Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

MP juniorów w kickboxingu formuła PF, LC, KL- 27-29.05.2022 - Zawiercie

27.05.2022
kick-light / Junior [m] / +94kg
  1. Igor Wachowiak (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Wiktor Szeluga (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  3. Jakub Walkiewicz (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
    Kacper Cybula (Rebelia Kartuzy)
  4. Kacper Bladowski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  5. Oliwier Kaczorowski (Gwardia Zielona Góra)
  6. Kacper Sadoch (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
kick-light / Junior [m] / -94kg
  1. Jakub Bogusz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Adrian Bednarczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  3. Marcin Zdun (KS Ziętek Team Kalisz)
    Jan Słomski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
kick-light / Junior [m] / -89kg
  1. Olaf Pera (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Kamil Kwaśniewski (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  3. Marcin Cofalski (KS Ziętek Team Kalisz)
    Kacper Kotowicz (Husaria Wałcz)
  4. Bartek Filipiak (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
kick-light / Junior [m] / -84kg
  1. Sebastian Jędraś (X Fight Piaseczno)
  2. Piotr Sieliwoniuk (X Fight Piaseczno)
  3. Jakub Końko (Husaria Wałcz)
    Kamil Kulisz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  4. Fabian Rabko (KSW Szczecinek)
  5. Kacper Krysiak (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
  6. Piotr Janicki (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  7. Krzysztof Winkler (KS Ziętek Team Kalisz)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Dominik Kaim (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  2. Damian Zyber (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
  3. Dawid Żak (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
    Kamil Kąkol (Rebelia Kartuzy)
  4. Dominik Rukat (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  5. Robert Fierka (Rebelia Kartuzy)
  6. Filip Chrapkowski (Champion Gdańsk)
  7. Dominik Floriańczyk (KO Team Otwock)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Alan Korpalski (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Kacper Śleszyński (Rebelia Kartuzy)
    Mikołaj Kosakiewicz (UKS High Kick Gym Szczecin)
  4. Patryk Siwa (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  5. Antoni Grajewski (A&W Team Obrowo)
  6. Igor Fabrello (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  7. Ignacy Gaik (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Szymon Gaczyński (KSW Szczecinek)
  2. Paweł Konieczny (FIGHT POINT Biała Podlaska)
  3. Zbyszek Jarzębski (KSW Alien Łódź)
    Kamil Guziński (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  4. Michał Rutkowski (Łaski Klub Sztuk Walki)
  5. Wojtek Wojtaszak (Stark Kickboxing Team Częstochowa)
  6. Maksymilian Łącki (Champion Gdańsk)
  7. Dawid Wyszyński (Fight Club Radzymin)
kick-light / Junior [m] / -57kg
  1. Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Marcel Brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
  3. Jakub Borgieł (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Igor Hołobotowski (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Maciej Kruk (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  5. Michał Lewandowski (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  6. Szymon Szyca (Rebelia Kartuzy)
  7. Adrian Lewandowski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
kick-light / Junior [k] / +70kg
  1. Wiktoria Ziober (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
  2. Justyna Szyszko (Champion Gdańsk)
  3. Oliwia Perwińska (SKF Boksing Zielona Góra)
    Wiktoria Dąbrowska (Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz)
  4. Amelia Kostrzewa (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  5. Nicola Gałkiewicz (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  6. Żaneta Stenka (KTS-K GOSRiT Luzino)
kick-light / Junior [k] / -70kg
  1. Joanna Mucha (Gladiator Binczarowa)
  2. Zofia Rychlińska (KS POLONIA 1912 Leszno)
  3. Julia Musiałek (SKT Tiger Dzierżoniów)
    Weronika Błażejewicz (X Fight Piaseczno)
  4. Wiktoria Sułkowska (Husaria Wałcz)
  5. Melania Czerwonka (KSW Szczecinek)
  6. Julia Balińska (Uniq Fight Club Warszawa)
  7. Kornelia Klimko (UKS High Kick Gym Szczecin)
kick-light / Junior [k] / -65kg
  1. Julia Marciniak (KSW Szczecinek)
  2. Margareta Kąkol (Rebelia Kartuzy)
  3. Gabriela Sadkowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
    Weronika Garbacka (Center Team Odolanów)
  4. Julia Muchla (FIGHT POINT Biała Podlaska)
  5. Hanna Ogrodowska (Husaria Wałcz)
  6. Natalia Kubiak (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  7. Sandra Nagaj (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Dominika Plichta (Champion Gdańsk)
  2. Wiktoria Śniegowska (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Justyna Cymerman (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
    Zuzanna Gaczyńska (KSW Szczecinek)
  4. Julia Niewiadomska (Gladiator Binczarowa)
  5. Vanessa Świątkowska (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
  6. Wiktoria Wójtowicz (Złomiarz Team Gdańsk)
  7. Patrycja Zdunek (X Fight Piaseczno)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Daria Niciporuk (X Fight Piaseczno)
  2. Julia Szyjkowska (A&W Team Obrowo)
  3. Weronika Tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
    Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Wiktoria Zielińska (Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA, Gostyń)
  5. Sandra Wieczorek (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  6. Emilia Gruchała-Węsierska (Rebelia Kartuzy)
  7. Natalia Zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
kick-light / Junior [k] / -50kg
  1. Julia Marciniak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Angelika Markowska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Roksana Rzeźnicka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
    Dominika Kondracka (KSW Łuków)
  4. Natalia Mieczkowska (CSW Champion Lubawa)
  5. Amanda Wróbel (UKS High Kick Gym Szczecin)
  6. Aleksandra Paczkowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  7. Lena Kopistecka (CSW Champion Lubawa)
light-contact / Junior [m] / +94kg
  1. Igor Wachowiak (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Kacper Cybula (Rebelia Kartuzy)
  3. Wiktor Szeluga (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
    Alan Szajczyk (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  4. Jakub Pasik (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  5. Norbert karol Prusiński (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  6. Jakub Walkiewicz (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  7. Oliwier Kaczorowski (Gwardia Zielona Góra)
light-contact / Junior [m] / -94kg
  1. Jakub Bogusz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Adrian Bednarczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  3. Marcin Zdun (KS Ziętek Team Kalisz)
light-contact / Junior [m] / -89kg
  1. Olaf Pera (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Konrad Gosk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  3. Jakub Płachta (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
    Marcin Cofalski (KS Ziętek Team Kalisz)
  4. Kamil Kwaśniewski (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  5. Piotr Glegoła (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  6. Bartek Filipiak (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  7. Kacper Kotowicz (Husaria Wałcz)
light-contact / Junior [m] / -84kg
  1. Sebastian Jędraś (X Fight Piaseczno)
  2. Piotr Sieliwoniuk (X Fight Piaseczno)
  3. Kacper Krysiak (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
    Jakub Pysiak (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  4. Fabian Rabko (KSW Szczecinek)
  5. Piotr Janicki (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  6. Kamil Kulisz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  7. Krzysztof Winkler (KS Ziętek Team Kalisz)
light-contact / Junior [m] / -79kg
  1. Bartosz Papierz (KKT Bałtyk Koszalin)
  2. Dominik Kaim (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  3. Filip Chrapkowski (Champion Gdańsk)
    Kamil Kąkol (Rebelia Kartuzy)
  4. Robert Fierka (Rebelia Kartuzy)
  5. Dawid Żak (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  6. Igor Świerszcz (Husaria Wałcz)
light-contact / Junior [m] / -74kg
  1. Tymoteusz Kopa (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Wojciech Korus (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
    Bartłomiej Pawlak (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  4. Igor Fabrello (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  5. Aleksander Wodiczko (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  6. Krystian Świrski (Husaria Wałcz)
  7. Patryk Siwa (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
light-contact / Junior [m] / -69kg
  1. Mieszko Siemiątkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  2. Filip Jóźwiak (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Oskar Ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
    Kacper Talaga (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  4. Jan Bocheński (X Fight Piaseczno)
  5. Adrian Januszewski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  6. Michał Markowski (DAN Świdnik)
  7. Adam Małota (KS Ziętek Team Kalisz)
light-contact / Junior [m] / -63kg
  1. Dawid Omelanowicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Patryk Matczak (KSW Alien Łódź)
  3. Michał Kaczor (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Grzegorz Pajda (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
  4. Michał Janiszewski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  5. Dawid Zdrojewski (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  6. Michał Niebrzydowski (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  7. Bartosz Grzybowski (Klub Sportów Walki Włocławek)
light-contact / Junior [m] / -57kg
  1. Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Jakub Muchewicz (A&W Team Obrowo)
  3. Igor Hołobotowski (SKF Boksing Zielona Góra)
    Sebastian Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  4. Kamil Mączkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  5. Gabriel Zapotoczny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
  6. Michał Klimek (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
  7. Bartosz Biadała (KS Ziętek Team Kalisz)
light-contact / Junior [k] / +70kg
  1. Żaneta Stenka (KTS-K GOSRiT Luzino)
  2. Amelia Kostrzewa (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  3. Wiktoria Ziober (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
    Barbara Skrzypczak (KKS Sporty Walki Poznań)
  4. Justyna Szyszko (Champion Gdańsk)
  5. Klaudia Bittner (KKS Sporty Walki Poznań)
  6. Oliwia Perwińska (SKF Boksing Zielona Góra)
  7. Nicola Gałkiewicz (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
light-contact / Junior [k] / -70kg
  1. Julia Musiałek (SKT Tiger Dzierżoniów)
  2. Melania Czerwonka (KSW Szczecinek)
  3. Wiktoria Sułkowska (Husaria Wałcz)
    Zofia Rychlińska (KS POLONIA 1912 Leszno)
  4. Jolanta Bojarska (MKS Mechanik Włodawa)
  5. Weronika Błażejewicz (X Fight Piaseczno)
light-contact / Junior [k] / -65kg
  1. Julia Marciniak (KSW Szczecinek)
  2. Margareta Kąkol (Rebelia Kartuzy)
  3. Natalia Kubiak (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
    Hanna Ogrodowska (Husaria Wałcz)
  4. Juliette Kreidi (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  5. Weronika Garbacka (Center Team Odolanów)
  6. Elżbieta Świderska (X Fight Piaseczno)
  7. Sandra Nagaj (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
light-contact / Junior [k] / -60kg
  1. Dominika Plichta (Champion Gdańsk)
  2. Ksenia Stec (KS Maximus Gdynia)
  3. Dominika Pruszczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
    Zuzanna Skolimowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  4. Emilia Kozioł (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  5. Wiktoria Śniegowska (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Agata Szeliga (UKS Diament Pstrągowa)
  7. Patrycja Zdunek (X Fight Piaseczno)
light-contact / Junior [k] / -55kg
  1. Julia Szyjkowska (A&W Team Obrowo)
  2. Weronika Tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Natalia Zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Kinga Konieczny (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  5. Alicja Bagińska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  6. Emilia Gruchała-Węsierska (Rebelia Kartuzy)
  7. Daria Niciporuk (X Fight Piaseczno)
light-contact / Junior [k] / -50kg
  1. Samanta Klein (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  2. Paulina Jabłońska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  3. Felicja Kubicka (X Fight Piaseczno)
    Dominika Kondracka (KSW Łuków)
  4. Natella Gasparyan (SKF Boksing Zielona Góra)
  5. Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  6. Natalia Szulc (KKS Sporty Walki Poznań)
  7. Hanna Bagińska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
point-fighting / Junior [m] / +94kg
  1. Jakub Pasik (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  2. Jakub Walkiewicz (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
point-fighting / Junior [m] / -94kg
  1. Jakub Bogusz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Kamil Skowronek (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Junior [m] / -89kg
  1. Jakub Płachta (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Kamil Kwaśniewski (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
point-fighting / Junior [m] / -84kg
  1. Kacper Krysiak (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
  2. Sebastian Jędraś (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Junior [m] / -79kg
  1. Dominik Kaim (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  2. Igor Świerszcz (Husaria Wałcz)
point-fighting / Junior [m] / -74kg
  1. Michał Podborski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Tymoteusz Kopa (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Semir Wasilewski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Damian Szczęsny (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  4. Patryk Skowronek (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  5. Wojciech Korus (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  6. Krystian Świrski (Husaria Wałcz)
  7. Michał Błaziak (DAN Świdnik)
point-fighting / Junior [m] / -69kg
  1. Oliwier Baranowski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Dominik Kiełbowicz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Michał Markowski (DAN Świdnik)
    Krzysztof Monkosa (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  4. Grzegorz Musiałek (UKS Diament Pstrągowa)
point-fighting / Junior [m] / -63kg
  1. Michał Niebrzydowski (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Jakub Solka (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Michał Kaczor (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Grzegorz Pajda (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
  4. Oskar Kowalczyk (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
  5. Dawid Omelanowicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  6. Bartosz Kozioł (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
point-fighting / Junior [m] / -57kg
  1. Jakub Trześniak (DAN Świdnik)
  2. Michał Klimek (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
  3. Oskar Popławski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
    Michał Lewandowski (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  4. Adrian Formela (KS Maximus Gdynia)
point-fighting / Junior [k] / +70kg
  1. Wiktoria Ziober (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
  2. Żaneta Stenka (KTS-K GOSRiT Luzino)
point-fighting / Junior [k] / -70kg
  1. Julia Musiałek (SKT Tiger Dzierżoniów)
  2. Jolanta Bojarska (MKS Mechanik Włodawa)
  3. Wiktoria Sułkowska (Husaria Wałcz)
point-fighting / Junior [k] / -65kg
  1. Julia Marciniak (KSW Szczecinek)
  2. Sandra Nagaj (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
point-fighting / Junior [k] / -60kg
  1. Wiktoria Lendzion (TOP TEAM POLAND, Warszawa)
  2. Emilia Kozioł (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Julia Bielas (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Ksenia Stec (KS Maximus Gdynia)
  4. Dominika Pruszczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
point-fighting / Junior [k] / -55kg
  1. Natalia Zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Kinga Konieczny (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Weronika Tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
    Julita Mudyna (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Junior [k] / -50kg
  1. Felicja Kubicka (X Fight Piaseczno)
  2. Karolina Skolimowska (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
  3. Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)

Najlepsi zawodnicy
Pointfighting: Wiktoria Lendzion- TOP TEAM POLAND, Oliwier Baranowski-PABIANICKI KSW AZJA Light-contact:Julia Szyjkowska-A&W OBROWO, Tymoteusz Kopa-JURAJSKA AKADEMIA SPORTU Kick-Light: Dominika Plichta-CHAMPION GDAŃSK, Szymon Gaczyński-KSW SZCZECINEK NAJLEPSZY ZAWODNIK I ZAWODNICZKA WSZYSTKICH FORMUŁ PLANSZOWYCH: Julia Marciniak-KSW SZCZECINEK, Jakub Bogusz- UKS DRAGON GORZÓW WIELKOPOLSKI
Najlepszy klub
I MIEJSCE- X Fight Piaseczno II MIEJSCE- UKS Dragon Gorzów Wielkopolski III MIEJSCE- KSW Szczecinek
Skład sędziowski
Delegat-Jerzy Bassa, Sędzia Główny-Agnieszka Turchan, Kierownik Maty-Arleta Oleksy, Mirosław Kutyła, Albin Pudlicki, Maciej Bajtel, Tomasz Sroka, Dariusz Matusik, Sędzia Punktowy-Cecylia Pudlicka, Przemysław Sułkowski, Dominik Szymczak, Ireneusz Szegda, Marcin Kita, Gabriela Zawalska, Renata Maier-Hoppe, Przemysław Wielądek, Robert Furman, Dawid Lisiecki,Jarosław Biernacki, Olga Ziaja, Rafał Mikołajczyk, Sebastian Misiuro, Magdalena Buc, Marcin Wrzosek, Tomasz Sobczak, Bartosz Bachman, Tomasz Ciepłuch, Karol Papenfus, Radosław Biel, Mirosława Uroda, Marcin Sobieski, Kamil Fałek, Anastazja Wertelecka
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL