Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Wyniki - Turniej Eliminacyjny do Mistrzostw Polski w Kickboxingu Kick-Light Kadetów Młodszych i Starszych, Juniorów i

02.02.2013

WYNIKI TURNIEJU ELIMINACYJNEGO DO MISTRZOSTW POLSKI W KICKBOXINGU KICK-LIGHT KADETÓW MŁODSZYCH I STARSZYCH, JUNIORÓW I SENIORÓW – 02.02.2013 R. MUSZYNA

 

ORGANIZATOR : LUKS JAS-POL KRYNICA-ZDRÓJ

MIEJSCE : MUSZYNA

DATA : 02.02.2013 R.

 

OBSADA SĘDZIOWSKA :

 

AGNIESZKA TURCHAN – SĘDZIA GŁÓWNY

KACZMARCZYK WALDEMAR – KIEROWNIK MATY

SAJDAK DARIUSZ

BAJTEL MACIEJ

BULANDA EWA

KWIATKOWSKI AMADEUSZ

SOWA MARIUSZ

GZYL ROMAN

TOKARZ EDYTA

GOMÓŁKA BOGDAN

GRZEBYK SŁAWOMIR

BULANDA SYLWIA

 

ILOŚĆ KLUBÓW : 13

 

ILOŚĆ ZAWODNIKÓW : 103

 

 

WYNIKI W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH WIEKOWYCH I WAGOWYCH:

 

Kadet Młodszy -32 kg

 

1

Wachna Michał

LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój

2

Wachna Paweł

LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój

 

Kadet Młodszy -37 kg

 

1

Śliwka Albert

OKSW Dragon

2

Zeliszewski Dominik

UKS Gladiator

3

Romańczyk Szymon

ASTRA Krynica-Zdrój

3

Wielocha Kamil

LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój

 

Kadet Młodszy -47 kg

 

1

Wójcik Jakub

KSW”MIX-TEAM” Wręczyca Wielka

2

Bajtel Adrian

LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój

3

Wójcik Kamil

KSW”MIX-TEAM” Wręczyca Wielka

3

Wilczyński Aleks

LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój

 

Kadet Młodszy -52 kg

 

1

Jarosz Jakub

UKS Gladiator

2

Hnatkiewicz Gabriel

LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój

 

Kadet Młodszy +57 kg

 

1

Rus Mateusz

Beskid Dragon

2

Golonka Szymon

LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój

3

Mleczko Kuba

Spartan Knurów

 

Kadetka Młodsza -42 kg

 

1

Cingelova Martina

Edymax Bardejov

2

Kaczor Olivia

Spartan Knurów

 

Kadetka Młodsza – 57 kg

 

1

Cichoń Jolanta

LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój

2

Pazgan Gabriela

LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój

 

Kadet Starszy -42 kg

 

1

Materna Adrian

Spartan Knurów

2

Święs Krzysztof

UKS Gladiator

3

Połoński Olaf

OKSW Dragon

3

Ufnal Dawid

OKSW Dragon

 

Kozak Kristian

Edymax Bardejov

 

Cingel Tomas

Edymax Bardejov

 

Kadet Starszy – 47 kg

 

1

Soboń Robert

SKKB Kielce

2

Lutyński Dawid

Spartan Knurów

3

Romańczyk Wiktor

ASTRA Krynica-Zdrój

3

Durkacz Damian

Spartan Knurów

 

Maślanka Wojciech

LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój

 

Gajos Szymon

OKSW Dragon

 

 

 

 

 

Kadet Starszy -52 kg

 

1

Nowak Konrad

UKS Gladiator

2

Siedlarz Mariusz

UKS Gladiator

3

Kufel Kacper

Beskid Dragon

 

Kadet Starszy – 57 kg

 

1

Pietrzyk Mikołaj

Beskid Dragon

2

Przybyło Szymon

LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój

3

Gajos Adrian

OKSW Dragon

3

Laskosz Robert

UKS Gladiator

 

Kadet Starszy -63 kg

 

1

Garncarczyk Konrad

LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój

2

Bożek Bartłomiej

Diament Pstrągowa

3

Harwes Michał

K.S.”C.S.E.SPARTA”

3

Martuszewski Patryk

UKS Gladiator

 

Puchała Patryk

KSW”MIX-TEAM” Wręczyca Wielka

 

Szpakowski Artur

UKS Gladiator

 

Kadetka Starsza -55 kg

 

1

Paszek Sandra

Beskid Dragon

2

Pietrzykowska Ewa

OKSW Dragon

3

Cichoń Ewa

LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój

3

Bancer Sylwia

Diament Pstrągowa

 

Tokarczyk Aleksandra

LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój

 

Szpakowska Sylwia

UKS Gladiator

 

Kucharczyk Aleksandra

KSW”MIX-TEAM” Wręczyca Wielka

 

Kadetka Starsza -65 kg

 

1

Benewiat Katarzyna

OKSW Dragon

 

Kadetka Starsza +65 kg

 

1

Maślanka Patrycja

LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój

 

Junior -51 kg

 

1

Kaszuba Dawid

Diament Pstrągowa

 

Junior -57 kg

 

1

Gryzło Dominik

LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój

2

Maślanka Stanisław

Diament Pstrągowa

3

Sajdak Dawid

LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój

3

Mucha Jakub

UKS Gladiator

 

Junior -63 kg

 

1

Różycki Kasjan

SKKB Kielce

2

Kucharzyk Krzysztof

Diament Pstrągowa

3

Mróz Wiktor

SKF Tiger Kick Nowy Sącz

 

Junior -69 kg

 

1

Pazgan Kamil

LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój

2

Garncarczyk Kamil

LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój

3

Filipek Jakub

Diament Pstrągowa

3

Dziadosz Marcin

Diament Pstrągowa

 

Drapała Szymon

Diament Pstrągowa

 

Junior -74 kg

 

1

Tarabuła Konrad

K.S.”C.S.E. SPARTA”

 

Juniorka -55 kg

 

1

Cichoń Klaudia

LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój

 

Juniorka -60 kg

 

1

Szymala Sylwia

Beskid Dragon

2

Kuśnierz Anna

Diament Pstrągowa

3

Sender Emilia

Beskid Dragon

 

Juniorka -65 kg

 

1

Pytlarz Weronika

Beskid Dragon

 

Senior -63 kg

1

Myśliwiec Mikołaj

Diament Pstrągowa

2

Przywara Łukasz

OKSW Dragon

3

Basta Sebastian

ASTRA Krynica-Zdrój

 

Senior -69 kg

 

1

Salachna Szymon

Beskid Dragon

2

Kuśtek Robert

Diament Pstrągowa

3

Galaś Mateusz

K.S.”C.S.E. SPARTA”

3

Hyra Piotr

KSW”MIX-TEAM”Wręczyca Wielka

 

Graboń Grzegorz

K.S.”C.S.E. SPARTA”

 

Senior -74 kg

 

1

Pazdan Dominik

Diament Pstrągowa

2

Sułkowski Dominik

OKSW Dragon

3

Bosek Paweł

Diament Pstrągowa

3

Domagała Paweł

SKKB Kielce

 

Gajecki Jan

Diament Pstrągowa

 

Świerkosz Robert

Beskid Dragon

 

Miłek Szymon

SKF Tiger Kick Nowy Sącz

 

Senior -79 kg

 

1

Świerczyński Dawid

ASTRA Krynica-Zdrój

2

Chaber Sebastian

OKSW Dragon

3

Kuśtek Sebastian

Diament Pstrągowa

3

Olma Szymon

Beskid Dragon

 

Sokół Piotr

MSSiR”RING” Kraków

 

Cierpioł Mikołaj

KSW”MIX-TEAM”Wręczyca Wielka

 

Kłeczek Łukasz

K.S.”C.S.E. SPARTA”

 

Senior -89 kg

 

1

Guzik Bartłomiej

K.S.”C.S.E. SPARTA”

2

Gryboś Michał

K.S.”C.S.E. SPARTA”

 

Senior +94 kg

 

1

Bobrowski Maciej

MSSiR”RING” Kraków

2

Tomczyk Sebastian

KSW”MIX-TEAM”Wręczyca Wielka

 

Seniorka -50 kg

 

1

Bulanda Ewa

LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój

 

 

Seniorka -65 kg

 

1

Kędzierska Monika

K.S.”C.S.E. SPARTA”

2

Pezda Gabriela

Beskid Dragon

 

Seniorka + 70kg

 

1

Dziedzic Karolina

Diament Pstrągowa

2

Jabłońska Magdalena

Beskid Dragon

 

 

 

WYNIK DRUŻYNOWY:

 

  1. LUKS JAS-POL KRYNICA-ZDRÓJ

 

  1. BESKID DRAGON BIELSKO-BIAŁA

 

  1. DIAMENT PSTRĄGOWA

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK SENIOR/JUNIOR – DOMINIK PAZDAN  DIAMENT PSTRĄGOWA

 

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA SENIOR/JUNIOR – SYLWIA SZYMALA BESKID DRAGON

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK KADET – KONRAD GARNCARCZYK LUKS JAS- POL

 

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA KADET – SANDRA PASZEK BESKID DRAGON

 

 

W dniu 02.02.2013 w Muszynie rozegrano turniej w kickboxingu w wersji kick light.W zawodach wzięło udział 103 zawodników i zawodniczek z trzynastu klubów.Najlepszymi zawodniczkami turnieju uznano Sandrę Paszek(kadetka) i Sylwię Szymalę(juniorka)  z bielskiego Beskidu Dragon.Najlepszym seniorem został Dominik Pazdan z Diamentu Pstrągowa,najlepszym kadetem sądeczanin Konrad Garncarczyk reprezentujący krynicki Jas-Pol.Drużynówkę wygrali gospodarze(Jas-Pol),druga lokata przypadła Beskidowi Dragon Bielsko-Biała,trzecią pozycję  wywalczył Diament Pstrągowa.Ze swej strony chciał bym podziękować pani Agnieszce Turchan pełniącej obowiązki Sędziego Głównego zawodów i sędziemu Dariuszowi Sajdakowi,którzy w perfekcyjny sposób przeprowadzili nas przez turniejowe zmagania.Tak spokojnych zawodów i pozbawionych zgrzytów na linii organizator-sędziowie życzył bym każdemu organizatorowi zmagań sportowych.Podziękowania kieruję również na ręce dyrektora Muszyńskiej szkoły pana Andrzeja Gancarza,pani dyrektor Miejsko Gminnego  Ośrodka Kultury w Muszynie Izabeli Bajorek,burmistrzów Muszyny Jana Golby i Krynicy Dariusza Reśko jak również starosty nowosądeckiego Jana Golonki,którzy regularnie wspierają nasze działania na niwie sportowej.Podziękowania dla firm,które materialnie wsparły nasze zmagania-Masters Sport i restauracji Ratel państwa Wilczyńskich.Teraz przed nami dwa wyjazdy na Mistrzostwa Polski Juniorów skąd spodziewamy się przywieźć kilka medali a już od ósmego marca zapraszamy do gościnnej Muszyny na Mistrzostwa Polski Kadetów.

 

 

 

 

 

 

 

WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL