Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Puchar Polski Seniorów i Mastersów w Kickboxingu Kick Light_11.06.2022 - Płock

11.06.2022
kick-light / Weteran [m] / -94kg
  1. Janusz Zielak (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Waldemar Mnich (Legion Głogów)
  3. Łukasz Rubaszewski (KT Legia Warszawa)
kick-light / Weteran [m] / -84kg
  1. Michał Franczak (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Wiesław Rutkowski (Akademia Karate Tradycyjnego Centrum Włocławek, Włocławek)
kick-light / Weteran [m] / -74kg
  1. Artur Godlewski (Legion Głogów)
  2. Jakub Szymański (Palestra Warszawa)
  3. Maciej Domarecki (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Bartosz Słodkowski (KLUB SPORTÓW WALKI ,,GORILLA, GŁUBCZYCE)
  2. Marek Kamiński (KT Legia Warszawa)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Tomasz Szupke (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  2. Szymon Szulc (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Adrian Durma (LKS Puncher Płock)
  2. Sebastian Prokop (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  3. Przemysław Barański (KS Pogoń Mogilno)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Sławomir Malik (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Jakub Tokarski (Łaski Klub Sztuk Walki)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Radosław Kuzia (UKS Sanda Płock)
  2. Michał Olszewski (UKS Sanda Płock)
  3. Kacper Gontarski (Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz)
    Krzysztof Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Albert Mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Przemysław Kalisz (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Jakub Gil (UKS Sanda Płock)
kick-light / Senior [k] / -65kg
  1. Karolina Słodkowska (KLUB SPORTÓW WALKI ,,GORILLA, GŁUBCZYCE)
kick-light / Senior [k] / -55kg
  1. Róża Rybacka (Akademia Karate Tradycyjnego Centrum Włocławek, Włocławek)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy zawodnik senior: Adrian Durma - LKS Puncher Płock Najlepszy weteran: Artur Godlewski - Legion Głogów
Najlepszy klub
UKS Sanda Płock
Skład sędziowski
Sędzia główny: Ryszard Zawistowski, Kierownik planszy A: Janusz Wielgosz, sędziowie: Przemysław Sułkowski, Zygmunt Różalski, Anastazja Wertelecka, Dariusz Matusik. Kierownik Planszy B: Krzysztof Kacperski, sędziowie: Marcin Wrzosek, Dominika Tempska, Tomasz Ciepłuch, Mateusz Kopczyński, Michał Ławczyński
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL