Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Wyniki z Turnieju Pierwszego Kroku w K1 juniorów, seniorów 08.02.2014 Pruszków

08.02.2014
KOMUNIKAT KOŃCOWY ZAWODÓW POLSKIEGO ZWIĄZKU KICKBOXINGU

NAZWA ZAWODÓW Pierwszy krok K-1
MIEJSCOWOŚĆ Pruszków
TERMIN 08-02-2014
ORGANIZATOR Jarosław Rogala oraz Mandala Golden Fight Club
ILOŚĆ UCZESTNIKÓW 16 juniorów,
ILOŚĆ KLUBÓW BIORĄCYCH UDZIAŁ W ZAWODACH
SKŁAD KOMISJI SĘDZIOWSKIEJ
Maciej Zapałowski A
Marek Saganek A
Piotr Zapałowski C
LEKARZ ZAWODÓW Radosła Krupa

WYNIKI
juniorzy
KATEGORIA WAGOWA-57 ILOŚĆ STARTUJĄCYCH-4
1.Kopaniszyn Mikołaj Champion Gdańsk
2.Szymczak Daniel EKK Elbląg
3. Kasiewicz Adam Wojownik / Gałązka Dominik Quest

KATEGORIA WAGOWA-60 ILOŚĆ STARTUJĄCYCH-2
1.Pilc Jakub Zduńka Wola
2.Czarnecki Gerard Palestra

KATEGORIA WAGOWA63.5 ILOŚĆ STARTUJĄCYCH -3
1.Jędrych Łukasz Streetfighter
2.Kartasiński Radosław Quest
3.Skraba Damian MKS Szczwno Zdrój

KATEGORIA WAGOWA -67 ILOŚĆ STARTUJĄCYCH-4
1.Rosa Łukasz Palestra
2.Lewandowski Patryk Zduńska Wola
3.Borowy Michał Champion/ Talerzowski Rafał MKS Szczawno Zdrój

KATEGORIA WAGOWA--69 ILOŚĆ STARTUJĄCYCH-2
1.Burdan Michał KK Chełm
2.jacak Marcin Wojowski

seniorzy
KATEGORIA WAGOWA-63.5 ILOŚĆ STARTUJĄCYCH-2
1.Wisniewski Domik Zduńska Wola
2.Parczewski Radosław Streetfighter

KATEGORIA WAGOWA-67 ILOŚĆ STARTUJĄCYCH-4
1.Kartasiński Sebastian Quest
2.Gut Patryk Streetfighter
3.Hyra Piotr Mix-Team / Skrzypa Paweł Kyokushin Chełm

KATEGORIA WAGOWA-71grupa A ILOŚĆ STARTUJĄCYCH-3
1.Parczewski Radosaw Streetfighter
2. Strzelecki Tomasz Palestra
3. Misiak Piotr Lipnowski Klub

KATEGORIA WAGOWA-71 Grupa B ILOŚĆ STARTUJĄCYCH-3
1.Rapa Eryk Streetfighter
2.Staszowski Bartek Streetfighter
3.Gawdziński Karol Kyokushin Chełm

KATEGORIA WAGOWA-75 ILOŚĆ STARTUJĄCYCH -4
1.Gajewski Krzysztof Palestra
2.Rekos Maciej Streetfighter
3.Mieśnik Piotr Kobyłka
4.Król Rafał Kyokushin Chełm

KATEGORIA WAGOWA -81 ILOŚĆ STARTUJĄCYCH-4
1.Durzyński Michał Streetfighter
2.Kolasiński Daniel Palestra
3.TAMON Karol Wojownik / Rajski Patryk Quest

KATEGORIA WAGOWA-86 ILOŚĆ STARTUJĄCYCH-2
1.Daniszewski Paweł Akademia Gorilla
2.Burdan Mateusz Chełm

KATEGORIA WAGOWA-91 ILOŚĆ STARTUJĄCYCH-3
1.Wrzosek Arkadiusz Copa Cabana
2.Wypasek Wojciech Mielecki Klub
3.Domański Daniel N-Z

KATEGORIA WAGOWA+91 ILOŚĆ STARTUJĄCYCH-3
1.Walski Arkadiusz Milecki Klub Karate
2.Matuszczyk Konrad KSW Mix-Team
3.Paryz Mateusz Palestra

Kobiety walki łączone
KATEGORIA WAGOWA- ILOŚĆ STARTUJĄCYCH -2
Bertek kamila Champio
Rogala Weronika Wola

KATEGORIA WAGOWA – ILOŚĆ STARTUJĄCYCH-2
1. Chojnacka Ola Champion
2. Żaczkiewicz Sylwia N-Z

KATEGORIA WAGOWA- ILOŚĆ STARTUJĄCYCH-2
1.Kruszewska Milena Wojownik
2.Przewódzka Joanna Champion
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL