Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Otwarty Puchar Polski K-1 Rules - 14-16.12.2012 Piotrków Trybunalski - wyniki

14.12.2012

Statystyki zawodów

Ilość zawodników: 46
Ilość zawodników w poszczególnych kat. wiekowych:
Senior: 37
Seniorka: 9
Zawodnicy w poszczególnych kat. wagowych:

Senior
-60kg - 2, -63.5kg - 2, -67kg - 5, -71kg - 8, -75kg - 7, -81kg - 6, -86kg - 5, -91kg - 2,
Seniorka
-52kg - 2, -60kg - 4, -65kg - 2, -70kg - 1,

Ilość klubów: 20

Lista klubów:

 

  1. AKS NIWKA SOSNOWIEC (3)
  2. CORPUS GYM Gdańsk (1)
  3. CSE Sparta Chrzanów (1)
  4. extremefighters Wrocław (2)
  5. Fighter Wrocław (4)
  6. Gym-Fight Wrocław (2)
  7. Hunter Gym Bydgoszcz (9)
  8. Kohorta Red Box Poznań (1)
  9. KSW Spartakus Świdwin (1)
  10. OKK Oświęcim (3)
  11. Olimp Legnica (1)
  12. Paco Team Katowice (1)
  13. Palestra Warszawa (6)
  14. PSSW TOM CENTER Piotrków Trybunalski (4)
  15. Puncher Wrocław (1)
  16. Radomski Klub Sportów Walki "PUNCHER" (1)
  17. Scorpion Krępice (1)
  18. SMOK Toruń (1)
  19. Sportowy Klub Kick Boxing Kielce (1)
  20. UKS RELAKS Skarżysko-Kam. (2)

Klasyfikacja indywidualna

Seniorka

-52kg

  1. Angelika Kosut (UKS RELAKS Skarżysko-Kam.)
  2. Dorota Celmer (Hunter Gym Bydgoszcz)

-60kg

  1. Agata Warzybok (Fighter Wrocław)
  2. Patrycja Mostowik (OKK Oświęcim)
  3. Monika Kędzierska (CSE Sparta Chrzanów)
    Małgorzata Dymus (Fighter Wrocław)

-65kg

  1. Róża Gumienna (Fighter Wrocław)
  2. Aleksandra Piasecka (Hunter Gym Bydgoszcz)

-70kg

  1. Paulina Iwinska (Hunter Gym Bydgoszcz)

Senior

-60kg

  1. Rafał Cyrankowski (Olimp Legnica)
  2. Adrian Bednarek (Hunter Gym Bydgoszcz)

-63.5kg

  1. Jakub Jasion (PSSW TOM CENTER Piotrków Trybunalski)
  2. Krzysztof Matuszkiewicz (extremefighters Wrocław)

-67kg

  1. Łukasz Kaczmarczyk (Gym-Fight Wrocław)
  2. Michał Benben (PSSW TOM CENTER Piotrków Trybunalski)
  3. Karol Sadłocha (Sportowy Klub Kick Boxing Kielce)
    Łukasz Pokrowski (extremefighters Wrocław)

-71kg

  1. Łukasz Gawlik (PSSW TOM CENTER Piotrków Trybunalski)
  2. Daniel Jędrzejewski (Hunter Gym Bydgoszcz)
  3. Piotr Szloser (Palestra Warszawa)
    Kamil Urbanski (Hunter Gym Bydgoszcz)

-75kg

  1. Tomasz Gromadzki (Paco Team Katowice)
  2. Karol Jankowski (Hunter Gym Bydgoszcz)
  3. Daniel Bralewski (Palestra Warszawa)
    Robert Krasoń (PSSW TOM CENTER Piotrków Trybunalski)

-81kg

  1. Paweł Anlauf (OKK Oświęcim)
  2. Piotr Rogosz (Scorpion Krępice)
  3. Łukasz Rambalski (SMOK Toruń)
    Piotr Stańczak (Palestra Warszawa)

-86kg

  1. Dawid Łapot (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
  2. Konrad Popławski (Palestra Warszawa)
  3. Bartłomiej Wycech (Fighter Wrocław)
    Zbigniew Stawicki (Hunter Gym Bydgoszcz)

-91kg

  1. Mateusz Pluta (Puncher Wrocław)
  2. Paweł Michalak (CORPUS GYM Gdańsk)

Najlepszym klubem Pucharu Polski K-1 Rules został
PSSW TOM CENTER Piotrków Trybunalski
Najlepszą zawodniczką Pucharu Polski K-1 Rules została
Róża Gumienna (Fighter Wrocław)
Najlepszym zawodnikiem Pucharu Polski K-1 Rules został
Tomasz Gromadzki (PACO Team Katowice)


Sporządził - Krzysztof Kacperski

WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL