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  2. Mariusz Migdalski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  3. Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
point-fighting / Senior [m] / -79kg
  1. Krystian Biś (KSW POLICE)
  2. Kacper Kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Jakub Dziliński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
    Szymon Grzebyk (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
  4. Gabriel Zacharek (KK Samuraj Szczecin)
  5. Marcin Włoga (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Senior [m] / -74kg
  1. Mateusz Dylawerski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Adrian Durma (Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg)
  3. Michał Tatarynowicz (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
    Michał Dziechciarz (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  4. Dominik Ferens (Klub sportów walki Vataha Strzelce Krajeńskie)
  5. Bartosz Siwek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Senior [m] / -69kg
  1. Mateusz Nowak (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Krystian Gortat (Knock-Out Team Bełchatów)
  3. Michał Zawistowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Karol Marcisz (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Mateusz Pasik (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Senior [m] / -63kg
  1. Maciej Kasprzyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Mateusz Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Przemysław Sapiński (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
    Dariusz Pazdan (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
point-fighting / Senior [m] / -57kg
  1. Mariusz Nowak (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Wiktor Trajnowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Przemysław Kalisz (SKF Boksing Zielona Góra)
    Jakub Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Senior [k] / +70kg
  1. Zuzanna Maj (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Hanna Wysocka (SKF Boksing Zielona Góra)
point-fighting / Senior [k] / -70kg
  1. Paulina Stenka (KTS-K GOSRiT Luzino)
point-fighting / Senior [k] / -65kg
  1. Karolina Słodkowska (KLUB SPORTÓW WALKI ,,GORILLA, GŁUBCZYCE)
  2. Adrianna Skowrytko (DAN Świdnik)
  3. Magdalena Gadomska (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
    Julia Stasiuk (KKS Sporty Walki Poznań)
  4. Julia Setla (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  5. Wiktoria Banaszek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  6. Natalia Stemplewska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  7. Julia Nowak (KSW POLICE)
point-fighting / Senior [k] / -60kg
  1. Zuzanna Kalbarczyk (KTS-K GOSRiT Luzino)
  2. Michelle Maier (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Diana Dumała (X Fight Piaseczno)
    Gabriela Kowalska (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
point-fighting / Senior [k] / -55kg
  1. Malwina Strzelecka (KSW POLICE)
  2. Natalia Woińska (X Fight Piaseczno)
  3. Róża Rybacka (Akademia Karate Tradycyjnego Centrum Włocławek, Włocławek)
    Aleksandra Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Senior [k] / -50kg
  1. Aleksandra Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Nikola Kaleta (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Magdalena Matyja (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Marta Pawlikowska (KSW Łuków)

Najlepsi zawodnicy
Pointfighting Senior: Krystian Biś- KSW POLICE, Malwina Strzelecka- KSW POLICE Light-contact Senior: Natalia Zakrzewska-MUKS OLIMPIA NOWE MIASTO LUBAWSKIE, Adrian Durma-SILVAN KAJAKI ELBLĄG1
Najlepszy klub
I - X Fight Piaseczno II - KKS Sporty Walki Poznań III - KLUB SPORTÓW WALKI ,,GORILLA" GŁUBCZYCE
Skład sędziowski
Delegat-Jerzy Bassa, Sędzia Główny-Agnieszka Turchan, Kierownik Maty-Arleta Oleksy, Mirosław Kutyła, Albin Pudlicki, Maciej Bajtel, Tomasz Sroka, Dariusz Matusik, Sędzia Punktowy-Cecylia Pudlicka, Przemysław Sułkowski, Dominik Szymczak, Ireneusz Szegda, Marcin Kita, Gabriela Zawalska, Renata Maier-Hoppe, Przemysław Wielądek, Robert Furman, Dawid Lisiecki,Jarosław Biernacki, Olga Ziaja, Rafał Mikołajczyk, Sebastian Misiuro, Magdalena Buc, Marcin Wrzosek, Tomasz Sobczak, Bartosz Bachman, Tomasz Ciepłuch, Karol Papenfus, Radosław Biel, Mirosława Uroda, Marcin Sobieski, Kamil Fałek, Anastazja Wertelecka
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL