Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Letnie Grand Prix Polski w Kickboxingu_17-18.06.2022 - Mińsk Mazowiecki

17.06.2022
piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - dziewczynki [d] / -135 cm
  1. Emma Salardi (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Amelia Kryspin (Uczniowski Klub Sportowy ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZOWIECKA w Ostrowi Mazowiecki)
  3. Helena Kądziołka (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
    Marcela Miros (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  4. Lena Milewska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - chłopcy [d] / -145 cm
  1. Bartosz Fijałek (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Leon Niemkiewicz (KICKBOXING TEAM SEJNY)
  3. Wojciech Wilk (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
    Mateusz Markowski (Uczniowski Klub Sportowy ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZOWIECKA w Ostrowi Mazowiecki)
  4. Leon Chodkiewicz (KICKBOXING TEAM SEJNY)
  5. Witold Sankiewicz (KICKBOXING TEAM SEJNY)
  6. Marcel Stasiak (Striker Turek)
  7. Mikołaj Zieliński (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - chłopcy [d] / -135 cm
  1. Jan Sokołowski (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Bartłomiej Maćkowiak (KKS Włókniarz 1925 Kalisz)
  3. Mikołaj Kania (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
    Mateusz Wąsowski (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  4. Kacper Szelaszuk (Uczniowski Klub Sportowy ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZOWIECKA w Ostrowi Mazowiecki)
  5. Adrian Niedek (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  6. Filip Piórkowski (Uczniowski Klub Sportowy ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZOWIECKA w Ostrowi Mazowiecki)
  7. Kamil Oklesiński (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
point-fighting / Dziewczynki [d] / -30kg
  1. Lena Krystianik (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Karolina Chuda (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Dziewczynki [d] / -27kg
  1. Lena Krystianik (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Nadia Korda (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Chłopcy [d] / -36kg
  1. Aleksander Podbielski (Uczniowski Klub Sportowy ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZOWIECKA w Ostrowi Mazowieckiej)
point-fighting / Chłopcy [d] / -33kg
  1. Jan Kamiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Aleksander Bajor (X Fight Piaseczno)
  3. Tomasz Wiśniewski (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
    Maciej Leśkiewicz (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg
  1. Jan Kamiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Aleksander Bajor (X Fight Piaseczno)
  3. Antoni Turczak (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
    Andrzej Grochowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  4. Ignacy Wiraszka (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  5. Mikołaj Kania (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
point-fighting / Chłopcy [d] / -27kg
  1. Andrzej Grochowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Antoni Turczak (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Kamil Oklesiński (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
    Ignacy Wiraszka (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  4. Mikołaj Kania (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
kick-light / Junior [m] / +94kg
  1. Kacper Sadoch (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Jakub Pasik (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
kick-light / Junior [m] / -84kg
  1. Grzegorz Rykaczewski (MKS Gimnazjon APIN Wyszków, Wyszków,)
  2. Krystian Dusiło (KSW Sokół Jarosław)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Dominik Kaim (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  2. Mateusz Osuch (X Fight Piaseczno)
  3. Norbert Krakowiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
    Adrian Jurek (Striker Turek)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Ignacy Gaik (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Alan Korpalski (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Marcel Pęciak (Akademia Sportów Walki WATAHA)
    Adrian Śledziewski (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Kacper Piecyk (X Fight Piaseczno)
  2. Bartłomiej Rykaczewski (MKS Gimnazjon APIN Wyszków, Wyszków,)
  3. Oliwier Pawlikowski (KSW Sokół Jarosław)
    Szymon Szegda (KSW Sokół Jarosław)
  4. Michał Rutkowski (Łaski Klub Sztuk Walki)
  5. Bartłomiej Dugiełło (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
  6. Igor Świetliński (Aligatores FC Warszawa)
  7. Piotr Bartczak (Aligatores FC Warszawa)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Mateusz Grześków (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Krystian Bednarczyk (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  3. Michał Starosta (Aligatores FC Warszawa)
    Vladyslav Bielienkov (Aligatores FC Warszawa)
kick-light / Junior [m] / -57kg
  1. Stanisław Bielienkov (Aligatores FC Warszawa)
  2. Bartosz Grudowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Sebastan Płochocki (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
    Seweryn Kowalewski (Striker Turek)
kick-light / Junior [k] / -50kg
  1. Julia Marciniak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Angelika Markowska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Aleksandra Paczkowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Adam Wójtowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Dominik Kamyszek (Akademia Sportów Walki WATAHA)
  3. Oskar Pechcin (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
    Szymon Ciechowicz (Striker Turek)
  4. Maciej Kruszewski (UKS Sanda Płock)
  5. Kuba Wiśniewski (FIGHTER Nowa Sól)
  6. Paweł Gniazdowski (KICKBOXING TEAM SEJNY)
  7. Oskar Skrocki (UKS Sanda Płock)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Miłosz Urynowicz (KICKBOXING TEAM SEJNY)
  2. Dawid Jopek (Striker Turek)
  3. Jan Małecki (Striker Turek)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Marek Helak (X Fight Piaseczno)
  2. Patryk Tomków (KSW Sokół Jarosław)
  3. Kacper Pawłowski (Łaski Klub Sztuk Walki)
    Adrian Malec (KSW Sokół Jarosław)
  4. Kornel Brzyski (KSW Sokół Jarosław)
  5. Bartosz Ściński (Striker Turek)
  6. Nazar Poliakovskyi (X Fight Piaseczno)
  7. Jakub Wąsowski (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Vladislav polivko (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Jan Rykaczewski (MKS Gimnazjon APIN Wyszków, Wyszków,)
  3. Jakub Napierała (Striker Turek)
    Borys Borek (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Bartosz Dobrowolski (X Fight Piaseczno)
  2. Julian Mruk (Striker Turek)
  3. Jakub Niewiadomski (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
    Adam Gębarowski (UKS Sanda Płock)
kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Dawid Pakuła (Uczniowski Klub Sportowy ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZOWIECKA w Ostrowi Mazowieckiej)
kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Zuzanna Drewniak (Striker Turek)
  2. Alicja Mirosz (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Nikola Michałowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / +69kg
  1. Gabriel Dzienisiewicz (KICKBOXING TEAM SEJNY)
  2. Gabriel Miszkiel (KICKBOXING TEAM SEJNY)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -69kg
  1. Tomek Laźmirski (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -57kg
  1. Aleksander Ruta (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg
  1. Ksawery Jasnowski (Striker Turek)
  2. Paweł Pachutko (KICKBOXING TEAM SEJNY)
  3. Wojciech Koszuta (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Kosma Gajewski (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Błażej Jagusiak (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  3. Mikołaj Komorzycki (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Bartosz Nowak (KICKBOXING TEAM SEJNY)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Krystian Turbiarz (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  2. Tymon Debert (FIGHTER Nowa Sól)
  3. Adam Gajewski (Uczniowski Klub Sportowy ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZOWIECKA w Ostrowi Mazowiecki)
    Wiktor Mosakowski (Uczniowski Klub Sportowy ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZOWIECKA w Ostrowi Mazowiecki)
  4. Wojciech Chłopik (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. David Żurawski (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Maciek Czokajło (KICKBOXING TEAM SEJNY)
  3. Alexander Andrzejewski (FIGHTER Nowa Sól)
    Krystian Gaus (KICKBOXING TEAM SEJNY)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / +65kg
  1. Lena Leończyk (KICKBOXING TEAM SEJNY)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -55kg
  1. Nina Wiśniewska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Ania Malec (Uczniowski Klub Sportowy ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZOWIECKA w Ostrowi Mazowiecki)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -50kg
  1. Julia Godlewska (Uczniowski Klub Sportowy ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZOWIECKA w Ostrowi Mazowiecki)
  2. Magdalena Dobrowolska (Uczniowski Klub Sportowy ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZOWIECKA w Ostrowi Mazowiecki)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -46kg
  1. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
  2. Inga Aleksa (KICKBOXING TEAM SEJNY)
  3. Wiktoria Godlewska (Uczniowski Klub Sportowy ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZOWIECKA w Ostrowi Mazowiecki)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Nicola Wołyniec (KICKBOXING TEAM SEJNY)
  2. Helena Janculewicz (KICKBOXING TEAM SEJNY)
point-fighting / Junior [m] / +94kg
  1. Jakub Pasik (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  2. Kacper Sadoch (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
point-fighting / Junior [m] / -74kg
  1. Damian Szczęsny (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  2. Łukasz Mazur (Akademia Sportów Walki WATAHA)
  3. Marcel Pęciak (Akademia Sportów Walki WATAHA)
point-fighting / Junior [k] / -70kg
  1. Magdalena Budek (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Wojciech Nowakowski (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
  2. Stanisław Nowicki (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Piaseczno)
  3. Dominik Kamyszek (Akademia Sportów Walki WATAHA)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Wojciech Nowakowski (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
  2. Stanisław Nowicki (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Piaseczno)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Bartosz Dobrowolski (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Aleksander Ruta (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Kamil Kraczkowski (X Fight Piaseczno)
  3. Aleksander Śmigielski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
    Fabian Iwaniszyn (KKS Włókniarz 1925 Kalisz)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Aleksander Śmigielski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Alan Mazur (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Igor Piotrowski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Piaseczno)
    Michał Szyszko (X Fight Piaseczno)
  4. Błażej Jagusiak (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Michał Szyszko (X Fight Piaseczno)
  2. Alan Mazur (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Igor Piotrowski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Piaseczno)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Adam Dzierzbicki (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Szymon Korsieko (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Wojciech Chłopik (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Adam Dzierzbicki (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Szymon Korsieko (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
  2. Gabriela Przybysz (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Emilia Nieściur (X Fight Piaseczno)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Skład sędziowski
Krzysztof Żychliński - Sędzia Główny Dariusz Matusik - Kierownik planszy Michał Bocheński - Kierownik planszy Przemysław Sułkowski - Kierownik planszy Marcin Wrzosek Bartosz Bachman Jacek Puchacz Tomasz Sobczak Karolina Chróścik Oskar Kondraciuk Justyna Turbiarz Maria Morelowska Kiełboń Martyna
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL