Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Wyniki - Otwarty Turniej Pierwszego Kroku K-1 Juniorów i Seniorów - 19.01.2013r. Warszawa

19.01.2013
Turniej I-ego kroku K-1 Juniorów i Seniorów    
  Warszawa 19.01.2013        
           
Nr walki Kategoria wagowa/grupa szkoleniowa   Wynik Uwagi
  Nazwisko, imię, klub        
           
1 kat.-60 kg. juniorzy        
  Telus Jakub FF SPORT Opoczno 3 wygrał
  Sudoł Grzegorz Kyokushin Nowa Ruda 0  
           
2 kat.-63,5 kg. juniorzy        
  Prorok  Maksymilian Głuszycki Klub Karate RSC/2  
  Barkinkhoev Ibragim Wojownik Warszawa   wygrał
           
3 kat.-63,5 kg. juniorzy        
  Gendas Wojciech LKSW Tajfun Legionowo 3 wygrał
  Komarnicki Tomasz Kyokushin Nowa Ruda 0  
           
4 kat.-63,5 kg. seniorzy        
  Szczepański Mariusz Wojownik Warszawa 1  
  Rybszleger Piotr Wąbrzeski Klub Sportów i Sztuk Walki 2 wygrał
           
5 kat.-67 kg. juniorzy        
  Bojanko Kamil STREET Fighter 3 wygrał
  Pawlak Dawid SCORPION Krępice 0  
           
6 kat.-67 kg. juniorzy        
  Jamrożek Marcin Świnoujski Klub Kyokushin Karate 0  
  Pawłowski Adrian Wąbrzeski Klub Sportów i Sztuk Walki 3 wygrał
           
7 kat.-63,5 kg. seniorzy        
  Zagórski Kamiil PALESTRA Warszawa 0  
  Rybszleger Piotr Wąbrzeski Klub Sportów i Sztuk Walki 3 wygrał
           
8 kat.-67 kg. juniorzy        
  Romańczyk Krystian UKS Twierdza Zamość 2 wygrał
  Bojanko Kamil STREET Fighter 1  
           
9 kat.-67 kg. seniorzy        
  Sadowski Bartłomiej Kyokushin Nowa Ruda 0  
  Ruszkowski Michał Toruński Klub Karate Kyokushin 3 wygrał
           
10 kat.-75 kg. seniorzy        
  Trochimowicz Maciej UKS Twierdza Zamość 1  
  Sitkowski Piotr FF SPORT Opoczno 2 wygrał
           
11 kat.-71 kg. juniorzy        
  Wierzbowski Szymon Toruński Klub Karate Kyokushin 1  
  Justyński Adrian Kyokushin Nowa Ruda 2 wygrał
           
12 kat.-71 kg. seniorzy        
  Madej Krzysztof Mielecki Klub Karate 2 wygrał
  Żochowski Paweł LKSW Tajfun Legionowo 1  
           
13 kat.-71 kg. seniorzy        
  Pawłowski Michał KT LEGIA Warszawa 2 wygrał
  Harasim Paweł Gladiator Siedlce 1  
           
14 kat.-71 kg. juniorzy        
  Korzenowski Bartłomiej Bielski Klub Karate 1  
  Konopka Arkadiusz LKSW Tajfun Legionowo 2 wygrał
           
15 kat.-71 kg. seniorzy        
  Kotowski Marek Akademia Holistyczna 0  
  Justyński Adrian Kyokushin Nowa Ruda 3 wygrał
           
16 kat.-75 kg. seniorzy        
  Mieśnik Piotr Rickard Warszawa 0  
  Burzym  Łukasz LKSW Tajfun Legionowo 3 wygrał
           
17 kat.-75 kg. seniorzy        
  Konieczny Tomasz CSW Leżajsk 3 wygrał
  Kubat Wojciech Kyokushin Nowa Ruda 0  
           
18 kat.-75 kg. seniorzy        
  Szaniawski Waldemar Kyokushin Nowa Ruda 1  
  Grzeszczuk Sylwester Klub Kyoukushin-kan Do w Chełmie 2 wygrał
           
19 kat.-75 kg. seniorzy        
  Kozłowski Andrzej Wieruszowski Klub Karate Kyokushin HUSARIA RSC/2  
  Bolek Maciej FF SPORT Opoczno   wygrał
           
20 kat.-75 kg. juniorzy        
  Sołtys Bartłomiej FF SPORT Opoczno 1  
  Arczykowski Błażej Zduńsko-Wolski Klub Karate Kyokushin 2 wygrał
           
21 kat.-81 kg. juniorzy        
  Karwacki Jakub Wojownik Warszawa 1  
  Domański Sebastian LKSW Tajfun Legionowo 2 wygrał
           
22 kat.-81 kg. seniorzy        
  Kaleński Marcin STREET Fighter 2 wygrał
  Janikowski Krzysztof Bielski Klub Karate 1  
           
23 kat.-81 kg. seniorzy        
  Owsianik Maciej Głuszycki Klub Karate 1  
  Durski Jędrzej Pretorium Poznań 2 wygrał
           
24 kat.-81 kg. juniorzy        
  Visanginiev Imran Wojownik Warszawa   wygrał
  Szlak Szymon Wieruszowski Klub Karate Kyokushin HUSARIA RSC/2  
           
25 kat.-81 kg. seniorzy        
  Pisula  Marcin Wieruszowski Klub Karate Kyokushin HUSARIA 0  
  Pokorski Jakub Toruński Klub Karate Kyokushin 3 wygrał
           
26 kat.-75 kg. seniorzy        
  Stępniak Łukasz FF SPORT Opoczno 3 wygrał
  Arczykowski Błażej Zduńsko-Wolski Klub Karate Kyokushin 0  
           
27 kat.-71 kg. seniorzy        
  Chrzanowski Łukasz Zduńsko-Wolski Klub Karate Kyokushin   wygrał
  Harasim Paweł Gladiator Siedlce WO  
           
28 kat.-86 kg. seniorzy        
  Wypasek  Wojciech Mielecki Klub Karate 0  
  Leś Mariusz Głuszycki Klub Karate 3 wygrał
           
29 kat.-86 kg. seniorzy        
  Wróbel  Mateusz Wieruszowski Klub Karate Kyokushin HUSARIA 1  
  Gabrysiak Rafał Pretorium Poznań 2 wygrał
           
30 kat.-86 kg. juniorzy        
  Małkowski Maciej FF SPORT Opoczno 0  
  Sitek Paweł Zduńsko-Wolski Klub Karate Kyokushin 3 wygrał
           
31 kat.-91 kg. seniorzy        
  Bator Tomasz Toruński Klub Karate Kyokushin 0  
  Wysocki Piotr PALESTRA Warszawa 3 wygrał
           
32 kat.+91 kg. seniorzy        
  Kalinowski Dariusz Głuszycki Klub Karate RSC/2  
  Jaryszek Michał Zduńsko-Wolski Klub Karate Kyokushin   wygrał
           
33 kat.+91 kg. seniorzy        
  Walski Arkadiusz Mielecki Klub Karate 0  
  Rachwalak Szymon Zduńsko-Wolski Klub Karate Kyokushin 3 wygrał
           
34 kat.-60 kg. juniorzy        
  Batra Kasper SCORPION Krępice 0  
  Telus Jakub FF SPORT Opoczno 3 wygrał
           
35 kat.-81 kg. seniorzy        
  Dzhus  Vitaliy Klub Kyoukushin-kan Do w Chełmie   wygrał
  Owsianik Maciej Głuszycki Klub Karate WO  
           
 
 
19 stycznia 2013 r. w Warszawie na sali bokserskiej Legii przy ul.Waldorfa
31 odbyl sie pierwszy krok kick-boxingu na zasadach K-1.Organizatorem w/w zawodów bylo Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji" WOLA" i Rickard Fight Club .Byl to drugi turniej zorganizowany na sali bokserskiej Legii , który cieszy sie coraz wiekszym powodzeniem. Na pierwszym turnieju ,który odbyl sie w maju ubieglego roku wystartowalo 47 zawodników z calego kraju , a na sobotnim turnieju bylo juz 65 zawodników którzy reprezentowali 20 klubów .
Po wadze która przedluzyla sie o 1 godz. z powodu pózniejszego przyjazdu niektórych klubów walki rozpoczely sie o godz. 12.15. Pomimo pierwszego startu w przepisach K-1 walki byly na wysokim poziomie. Widac bylo ze zawodnicy swój wystep potraktowali powaznie i przygotowali sie jak przystalo na prawdziwych wojowników. Wielka szkoda , ze byla tylko jedna zawodniczka Natalia Drewulska reprezentujaca klub Palestra. Niestety jej walka sie nie odbyla z powodu braku przeciwniczki.
Pomimo malych niedociagniec ze strony zawodników, którzy w stresie ciagle czegos zapominali walki przebiegaly sprawnie ,a werdykty sedziowskie nie budzily zastrzezen.
Zawody skonczyly sie o godz 17.00 i ku naszemu zaskoczeniu sala byla pelna kibiców . Obecnosc kibiców swiadczy o tym ,ze walki sie podobaly.
 

W imieniu Stowarzyszenia WOLA i Rickard Fight Club dziekuje wszystkim za przybycie i sportowa atmosfere.

 

Jaroslaw Rogala , Rickard Ryszard Michajlow

 

Zdjęcia:

https://plus.google.com/photos/112668182209773264211/albums/5836721230336596881

 

Film:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6SLBg-OK304#!

WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL